Main Menu

Kodek gondok

Started by Attilio, 2003-09-18, 12:35:11

Previous topic - Next topic

Cobra

#510
Valamivel csald elő a kódolást meg a felirattípust. Abból többet tudunk majd.

Most nézem, nekem első 4 rész Moetaku, utána m33w. Semmi gondom nem volt, most sincs vele (legalábbis az 5. és 6. rész elindult).
Szóval nálad lesz valami gubanc.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Zsiga

#511
Töltsd ezt, ez 100% hogy jó: http://triforcealliance.com/coalgirls/?p=448

Szerk.: A többit átpakoltam a helyére: http://usteam.hu/forum/index.php?topic=973.msg436463#msg436463

kikuchiyo

Van a Tokyotoshon torrent a Haibane Renmei BD-riphez.

Már ott felvontam a szemöldököm, hogy a baromarcúja 3 részenként összerarolva tette fel a cuccot, de nagyobb gond, hogy lejátszani sem tudom.

Az mplayer kihány egy csomó
[h264 @ 0xd65b60]AVC: nal size 2034224624
[h264 @ 0xd65b60]no frame!
Error while decoding frame!

hibaüzenetet és kilép.

Vajon az egyre bitangpusztulatosabban fostos mplayer hibája ez, vagy tényleg szar a fájl?
Failure is the default option

Cobra

Linux vagy Win alatt próbálod?
Illetve mindkettő alá van VLC, azzal nézd meg, a mostani verizók már egész használhatóak.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Makos


Selmo


A tökéletesség unalmas.

kikuchiyo

Quote from: Cobra on 2010-08-18, 10:10:05
Linux vagy Win alatt próbálod?
Illetve mindkettő alá van VLC, azzal nézd meg, a mostani verizók már egész használhatóak.

Linux 64 bit.

Telepítettem VLC-t, az viszi. Igaz, a videón belüli tekerésbe belefagy néha.

Eddig azt hittem, hogy az mplayer mindent lejátszik, de ez - az utóbbi időben amúgy eléggé megkopott - hitem most végképp szétzúzódott. Kár, hogy a kezelését ennyire megszoktam, a többi lejátszó kattingatós-menübenmászkálós felülete borzasztó kényelmetlennek tűnik utána.
Failure is the default option

Ramiz

Miért lehet, hogy még a saját kompakt kodek-csomagot mplayer-re épülő smplayer sem visz egy ogm videót? A hang megy, kép nincs.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Selmo

Mikori mplayer van benne?

A tökéletesség unalmas.

Ramiz

Most szedtem le az új build-et. De közben felraktam minden lehetséges lejátszót, és a VLC kiírt egy kodek nevet, rákerestem, valami szar kodek, ami csak a K-Lite pack-ben van benne. Úgyhogy most azt kellett felrakjam, az asztali DivX-es lejátszóm meg nem fogja vinni a cuccot, király.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

NLZ

MediaInfo-val belepislanthatsz esetleg.  Vagy GSpot Codec-kel. Mindkettő benne van a KLite-ban. :)
[reserved]