SAO/ALO/GGO (aka Sword Art Online)

Started by Darkstar, 2012-10-02, 20:22:06

Previous topic - Next topic

Xzone

Quote from: Darkstar on 2012-10-07, 14:31:37
Én csak most tudtam megnézni.
Basszus, mekkora hiba már, HC "change into IMmortal object".  :falba:

*chaged

Ha már fail, akkor legyen minél nagyobb...

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kada

#32
Quote from: SaiyaGin on 2012-10-07, 14:23:38
Quote from: kada on 2012-10-07, 13:16:34
Hmm... mennyire kéne itt spoiler tagokat használni, meg mennyire nem?

Tegnap este kijött a rész felirattal, ma délelőtt megírtam róla a véleményemet. Gondoltam, hogy azok, akik olvassák a topikot, időközben már megnézték.
Én meg DS pl pont nem, de mi mondjuk pont nem számítunk.  ::)

Esetleg novellákat nem olvasóknak döntsük el hogy akkor most szabadon spoilerezünk-e a topicot vagy sem, mert eddig egész visszafogott "hamar lement minden" + lovestory volt csak.

Tudom, egyéni szoc probléma hogy ilyen agyrémem van, de nem véletlen fogja a "nyúl" láthatatlan bal kezével azt a feliratot alul.  ^^"

edit:
Quote from: Darkstar on 2012-10-07, 15:00:00
Ja, ahogy mondtuk, köv rész már a fairy dance, aka vol 3.
Hehe, első comment :D
[spoiler]>Baaaawwww onii-chan won't love me because he already has a girlfriend
>Oh, well. It's okay. I still have that cool and nice guy I met in an online game
>BAAAAAAAAAWWWWWWWW HE'S ACTUALLY MY ONII-CHAN
FOREVER SUGUHA[/spoiler]
Working!! Online
innen

Darkstar

#33
Szerintem az LN spoilerek mindenképp spoiler gomb alá, az animéseket nem muszáj, de ha valaki akarja, nem is tilos. :D

Ez pl azért spoiler :D
[spoiler][/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

SaiyaGin

Quote from: Darkstar on 2012-10-07, 17:08:35
Szerintem az LN spoilerek mindenképp spoiler gomb alá, az animéseket nem muszáj, de ha valaki akarja, nem is tilos. :D

Így gondoltam én is. 

Cloud

Fú hát kemény rész volt, bár mintha kicsit túl gyorsan történt volna minden. Kíváncsi vagyok folytatásra. Amúgy meg így érdekes lesz a SAO mint cím, a folytatás függvényében.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cloud

Persze tudom, hisz láttam előzetest is, ott is az volt, csak maga az a tény, [spoiler]hogy a folytatásnak nincs köze már SAO-hoz[/spoiler] De cáfoljatok meg, hogy nem így van.

Cloud


motifator

Quote from: Cloud on 2012-10-10, 22:45:23
15. rész előzetese:


http://www.youtube.com/watch?v=XVt_aEICPvc
Hát erre én is csak azt tudom mondani, mint a többi youtube comment:
ASUNAAAAA!
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cloud

Arra kíváncsi leszek hogy megint csak a rész egyik felének a trailerét láttuk, vagy az egész epizód egy ilyen hétköznapi rész lesz.

kada

Quote from: Cloud on 2012-10-10, 23:09:02
Arra kíváncsi leszek hogy megint csak a rész egyik felének a trailerét láttuk, vagy az egész epizód egy ilyen hétköznapi rész lesz.
Hétköznapi? A sorozat előző több mint egy tucat részéhez képest ez az *első* ami a hétköznapi ember szerint hétköznapi.  ::)

Egyébként minden bizonnyal elindul a Forever Suguha ballada.

fema

Lehet, hogy hülyének fogok tűnni (tűnni?? :P), de valaki meg tudná mondani, hogy a LN-ben végig lesz-e Asuna és Kirito és hogy a vége nem lesz-e olyan, mint pl a TTGL meg hasonlók (sad end)?

Meg azt, hogy a linkben található 10 kötet az összes-e vagy csak eddig van fordítva stb.

Tegnap este láttam a 12-13-14. részt és nem bírok várni, de ha utána meg ezzel lennének "gondok", akkor......  :zomg:   :D

Prof. William

Quote from: Darkstar on 2012-10-07, 15:00:00
Ja, ahogy mondtuk, köv rész már a fairy dance, aka vol 3.



Hehe, első comment :D
[spoiler]>Baaaawwww onii-chan won't love me because he already has a girlfriend
>Oh, well. It's okay. I still have that cool and nice guy I met in an online game
>BAAAAAAAAAWWWWWWWW HE'S ACTUALLY MY ONII-CHAN
FOREVER SUGUHA[/spoiler]

DIE DIE DIE DIE, FAGGOT Már ha ez ő, de gyanítom, hogy igen.

A palinak az a tipikus "joválisan mosolygó, de valójában belül igazi rohadék" feje van.

kada

Quote from: fema on 2012-10-11, 08:15:24
Lehet, hogy hülyének fogok tűnni (tűnni?? :P), de valaki meg tudná mondani, hogy a LN-ben végig lesz-e Asuna és Kirito és hogy a vége nem lesz-e olyan, mint pl a TTGL meg hasonlók (sad end)?
> HERESY
> *BLAM*
>
> TTGL is GAR!


Én csak négy könyvet olvastam, az adott egy kerek történetet számomra.

fema

Quote from: kada on 2012-10-12, 01:15:51
Én csak négy könyvet olvastam, az adott egy kerek történetet számomra.

Kerek, mint lezárt vagy kerek, mint eddig minden egybefügg vagy hogy érted?  :confused:

Cloud


Darkstar

SAO 15

Sugu egyébként sem volt épp deszka, de ez... Wow.  :eek:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kada

Quote from: Darkstar on 2012-10-13, 23:42:15
SAO 15

Sugu egyébként sem volt épp deszka, de ez... Wow.  :eek:

Vajon milyen volt a srác ébredése, és az azt követő pár perc?  ::)
Akkor most SAO két helyen is topic lesz?

Harci jelenet neeeem volt tápos.
Hány év edzés után se mozgott senki úgy, akit ismerek?
Najó, megoldható, de...

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Xzone

Dropped. Van egy olyan érzésem, hogy ezt itt kell abbahagyni :redface:

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Xzone

Elég kereknek érzem a történetet a 14. résszel bezárólag. Ha ott vége lenne a sztorinak, nekem az már bőven jó volna.

Suguha szerelmes onii-chanba, de ez teljesen OK, mert Japánban az unokatestvérek össze is házasodhatnak... yay. És a sztori most komolyan az lesz, hogy Kirito megy kiszabadítani az elrabolt hercegnőt? Ezt mintha már feldolgozták volna párszor.

Flaser

Quote from: Xzone on 2012-10-16, 00:09:03
Elég kereknek érzem a történetet a 14. résszel bezárólag. Ha ott vége lenne a sztorinak, nekem az már bőven jó volna.

Suguha szerelmes onii-chanba, de ez teljesen OK, mert Japánban az unokatestvérek össze is házasodhatnak... yay. És a sztori most komolyan az lesz, hogy Kirito megy kiszabadítani az elrabolt hercegnőt? Ezt mintha már feldolgozták volna párszor.

Nem egészen...  ;)
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Darkstar

Quote from: Xzone on 2012-10-16, 00:09:03
Elég kereknek érzem a történetet a 14. résszel bezárólag. Ha ott vége lenne a sztorinak, nekem az már bőven jó volna.

Suguha szerelmes onii-chanba, de ez teljesen OK, mert Japánban az unokatestvérek össze is házasodhatnak... yay. És a sztori most komolyan az lesz, hogy Kirito megy kiszabadítani az elrabolt hercegnőt? Ezt mintha már feldolgozták volna párszor.

Lel
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Xzone

Én igazából csak attól félek, hogy valami olyan szintű pofon vár rám, mint amikor elolvastam az Usagi Drop mangát az anime után :D

kada

Mert pl itthon nem házasodhatnak unokatesók?

Usagi Drop-szintű anvil drop leginkább nem a nézőre vár.  :__devil:
Másodsorok meg kit érdekelnek?  :angyali:

motifator

Én még csak kb. a harmadik könyv felénél járok, de eléggé lerakhatatlan. Ha így folytatódik tovább, és az anime fele olyan jó mint a könyv (eddig simán volt), akkor nem igazán van ok az aggodalomra.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Cloud