AMV = Anime Music Video

Started by VASH, 2003-09-10, 20:27:57

Previous topic - Next topic

AMV?

HAGGYÁ BÉKIBEN:D
9 (9.5%)
AMV=Megnézem, de ennyi...
29 (30.5%)
AMV for Prezident
57 (60%)

Total Members Voted: 94

Pikkon

Quote from: Tyraelen leszedtem parat, eleg jok
viszont ha valaki tud olyan naruto vagy bleach amv-t, amiben mar az uj reszeket dolgozzak fel, az ne habozzon ertesiteni :)

Tyrael
Na én pont ezt akartam mondani Narutoval kapcsolatban, ha vki újra akad, azonnal szóljon :)
Narutoooh!!!  -  Sasukeeee!!!

Thomasson88

Quote from: rudymesterÜdv mindenkinek. Elkészitettem életem elsõ AMV filmjét, igaz még csak béta verziós, a vágás nem jó és még egy deka effekt sincs, de nézzétek meg, kíváncsi lennék a véleménytekre. Egyébként a Chobitsból készült.
A filmet innen  tölthetitek le.
Ehhh. Annyit mnodok hogy nekem annyira nem jött be mnit más AMV k de mnit elsõ AMV -d egész jó és én még ennyit sem tudnék csinálni ezt hozzá kell tennem , és a tapasztalat nyerés után egyre jobbak lesznek. De egy vmit hozzáteszek hogy testvérem aki idõsebb mnit én és nem szereti az animeket meg az ehhez kapcsolodo általa marhaságnak nevezett dolgokat ez volt az elsõ AMV amit végignézett és azt mnodta. Töltsem le neki az animet amihez ez készült :) Szóval azért elég jó lehet csak nekem speciel nem jött be annyira. De amugy maga az ahogy a részeket kiválogattad ileltve azt bemutattad hogy a csaj elõször utánozza a fiut utána meg a végén meg megszeretik egymást annak ellenére hogy a fiu egy csomoszor volt kicsit ideges a csaj maitt szerintem ez jol lett logikailag összetéve :) Tehát akkor most rögtön magamat is megcáfoltam hogy azért mégis cask bejön valamennyire :D Csak igy tovább hajrá. Amugy meg a honlapodon szétnéztem egész jol lett az is emgcsinálva.
Jól kezdõdött ez a nap is, csak kár, hogy felébredtem.

rudymester

Quote from: Thomasson88Ehhh. Annyit mnodok hogy nekem annyira nem jött be mnit más AMV k de mnit elsõ AMV -d egész jó és én még ennyit sem tudnék csinálni ezt hozzá kell tennem , és a tapasztalat nyerés után egyre jobbak lesznek. De egy vmit hozzáteszek hogy testvérem aki idõsebb mnit én és nem szereti az animeket meg az ehhez kapcsolodo általa marhaságnak nevezett dolgokat ez volt az elsõ AMV amit végignézett és azt mnodta. Töltsem le neki az animet amihez ez készült :) Szóval azért elég jó lehet csak nekem speciel nem jött be annyira. De amugy maga az ahogy a részeket kiválogattad ileltve azt bemutattad hogy a csaj elõször utánozza a fiut utána meg a végén meg megszeretik egymást annak ellenére hogy a fiu egy csomoszor volt kicsit ideges a csaj maitt szerintem ez jol lett logikailag összetéve :) Tehát akkor most rögtön magamat is megcáfoltam hogy azért mégis cask bejön valamennyire :D Csak igy tovább hajrá. Amugy meg a honlapodon szétnéztem egész jol lett az is emgcsinálva.

Köszönöm a dicséretet, írtam hogy ez még erõsen béta verzió, a vágásokat jobban hozzá akarom a zenéhez illeszteni illetve egy-két jelenet túl hosszú vagy rövid. Amit láttál mindössze 2 délután munkája úgy, hogy a vágóprogramot nem is használtam elõtte!

Thomasson88

Quote from: rudymesterKöszönöm a dicséretet, írtam hogy ez még erõsen béta verzió, a vágásokat jobban hozzá akarom a zenéhez illeszteni illetve egy-két jelenet túl hosszú vagy rövid. Amit láttál mindössze 2 délután munkája úgy, hogy a vágóprogramot nem is használtam elõtte!
:_off: Amúgy milyen progit használsz? Nem rétek annyira ezekhez a dolgokhoz de érdekelne engem is. A vágáshoz meg a zene alákészítéshez miylen progi kell?

Quote from: Tyraelhttp://epicalstudios.net/videos/
igy kicsit egyszerubb tolteni


Tyrael
Csak hogy ne csak offoljak. Leszedtem a Cowboy Beepop  Movie illetve a Final Fantasy X ; X-2 AMV jét. Gyerekek. Hát azt hittem magamhoz nyúlok :) Na most már tényleg tudom mi az a kiba***tt jó AMV. Amikor néztem kb 5-6szor kirázott a hideg. OMG. Ilyen jó AMV t még sosem láttam. Azóta már nagyban töltöm az Anime Movie kat. Na erre azt mnodm hogy hibátlan. Még arra is figyelt hogy a zene pont a megfelelõ pillanatban emelkedjen ... Óriási. Ha tehetitek nézzétek meg ti is. A srácnak amugy irtam is mailt. Na mnid1. :D


Ui.: Ja és bocs hogy *** ozott szavakat kellett használnom de ezt másként nem elhet leirni halando szvakkal :)
Jól kezdõdött ez a nap is, csak kár, hogy felébredtem.

rudymester

Quote from: Thomasson88:_off: Amúgy milyen progit használsz? Nem rétek annyira ezekhez a dolgokhoz de érdekelne engem is. A vágáshoz meg a zene alákészítéshez miylen progi kell?
Annyira nem off, az AMV készítés is ide tartozik részben. A jeleneteket VirtualDub-al vágom ki, a zene sima wav formátum, a vágó program pedig a Cyberlink PowerDirectora, de sokan Windowsos Movie Makert vagy Adobe Premiert használnak. Az enyém szépen elfut egy P3-on is, nem dolgozik nagy fájlokkal. Ha jobban érdekel az AMV készítés van egy angol FAQ a ww.animemusicvideo.org -on.

OFF vége.

Sinistro

Quote from: Thomasson88:Ilyen jó AMV t még sosem láttam. Azóta már nagyban töltöm az Anime Movie kat. Na erre azt mnodm hogy hibátlan. Még arra is figyelt hogy a zene pont a megfelelõ pillanatban emelkedjen ... Óriási.

Örülök, hogy nem csak nekem tetszik :). Egyébként mióta legutoljára néztem, átalakították az oldalt...sokkal több videó elérhetõ. A kedvenceim persze pont lekerültek valamiért...

rudymester: Megnéztem az általad készített AMV-t, szerintem jó lett, semmiképp ne hagyd abba! Az ULEAD-nak is van egy házi videostúdiója, azzal nem próbálkoztál még?

Moha

#756
Quote from: rudymestersokan Windowsos Movie Makert használnak.
Csak a _nagyon_ amatõrök. Az a program úgy, ahogy van xar, egyszerûen semmit sem tud. A Ciberlink-et nem ismerem, de ha egy egyszerûen kezelhetõ, mégis nagytudású vágóprogramot keresel, akkor javaslom a Vegas Video-t.
Az Ulead Videostudio-val meg az a baj imho, hogy túlságosan - már elnézést - "hülyéknek" tervezték. Nekem nagyon nem tetszik az ilyen lépésrõl-lépésre módszer.

Megnéztem amúgy. Elsõ AMV-nek semmiképp sem rossz! Még mondjuk feldobhatnád pár áttünési effekttel a képek között, hogy ne csak sima váltások legyenek, de alapvetõen egész jó. Csak így tovább! :)
(Ha van kedved, nézd meg az én elsõ amv-met, ha visszalapozol ebben a thread-ben, be van linkelve)

Thomasson88

Quote from: rudymesterHa jobban érdekel az AMV készítés van egy angol FAQ a ww.animemusicvideo.org -on.

Na szétnéztem ezenkivul egy másik honlapon is ugyhogy lehet én is elkezdek ezzel foglalkozni mert amiket ma láttam AMV ket azután ugy érzem hogy van értelme ha egy legalább olyan szintut tudok csinálni :)


Moha: nekem tokmind1 hogy milyen a video vago progi csak legyen )
Jól kezdõdött ez a nap is, csak kár, hogy felébredtem.

Tyrael

tudas/kezelhetoseg tekinteteben mindenkeppen a Sony Vegas a legjobb.
jelenleg a 6.0 a legfrissebb verzio belole

Tyrael

Bill

#759
Hello!

Mivel nem ismerek szinte 1 amv-t se, illetve mst töltöm le a CB - Kinslayert, ezért kérdeznék valamit. Valamelyikõtök nem tud-e esetleg olyan amv-rõl, ami alatt Nirvana szól? Marhára érdekelne. Ha valaki tudna segíteni, azt megköszönném!
(Elnézést a hülye kérdésért):D

edit: Megnéztem a cb-bõl készült amv-t.Ez valami hihetetlenül jó. Tetszett ahogy van, a vágás, a kép, a zene. Bár nem vagyok 1 nightwish fan, de illett bele.
"I think he had a connection to his audience that was very, very deep. His music is powerful, very intense. That sort of power is rare. You hate to lose somebody like that, someone who keeps the music alive and moving ahead. Not many guys like him come along."
   - Bruce Springsteen [Kurt Cobainrõl]

Relunx

A napokban keztem el csinálni egy amv-t (amit elvileg az a+-os versenyre készítettem volna). Ha minden jól zajlik akkor hétvégére vagy a jõvõhétre kész lesz.
Anime: Ah! My Goddess :D:D:D

Relunx

Bill

Quote from: RelunxA napokban keztem el csinálni egy amv-t (amit elvileg az a+-os versenyre készítettem volna). Ha minden jól zajlik akkor hétvégére vagy a jõvõhétre kész lesz.
Anime: Ah! My Goddess :D:D:D

Relunx
Helyes!Helyes!És újból csak helyes! Ha kész lesz, majd jelezd pls! Kíváncsi vagyok rá. :D
"I think he had a connection to his audience that was very, very deep. His music is powerful, very intense. That sort of power is rare. You hate to lose somebody like that, someone who keeps the music alive and moving ahead. Not many guys like him come along."
   - Bruce Springsteen [Kurt Cobainrõl]

Tyrael

regeld magad az animemusicvideos.org -on, es keress ra a nirvana szora
eleg sokat lattan ugy emlexem

Tyrael

Bill

Quote from: Tyraelregeld magad az animemusicvideos.org -on, es keress ra a nirvana szora
eleg sokat lattan ugy emlexem

Tyrael
Kösz a linket. Szétnézek, remélem lesz vmi jó. :)
"I think he had a connection to his audience that was very, very deep. His music is powerful, very intense. That sort of power is rare. You hate to lose somebody like that, someone who keeps the music alive and moving ahead. Not many guys like him come along."
   - Bruce Springsteen [Kurt Cobainrõl]

Thomasson88

Quote from: rudymesterAnnyira nem off, az AMV készítés is ide tartozik részben. A jeleneteket VirtualDub-al vágom ki, a zene sima wav formátum, a vágó program pedig a Cyberlink PowerDirectora, de sokan Windowsos Movie Makert vagy Adobe Premiert használnak. Az enyém szépen elfut egy P3-on is, nem dolgozik nagy fájlokkal. Ha jobban érdekel az AMV készítés van egy angol FAQ a ww.animemusicvideo.org -on.

OFF vége.

Hanyas verziokat használjam ezekbõl mert DC++ról töltök és ott nincs kiirva hogy ez a legujabb verzio...
Jól kezdõdött ez a nap is, csak kár, hogy felébredtem.

Thomasson88

Jah és még egyet. Amiket leirtatok van olyan amit nem lehet letölteni dc rõl.vmi linket tudnátok kuldeni. köszi
Jól kezdõdött ez a nap is, csak kár, hogy felébredtem.

rudymester

Quote from: Thomasson88Hanyas verziokat használjam ezekbõl mert DC++ról töltök és ott nincs kiirva hogy ez a legujabb verzio...
Én a 3.1 verziót használom, van négyes is de ahoz nem találtam cracket, serialt meg nem tudtam megadni. El kezdtem berakni az áttûnéseket, így már kicsit lassabban megy a szerkesztés, gépigényes sajna.

Relunx

Thomasson88-nak:
Video vágo progiból én spec a VirtualDub/VirtualDubMod 1.5.10-est használom. Ha hazaértem küldök egy pm-et, amiben elküldöm az url-eket és onnét le tudod tölteni progikat. Bocs az off-ért.

Relunx

Tyrael

virtual dub az freeware cucc, ugyhogy 1001 helyrol le lehet tolteni.
Sony Vegas-t meg biztos talaltok az isohunt.com -on
ez egy torrent kereso oldal

Tyrael

Pikkon

Ha valaki észlel újabb Naruto, vagy InuYasha klippeket azokon kívül, amik fent voltak az ftp-n, lécci írjon nekem:
bojack@freemail.hu
Narutoooh!!!  -  Sasukeeee!!!

Relunx

Kérdés:
Ha csinálok egy AMV-t, akkor azt feltölthetem pl az animemusicvideos.org-ra?

Relunx

Tyrael

szerintem igen
"
    * Edit my profile
    * Enter new video
    * Edit my videos
    * Upload video
"
Ebbol gondolom

Tyrael

Marfy

Quote from: RelunxKérdés:
Ha csinálok egy AMV-t, akkor azt feltölthetem pl az animemusicvideos.org-ra?

Relunx
Ha már letelt a regisztráció utánni 2 hét akkor igen, de szerintem ez már biztos megvan.

Tyrael

amugy nem tetszik ez az oldal, mert csak a fizetos tagok tolthetnek le mindent, egyebkent ha a feltolto nem rak ki direkt linket, akkor szopacs :(

Tyrael

Marfy

Quote from: Tyraelamugy nem tetszik ez az oldal, mert csak a fizetos tagok tolthetnek le mindent, egyebkent ha a feltolto nem rak ki direkt linket, akkor szopacs :(

Tyrael
Tévecc a local cuccok is tölthetõk, mint írtam a regisztáció után 2 héttel.
Nekem álltalában a direct linkek többsége nem is megy.

Tyrael

#775
I can't download any videos, why not?

This could be for a number of reasons. Local videos are only downloadable by users who are members (and who have not defaulted on a pledge by forgetting to make the donation). Direct and Indirect links to videos are not maintained by this website and are the responsibility of the creator to keep their links working. If you can't get a video they are lining to, e-mail them.

Akkor lehet ezt ertettem felre, itt mit jelent a donation?

Login Id:  Tyra3l
Created: Monday, November 1, 2004, 10:01 AM
Vajon ez mar tobb mint 2 hete volt? Es nem tudok csak a direct linkekrol letolteni.

Tyrael

Tyrael

geco es most mukodik
valamelyik nap akartam letolteni, es nem lehetett ranyomni a local-ra
o_O

Tyrael

Tyrael

Quote from: PikkonHa valaki észlel újabb Naruto, vagy InuYasha klippeket azokon kívül, amik fent voltak az ftp-n, lécci írjon nekem:
bojack@freemail.hu
animemusicvideos.org -on van egy zsak, mostmar tolteni is tudom oket, vannak frissebbek is
naruvsasu.wmv
ez egesz jonak tunik

Tyrael

Moha

Az animemusicvideos.org-nál annyi a lényeg, hogy aki már legalább 2 hete tag, az feltöltheti a saját videóit, és letöltheti a local linkeket. De! Egymás után max 10-et tölthetsz le, utána addig nem tölthetsz újabbat, amíg ki nem osztod neki a csillagokat (véleményt nem kell adni, csak 1-5-ig pontozni), ezt a member profilba mutatja.
A donation pedig annyi, hogy ugyebár adományokból tartják fent az oldalt. A pledge-dzsel ajánlasz fel támogatást az oldalnak. Ha az ígért támogatást mégsem küldöd el nekik, akkor letiltanak - ezt magyarázta a bepostolt szöveg.
Egyszerû: nem kell pledge-t küldeni. ;)
Én személy szerint már egy éve tag vagyok, fent van egy amv-m, és már 117 amv-t töltöttem le localban.
Küldenék nekik szívesen egy kis támogatást, de Paypal-on kellene...
Apropó, nincs kedve valakinek írni egy opinion-t az amvm-rõl? Már 86-an letöltötték, de még nem kaptam egy fia opiniont sem. :(

Tyrael

Quote from: MohaAz animemusicvideos.org-nál annyi a lényeg, hogy aki már legalább 2 hete tag, az feltöltheti a saját videóit, és letöltheti a local linkeket. De! Egymás után max 10-et tölthetsz le, utána addig nem tölthetsz újabbat, amíg ki nem osztod neki a csillagokat (véleményt nem kell adni, csak 1-5-ig pontozni), ezt a member profilba mutatja.
A donation pedig annyi, hogy ugyebár adományokból tartják fent az oldalt. A pledge-dzsel ajánlasz fel támogatást az oldalnak. Ha az ígért támogatást mégsem küldöd el nekik, akkor letiltanak - ezt magyarázta a bepostolt szöveg.
Egyszerû: nem kell pledge-t küldeni. ;)
Én személy szerint már egy éve tag vagyok, fent van egy amv-m, és már 117 amv-t töltöttem le localban.
Küldenék nekik szívesen egy kis támogatást, de Paypal-on kellene...
Apropó, nincs kedve valakinek írni egy opinion-t az amvm-rõl? Már 86-an letöltötték, de még nem kaptam egy fia opiniont sem. :(
oksa, kofi
mi a neve az amvdnek?

Tyrael