AMV = Anime Music Video

Started by VASH, 2003-09-10, 20:27:57

Previous topic - Next topic

AMV?

HAGGYÁ BÉKIBEN:D
9 (9.5%)
AMV=Megnézem, de ennyi...
29 (30.5%)
AMV for Prezident
57 (60%)

Total Members Voted: 94

Moha

Quote from: Tyraelmi a neve az amvdnek?
Itt van rá egy közvetlen link. És elõre is köszi, ha írtok hozzá opinion-t. :)

Tyrael

Quote from: MohaItt van rá egy közvetlen link. És elõre is köszi, ha írtok hozzá opinion-t. :)
love hina
weeeeeeeeeee :)
nem az en mufajom, de a helpert cserebe meglesem

Tyrael

Relunx

Azt tudja vki hogy hogyan lehet effekteket belerakni az amv-be? (Pl: Adobe After Effects? vagy vmi más?)

Moha-nak:
Ha adsl közelbe kerülök (haverhoz), letöltöm az amv-det, aztán majd írok hozzá véleményt.

Relunx

Tyrael

Quote from: RelunxAzt tudja vki hogy hogyan lehet effekteket belerakni az amv-be? (Pl: Adobe After Effects? vagy vmi más?)

Moha-nak:
Ha adsl közelbe kerülök (haverhoz), letöltöm az amv-det, aztán majd írok hozzá véleményt.

Relunx
Sony Vegas-t ajanljak effektezeshez az ismeroseim, allitolag egyszeru az alapszintu hasznalata.
6.0 a legujabb belole

Tyrael

Relunx

És tudsz vmi helyet ahonnan le lehetne tölteni? (Neked megvan?)

Relunx

Moha

Quote from: TyraelSony Vegas-t ajanljak effektezeshez az ismeroseim, allitolag egyszeru az alapszintu hasznalata.
Szerintem is. Elég egyszerû kezelni, mégis sokat tud.
Egyébként szerintem minden normális (értsd: nem windows movie maker) videó szerkesztõ tud effektezni. :)

Tyrael

Quote from: MohaSzerintem is. Elég egyszerû kezelni, mégis sokat tud.
Egyébként szerintem minden normális (értsd: nem windows movie maker) videó szerkesztõ tud effektezni. :)
altalaban az osszes counter-strike movie ezzel keszul
es eleg utosek benne az effektek, de en magam meg sosem probaltam, bar mar letoltottem a progit
isohunt.com -on keress ra (ez egy torrentes kereso oldal)

Tyrael

B4t3ou

Csa!

Én még új vagyok itt és nem is láttam még túl sok animét de a "kötelezõk" már megvoltak.   :) Ami most nálam nagy kedvenc az a Naruto...bátorkodtam is csinálni belõle egy AMV-t. Adok linket és jó lenne ha mondanátok róla véleményt. Még elég nyers a cucc, majd még finomítanom kell rajta.  :lazza:
http://csomalin.csoma.elte.hu/~Final/
B4t3ou

Mattanja

#788
Quote from: B4t3ouCsa!

Én még új vagyok itt és nem is láttam még túl sok animét de a "kötelezõk" már megvoltak.   :) Ami most nálam nagy kedvenc az a Naruto...bátorkodtam is csinálni belõle egy AMV-t. Adok linket és jó lenne ha mondanátok róla véleményt. Még elég nyers a cucc, majd még finomítanom kell rajta.  :lazza:
http://csomalin.csoma.elte.hu/~Final/
Várom a finomított verziót, mert ez eddig jó, de még jobb lenne, ha jobban passzolnának az ütések stb. az adott ütemre. Tudom, nagy munka, de mégiscsak ettõl lesz az igazi, nem? Szerintem legalábbis.
Annak is örülök, hogy 640x480-ban csináltad, kevés alacsony felbontású amv olyan jó, hogy érjen valamit a többi mellett.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Moha

Lassan kész vagyok a második AMV-mmel, és kellene pár "previewer" emberke, akik megnéznék, és mondanának pár javaslatot, hogy mit javítsak még esetleg rajta.
Jelentkezés PM-ben.

Köszi elõre is. :)

Dragon

Quote from: MohaLassan kész vagyok a második AMV-mmel, és kellene pár "previewer" emberke, akik megnéznék, és mondanának pár javaslatot, hogy mit javítsak még esetleg rajta.
Jelentkezés PM-ben.

Köszi elõre is. :)
Sejtettem, hogy valami ilyesmire készülsz a help topic alapján :D
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Relunx

Lassan az én AMV-m is kész lesz. Már csak az effekteket kell megcsinálnom.
Ha minden jól megy akkor hétvégére kész lesz, és felteszem netre.

Relunx

Pikkon

#792
Tehát onnan csak akkor tok letölteni amv-t ha már 2 hete tag vok és addig nem is kell semmit csinálnom?
Narutoooh!!!  -  Sasukeeee!!!

Mattanja

#793
Quote from: PikkonTehát onnan csak akkor tok letölteni amv-t ha már 2 hete tag vok és addig nem is kell semmit csinálnom?
Amv.org? Pontosan. Csak regisztrálsz, türelmesen kivárod a 2 hetet, és utána tölthetsz. Viszont minden 10. (ha jól emlékszem... :confused: ) letöltött amv után értékelni kell õket, különben addig nem szedhetsz le újat, amíg ezt meg nem teszed.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Moha

Quote from: ShiroiViszont minden 10. (ha jól emlékszem... :confused: ) letöltött amv után értékelni kell õket, különben addig nem szedhetsz le újat, amíg ezt meg nem teszed.
Igen, maximum 10 pontozás nélküli AMV lehet letöltve. Véleményt (opinion) nem muszáj hozzá írni, de pontozni kell 1-5 ig, különben nem enged újabbakat letölteni.

Pikkon

OK ezerkösz
Már alig várom, remélem lesz sok Narutos is... :)
Narutoooh!!!  -  Sasukeeee!!!

Moha

Quote from: PikkonMár alig várom, remélem lesz sok Narutos is... :)
Mindössze 4147 darab... :rolleyes:
Dragonball-os meg 8656, amibõl 1023 Linkin Park zenére van. :) Eléggé gyakori párosítás, ami azt illeti, már lerágott csont...

Pikkon

Quote from: MohaMindössze 4147 darab... :rolleyes:
Dragonball-os meg 8656, amibõl 1023 Linkin Park zenére van. :) Eléggé gyakori párosítás, ami azt illeti, már lerágott csont...

 :eeek:  :eeek:  :eeek:
Szent ég!!!!!
...te jó....
komoly?
ez már télleg vmi :) :jee:
menyország.... :D
Narutoooh!!!  -  Sasukeeee!!!

Relunx

Lehet hogy csak a szemem káprázott, de láttam egy amv-t az animemusicvideos.org-on aminek ezek voltak az adatai: animék: 1700db :wtf: és 30 perces, asszem az a címe hogy: Just 30 minutes...sajna nem volt hozzá semmilyen link.

Relunx

Rounin

Quote from: RelunxLehet hogy csak a szemem káprázott, de láttam egy amv-t az animemusicvideos.org-on aminek ezek voltak az adatai: animék: 1700db :wtf: és 30 perces, asszem az a címe hogy: Just 30 minutes...sajna nem volt hozzá semmilyen link.

Relunx

Errõl ha jól tudom már volt szó és akkor sem volt link ... lusta vagyok utánanézni, ki ígérte, hogy utánanéz ;)

Moha

Quote from: RouninErrõl ha jól tudom már volt szó és akkor sem volt link ...
Még én postoltam be, mikor megláttam. Link azóta sincs hozzá, de opinion-t már kapott, és eléggé le lett pontozva...
Mondjuk az tuti, hogy így ez eléggé csak egy nagy egyveleg lehet, de nem kevés meló lehetett összepakolni.

syeren

Végre megnéztem az AMV-det Moha (csak most engedte letölteni..) és a véleményem: NAAAAGYOOOON JÓÓÓÓÓ!!!!  :)  :jee:

Ramiz

Nekem gyengusz a netem, de szóval... nem lehetne meet-en lenyomni az usteamesek által csinált amv-ket? (Bonci?)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Quote from: RamizNekem gyengusz a netem, de szóval... nem lehetne meet-en lenyomni az usteamesek által csinált amv-ket? (Bonci?)
Ha van idõ rá és megmondjátok, hogy konkrétan melyek is ezek az amv-k, akkor miért ne?

Gabor

Ezt most csináltam. Ez az elsõ alkotásom, én elég gyengének érzem. Kíváncsi vagyok a véleményetekre...

Gábor
"Not everything is working out the way it's suppose to." - Gundam Seed
"The Earth is wishing for a revolution" - X
Life. Death. Anime in Between.
Towards a Never-ending Tomorrow

Hidetora

Quote from: GaborEzt most csináltam. Ez az elsõ alkotásom, én elég gyengének érzem. Kíváncsi vagyok a véleményetekre...

Gábor
Öö.. Megróbáltam leszedni.. Connection refused... :)
http://www.inverse.org/tests/slayers">http://www.inverse.org/tests/slayers/sylphiel.jpg" ALT="If I were a Slayers character, I'd be Sylphiel Nels Rada!  Who would you be?" WIDTH="250" HEIGHT="150" BORDER="0">
(Bámilyen szélsõséges lelkiállapotok közötti értéket vett fel a teszt, mindíg õ jött ki :D Ez van... :D )

Marfy

Quote from: GaborEzt most csináltam. Ez az elsõ alkotásom, én elég gyengének érzem. Kíváncsi vagyok a véleményetekre...

Gábor
Valóban nem megy a letöltés :(.

animoni

Quote from: GaborEzt most csináltam. Ez az elsõ alkotásom, én elég gyengének érzem. Kíváncsi vagyok a véleményetekre...

Gábor

 :jee:  :hopp:  :lol:  :whoah:  :cool:  :kiraly:  :gevumezs:
Nekem nagyon tetszik! Nagyon jól kiválasztottad a zenét és hozzá a jelenetet!
You called me strong, you called me weak
But your secrets I will keep
[/COLOR]

Gabor

Hát kösz a bíztatást. Örülök hogy tetszett. Igyekszem éretségi után csinálni még párat :)
"Not everything is working out the way it's suppose to." - Gundam Seed
"The Earth is wishing for a revolution" - X
Life. Death. Anime in Between.
Towards a Never-ending Tomorrow

bandiras2

Annak idején a nightwish.hu oldalról letöltöttem a 10th man down klippet, ami egy frankó kis H-borús-mecha anime vágat volt videoanyagként, és arra húzta a Nightwish a zenét. Nam tudja vki, hogy honnan lehet újra letölteni, és mi annak az animének a címe?
Press any key to continue and any other key to quit.