Mit nézel most?

Started by Junchi, 2009-07-03, 16:33:03

Previous topic - Next topic

Junchi

#90
Quote from: Member on 2009-10-29, 19:10:26
Kaiji ott megtanulja, hogy nem bízhat többé senkiben, bár néha még elfogja az a szerencsétlen empátia.

Ő és a bolond szíve. :3

Btw you were SOO right! A gerendás epizódok kegyetlenül rulzottak, legalábbis az, ahogyan végig képesek voltak lelki terror alatt tartani a nézőket, mindent megért. És akkor még nem is említettem a zseniálisan tálalt moralizálás scene-eket, a kegyetlen jó technikai kivitelezést és az arc legvégén a "csattanót". Ja, és ezek az E-cardos részek is qrvajók. ^^

Member

Nekem az E-Card a kedvencem. ;)

SaiyaGin

Azt hiszem, megdöntöm a lassúsági animenézés rekordját azzal, hogy most fogok sort keríteni a szeptember utolsó napjaiban elkezdett FMP! TSR OVA-jára. :)

Bicskei

Drift off to Blue Orchid Island-t húzom már egy ideje..csak ritkán nézem tényleg csak olyankor amikor nagyon nincs mit csinálnom. szept 13-a óta(mappa létrahozása) még nem sikerülz befejeznem.ilyen még talán nem is fordult elő velem.
Ultras liberi

Junchi

Shoujo Kakumei Utena (avagy a rééééégóta tervezgetett shoujo nagyágyú) - Két rész alapján epic win + olvadok a karadesignjától. :3

kelvor

Quote from: Junchi on 2009-11-11, 16:50:55
Shoujo Kakumei Utena (avagy a rééééégóta tervezgetett shoujo nagyágyú) - Két rész alapján epic win + olvadok a karadesignjától. :3

Hm, hát ebbe én is belekukkantok.  ^^

Cobra

Kíváncsi vagyok 8-10 rész után is ezt fogod-e még írni? :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Junchi

Quote from: Cobra on 2009-11-11, 19:21:09
Kíváncsi vagyok 8-10 rész után is ezt fogod-e még írni? :)

Hát, remélem. :3 Szal mindig is karmoltam a shoujo animéket és eddig csak nagyon kevésben kellett csalódnom + ennek még a képi világa is rulz, szal... ^^

Junchi

#98
Dábülposztomg...

Nah, továbbra is Utena. Nézem és nézem és nézem... és... OMG, ez annyira nagyon weirdo és WTF, hogy nah. xDD Már az alapszitu sem hétköznapi és ehhez még hozzáadnak pluszba egy nagy adag yuri-hintet, szimbolikát, korrekt mondanivalót, ~két mázsa shoujo elemet, weirdo bishouneneket, érdekes animációt és végül a legbetegebb poénokkal fűszerezik azt meg. xDDD

IMÁDOM. :D 1000/10! (és ha hihetek a forrásaimnak, az igazi sztori még be sem indult. ^^)

Ja, és ez a zene ÜBERWIN!!!!44 :3 (Érdemes a feliratot is figyelni. xDDD)

SaiyaGin

You're Under Arrest 22 (utolsó/utolsó előtti rész): egyértelműen az egész sorozat legjobb része. :jee: Ha a legtöbb epizód fele ilyen jó lett volna, már annak is örültem volna. (Mondjuk az jó lett volna, hogyha az előző sorozatok fontosabbnak nevezhető szereplői közül kettő nem csak most bukkant volna fel.)

motifator

Cross Game #36: Mondtam már, hogy nézzétek a Cross Game-et? Mindegy, mondom megint. Ez egy hatalmas sorozat, akkor is, ha nem érdekel a baseball. A Hikaru no Go és a Hajime no Ippo mellett ott a helye a legjobb sportanimék között.
Jó karakterek, komoly dráma, élvezetes slice-of-life és egy csipetnyi izgalmas baseball, ez a Cross Game. A jelenlegi anidb ratingje szerint ez a 20. legjobb anime a világon, az már csak jelent valamit, nem?
Nézzétek meg csak az első részt, a többi úgyis jönni fog magától. Aki az 1. rész után dobni fogja, azt meghívom egy sörre.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Én

Quote from: motifator on 2009-12-08, 00:19:03
...
NO U
Vagyis, most nagyon nem kéne elkezdenem animézni...

kelvor

Quote from: Én on 2009-12-08, 00:21:52
Quote from: motifator on 2009-12-08, 00:19:03
...
NO U
Vagyis, most nagyon nem kéne elkezdenem animézni...

Ilyenkor szokott megtörténni az, hogy nem kéne de csak egy részt...na. Azután már ott vagy, hogy eltelt x óra.  :smile:

Btw van valami batch Cross Game-hez? Egyenként nem nagyon akarom leszedegetni. Egyet találtam de az orosz hang.

Valamennyire on is legyek, Clannad van nálam soron. Régebben már megnéztem egyszer de az After Storyt még nem láttam, így elkezdtem előröl.  :smile:

motifator

Nem tudok létező batch-ről a cross game-hez, 1-23-ig van anbu, az 5. résztől van subsmith, annak is teljesen jó a minősége. Anno én is napokig töltöttem az első néhány részt, tudom, kicsit macerás, de megéri. Esetleg ha az első 5-öt letorrentezed ANBU-tól, aztán megpróbálhatod a subsmithtől tölteni IRCn, lehet, hogy sokkal gyorsabb, mint a torrent.
Sajnos én már letörölgettem a régieket, FTP-re úgyse nagyon mehetett volna.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

kelvor

Okés, nem gáz. Leszedegetem akkor az első pár részt és ha bejön, akkor jöhet a többi.

Baseball témában a Major nagyon jó volt, ha nem láttad még, esetleg tehetsz vele egy próbát, de a Prince of Tennis is ott van a toppon, mint sport animu.

KeLa

Ha már baseball, ott van még a One Outs is. Nekem krvára bejött :)

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

motifator

Quote from: frozenstein on 2009-12-08, 15:49:29
Seikai no...

Wow! Néha elgondolkozom, hogy miért csak most nézek meg egy-egy ilyen gyöngyszemet, amikor egy rakás gyengébb animét már rég láttam (ez legutóbb a Twelve Kingdoms kapcsán jutott eszembe). Leginkább címszavakban tudnék nyilatkozni róla: epic space opera, kitalált nyelv(mint a tolkieni elf), regény adaptáció.
Az első sorozat grafikája kifogásolható, de engem nem zavart. Az egyetlen gyengébb láncszem az egyrészes prequel(8/10), de a saga összességében 10/10.
A Crest of the Stars története tetszett a leginkább, be is került a kedvenc animéim közé a 6. helyre, csak azért nem följebb, mert az első öt túl szilárdan ül a helyén.
Elkezdtem nézni, eddig 2 részen vagyok túl. Hogy milyen? Jelentem nagyon jó! Köszi az ajánlást!

Ja, muszáj megemlítenem a zenéjét: ritkán találkozni ilyen amerikai sci-fi mozi jellegű zenével animében, nagyon tetszik. Csak hogy értsétek, hogy mire gondolok, itt az OP
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Cobra

Quote from: Zen on 2009-12-16, 09:57:51
Fafner.
Na erre nagyon kíváncsi vagyok, mit fogsz róla írni :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Member

Quote from: Zen on 2009-12-16, 09:57:51
Fafner.
Mmmmmmm... Delicious.

REPOST:
Konnichiwa Anne 08:
Kár, hogy ilyen lassan fordítják, eddig 10/10. Tökéletes naiv gyerekszáj.

Zen

Fafner prequel, utána meg Noein.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Member

Now and Then, Here and There: Végig arról fog szólni, hogy AHHHHHHHHHH~, DE KEGYETLEN MINDENKI!!, vagy lesz valami tartalma is?

motifator

Hát, alapvetően a kegyetlenségről szól. Persze van mellette sztori is, meg vannak karakterek is, de ezt a sorozatot tipikusan a kegyetlensége miatt jegyzed meg.
Amúgy ennek ellenére egyáltalán nem rossz sorozat szvsz.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Member

A nem kicsit ripacs militarista főnök, a főhős állandó veretése és most a csaj megerőszakoltatása a "kevesebb sokkal több lenne" érzést keltette fel bennem.

motifator

Ebben lehet, hogy van valami, de készülj fel, hogy nem lesz kevesebb, sőt. Lesznek itt még mocskos dolgok.
Majd a végén meglátod, hogy milyen képpé állt össze neked a sorozat. Én kb. annyit tudtam mondani róla, hogy egy olyan anime, amit soha nem akarok megnézni még egyszer, mert ennyi kegyetlenséget nem akarok újra látni. De egyáltalán nem bántam meg, hogy megnéztem, és bátran ajánlom mindenkinek, aki kiváncsi egy igazán nyomasztó történetre.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Member

Ezt elfelejtettem megkérdezni: Lala Ru azért lát ilyen homályosan és szépia árnyalatban, mert autista, vagy rossza a megérzéseim? :D

Xzone

(A Cross Game tényleg nagyon jó.)

LuckyDingo

Now and Then, Here and There tegnap este megnéztem, mert itt kegyetlenkedésekről volt szó. Szvsz nem volt ez annyira kegyetlen... vagy csak nekem nem jött át annyira. Szeretni való karakter nem nagyon volt benne, szóval engem nem zavart, ha verték őket. Lala ru meg egyenesen ellenszenves XD Talán egy normális ember volt az egészben: Sis :D

motifator

Quote from: Member on 2009-12-25, 09:57:10
Ezt elfelejtettem megkérdezni: Lala Ru azért lát ilyen homályosan és szépia árnyalatban, mert autista, vagy rossza a megérzéseim? :D
Na erre most nem nagyon emlékszem, de a szeme színe alapján simán lehet szürkehályogja :)
Quote from: Xzone on 2009-12-25, 12:11:40
(A Cross Game tényleg nagyon jó.)
Örülök, hogy tetszik!
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Member

Quote from: motifator on 2009-12-25, 12:48:55
Na erre most nem nagyon emlékszem, de a szeme színe alapján simán lehet szürkehályogja :)
Én is ezen poénkodtam az első rész alatt. :lul: