Main Menu

Bakuman /SPOILER/

Started by Bishop, 2008-10-25, 13:32:45

Previous topic - Next topic

Liquid Snake

Kíváncsi vagyok mi lehet a baja Mashiro-nak :S Remélem semmi komoly. Kicsit nagy fordulat lenne ha beadná a kulcsot? xD Persze ez úgyse fog megtörténni szerencsére :D

Bishop

Lol, ez a mangaka valami zseni, minden chapter vége cliffhanger, hogy ro*** meg :morci: :D

Liquid Snake

#62
Hát most sztem nincs semmekkora cliffhanger xD Tudjuk mit akar mondani. Majd látjuk köv ch-ban. Viszont nekem nem tetszik most ez az egész miért került kórházba? Mi baja van pontosan? Miért kell eltávolítani a májából egy darabot? Az hülyeség, hogy azért mert túl sokat dolgozott, vagy mondjuk nem táplálkozott megfelelően, ez 2 olyan ok ami még csak köszönőviszonyban sincs a máj állapotával... De ha valaki jobban ért az orvosi dolgokhoz attól várom a magyarázatot, hogy ez most mi is akkor?  :eek:

NLZ

Ráadásul ezért 3 hónap kórházi pihi?
[reserved]

Bishop

Egész megható chapter volt, legalább is nekem, Azuki DO WANT <3  :D

LuckyDingo

Quote from: Bishop on 2009-07-16, 18:52:44
Egész megható chapter volt, legalább is nekem, Azuki DO WANT <3  :D
Igen, ki kéne deríteni, hogy lehet MIHO-kat szerezni XD Ahhoz képest, hogy az volt hogy nem is látják egymást, a végén már a Mashiro cerkáját... kezét fogja.  :angyali:

NLZ

[spoiler]-It's going on hiatus until next april, after you graduate from high school.
-I'm jealous.[/spoiler]
Ez kb leírja a mostani rész lényegét. :D  Jó kis Escape Artist poénok és zomg.
[reserved]

Liquid Snake

Hát aranyos ahogy Miho segít neki, de ezt az akkoris rajzolni fogok dolgot már lassan a FAIL irányába terelik...

NLZ

Jah, remélem tényleg pihenőre rakják őket.
[reserved]

Liquid Snake

Következő rész látom, hogy az lesz, hogy megmondják miért halt meg Taro, és akkor mindenki megdöbben, hogy Mashiro-nak is ugyanazok a tünetei, jön a komoly fej, aztán meg: Ha ez a sorsom, hogy így haljak meg akkor legyen!!! Akkor is rajzolok!!! Nem kéne...

Liquid Snake

Mostanában sokat doublepostolok  ::)

Ez a ch végre tetszett megint, nem Mashiro-nak kell megoldania ezt az ügyet egyedül, így tökéletes, hogy mindenki mellette áll és nem a saját hasznát nézi. Azt hiszem ezzel meg is kezdődött a Jump megváltoztatása amiről Niizuma beszélt az elején :)

LuckyDingo

Ennek az oldalnak az alsó részén röhögtem egy jót XD
http://www.onemanga.com/Bakuman/48/13/

Meg ezen is.. Niizumaa XDD
http://www.onemanga.com/Bakuman/48/19/

Összességében jó volt, de Mashiro beláthatná, hogy a főnök ellen, így nem nyerhet... :S Mindegy valszeg folytatják..

Liquid Snake

Jah tényleg az előbbi posthoz elfelejtettem odaírni, hogy Hiramaru MEGINT nagy arc volt XD Azt valahogy egyből sejtettem, hogy ő Fukuda mellé fog állni a "tüntetésben" xD

Bishop

A végén nem csak Niizuma volt jó, Hiramaru meg ott izzad, látszik hogy be van fosva hogy ha kirúgják mi lesz  :D


LuckyDingo

Új chapter elég semmilyen volt, de amíg van Miho addig nem érdekel XDDDD Kár ennyit kerülgetni a dolgot, úgyis az lesz hogy kikerül Mashiro a kórházból és újra megy minden, mint régen.

Bishop

Látszik hogy telik az idő Mashiro és Takagi is sokkal érettebb külsőt kapott. A color page is nagyon jó. Már egy éves a manga és még nincs anime, de nem bírok várni már az animere :hopp:

LuckyDingo

Quote from: Bishop on 2009-08-21, 12:39:20
Látszik hogy telik az idő Mashiro és Takagi is sokkal érettebb külsőt kapott. A color page is nagyon jó. Már egy éves a manga és még nincs anime, de nem bírok várni már az animere :hopp:
Még egy év és talán megéri elindítani egy animét ezen a címen. Bár ki tudja, addig lehet be is fejezik XD

NLZ

History's Strongest Business Boy Kenichi. :facepalm:
[reserved]

LuckyDingo

Nah a kié lesz a másik manga, amit abbahagyatnak? O.o Mondjuk ha ilyen cliffhanger, akkor szinte tuti, hogy nem a Trap XD

Bishop

szerintem sem a Trap lesz az, de nem lehetetlen, én még mindig azt mondom hogy nem hiába Bakuman a manga címe, tuti hogy a végső befutó manga címe az lesz.

LuckyDingo

Valahol leírták, hogy miért Bakuman a címe, két szóból tették össze, de már nem emlékszem. Remélem nem a trap esik ki, mert rendesen hazavágná őket. Mashiro márígy is kivan, hogy nem nekik van animéjük.. az már mellékes, hogy még sehol sincsennek a szakmában...

LuckyDingo

Quote from: LuckyDingo on 2009-09-04, 17:39:00
Nah a kié lesz a másik manga, amit abbahagyatnak? O.o Mondjuk ha ilyen cliffhanger, akkor szinte tuti, hogy nem a Trap XD
Ehh XD [spoiler]Hát pedig de.. nah sebaj :D Kíváncsi vagyok mit csinálnak később :) Miho utolsó üzenete meg lol XD[/spoiler]

SchRita

Tök kira. Nem hittem volna, h magyarok is olvassák ezt a mangát. :D

NLZ

Szinte minden férfi által emészthető mangát olvas itt legalább egy valaki, max nincs külön topic neki. :)


Jót röhögtem a romance=pantsu failface fazonon. :D  De ezen kívül nem volt valami izgi.
[reserved]

LuckyDingo

Lol már :D EZ a 3 történet kicsit irreális szerintem. De valszeg kihozzák és még mindig azon vagyok, hogy a "DARK" manga fog beindulni. Miura meg vagy megszokja, vagy végül kapnak egy új szerkesztőt :S /vagy egy év múlva mennek másik magazinba XD.. bár az érdekes lenne :D/

LuckyDingo

Heh.. sucks.. mikor jön már az a manga, amivel nagy sikert érnek el? :XD És a Miurát kirúghatnák már... Hattori for president XD

LuckyDingo

Trrrrrrrriple post powaa!!!

Ez a fejezet ütööött :D Kíváncsi vagyok, hogy [spoiler]visszakapják Hattorit, vagy mennek másik kiadóhoz XD[/spoiler]

Bishop

Epic as always  :Kiraly:

Bakumannál sose lehet tudni de az is lehet hogy végül kibékülnek, egy valami biztos se future watch se ten magába nem lesz elég, kompromisszumra kell jutni több gag, vagy sokkal darkosabb, függve attól mit választanak. Plusz ez még csak one shot, nem kötelesek egyből serializálni.
Also do want color pic of Shujin on last page  :D

LuckyDingo

#88
Quote from: Bishop on 2009-10-23, 11:44:48
Epic as always  :Kiraly:

Bakumannál sose lehet tudni de az is lehet hogy végül kibékülnek, egy valami biztos se future watch se ten magába nem lesz elég, kompromisszumra kell jutni több gag, vagy sokkal darkosabb, függve attól mit választanak. Plusz ez még csak one shot, nem kötelesek egyből serializálni.
Also do want color pic of Shujin on last page  :D
Ha az én stílusom megteszi.. megpróbálhatom colorizálni XD  -mégsem..túl melós :D

Amúgy én nagyon örülnék, ha Miurát kiírnák a storyból... bár nélküle nem lenne feszültség. De azért durván elszólta magát a végén. Erre mondhatták volna, hogy ha annyira Gag-cuccot akar, akkor írja-rajzolja meg...

LuckyDingo

Nah lol.. [spoiler]nem tartott sokáig a harag... bár fordítás nincs már látom mi lesz itt.. gag manga meg féltékenység.. XD[/spoiler]