A legszebb anime lányok

Started by Che, 2003-08-21, 11:34:59

Previous topic - Next topic

Shock12

QuoteOriginally posted by VASH
te most miről beszélsz?

komolyan nem vágom hogy ez most hogy került ide...:confused: :confused: :confused:

Pedig felettébb egyszerû... az elsõ post a mostani lapon a te idézeteddel kezdõdik, holott elõzõ oldalon kifejtettem, hogy legyetek, oly kedvesek egy kicsit tekintettel lenni azokra, akiknek nincsen szélessávja... erre te is beidézed, és Relunx is betol egy kupac képet (és a múltkori képetket sem kaparta ki a postjaiból)... és õszintén szólva cefetül bánt, hogy ennyire tojtok másokra... de tulajdonképpen csak a magánvéleményem ...

VASH

QuoteOriginally posted by Shock12
...és õszintén szólva cefetül bánt, hogy ennyire tojtok másokra... de tulajdonképpen csak a magánvéleményem ...

héhéHÉ, azért áljunk már meg egy pillanatra, mielőtt még mi lennénk a legrosszabbak a világon:bsd: (nem mondom hogy nem vagyunk:D) mert volt képünk beszúrni egy képet,.... én idáig ebbe a forumba ha 4 képet szúrtam be akkor sokat mondok...

(egyébként meg nem akkora egetverő probléma amivel itten szemben állunk, ne fújd föl azért mert van 4 kép az oldalon...)

"... de tulajdonképpen csak a magánvéleményem ..."
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

.Attila

QuoteOriginally posted by Shock12
Pedig felettébb egyszerû... az elsõ post a mostani lapon a te idézeteddel kezdõdik, holott elõzõ oldalon kifejtettem, hogy legyetek, oly kedvesek egy kicsit tekintettel lenni azokra, akiknek nincsen szélessávja... erre te is beidézed, és Relunx is betol egy kupac képet (és a múltkori képetket sem kaparta ki a postjaiból)... és õszintén szólva cefetül bánt, hogy ennyire tojtok másokra... de tulajdonképpen csak a magánvéleményem ...

Ha ennyire zavarnak a képek, akkor tiltsd le a beállításoknál, vagy menj a hszk-ba, ha kollégiumban laksz, akkor onnan meg fel lehet menni az egyetemi hálózatra, ami T rendszer, azaz csak úgy repülnek a képek.
Mindazonáltal igazad van, sokaknak még tényleg modem-ük vagy ISDN-ük van, ami tényleg lassú, úgyhogy kerüljük a img-eket.

VASH

QuoteOriginally posted by Trivi
Ha ennyire zavarnak a képek, akkor tiltsd le a beállításoknál, vagy menj a hszk-ba, ha kollégiumban laksz, akkor onnan meg fel lehet menni az egyetemi hálózatra, ami T rendszer, azaz csak úgy repülnek a képek.
Mindazonáltal igazad van, sokaknak még tényleg modem-ük vagy ISDN-ük van, ami tényleg lassú, úgyhogy kerüljük a img-eket.

ezt mondom én is, megyünk szépen az aranyközépúton:D
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Shock12

Köszönöm megértésedet, nagyon jól tudom, nekem is itthon ADSL-em van, engem nem ilyen szempontból zavar... kivétel, hogy letöltök... ami mindíg elõfordul. De tényleg idegesít, hogy nem lehet másokra tekintettel lenni, fõleg, miután megkértem szépen mindenkit... ;)

Sky

QuoteOriginally posted by Shock12
Eztmostnemértem...

Az utolsó kép a Tokimeki Check-in(a kiadó Peach Princess) című hentai játékból van kilopva. Arra utaltam hogy az tartalmaz ennél jobb, de még nem hentai témájú képeket is ...:D
Mess with the best,
Die like the rest...

VASH

QuoteOriginally posted by Relunx
Nos ime az én jókivánságaim mikulás és karácsonyra:
http://212.92.23.34/anime/Girl03.jpg
Relunx

Ezeket kérném karácsonyre, a sorrend balról jobbra, de jobbról barra se gáz:D

***Vash átugrott 2rok-hoz nézelődni...***
http://www.roshi.hu/main.html
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Shock12

QuoteOriginally posted by Sky
Az utolsó kép a Tokimeki Check-in(a kiadó Peach Princess) című hentai játékból van kilopva. Arra utaltam hogy az tartalmaz ennél jobb, de még nem hentai témájú képeket is ...:D

I see... Ok... nem volt még ilyen játékokhoz szerencsém... a tokimeki tudom, hogy fenn volt az AHQ-n, de mire elhatároztam volna magam, lekerült... :( ...

Shock12

#788
QuoteOriginally posted by VASH
Ezeket kérném karácsonyre, a sorrend balról jobbra, de jobbról barra se gáz:D

Köszönöm az idézet módosítását. :)

VASH

QuoteOriginally posted by Shock12
Köszönöm. :)

Nem neked írtam de szívesen:D
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Shock12

#790
Akkor hogy legyen még karácsonykor kicsit nagyobb választék a "válogatáshoz"... ;) ...

Én a szürkehajút választom ezen mikulásnénik közül... de a rénsza.rvassal nem cserélnék...

De a meghittséggel  sincsen semmi bajom...

Shock12

#791
Ésakkor megint egy kis kedvcsináló a hét utolsó napjának túléléséhez: ;)

Hm  1
Hm  2
Hm  3
Hm  4
Hümmmmmmmmmm  5 :D !!
Hm  6
H-Hm  7
Hm  8
Nameg ez is Hm  9
Hm 10
Hm 11
Hm 12
Hm 13
Hm 14
Hm 15
Hm 16

kisvirag

SANGO-CHAN!

na meg Rei alias sailor Mars.

De leginkább Sango-chan!

sango.jpg
sango2.jpg
ja, és azért Mimirut se hagyjuk ki :))
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

ignus

Shock!

Hm 3 és 5 nagyon ottvan.. .Vagy csak nekem is kezd "elshockulni" az izlésem? :hopp: :hopp: :hopp:
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Zelgadis

Kutya démon, Shokku????
PEdig inkább néz ki macskának :D (eddig összvissz egy videoklippet láttam belőle)

Zelgadis

QuoteOriginally posted by Shock12
Ésakkor megint egy kis kedvcsináló a hét utolsó napjának túléléséhez: ;)
H-Hm  7
Ejjj de jó dolga van annak a ... izének.. .fókának.. mittomén :)
QuoteNameg ez is Hm  9

Hékás, és a 8? HOl marad? :D

Tac-csont

:D  Jók a képek. Tiszta Animebabes beütésesek nagyon kiri.
Lassan keresek már én is pár jó kis képet. Még 300 kép virít
a helyén és várja ,hogy letöltesm csak el kell kezdenem azok
közt biztos lessz valami beraknivaló. Addig is Anime Girls The Best.


:bsd:  By:Tac-csont

Ramiz

Hogyan kell linkként letölthető képet berakni?
(Beszállok... :D )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

VASH

QuoteOriginally posted by Ramiz
Hogyan kell linkként letölthető képet berakni?
(Beszállok... :D )

Kép, jobb gomb, tulajdonságok, és átmásolod az elérési utat...
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Shock12

#799
Akkor a tegnapi adag kép... ugyan máma, de sebaj... :D ... alényeg ugyan az... :)

Hm 01
Hm 02
Hm 03
Hm 04
Hm 05
Hm 06
Hm 07
Hm 08
Hm 09
Hm 10
Hm 11
Hm 12
Hm 13
Hm 14
Hm 15
Hm 16

phr0zen

Ha az emlékezetem nem csal,asszem vki kért egy szép képet Excelről,amit Chronos meg is tett,de azé nem hinném hogy leharapjátok a fejem ha ezt most megosztom veletek.:D

.Attila

QuoteOriginally posted by Shock12
Akkor a tegnapi adag kép... ugyan máma, de sebaj... :D ... alényeg ugyan az... :)

Hmmmmmm..... Ecchi Ecchi :D

Shock12

QuoteOriginally posted by phr0zen
... de azé nem hinném hogy leharapjátok a fejem ha ezt most megosztom veletek.:D

Jól hiszed, nem fogjuk :D ... sõt, ha van még, akkor megkérlek oszdd meg némileg erotikusan túlfûtött kis közösségünkkel ;) !

Shock12

QuoteOriginally posted by Trivi
Hmmmmmm..... Ecchi Ecchi :D

Ja, ja.... schööön ! :D

deyo

Végre megtérült az anime képek keresésére fordított idő... találtam egy oldalt, ahol rengeteg oldalra van link:-))

A karácsonyi hangulatra való tekintettel itt egy kép a Noir-ból...remélem még nem volt:-))


Shock12

QuoteOriginally posted by deyo

Naggyon jók !! :D Ez a Mireille-Kirika párossal meg pláne :p !

phr0zen

QuoteOriginally posted by Shock12
Jól hiszed, nem fogjuk :D ... sõt, ha van még, akkor megkérlek oszdd meg némileg erotikusan túlfûtött kis közösségünkkel ;) !

Akkor eleget teszek a kívánalmaitoknak...Egy kis konc a szerény gyűjteményemből,a szexuális lángotok csillapítására...:hopp:

phr0zen


Shock12

QuoteOriginally posted by phr0zen
Kawaii ráadás!:D

Az elsõ nekem is megvolt, a teljes gyûjteményt feltoltam a szerverre, ez a Kimi Ga Nozumo Eien CGI artbook. A második viszont aranyos... (szerenécstlen macska/kutya/egyéb kisállat a dobozban... :D )