Mit nézel most?

Started by Junchi, 2009-07-03, 16:33:03

Previous topic - Next topic

SaiyaGin

Scrapped Princess 11:
Harmadszorra is tetszik a sorozat! :jee:

Zen

Yay, nem vagyok egyedül! :haha:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Moha

Nogizaka Haruka no Himitsu ep 7.

Ez az! Ott van a nagy hatalmú, mérges, szigorú apuci ellentmondást nem tűrően, aztán jön anyuci, ráripakodik, az meg behúzza fülét-farkát és meghunyászkodik... :lol: Papucsok gyöngye! :haha: Ezen marha jót röhögtem! :)

Asszem le kell szednem a folytatást is, mert rákattantam a sorozatra...

Darkstar

Ugye a DVDt szeded? :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Moha

Quote from: Darkstar on 2010-02-28, 23:56:35
Ugye a DVDt szeded? :D
Az első sorozatból a B-G/m33w féle verzió van meg, a második évadot majd most fogom leszedni.

Rounin

Baccano

Nyolcadik résznél tartok és sikeresen félrenyeltem a jégkrémem, mikor Isaac és Miria rádöbbennek, mit felejtettek el. (a másik ilyen a múzeumajtós akciójuk volt :D)

Jó kis cucc ez, asszem hiányozni fog, miután a végére értem.

SaiyaGin

Scrapped Princess 20: már elég rég volt olyan, hogy egyszerre 3 részt megnéztem egy sorozatból, de most ismét megtörtént. :smile: Emlékszem, először is a végén kezdtem gyorsabban haladni. *nosztalgikus szmájli*

Kuroi Tenshi

Quote from: SaiyaGin on 2010-03-06, 23:24:58
már elég rég volt olyan, hogy egyszerre 3 részt megnéztem egy sorozatból

Fura, én pont az ellenkezője vagyok, ritka az, ha csak 1-2 részt nézek
meg egyszerre, ált. 3-6 rész szokott egy este lemenni (néha még ennél
is több), ez nálam régóta / még mindig így megy.

/off.

motifator

Cross Game 47:
A világ legjobb sportaniméje van születőben. Legalábbis számomra mindenképp :)

Bazz, azt hitem, hogy még 5 rész van hátra, de gondoltam ne írjak hülyeséget, megnéztem anidb-n. Nos nem, csak 3 rész van hátra. Három hét múlva úgy fogok itt ülni, hogy vége. El se hiszem. Nagyon ajánlom nekik, hogy ne csesszék el :)

Ahogy közeledünk a végéhez, a feszültség egyre nagyobb. De még mindig nem mutat senki semmit, már-már mindenki embertelenül erős, vagy legalábbis erősnek tetteti magát. Kivéve egyvalakit :) [spoiler]Tudtam, hogy Aoba lesz az, aki az első lépést megteszi, Kou túlságosan tipikus anime főhős (nem, amúgy nem annyira tipikus). Kár, hogy nem tudjuk a választ a kérdésre.[/spoiler]

Most csak az a gond, hogy a következő rész nagyon úgy néz ki, hogy 100% baseball lesz. Remélem újból meglep a sorozat, és nem így lesz. Már 5-10 résszel ezelőtt is azon paráztam, hogy ha idáig nem rendeződött el a romantikus szál, akkor már nem is fog, mert innentől kezdve nem lesz más, csak baseball. És mennyire nem így lett! Úgy lesz a Cross Game a kedvenc sportanimém, hogy alig látjuk benne a sportot. Végig központi elem, de csak mozgatórugója az eseményeknek, a történet a szereplőkről szól, legfőképp Kouról és Aobáról, aminek nagyon örülök.

3 hét, és vége. Még van időtök belekezdeni, lemaratonozni a 47 részt és együtt izgulni mindenkivel, hogy mi lesz a befejezés  :D

De abban már biztos vagyok, hogy amint kicsit lecsengett a Cross Game, jöhet a másik nagy Adachi Mitsuru klasszikus, a 101 részes Touch (8.66 anidb), meg jobb híján a Slow Step. Kár, hogy két másik nagy sorozata a Miyuki és a Hiatari Ryoukou nincs végigsubolva angolul, pedig ennek a fickónak szívesen megnézném az összes munkáját.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Xzone

Quote from: motifator on 2010-03-08, 21:34:13
De abban már biztos vagyok, hogy amint kicsit lecsengett a Cross Game, jöhet a másik nagy Adachi Mitsuru klasszikus, a 101 részes Touch (8.66 anidb), meg jobb híján a Slow Step. Kár, hogy két másik nagy sorozata a Miyuki és a Hiatari Ryoukou nincs végigsubolva angolul, pedig ennek a fickónak szívesen megnézném az összes munkáját.

Én attól félek, hogy a Touch túlságosan is hasonlít a Cross Game-re, azt meg inkább meghagynám egyedi élménynek.

És azt is el tudom képzelni, hogy egyszerűen nem fejezik be a romantikus szál(ak)at. Ne legyen igazam :)

motifator

Quote from: Xzone on 2010-03-08, 22:53:11
Én attól félek, hogy a Touch túlságosan is hasonlít a Cross Game-re, azt meg inkább meghagynám egyedi élménynek.
Szerintem legalább egy fél évet-évet hagyok a kettő között, hogy addig se legyek baseball nélkül jön az Ookiku Furikabutte második évad, meg már ezer éve ott van a listámon a Major összes évad (mind kb. anidb top100), és abból is jön a hatodik hamarosan. Szal igyekszem kiéheztetni magam egy kis jófajta Adachi Mitsuru féle high-school love polygon stílusú baseballra, mire a Touchnak nekikezdek.

Quote from: Xzone on 2010-03-08, 22:53:11
És azt is el tudom képzelni, hogy egyszerűen nem fejezik be a romantikus szál(ak)at. Ne legyen igazam :)
Hát ne legyen! :Eztneked: :D Amúgy szerintem csak az egyik szálnak tesznek pontot a végére, Akaishiéket lógva hagyják, csak utalás lesz a happy endre (Paksi Endre? bocs  ^^").
De az is lehet, hogy mindenki megkapja a magáét, és még Senda is összejön a kövér menedzser csajjal :) Persze Azuma és Mizuki garantáltan hoppon maradnak, nekik ennyi jutott sajna :)
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Moha

Sumomomo momomo

Első rész után ritka nagy ökörségnek tűnik, pozitív értelemben. :D
Egyes jeleneteken szarrá röhögtem magam, remélem a folytatás is jó lesz, de most sajna mennem kell aludni, ha nem akarok holnap hulla lenni megint.

LuckyDingo

Quote from: Moha on 2010-03-09, 23:09:33
Sumomomo momomo

Első rész után ritka nagy ökörségnek tűnik, pozitív értelemben. :D
Egyes jeleneteken szarrá röhögtem magam, remélem a folytatás is jó lesz, de most sajna mennem kell aludni, ha nem akarok holnap hulla lenni megint.
Jó lesz, de a vége elég nagy gáz szerintem.

Xzone

Natsu no Arashi ep.8

:lol:

Az alapötlet nagyon régi, de sikerült nagyon szórakoztató módon előadniuk :lul:

Member

Needless 01: Nem semmi, a két főhős megkapta a két létező legimbább képességet. ::)
A design amúgy csak véletlenül tiszta TTLG?

Cobra

Lesz később majd még imba skill rendesen, szóval ne örülj előre :)
TTGL-nél azért nagyságrendekkel jobb a grafika, max a szemüveg hasoló.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Titkos

#196
Quote from: Member on 2010-03-26, 17:04:53
A design amúgy csak véletlenül tiszta TTLG?

Az egész Needless anime a TTGL hangulatát/dizájnját próbálja meglovagolni. :P A manga csak azért nem, mert az tudtommal annál korábban készült, meg azért állóképeken nem annyira jön át, de biztos véletlen, hogy pont most csináltak belőle animét így a TTGL-hisztéria közepén... ::) Mondjuk nem tudom, nekem egy epizód elég volt, a TTGL-ben még elhittem, hogy minden GARság ellenére embereket látok, de ezek már tényleg nem csak mondogatják, hogy "én vagyok az Isten!" (lol, Black Star... :)), hanem ilyen tápállat technikákkal majdnem tényleg azok. Amikor feleslegesen vágták a hülye fejeket, meg minden támadást muszáj rohadt nagy kanjikkal kib*szni a képernyő közepére, még "jobb" lett a kedvem, aztán a lolis ending után nyomtam is egy F8-at. :) (TTGL...in their dreams..:P) Azért itt egy "karakterazonosító". (Btw, a második részben már fúrókarja lesz a csajnak...)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Zen

Yoko x Eve, mmmmm...
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Member

Eddig jobb, mint a TTLG, valahogy jobban átjön (a lolikat én sem értem). De azt a hülyeséget már elfelejthetnák a mangakák, hogy minden ellenfél felkeresi a főhősöket és megöleti magát, elég irreális, hogy addig senki másnak nem sikerült akár egyet is leszedni.

SaiyaGin

Quote from: Titkos on 2010-03-27, 01:38:00
"karakterazonosító".

:D
Ezt a képet látva tényleg eléggé TTGL-utóérzés kinézete van a dolognak.

Member

Needless 04: What are those loliz doing here?!

Cobra

Quote from: Member on 2010-04-02, 22:36:52
Needless 04: What are those loliz doing here?!
You'll see.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

ogre

Quote from: Member on 2010-04-02, 22:36:52
Needless 04: What are those loliz doing here?!

azt hiszem, még sehol nem tartasz :D
amennyiben egy agyhalott szinten folyó sorozat gar karakterekkel rés engeteg pantyshottal lehet epic, akkor ez tökéletes. várd ki a végét ;)
bár a soul eater-es pókvár küzd shinigami városával részt sehol nem übereli, de közel jár hozzá. egyszeri megtekintésre tökéletesen alkalmas.

Titkos

Quote from: Member on 2010-04-02, 22:36:52
Needless 04: What are those loliz doing here?!

Sokkal rosszabb is lesz, de asszem mire ezt írom, már láttad a másik topicot, ahol kiborultam. XD

Quote from: ogre on 2010-04-03, 03:26:28
bár a soul eater-es pókvár küzd shinigami városával részt sehol nem übereli, de közel jár hozzá.

Csak az vicces volt. :) :angyali:
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Alkyra

Quote from: Ymir on 2010-04-14, 17:00:28
Mostanában tűnt fel csak, hogy ez mennyire kimaradt. Borzalmasnak tűnt elsőre a rajzolása, de 5 perc után ez rögtön megváltozott. Egy újabb One Piece fan született. :rotfl:

Rögtön lettek kedvenc szereplők is:
Luffy
Zoro
Sanji
Usopp
Nami
és még nemtudni hány XD

üdvözöllek! nem fogsz csalódni benne, azt garantálom. Én úgy néztem végig az első 80-90 részt anno, hogy észre se vettem. :szemuveges: Továbbá megjegyzem, hogy ez az egyetlen anime amit képes voltam 100 résznél tovább nézni és még mindig ugyanúgy várom minden egyes epizód megjelenését, mint 7 évvel ezelőtt!!...(uram atyám, már 7 éve nézem ezt a sorozatot???)

Member

Needless 13:
First: :eek:
Then: :he:
After that: :hopp: :lazza:

Zen

Quote from: Member on 2010-04-16, 22:34:32
Needless 13:
First: :eek:
Then: :he:
After that: :hopp: :lazza:
Mi is történt abban a részben?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Member

Ebben tartottunk ott, hogy
[spoiler]Mindenki össze volt verve, csak a mihasznák maradtak meg jó oldalon, erre Saten odavágja nekik Kurumi hulláját (amit úgy dobálnak, mint valami labdát), és persze csöcsök és vér mindenhol. :D[/spoiler]

Zen

Wow, úgy emlékeztem az később van. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Member

#209
Aoi Bungaku 01-04
Nem mondanám, hogy WinRar, de ennél kevesebb lehangoló cuccot láttam.

Aoi Bungaku 05
Úristen, hogy ez mennyiben másabb, mint az előző. :eek: És mennyivel betegebb.