AMV = Anime Music Video

Started by VASH, 2003-09-10, 20:27:57

Previous topic - Next topic

AMV?

HAGGYÁ BÉKIBEN:D
9 (9.5%)
AMV=Megnézem, de ennyi...
29 (30.5%)
AMV for Prezident
57 (60%)

Total Members Voted: 94

Chronos

QuoteOriginally posted by Baldy
Az első helyezett AMV-je kell a leginkább... Meg a Hero+Grave of the fireflies.
Amugy jó ez az új avatarod :)
Az első helyezett amv fent van:
Anime4/amv/neverending_fight.mpg

A Hero-t pedig majd felrakom...;)

CHRONOS

Zelgadis

Ez de baromi jó :( az _egyetlen_ olyan AMV amit letöltöttem és nem tudtam sehogy sem lejátszani :(((

Jaj, nem mert az újak közül van még 1 (anime xmas 4 u  v micsoda), aminek képe nincs csak hangja :)

Mégis milyen fileok ezek? :\

Chronos

QuoteOriginally posted by Zelgadis
Ez de baromi jó :( az _egyetlen_ olyan AMV amit letöltöttem és nem tudtam sehogy sem lejátszani :(((

Jaj, nem mert az újak közül van még 1 (anime xmas 4 u  v micsoda), aminek képe nincs csak hangja :)

Mégis milyen fileok ezek? :\
Sima Mpeg2...;)
Használd az Elecard Mpeg2 codecet...

CHRONOS

Baldy

QuoteOriginally posted by Chronos
Az első helyezett amv fent van:
Anime4/amv/neverending_fight.mpg

A Hero-t pedig majd felrakom...;)

CHRONOS

Az milyen néven lesz fent, és szólsz, mikor felpakolod?
Nevörending fájt? Két utazó zenéjével?
Amugy kinek mi is a kedvenc AMV-je? Nem tudom, hogy erről volt-e szó korábban, de kiváncsi lennék a véleményekre...
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Chronos

QuoteOriginally posted by Baldy
Az milyen néven lesz fent, és szólsz, mikor felpakolod?
Már mondtam hogy fent lesz, ha szabad lesz a sávom...
De amilyen sebességű ez a BT, szerintem talán hétvégén tölthetek csak fel...  -_____________-
Kedvenc amv-im:

AMV-Beat Session01-by Spike.avi
AMV-FLCL-Seizureline-By Tsukin.avi
AMV-Trigun & Hellsing-System of A Down-X-By Tsukin.avi
AMV-Various-Look At Me Now-Reveille-By Spike[basic res].avi
AMV-Various-Shame-WuTang and System of a Down-By Spike.avi
+
Rage amv-i...;)

CHRONOS

Baldy

QuoteOriginally posted by Chronos
Kedvenc amv-im:

Rage amv-i...;)

CHRONOS

Hehe :)

Nekem a legjobban a play excel play tetszik, majd az odorikuruu, de az állítólag kevésbé kedvelt You Give Love a Bad Name+Excell Saga is tetszik. Amugy a Two Mix AMV-je is tetszik, annak ellenére, hogy az hivatalos... Nekem kivételesen bejön a zenéjük. (rockos csávesz létemre :D)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Kono

Nekem 2 NGE AMV tetszet leginkább, meg nem mondom már a nevüket... Egyik egy Asukás volt a másik meg egy vegyes Queen-re (nem ami fentvan USTEAMon), hangulatilag mind nagyon megfogott, deremedten ültem utána jóideig... Nagyon ottvolt! Majd megkeresem nektek...

Egyébként ha már Con első AMVt emlegettük, egy szintén Sorától származó hatott meg leginkább. USTEAMon fentvan:

Anime4/AMV_Xmas_4_U_by_Sora.mpg

A minősége meg a technika még hagy kivánnivalót maga után, de az érzés amit átadott... Nezzétek meg, én köszöm neki ezt az ajándékot ^^ (Melanie Thornton - Wonderful dreams számot szeressem)

Relunx: megnézem az újat, remélem megfogadtad azt a pár tippet, amit mondtam ^^ Bár majdcsak beletanulsz!

Végül még annyit: első anyagomhoz már megvannak a részek, már csak az új gépem kellene a rendereléshez ^^
...dancin' shinzou no bloody, ai gouon na neiro wa sei...

Zelgadis

Na, na, jól hangzik :D
Még több hazai gyártmányú AMVt a népnek :)
Végén kiderül, hogy nem csak az újgazdag amcsi időmilliomos gyerekek tudnak amvt csinálni :)
Kíváncsian várjuk az eredményt ^_- (tudom hogy nem ma lesz kész, de mi türelmesek vagyunk  :morci: )

Kono

QuoteOriginally posted by Zelgadis
Na, na, jól hangzik :D
Még több hazai gyártmányú AMVt a népnek :)
Végén kiderül, hogy nem csak az újgazdag amcsi időmilliomos gyerekek tudnak amvt csinálni :)
Kíváncsian várjuk az eredményt ^_- (tudom hogy nem ma lesz kész, de mi türelmesek vagyunk  :morci: )


Ígérem megmutatom az ittenieknek is, amint elkészül teljesen! És az is biztos ha belejövök, nem ez lesz az utolsó ^^ Szerintem a magyar AMV-k a körülményekhez képest nagyon jók!
...dancin' shinzou no bloody, ai gouon na neiro wa sei...

Baldy

AMV-ket mi is tervezünk öcsikémmel, de még nem volt időnk belekezdeni, bár a gép számunkra már megvan, és az ötletek is. De majd csak lesz mellette időnk is!
Amugy Soranak köszönhetően kedvelem megint a Crystal-Két Utazót, ugyanis előtte  már vagy egy éve gyűlöltem azt a számot...
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Kono

QuoteOriginally posted by Baldy
AMV-ket mi is tervezünk öcsikémmel, de még nem volt időnk belekezdeni, bár a gép számunkra már megvan, és az ötletek is. De majd csak lesz mellette időnk is!
Amugy Soranak köszönhetően kedvelem megint a Crystal-Két Utazót, ugyanis előtte  már vagy egy éve gyűlöltem azt a számot...


Ha az neked bejött, szedd le az ajándék AMV-jét is, nekem nagyon átadta amit akart vele mondani! Naja.... Ráadásul virtuálisan a hugim is, szeressem! :)
...dancin' shinzou no bloody, ai gouon na neiro wa sei...

Baldy

#281
Nekem tetszik az Aluminium Cell Mix is, bár nem tudom, mennyire számít az AMV-nek

// Edit by Chronos:
Az offtopic postokat töröltem. Legközelebb az offtopic threadbe postoljatok ilyen jellegűeket plz... //
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Kono

Nekem meg a verseny egyik résztvevőjének munkája, talán Wolf's Rain v. v.mi hasonlóból....ahoz még spec nem volt szerencsém anime szinten ^^
...dancin' shinzou no bloody, ai gouon na neiro wa sei...

Tiaro

Csak egy postra ugrottam be:
CB - Weezer - Only in dreams

Vigyázat, legalább 8-9 perc...!:D
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Kalibur

Hali. Na ide is jó sokat írtam (ca 0. 0-t), és most is totál hozzáértésről tanúskodó posttal fogk előrukkolni, de gondoltam ennyi ember közül egy csak fogja tudni...
Problémám lényege, hogy nemrég láttam egy AMV-t, ami írtó mód érdekelne, de akkor nem vittem magammal semmit, amire rá lehetett volna másolni, az akkori társaságból meg már nem emlékszik rá senki... Egy FF VII - BSB(Larger than life) kombinációról lenne szó... ha látta valaki / hallott róla / megvan neki, nem tundátok szólni, neaggyisten megosztani velem?
Előre is köszi.
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

.Attila

#285
QuoteOriginally posted by Kalibur
Hali. Na ide is jó sokat írtam (ca 0. 0-t), és most is totál hozzáértésről tanúskodó posttal fogk előrukkolni, de gondoltam ennyi ember közül egy csak fogja tudni...
Problémám lényege, hogy nemrég láttam egy AMV-t, ami írtó mód érdekelne, de akkor nem vittem magammal semmit, amire rá lehetett volna másolni, az akkori társaságból meg már nem emlékszik rá senki... Egy FF VII - BSB(Larger than life) kombinációról lenne szó... ha látta valaki / hallott róla / megvan neki, nem tundátok szólni, neaggyisten megosztani velem?
Előre is köszi.

Elmész az www.animemusicvideos.org -ra, a keresőbe beírod, hogy song: larger than life, a video-ba pedig hogy ffVII (vagy final fantasy VII, esetleg a római szám helyet 7-et).

edit: megnéztem, csak FF X -es van

Chronos

QuoteOriginally posted by Trivi
Elmész az www.animemusicvideos.org -ra, a keresőbe beírod, hogy song: larger than life, a video-ba pedig hogy ffVII (vagy final fantasy VII, esetleg a római szám helyet 7-et).
És csak 1 db amv-t talál, és az is Final Fantasy X-es...;)

CHRONOS

amcsi

én is szeretnék amv-t csinálni, mondjátok meg milyen eszközökkel csináltátok!

thx Cruel Angel
MyAnimeList

Kalibur

Szipp-szipp... Azért köszönöm mindkettőtöknek :)
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Zelgadis

Ez a "Tainted donuts" című, megalol :D

De tényleg így van vége? mert egy kicsit hirtelen, a zene közepén, meg a kép közepén befejeződik :)

Cobra

valóban olyan volt, mintha lemaradt volna a végéről 1-2 másodperc, egyébként nagyon jó munka
Hide and fear, Cobra Commander is here !

.Attila

QuoteOriginally posted by Cobra
valóban olyan volt, mintha lemaradt volna a végéről 1-2 másodperc, egyébként nagyon jó munka

Lemaradt? Azzal végződik, hogy Faye üt egyet, majd a végén az AMV adatai. Ezek lemaradtak? Vagy mire gondoltok?

Zelgadis

hát eléggé !!! O.O

Nálam egy szó közepén van vége, és éppen elsül 1 pisztoly, és a jelenet közepén *paff* ende... Semmi Faye a végén ...:mad:

.Attila

QuoteOriginally posted by Zelgadis
hát eléggé !!! O.O

Nálam egy szó közepén van vége, és éppen elsül 1 pisztoly, és a jelenet közepén *paff* ende... Semmi Faye a végén ...:mad:

Azért nem kell ennyire mérgesnek lenni. Felrakom majd újra. A feltöltés befejeződött elvileg, úgylátszik, valami baki volt közben.

Zelgadis

ah. Köszi. Nem voltam én mérges senkire, csak idegesített, hogy megint szívok a filmekkel :) Amikor mondtad, hogy hogy van vége, azt hittem, hogy megint csak nálam (meg Cobránál) nem tudja rendesen lejátszani...

De ha tényleg csak a feltöltött file a hibás, akkor előre is thx, ha felrakod majd újra.


edit: nyomom a submitot és az istennek sem megy.... lehet hogy ez a post meg sem érkezik.. már megint gáz van a fórummal? Ez nem az első egetverő lassulás az elmúlt pár napban ...

Sky

Ez velem is előfordult már...
(Evangelion-Rammstein-Engel)
Mess with the best,
Die like the rest...

Kalibur

QuoteOriginally posted by Sky
Ez velem is előfordult már...
(Evangelion-Rammstein-Engel)
Érdekes pedig... azzal nekem semmi bajom nem volt...:eek:
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Shadowolf

Van rajtam kívül valaki, akinek tetszenek az alábbi számok: Bastard: Karma (Kamelot) és Excel Saga: Play Excel Play (Darsch)?
Szerintem mindkettő nagyon :kiraly:-ra sikeredett.

.Attila

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Van rajtam kívül valaki, akinek tetszenek az alábbi számok: Bastard: Karma (Kamelot) és Excel Saga: Play Excel Play (Darsch)?
Szerintem mindkettő nagyon :kiraly:-ra sikeredett.

A Karma kellemes, nem rossz.

A Play Excel! Play -ről meg ennyit: lapozz vissza, és meglátod, de ha nincs kedved visszanézegetni, akkor itt egy rövid jellemzés:

öhömm... ÓRIÁSI, ISTENI, BAROMI JÓ!!!! A TOPLISTÁM ÉLÉN ÁLL!!!!  ... lelkes kirohanásnak vége.

De kihagytad az Odorikuruu-t. Ha még nem láttad, akkor most azonnal töltsd le, mert nem élhetsz egy percet sem tovább úgy, hogy nem láttad (toplista 2. hely)

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Trivi
A Karma kellemes, nem rossz.

A Play Excel! Play -ről meg ennyit: lapozz vissza, és meglátod, de ha nincs kedved visszanézegetni, akkor itt egy rövid jellemzés:

öhömm... ÓRIÁSI, ISTENI, BAROMI JÓ!!!! A TOPLISTÁM ÉLÉN ÁLL!!!!  ... lelkes kirohanásnak vége.

De kihagytad az Odorikuruu-t. Ha még nem láttad, akkor most azonnal töltsd le, mert nem élhetsz egy percet sem tovább úgy, hogy nem láttad (toplista 2. hely)

Neked amúgy is köszönettel tartozom, amiért megismertettél a meeten a PE!P-el. Szóval: Muches gracias Senior! :D