A legszebb anime lányok

Started by Che, 2003-08-21, 11:34:59

Previous topic - Next topic

deyo

QuoteOriginally posted by Tac-csont
A telibe meg csak annyit azzal a mondattal pint tükrözted pillanatnyi gondolatmenetem úgy szószerint :D .

:bsd:  By:Tac-csont
Jó is lenne ha tényleg tudnék olvasni mások gondolataiban:-))
Sajna ez nem így van... sokkal inkább egyszerűen leírom, hogy mi a véleményem... nem hazudok... nem kertelek csak kimondom a véleményem...  néha ez nem igazán helyénvaló...  Most szerencsére bejött:-))

SlEePwAlKeR

Robin
Asuka
Rei
Celes Vic

Yay!:hopp:
"Put a stake through my heart!
And drag me into sunlight
So awake for your greed
As you're slaying the dreamer"

VASH

QuoteOriginally posted by SlEePwAlKeR
Robin
Asuka
Rei
Celes Vic

Yay!:hopp:

celes vic az mibõl van?
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

SlEePwAlKeR

"Put a stake through my heart!
And drag me into sunlight
So awake for your greed
As you're slaying the dreamer"

Itachi

QuoteOriginally posted by SlEePwAlKeR
Hellsing
Az nem Ceras Victória??????? :confused:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Sky

A Ceras vagy Celas a fordítástól függ...
Mess with the best,
Die like the rest...

Relunx

Én special Celes Viktoriá-nak ismerem, de ki tudja a sok fordításból hogy most melyik a jó, a lényeg hogy Viktória.

Mellesleg õ az egyedüli vámpír csaj aki favorit :D vagy az egyetlen? :rolleyes:

Ha már az anime lányoknál tartunk: Sulia (az avatáromon is rajta van)

Relunx

Sky

#487
Kár hogy a végén meghal ...
(A fordítási problémát az okozza hogy a japánban l=r, és így döntsd el hogy õk mire gondoltak)
Mess with the best,
Die like the rest...

Gauss_chan

QuoteMellesleg õ az egyedüli vámpír csaj aki favorit :D vagy az egyetlen? :rolleyes:
Relunx

Javaslom nézd meg a Tsukihime című anime-t! :)
A kedvenc vámpírjaid száma kettőre fog növekedni. :D

Ramiz

Misato se rossz, csak túlságosan az a "független nõ" típus, az ilyeneket nem bírom (a valóságban), túl beszólósak meg minden.
Nem szeretem a feministákat (attól függetlenül nemnézem le a nõket).
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

deyo

QuoteOriginally posted by Ramiz
Misato se rossz, csak túlságosan az a "független nõ" típus, az ilyeneket nem bírom (a valóságban), túl beszólósak meg minden.
Nem szeretem a feministákat (attól függetlenül nemnézem le a nõket).
Az ok, hogy milyennek látszik... de ha "belátsz" a maszk mögé akkor egy teljesen más személlyel találod szemben magad... lsd: NGE:Misato,Asuka, VanDread:Meia és még ki tudja hány esetben:-))
Őszintén bevallom, hogy én is egy maszkot viselek... amit mások látnak az messze nem én vagyok... ennek vannak előnyei és hátrányai:-((
Ha vki képes a maszk alá látni az megláthatja az igazi énemet:-))

Gauss_chan

QuoteOriginally posted by deyo
Az ok, hogy milyennek látszik... de ha "belátsz" a maszk mögé akkor egy teljesen más személlyel találod szemben magad... lsd: NGE:Misato,Asuka, VanDread:Meia és még ki tudja hány esetben:-))
Őszintén bevallom, hogy én is egy maszkot viselek... amit mások látnak az messze nem én vagyok... ennek vannak előnyei és hátrányai:-((
Ha vki képes a maszk alá látni az megláthatja az igazi énemet:-))
Ezzel szerintem mindenki így van. Mindenki kénytelen maszkot viselni a munkahélyen vagy éppen az iskolában és mindezt csak azért, hogy alkalmazkodjon a környezete elvárásaihoz.
Éppen ezért jó az internet. Itt mindenki bátran adhatja önmagát komolyabb következmények nélkül. :D

Sky

Szerintem inkább amikor a legtöbben fellépnek nem leveszik a maszkot, hanem csak lecserélik egy kényelmesebbre ...:(
Ez az emberi természet ...
Mess with the best,
Die like the rest...

deyo

QuoteOriginally posted by Gauss_chan
Ezzel szerintem mindenki így van. Mindenki kénytelen maszkot viselni a munkahélyen vagy éppen az iskolában és mindezt csak azért, hogy alkalmazkodjon a környezete elvárásaihoz.
Éppen ezért jó az internet. Itt mindenki bátran adhatja önmagát komolyabb következmények nélkül. :D
Csak az a baj, hogy nekem olyan a környezetem, hogy soha se adhatom magam:-(( Már alig várom, hogy olyan környezetbe kerülök, ahol adhatom magam:-)) Mielőtt még teljesen ilyen leszek:-))
Igen-igen... az internet tényleg jó ilyen szempontból:-))

Egy kis témabeli hozzászólás:
VanDread/Misty... nagyon aranyos és kedves lány... anno komolyan nem tudtam eldönteni, hogy én őt ill. Dita-t választanám-e:-))

Gauss_chan

QuoteVanDread/Misty... nagyon aranyos és kedves lány... anno komolyan nem tudtam eldönteni, hogy én őt ill. Dita-t választanám-e:-)) [/B]
Mindkettõt nem lehet? :D

deyo

QuoteOriginally posted by Gauss_chan
Mindkettõt nem lehet? :D
Ha láttad a sorozatot akkor tudhatod, hogy egyikük se az a típus aki megtűr egy másikat... pedig tényleg nem lenne rossz:-))

Gauss_chan

QuoteOriginally posted by deyo
Ha láttad a sorozatot akkor tudhatod, hogy egyikük se az a típus aki megtűr egy másikat... pedig tényleg nem lenne rossz:-))

Igen láttam! A mai napig a kedvenceim közé tartozik!
Azonban tartozom egy vallomással.
Én Meia-t kedveltem a legjobban a Vandread-ben!:D

deyo

QuoteOriginally posted by Gauss_chan
Igen láttam! A mai napig a kedvenceim közé tartozik!
Azonban tartozom egy vallomással.
Én Meia-t kedveltem a legjobban a Vandread-ben!:D
Igen-igen... ha Dita és Misty nem lenne olyan "aranyos" akkor nekem is ő lenne a kedvencem... vmilyen szinten emlékeztet Asuka-ra...:-)) (Az NGE-ből ő a kedvencem):-))

Cobra

QuoteOriginally posted by Sky
Szerintem inkább amikor a legtöbben fellépnek nem leveszik a maszkot, hanem csak lecserélik egy kényelmesebbre ...:(
Ez az emberi természet ...

<- az én maszkom elég kényelmes, nem akarom lecserélni  :p
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Sky

Mess with the best,
Die like the rest...

Spectre

QuoteOriginally posted by Cobra
<- az én maszkom elég kényelmes, nem akarom lecserélni  :p

Uhh, ez fájt :D :D :D

És egy újabb kép:
"Don't worry. I struck you with the back of the sword. Oh, sorry. This sword is double-bladed."
"One must admire how well the laws of physics were written."

Sky

Mondjuk Mai a Fatal Fury-ból(hogy a topichoz is mondjak valamit, mert amit eddig csináltam igen-igen off:D )
Mess with the best,
Die like the rest...

Shock12

QuoteOriginally posted by Gauss_chan
Ezzel szerintem mindenki így van. Mindenki kénytelen maszkot viselni a munkahélyen vagy éppen az iskolában és mindezt csak azért, hogy alkalmazkodjon a környezete elvárásaihoz.
Éppen ezért jó az internet. Itt mindenki bátran adhatja önmagát komolyabb következmények nélkül. :D

"... színház az egész világ, színész benne minden félrfi és nõ !" ... Shakespeare ;)

Itachi

Vampire:The masquerade...:lol:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"


Shock12

QuoteOriginally posted by deyo
Most valszeg nagy hülyeséget kérdezek, de mondja meg más vki, hogy mi az a LOL... már annyiszor hallotam, de még nem jöttem rá:-))
Laugh
Out
Loud
;)


Zodd

A COL már le van foglalava és nem hiszem hogy azt az angolok megváltoztatnák.
COL== Colonel :rolleyes:
:bsd:

Chronos

QuoteOriginally posted by Shock12
Laugh
Out
Loud
;)
Laughing
Out
Loudly
;)

CHRONOS

Shock12

QuoteOriginally posted by Chronos
Laughing
Out
Loudly
;)

CHRONOS
Ok.... mindíg tanul újat az ember... lökött volt, aki annó elmagyarázta nekem :D ... végülis értelme mindkettõnek van ;) !