AMV = Anime Music Video

Started by VASH, 2003-09-10, 20:27:57

Previous topic - Next topic

AMV?

HAGGYÁ BÉKIBEN:D
9 (9.5%)
AMV=Megnézem, de ennyi...
29 (30.5%)
AMV for Prezident
57 (60%)

Total Members Voted: 94

Darkstar

Quote from: bandiras2Annak idején a nightwish.hu oldalról letöltöttem a 10th man down klippet, ami egy frankó kis H-borús-mecha anime vágat volt videoanyagként, és arra húzta a Nightwish a zenét. Nam tudja vki, hogy honnan lehet újra letölteni, és mi annak az animének a címe?

Egy-két ss-t tudnál mutani? (Nem kizárt, hogy az NGE az, mert egy haverom is egy hasonló klippben -lehet, hogy ugyan ebben- látott NGE-s pillanatokat.)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

bandiras2

Nem NGE, azt már láttam.
Itt nem EVA-k, hanem mechák vannak, Hború van, és hullanak az emberek. Páncélököl, tankok, egymást irtó mechák. Screenshotot majd pár nap múlva töltök.
Press any key to continue and any other key to quit.

Pikkon

Valaki segítsen legyen szíves
Hogy (illetve hol) kell az animemusicvideos-on értékelni a klippeket, hogy majd többet is letölthessek?

Egyébként király cuccok vanna ott  :jee:
Narutoooh!!!  -  Sasukeeee!!!

syeren

Quote from: PikkonValaki segítsen legyen szíves
Hogy (illetve hol) kell az animemusicvideos-on értékelni a klippeket, hogy majd többet is letölthessek?

Egyébként király cuccok vanna ott  :jee:
Bal oldalt fenn a menünél: My Downloads
-> Itt 1-5ig kell osztályozni õket (véleményezni: csak, ha akarsz..)   :)
Utána, megint tizet letölthetsz, ezután megint osztályozás és így tovább...
 
Engem csak az zavar, hogy mindig támogatásért kunyiznak (elkerülöm a pledge gombot...)

Pikkon

azt én is :D
amúgy köszi, már pont észleltem és nagyon király, hogy ennyi új Naruto klippre tehetek szert
Narutoooh!!!  -  Sasukeeee!!!

Moha

Quote from: syerenEngem csak az zavar, hogy mindig támogatásért kunyiznak (elkerülöm a pledge gombot...)
Hát igen, kicsit idegesítõ.
Én mondjuk még küldenék is nekik valami kisebb összeget, de ugyebár Paypal bácsi magyarokkal nem foglalkozik... :(

Btw, Pikkon: azért ne csak találomra osztályozd a klippeket, hanem tényleg annyit adj nekik, amennyit szerinted érnek.

.Attila

Quote from: MohaHát igen, kicsit idegesítõ.
Én mondjuk még küldenék is nekik valami kisebb összeget, de ugyebár Paypal bácsi magyarokkal nem foglalkozik... :(
Dehogynem, már lehet regisztrálni :)

Darkstar

Quote from: BonciDehogynem, már lehet regisztrálni :)

És tényleg! Hurrá! Innentõl kezdve "teljes jogosultságunk" lesz?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Fazék

Pár órája az amv gyûjteményemet nézegetem át...

AMV for Prezident!!! :kiraly:

Hirtelen rengeteg sorozat újranézéséhez kaptam óriási kedvet! :D

Moha

Kiraktam a második AMV-m végleges változatát. Innen le lehet tölteni.
Anime: vegyes
Zene: Cartoons - Witch Doctor
Stílus: comedy, fun

Várok róla véleményeket és esetleg javaslatokat, hogy mit javíthatnék még rajta.

Necrid^

#820
Quote from: MohaKiraktam a második AMV-m végleges változatát. Innen le lehet tölteni.
Anime: vegyes
Zene: Cartoons - Witch Doctor
Stílus: comedy, fun

Várok róla véleményeket és esetleg javaslatokat, hogy mit javíthatnék még rajta.
Respect!!  :jee:  Elég szépen sikerült.. vissza hozta a kedvem love hinára :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Darkstar

Quote from: MohaKiraktam a második AMV-m végleges változatát...

Jól sikerült!  :jee:  :appl: Mennyi ideig dolgoztál rajta, mert a végén csak a befejezés dátuma van.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Rounin

Quote from: MohaKiraktam a második AMV-m végleges változatát. Innen le lehet tölteni.
Anime: vegyes
Zene: Cartoons - Witch Doctor
Stílus: comedy, fun

Várok róla véleményeket és esetleg javaslatokat, hogy mit javíthatnék még rajta.

Hm. Határozottan jobban tetszik, mint az elsõ. Érdemi hozzászólásom nincs, csak bátorító gondolatsugárzás^^ Hajrá, így tovább :]

katz

Quote from: MohaVárok róla véleményeket és esetleg javaslatokat, hogy mit javíthatnék még rajta.
Jó lett az AMV, de a zene, az nagyon szar...

Necrid^

#824
Lehet hogy kicsit nyomorék a kérdésem de az animemusicvideo.org-ról hogy tudok tölteni? ha vki meg magyarázna naon megköszném...

Válasz pls legyen PM


Edit: kösz a segitséget Kvikveg
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

zolan43

Nemrég láttam és tetszett:

Akira (Gravity Kills - Enough)
Macross Plus (Sharon Apple - Information High)
Mononoke Hime (Lorenna McKennlt - The Mummer´s Dance)
Oh! My Goddess (The Exies - My Goddess)

Shanira

sziasztok^^

imádom az amvket^^
én is szoktam csinálni de nem nagy alkotások mivel a programom nem túl jó=(  
de már 8at csináltam vele szóval használható^^
eddig ezekbõl készültek: Inu Yasha, DN Angel, és van 1 vegyes sok animés:))

az animemusicvideos.org pedig nagyon jó kis honlap én imádom^^ vannk ott nagyon színvonalas, fantasztikus de rossz minõségû amvk is
( aki kérdezte: regisztrálni kell és utána már csak keresés és az amv címére katintva el lehet jutni a letöltéshez:)

Biztos 1000× megkérdezték már de Ti milyen programmal csináltok amvt? (ha csináltok)
Gives you wings ^^ --- RedBull ___ Goooo Klien ^^
[/I]

Ramiz

Az anime táborban csináltunk egy több, mint 1 órás amv-zést, minek hatására asszem ezentúl én is amv-s leszek... ^^ Még csinálni nincs energiám, de nézni igen. A vicceseket szeretem. 4 kedvencem eddig: Cucumber, I wish i was a lesbian (mélyértelmû szöveggel!), right now someone is reading this title, ugly girls of anime.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Necrid^

#828
Quote from: RamizAz anime táborban csináltunk egy több, mint 1 órás amv-zést, minek hatására asszem ezentúl én is amv-s leszek... ^^ Még csinálni nincs energiám, de nézni igen. A vicceseket szeretem. 4 kedvencem eddig: Cucumber, I wish i was a lesbian (mélyértelmû szöveggel!), right now someone is reading this title, ugly girls of anime.
SpectacularAnime, Tainted Donuts ? :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Ramiz

Quote from: NecridSpectacularAnime, Tainted Donuts ? :)
Az elsõt nem tudom, melyik, a második :cool: !!! :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Necrid^

Quote from: RamizAz elsõt nem tudom
Click jó szórakozás :cool: :jee:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

HVp213

Quote from: NecridClick jó szórakozás :cool: :jee:
THX Necrid! :jee: Ez nagyon naaagy!!! :lul: Valamelyik meeten mutatta Attila :haha:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Necrid^

Quote from: HVp213THX Necrid! :jee: Ez nagyon naaagy!!! :lul: Valamelyik meeten mutatta Attila :haha:
Nincs mit :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

sirtomi

Quote from: NecridClick jó szórakozás :cool: :jee:
Hát ez állat volt :D  :cool:
Asszem nekiállok leszedni pár AMV-t, már rég néztem és ez nagyon tetszett :D

Necrid^

#834
Quote from: sirtomiHát ez állat volt :D  :cool:
Asszem nekiállok leszedni pár AMV-t, már rég néztem és ez nagyon tetszett :D
Örülok hogy tetszett :)

Amit szoktam aljánlani :

- Kodomo no Omocha - Caffeine Encomium
- Spectacular Anime
- Come on Sing along
- aokakesu digital odorikuruu
- Turboneko - Azumanga - Let's get down
- Absolute Destiny - I wish I was a lesbian
- Azumanga - Girls Just wanna have fun
- Play! Excel! Play!
- Slayers Cabaret
- Shounen Bushidou - Spirit Never Dies
- Euphoria (RVP) MPG
- RightNowSomeoneIsReadingThisTitle
- Hellsing-Pompeii
- Tainted Donuts
- Cucumber
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

.Attila

Quote from: Necrid- Kodomo no Omocha - Caffeine Encomium
- Caffeine Encomicum
Ezt tényleg szeretheted, ha 2x is szerepel a listában :)

Necrid^

#836
Quote from: BonciEzt tényleg szeretheted, ha 2x is szerepel a listában :)
Ja sry az hogy került oda 2x ?:)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

sirtomi

Ma megnéztem a Korn - Face of Death AMV-t. Elég durva volt, és kiváncsi lennék milyen animekból van összevágva.
Amiket én felismertem: Ninja Scroll, Akira, GitS, Kite, X.
Volt ezeken kívül más is benne?

Relunx

Meet-en is levetítették! Tényleg nagyon durva volt! Sajnos én sem ismertem fel többet belõle mint te...talán a 3x3 Eyes..te ez nem bizti...

Relunx

Papa

Jól tetted hogy belekezdtél ezekbe a filmekbe:)!


Én személyszerint már unom a Hollywoody sablonokat ezért vmi újat adtak nekem ezek a filmek :)! Hát ennyi:) :haha: