T0rren1es Kincsesbánya Oldalak (film, zene, sorozat etc)

Started by Ramiz, 2008-10-04, 00:56:44

Previous topic - Next topic

Cheesy

Quote from: Ramiz on 2011-12-02, 16:19:16
Audionews fórumon freereg van a mai napon. Amúgy lehetetlen bekerülni. Zenebuzi oldal, a legnagyobb erőssége zenebuzizó szoftverek és pluginek brutális választéka. Nekem pl szoftveres Hammond szimulátor kellett (for fapping purposes, fyi).

Amire vadászok: minél szélesebb témakörű (szakirodalom, de nemcsak infós témakörökben) ebook torrent vagy direct download linkeket gyűjtő oldal, regisztrációval vagy anélkül!


edit: a praetorians linket küldtem anyámnak, aki rákapott a kalózkodásra, JDownloader-rel és utorrent-tel. :lazza:
Hozzátenném, hogy általam nagyra becsült társoldalán, a Gfxnews.org -on is freereg van!
Hasonlóan fapfap 3D-s cumókból, mint zenei téren Audionews.

NLZ

[reserved]

Selmo

Quote from: NLZ on 2012-04-06, 02:26:01
nCore-on ingyenes meghívót lehet küldeni.
Az 1500 Ft-os "ingyenregre" válaszul az Insane-en freereg van.

A tökéletesség unalmas.

NLZ

Quote from: Selmo on 2012-04-27, 22:03:07
Quote from: NLZ on 2012-04-06, 02:26:01
nCore-on ingyenes meghívót lehet küldeni.
Az 1500 Ft-os "ingyenregre" válaszul az Insane-en freereg van.
Lol, de kurvák (ncore) :)
[reserved]

Cloud

Quote from: Selmo on 2012-04-27, 22:03:07
Quote from: NLZ on 2012-04-06, 02:26:01
nCore-on ingyenes meghívót lehet küldeni.
Az 1500 Ft-os "ingyenregre" válaszul az Insane-en freereg van.

Az sms regisztrációra gondolsz? Az csalás, semmi köze az oldalhoz.

NLZ

Quote from: Cloud on 2012-04-28, 09:03:15
Quote from: Selmo on 2012-04-27, 22:03:07
Quote from: NLZ on 2012-04-06, 02:26:01
nCore-on ingyenes meghívót lehet küldeni.
Az 1500 Ft-os "ingyenregre" válaszul az Insane-en freereg van.

Az sms regisztrációra gondolsz? Az csalás, semmi köze az oldalhoz.
Fityfenét:
http://sadpanda.us/images/937654-AYNA3UI.jpg

Próbáld ki, regelj a főoldalon.
[reserved]

Cloud

Bazz, eddig foggal körömmel ellenezték az sms-es reget, erre most hogy tulajváltás volt, meg behozzák?? Idióták. De fogadjunk hogy lesz így is olyan aki fog küldeni sms-t. :_piszka:

Moha

Quote from: Cloud on 2012-04-28, 10:56:37
Bazz, eddig foggal körömmel ellenezték az sms-es reget, erre most hogy tulajváltás volt, meg behozzák?? Idióták. De fogadjunk hogy lesz így is olyan aki fog küldeni sms-t. :_piszka:
That was the point man...
Egyértelmű a helyzet: a régi tulaj megunta, eladta, az új tulaj meg pénzt akar látni belőle. Neki elég ha az embereknek csak egy része küld SMS-t.

Csak reménykedni tudok, hogy nem fog lecsúszni az oldal, mert eddig itt volt a legnagyobb választék.

Cloud

Ha lesüllyed Beload szintjére akkor hanyagolni fogom szerintem az egészet.

NLZ

[reserved]

Cloud

Hogy most milyen azt perpill nem tudom, de utoljára amikor bennt voltam eléggé szánalmas volt az oldal. Értsd: idióta userek, a torrent feltöltések között rengeteg igénytelen cucc volt...

Persze lehet hogy azóta változott a helyzet.

Cheesy

Szerintem nem kérdés: az új tulaj egy befektetésnek tekinti. Megveszi, mivel rengeteg user fog smst küldeni, pár hónap és lekapcsolja az oldalt, a vasakat eladja, sóval behinti a helyét :)
Kár érte, bár én a ratio eltörlését sem tartottam jó ötletnek, kb azóta hanyatlik.

NLZ

Jah, a ratio eltörlés nem feltétlenül volt szükséges a sok ingyenes torrent mellett.
[reserved]

Moha

Azért remélem nem fogják lekapcsolni pár hónap múlva. Elvégre az új tulajnak is jobb, ha hosszú távon keres vele, nem?
Ratio eltörlést nem tudom eldönteni, hogy jó-e vagy sem. Volt pár olyan cucc, amit kb. senki nem töltött és hetekig ott állt, mire az 1-es arányt elértem. Most meg barátnőm szenved a 48 órás seed idő miatt, mert ő nem használja olyan sokat a gépét... szóval fene tudja.
Viszont annak nagyon örültem, hogy megtiltották a filmek .rar-os feltöltését. Ki volt már a hócipőm a sok rarolt cucctól és többi helyen még mindig ez megy.

NLZ

Újabb lépcső lefele nkóron: képnézegető alatt jön a reklám.
[reserved]

Cloud

1, azaz egy darab meghívót tudok felajánlani ncore-ra.   Van itt akit érdekelne?

Ha igen akkor pm-ben jelezze, a feltétel egy 28 oldalas kis esszé a  pc-konzol háborúról. Részletesen kitérve az elmúlt évek játékminőségeinek hanyatlásáról... :D



Ha  a meghívott szégyent hoz rám, lesz ihajj... :Eztneked:


Elkelt...

.Attila

Magyar oldalra szeretnék bejutni.
Van valakinek meghívója valahol?

Ok: sikerült WMP-t beállítani és a BD lejátszónk tud csatlakozni DLNA kliensként, így könnyedén tudunk filmeket lejátszani, de magyar szinkron kéne.

Cloud

Ncore-t megnéztem, de most nincs meghívás...

.Attila

Nem sürgős. Ha lesz valamikor, örülnék neki. Esetleg másnak is.
Majomparádén voltam anno, de már évek óta nem léptem be.
Nekem jó a piratebay, mert bőven elég az angol felirat, szüleim viszont csak magyar szinkronos filmet hajlandóak nézni.

Cloud


.Attila

És ott mi van?

QuoteTilos a szerveren a hatályos jogszabályokba ütköző tevékenységet végezni, szerzői jogokat, illetve szellemi tulajdonjogokat sértő tartalmú anyagot elhelyezni, megosztani.

Cloud

Nagyon régen voltam már fennt, elvileg ez is magyar mindenes oldal.

Pill regisztrálok nézek egy statisztikát.

szerk:

124 ezer felhasználó, több mint 50ezer torrent.  Pár reklám, sms aránynövelés.  Seederek vannak úgy tűnik.

.Attila

Ha illegális tartalmat nem engednek, akkor elvileg nem lehetnek fenn filmek.

Cloud

 A szerveren nem csak a torrent fájlok vannak? Náluk nincs semmi adat. :D

Ez csak a szokásos jogi szöveg. Ha jól látom a beload az ország 3. legnagyobb oldala. (Ncore, Bithumen, Beload)

.Attila


Selmo

QuoteMostantól 40.000 felhasználó létszámig free reg lesz. Ha ezt a számot elértük, akkor csak meghívóval lehet bekerülni. Mivel továbbra is napi szinten tisztul a statisztika, így többször is a limit alá eshet, s a rendszer élesíti a szabad regisztrációt.
www.hdevo.com

A tökéletesség unalmas.

Cloud

1 azaz egy darab ncore meghívó gazdáját keresi.

Rin


Cloud

Mail címet kérek, és egy ígéretet hogy jó kislány leszel és betartod a szabályokat. Eddig Lythis-nek küldtem meghívót csak innen, épp ma néztem ő még benntvan, bár két hete nem lépett be.

Rin

...itt volt egy email cím...
És ígérem, hogy jókislány leszek! Mármint tényleg. :)