Vampires

Started by Kalibur, 2003-09-16, 17:56:36

Previous topic - Next topic

Kalibur

Quote from: RouninNálunk csak kukás-mary van (komolyan :eek: ). Na az tényleg hanyatlás lenne, ha belõle táplálkoznánk :D
Ehhmmm... yepp... akkor asszem minden vértestvér nevében szólhatok, ha  kijelentem, hogy ezt lehet, hogy most tán kihagynánk  :rolleyes: :D
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Dragon

Ez asszem ebbe a topicba vág....
miért adják meg a seiyuu-k vércsoportját a különbözõ anime információs és egyéb siteok?
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Kalibur

Quote from: bpka000Ez asszem ebbe a topicba vág....
miért adják meg a seiyuu-k vércsoportját a különbözõ anime információs és egyéb siteok?
Étlap :D
...
Különben ha komolyan kérdezted, asszem valami olyasmi az oka, hogy japó barátaink hisznek abban, hogy a vércsoport is sokat elárul az illetõrõl (ne kérdezd, mit, arról már fogalmam sincs...)
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Damnatus

Hali!

Hát azt, hogy 0-ás vércsoport esetén különleges, AB-s esetén mázlista vagy. ;)

Feldin

Mától lehet kapni a bloodlines-t! Nem tudja vki beszerezni?
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Dragon

Quote from: KaliburÉtlap :D
...
Különben ha komolyan kérdezted, asszem valami olyasmi az oka, hogy japó barátaink hisznek abban, hogy a vércsoport is sokat elárul az illetõrõl (ne kérdezd, mit, arról már fogalmam sincs...)
Áh, zó... köszi.
Egyébként komolyan _is_ kérdeztem  :)
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Kalibur

Quote from: DamnatusHali!

Hát azt, hogy 0-ás vércsoport esetén különleges, AB-s esetén mázlista vagy. ;)
Bárcsak így lenne  :rolleyes:  Idáig a büdös életben nem éreztem magam igazán mázlistának, de a hiba valszeg az én készülékemben van...
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

roderick

Quote from: bpka000Áh, zó... köszi.
Egyébként komolyan _is_ kérdeztem  :)

Sztem a japánoknál ez olyasmi mint a csillagjegy nálunk...
rémlik valami ilyesmi a Princess Maker FAQ-jából, mert ott is választani kell vércsoportor a karinak.
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Damnatus

Hali!

Kalibur
Ha mázlisták nem is, de szerencsések lehetünk, hogy ilyen jó kis társaságba keveredtünk, nem?

Tényleg, a Princess Makerben is lehetett vércsoportot választani.

roderick

Quote from: FeldinMától lehet kapni a bloodlines-t! Nem tudja vki beszerezni?

kb 36 perc múlva már tudok véleményt mondani :)
mondjuk velem az a baj, hogy ha nagyon idegesítö egy játék, akkor az elsö 5 percben törlöm, mert lelki békém megörzéséhez az kell... de a Troika csak nem csinál olyat... remélem...
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Suszi

Hali.
Most raktam fel a netre a vampire-rel foglalkozó oldalamat. Ha érdekel titeket nézzétek meg itt.

roderick

Nah, nagynehezen elszakadtam a Bloodlines-tól és azt kel mondanom alaptalan volt a félelem, hogy FPS lesz belöle... eddig 2 óra alatt több alkalmam volt szerepet játszani benne, mint az elsö játékban összesen.
Lehet midnenfélét vámpírkodni, pl. csajokat felszedni klubban, kitrörlni a Spam email-eket (Penis enlargment WoD-ben is van), rádiót hallgatni, ahova örültek telefonálnak be, ujságot olvasni, Tv hiradóból információkat szerezni... tehát tipikus Troika :)
Most épp egy kisértetjárta házban vagyok, csak jól kinyírt valami elektromos szikra, aztán gondoltam írok ide.
Csak az a baj, hogy kb. 1 hónapja vettem új gépet, de ez azért szaggat az utcai jeleneteknél pölö.
Aztán remélem nem elhamarkodott a véleményem...
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Rounin

Quote from: roderickNah, nagynehezen elszakadtam a Bloodlines-tól és azt kel mondanom alaptalan volt a félelem, hogy FPS lesz belöle... eddig 2 óra alatt több alkalmam volt szerepet játszani benne, mint az elsö játékban összesen.
Lehet midnenfélét vámpírkodni, pl. csajokat felszedni klubban, kitrörlni a Spam email-eket (Penis enlargment WoD-ben is van), rádiót hallgatni, ahova örültek telefonálnak be, ujságot olvasni, Tv hiradóból információkat szerezni... tehát tipikus Troika :)
Most épp egy kisértetjárta házban vagyok, csak jól kinyírt valami elektromos szikra, aztán gondoltam írok ide.
Csak az a baj, hogy kb. 1 hónapja vettem új gépet, de ez azért szaggat az utcai jeleneteknél pölö.
Aztán remélem nem elhamarkodott a véleményem...

Na igen, a Troika már csak jelent valamit ;)
Akkor spórolhatok gépupgrade-re :D

------------------------------------------------
Sötétben lakó
örökéber sír-magány.
Fájó emlékek.

Dragon

Quote from: roderickCsak az a baj, hogy kb. 1 hónapja vettem új gépet, de ez azért szaggat az utcai jeleneteknél pölö.
Aztán remélem nem elhamarkodott a véleményem...
Azért kíváncsi lennék erre a cuccra, ha már ennyire pozitív véleményen vagy róla.
Meg hogy vajon nálam szaggat-e  :D
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

roderick

Jó, igaz nem egy gigagépem van (1,8-as Athlon Radeon 9600-assal).
De csak olyankor van gond, amikor utcán sokan vannak, igaz be van kapcsolva minden... és azért nem gyenge a játék grafikája.
De eddig tényleg csak ajánlani tudom, jó a világa is eddig... habár csak 1-2 mellékküldetést csinátam meg, de nem igazán az a vérpistis "ölj-meg-mindenkit-mert-te-vagy-a-fasza-hallhatatlan" dolog. Eddig inkább az okozott gondot, hogy nem értek a zár és a kódfeltöréshez... lehet inkább egy nosferatut kellet volna indítanom
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Dragon

És lehet más klánúval lenni, vagy csak valamelyik kamarillással?
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Kalibur

Quote from: DamnatusHali!

Kalibur
Ha mázlisták nem is, de szerencsések lehetünk, hogy ilyen jó kis társaságba keveredtünk, nem?
Megadom :D
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

roderick

Quote from: bpka000És lehet más klánúval lenni, vagy csak valamelyik kamarillással?

Csak kamarillással, de ahogy kinéz a dolog lehet hogy majd át lehet állni az anarchokhoz... hisz L.A.-ban játszódik a dolog és az azért, az ö területük.
Habár ez nem kárpótol, hogy nincs pl. Giovanni.
De ami pozitívum, hogy elég kiegyensújozottnak tünik így a dolog, mert gonosz szándékkal egy Toreador-t indítottam, gondolván majd jól elakadok valami harci küldetésben és akkor majd elmondhatom, hogy lám-lám mien szar ez a játék... de eddig nem történt ilyen.
ááá aludnom kéne... de lehet jön a még 5 percet játszom effektus...  :hopp:
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Dragon

Quote from: roderickCsak kamarillással,
Hát ez gáz, de attól még lehet jó a játék.
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

roderick

#1249
Mér? Elvileg az igazi játékban is csak azt lehetne indítani, csak a 3ed-ben ezt "elfelejtették", hogy valmivel el tudják adni :)

Edit: ja, azt nem is mondtam, de teljesen elképedtem azon, hogy csak a küldetésekért lehet xp-t kapni a játékban... tehát egyáltalán nem is kell benne gyilkolászni... csak ha muszály... vagy ha jólesik...
Remélem más játékok is átveszik ezt a jó szokást
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Bruce

Jó éjt mindenki! Nemrég elkezdtem játszani a Legacy of Kain: Defiance címû gamével, de megakadtam... Na félre ne értsetek, nem bénaság, csak a harmadik résznél nagyon inenzíven elkezdtek érdekelni az elõzmények... Valaki fel tudná sorolni az elõzõ részek címét (esetleg valami fellelhetõséggel együtt... és már a torrent sem gond ;) )? Ja és ha már itt tartok: a Bloodlinesnak vannak korábbi részei? Mert azt meg most szereztem meg, és ha vannak, akkor el se kezdem, amíg meg nem csináltam azokat :D
Na további szép, csillagos, vérbõ éjszakát!

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Xipe

Vampire: The Masquarade
Vampire: Redemption

ha jol emlekszem ez a ket elozo jatek

a Legacy of Kain-nek meg van meg olyan diablo stilusu jateka.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

roderick

Vampire: The Masquarade - Ez a "papír és ceruza" játék amiböl írták, nincs ilyesmi játék tudtomal pc-re. Amúgymeg nem kell nagyon ismerni a Bloodlineshoz, mert mindent szépen megmagyaráznak.

Vampire: Redemption - Ezmeg egy korábbi feldolgozása a V:tM-nek, de ezen kívül semmi köze nincs a Bloodlines-hoz.
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Xipe

Quote from: roderickVampire: The Masquarade - Ez a "papír és ceruza" játék amiböl írták, nincs ilyesmi játék tudtomal pc-re. Amúgymeg nem kell nagyon ismerni a Bloodlineshoz, mert mindent szépen megmagyaráznak.

Vampire: Redemption - Ezmeg egy korábbi feldolgozása a V:tM-nek, de ezen kívül semmi köze nincs a Bloodlines-hoz.


err, a Masquarade az nem csak "papir es ceruza" jatek, megjelent PC-re is.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

roderick

Quote from: Xipeerr, a Masquarade az nem csak "papir es ceruza" jatek, megjelent PC-re is.

Igen... Vampire: the Maquarade - Redemption és Vampire: the Masquarade - Bloodlines címmel :) csak ez a 2 játék van
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Bruce

Quote from: roderickIgen... Vampire: the Maquarade - Redemption és Vampire: the Masquarade - Bloodlines címmel :) csak ez a 2 játék van
OK, köszike :)
már csak a Legacy of Kain sorozat kéne...

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Shadowolf

Quote from: BruceValaki fel tudná sorolni az elõzõ részek címét?

Soul Reaver
Blood Omen
Soul Reaver 2
Blood Omen 2

Lelõhely? Hmm...talán a suprnován fenn vannak...

Bruce

Quote from: ShadowolfSoul Reaver
Blood Omen
Soul Reaver 2
Blood Omen 2

Lelõhely? Hmm...talán a suprnován fenn vannak...
:merci:
Kettõ fent is van, a többit meg akkor megkeresem. Még egyszer kösz!

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Kalibur

#1258
Quote from: ShadowolfSoul Reaver
Blood Omen
Soul Reaver 2
Blood Omen 2

Lelõhely? Hmm...talán a suprnován fenn vannak...
Csak a sorrend ami hibás... Elsõ a Blood Omen, történeti szempontból utánna a BO2 jön, kiadási idõben pedig a Soul reaver, majd SR2 (és csak ezek után a Blood Omen 2), és egyenlõre a Defiance a záróakkord, bár már láttam híreket egy lehetséges Soul 3 ról is...
Edit: a Blood Omen-t viszont ha szabad javasolnom, el se kezd! Nem jobb a grafikája, mint egy Nintendós Super Mario-nak, az irányíthatósága pedig még rosszabb... inkább olvass utánna... viszonylag gyorsan meg lehet találni a háttértörténetet a neten is, de ha feltétlen kell, le is tudom írni...
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Itachi

Quote from: KaliburCsak a sorrend ami hibás... Elsõ a Blood Omen, történeti szempontból utánna a BO2 jön, kiadási idõben pedig a Soul reaver, majd SR2 (és csak ezek után a Blood Omen 2), és egyenlõre a Defiance a záróakkord, bár már láttam híreket egy lehetséges Soul 3 ról is...
Edit: a Blood Omen-t viszont ha szabad javasolnom, el se kezd! Nem jobb a grafikája, mint egy Nintendós Super Mario-nak, az irányíthatósága pedig még rosszabb... inkább olvass utánna... viszonylag gyorsan meg lehet találni a háttértörténetet a neten is, de ha feltétlen kell, le is tudom írni...
Hozzáteendõ hogy a BO rpg jellegû míg az utódai az akció-platformer kategóriába sorolhatók.Mondjuk, a BO 2 inkább csak akció, a SR meg SR 2 amik TR t alázó rejtvényes részekkel vannak tele.Persze ettõl függetlenül a BO 2 a kedvencem.Hiába no, Kain és az õ hangját adó Simon Tempelman ISTENEK. :hail:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"