Mit nézel most?

Started by Junchi, 2009-07-03, 16:33:03

Previous topic - Next topic

Junchi

Közkívánatra. :D

A thread lényege, hogy az éppen "currently watching" státuszt betöltő animék is helyet kapjanak valahol. Természetesen ide NE az éppen aktuálisan futó (jelen esetben 2009, nyári szemeszter) cuccokról írj, kritizálj, véleményezz, whatever, hanem az éppen aktuálisan nyomon követett cucc(ok)ról és persze az overall vélemények SE ide jöjjenek.

Pölö - ahogy írtam is egy másik topicban - jelenleg a Prince of Tennist vaccsolgatom. 10 rész alapján hangulatos (hohó, de még mennyire), standard bishounen cucc, középpontban a tenisz, mint sport, igényes gráf, átlagos animáció, jó zenék és pörgős plot. Ha megtartja ezt a szintet, lazán lesöpri nálam a Hikaru no Gót a porondról, pedig az sem egy gyenge darab...

Zen

Én felváltva Axis Powers Hetalia-t meg Gungrave-t.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Selmo

Ha a topic hasonlóan informatív lesz, mint az épp milyen zenét hallgatsz, akkor kuka.

A tökéletesség unalmas.

R41N

Toradora - sok reményt nem fűztem hozzá, de eddig várakozáson felül teljesít, nézeti magát rendesen. A szerveren lévő 10 részes preview ma elfogyott, úgyhogy marad a torrent  ::) Eddigiek alapján engem leginkább a erre emlékeztet, kíváncsi leszek a végkifejlet mennyire lesz hasonlatos.
No time to bleed

NLZ

Jah, valami olyasmi (bár Lovely Complex asszem vicces volt).
[reserved]

SaiyaGin

Pár napja elkezdtem az NHK-t, 7 rész után nagyon tetszik, minden epizód fel tud dobni a sötét humorával. :__devil:

Junchi

Prince of Tennis változatlanul... (55. részen is túl)

Hmm, elég, ha annyit mondok, hogy az általam 9,5 pontra értékelt Hikaru No Gót ízekre tépi? :D 9001/10 eddig.

SaiyaGin

You're Under Arrest: Full Throttle 20.
Hogy én mennyire rühellem, amikor egy slice of life sorozatba bedobnak egy szellemekkel való baromkodást.  :ejj:

Zen

Quote from: SaiyaGin on 2009-08-17, 19:00:59
Hogy én mennyire rühellem, amikor egy slice of life sorozatba bedobnak egy szellemekkel való baromkodást.  :ejj:
Who ya gonna call?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Cloud

NA végre elkezdtem uccsó Slayers sorozatot. 2 rész után:  :lul: :lol: :whoah:
Kár hogy rövid az évad. :(

Zen

Rumbling Hearts (Kimi ga nozomu eien)-nak készülök nekiállni.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Soldier

#11
jó ötlet , egyik kedvenc , have fun  :appl:
én a initial d-t kezdtem el , elsö évadot most néztem meg eddig tetszik.. jó hogy mar '98ba is probálkoztak ilyesmivel, a 2. évadon meg már látszik a fejlődés =)

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Member

Fafner
Nem hittem volna, hogy ide beírok egyszer, de a 6. rész után kérdem, mi EZ A SZAR?!
[spoiler]Beteg csajszi kiáll egy über-festum ellen (gyk. ugyanaz, mint EVA angyal, RahX dolem), mondják neki, ne késeld mert nem használ, erre előkapja alappisztolyt, mondják ne tedd, mert nem használ, aztán magáhozkötözi a lényt, felrepül az égbe és berobbantja magát, "Most megmentem a szigetet és xyz-t" szöveggel, plusz dilemmázik, hogy nem is az édesanyja valódi gyermeke volt, de szomorú. Egy öngyilkos sz*rdarabot kéne sajnálonom?![/spoiler]
NLZ, ez neked (is) való, nézd.

Cobra

Nem olyan rossz a Fafner, de azért van pár dolog, amin túl kell tenned magad :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Kuroi Tenshi

Quote from: Member on 2009-09-03, 21:45:46
[spoiler]Egy öngyilkos sz*rdarabot kéne sajnálonom?![/spoiler]

Hahaha oh wow.
Érted sem halnék mártírhalált :haha:

On topic:

Most nézem a Black Lagoont, és gurul a gyógyszer.
Az első pár rész még egész jó volt, mondjuk az
eleinte még-ahogy realizmusnak a
[spoiler]hajók között "ugrálás"[/spoiler]
kicsit betett; de addig a részig, ahol a végén a
piacon összevesznek, még belefért. Aztán jött a
[spoiler]battlemaid terminátor[/spoiler]
, wtf. Utána meg a
[spoiler]loli twincest with hints of cp and necrololi,
plus lolis with guns HUEG LIEK XBAWKS, no meg
kannibalizmus, és talán még kétneműek is voltak,
vagy mi?[/spoiler]
, na itt már lolwtfbbq. Tudom, /b/-n epic win
material, de akkoris...
Mi jön még?  :muhahah:

Member

Egy lepangás a végén, ahol azt hitték, hogy tudnak komoly lassú drámát csinálni. ;)

Chronus

#17
Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-09-03, 23:45:21
[spoiler]battlemaid terminátor[/spoiler]

Én ott hagytam abba. Azért bevallom, nagyon jókat röhögtem azon a részen, két WTF-fej közt. Főleg az autós üdözésen. De aztán úgy voltam, hogy "to Hell with this shit" mert már láttam, hogy ilyen irányzatot fog venni a dolog.


Most Hayate no Gotoku-t kezdtem el nézni.

Összesen ennyit fűznék hozzá:
[spoiler=legelső rész legelső egy perce][/spoiler]
Nincs több kérdésem bírónő.

5. résznél tartok.
Sajnos nem lehet 3 résznél nagyobb adagokban nézni az izomláz miatt.

NLZ

Quote from: Member on 2009-09-03, 21:45:46
Fafner
NLZ, ez neked (is) való, nézd.
:ejnye:
Elhiszem, hogy szeretsz, de azért nem kéne öngyilokra invitálni engem. :)
[reserved]

Kuroi Tenshi

Na végignéztem, és már megint hajnali három...

Quote from: Chronus on 2009-09-04, 03:19:32
Én ott hagytam abba. Azért bevallom, nagyon jókat röhögtem azon a részen, két WTF-fej közt.

Pedig a következő spoiler alatti dolgok még jobbak *eszement vigyor*
Azután viszont megint visszavált normálisabba, bár

Quote from: Member on 2009-09-04, 00:04:30


abban egyetértek, hogy nekem is a "milyen vég ez?" volt a
reakcióm, mivel másra számítottam, bár ez is végig ott
motoszkált a fejemben, csak nem hittem, hogy ilyen
hülyeséget fognak csinálni. Viszont szerintem nem volt
annyira lassú, épp megfelelő volt az utolsó pár rész
tempója. A változások (Revy), a felépülő feszültség, a
körvonalazódó végkifejlet(ek). Ezekhez idő kell, nem
lehet csak úgy összecsapni. Illetve lehet, de akkor még
rosszabb lett volna.

Junchi

Dunno, nekem a Black Lagoonnal nem volt különösebb gondom, kivéve persze a második rész angstfestjét. MEHH, az valóban betette a kaput (és akkor még az immortal maid arc-ot gyorsan/könnyen le is nyeltem :3).

Member

Quote from: Chronus on 2009-09-04, 03:19:32
Most Hayate no Gotoku-t kezdtem el nézni.
Quoteösszesen ennyit fűznék hozzá:
Araki nézi a második szériát, amiből csodálatos háremezés lett. ::)

Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-09-04, 04:29:29
Illetve lehet, de akkor még
rosszabb lett volna.
Még 3 rész engrish?! Hát hogyne lett volna rosszabb. :zomg:

Bicskei

a Burst angelt-nézem láttam belőle 12 részt kb és nem jön be ez végig ilyen szar lesz vagy van értelme folytatni??
Ultras liberi

Cobra

Ha eddig nem tetszett, akkor ezután se fog. Végén lesz kis dráma, de maga a történetvezetés nem változik jelentősen.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

kelvor

Gungrave. Egyik nap kedvet kaptam hozzá és le is húztam torrenttel az AHQ verziót. Régen láttam már, az első rész még mindig furcsa...de az utána lévő részek teljesen beszippantanak...imádom úgy ahogy van.

Zen

Quote from: kelvor on 2009-09-16, 00:47:33
Gungrave. Egyik nap kedvet kaptam hozzá és le is húztam torrenttel az AHQ verziót. Régen láttam már, az első rész még mindig furcsa...de az utána lévő részek teljesen beszippantanak...imádom úgy ahogy van.
:tezsvir:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

jelenleg a monitort nézem.

Xzone

Quote from: kelvor on 2009-09-16, 00:47:33
Gungrave. Egyik nap kedvet kaptam hozzá és le is húztam torrenttel az AHQ verziót. Régen láttam már, az első rész még mindig furcsa...de az utána lévő részek teljesen beszippantanak...imádom úgy ahogy van.

Akkor rosszul tettem hogy az első rész után letöröltem, mi? :D

Lythis

Quote from: Xzone on 2009-09-16, 01:52:22
Quote from: kelvor on 2009-09-16, 00:47:33
Gungrave. Egyik nap kedvet kaptam hozzá és le is húztam torrenttel az AHQ verziót. Régen láttam már, az első rész még mindig furcsa...de az utána lévő részek teljesen beszippantanak...imádom úgy ahogy van.

Akkor rosszul tettem hogy az első rész után letöröltem, mi? :D
én is az első rész alapján kukáztam anno :D

kelvor

Quote from: Lythis on 2009-09-16, 01:54:28
Quote from: Xzone on 2009-09-16, 01:52:22
Quote from: kelvor on 2009-09-16, 00:47:33
Gungrave. Egyik nap kedvet kaptam hozzá és le is húztam torrenttel az AHQ verziót. Régen láttam már, az első rész még mindig furcsa...de az utána lévő részek teljesen beszippantanak...imádom úgy ahogy van.

Akkor rosszul tettem hogy az első rész után letöröltem, mi? :D
én is az első rész alapján kukáztam anno :D

Sokan így vannak vele, én sem voltam kivétel, mikor legelőször próbálkoztam vele.  :smile: Aztán adtam neki mégegy esélyt és azóta is top anime.