Bemutatkozások

Started by Shock12, 2003-09-25, 00:54:41

Previous topic - Next topic

Kvikveg

Üdvözöllek!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Saori

Hajimemashite.
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Moloko

Üdv Edina-chan!
Érezd jól magad.

.Attila

#1173
Hajimemashite Edina-chan!

edit: ááá, egy valentin napon született hölgyemény... akkor születtél, mint a nagymamám, én egyébként február 17-én születtem.

Xaga

:) nahc-anidE vdÜ

Exo

Yoroshikune Edina-chan ^_^ :D

Bruce

Üdv szerény hajlékunkban Edina-chan!... Jól látom? Te vagy a legfiatalabb tag a fórumon?

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Edina-chan

Quote from: Bruce579Üdv szerény hajlékunkban Edina-chan!... Jól látom? Te vagy a legfiatalabb tag a fórumon?
miiiiiiiiiiiiiiiii????????????
én vagyok itt a legfiatalabb????? :beken: nem éééér.* Shippot jáccik*
nem baj.jó leszek.persze..pont én.... :angyali:
 :kabbea: <-----csak kiélem magam,ez a smilie olyan kawaii!
 :hail:

Edina-chan

Quote from: TriviHajimemashite Edina-chan!

edit: ááá, egy valentin napon született hölgyemény... akkor születtél, mint a nagymamám, én egyébként február 17-én születtem.
vízöntő egyén.ahhha. :)

Shock12

Üdv körünkben Edina, majd pár év múlva lesz nálad is fiatalabb... hopp, ez nem hangzik túlzottan bizalomgerjesztően... ^^'' ... no sebaj...  Látom, hogy a romantikus animék voltak eddig soron... nagyon is helyes ^^ ... romantika, Bálint nap... no, akkor felmarkolni azt a Lacikát mellőled... :D ... najó... mindegy... :D

Edina-chan

Quote from: Shock12Üdv körünkben Edina, majd pár év múlva lesz nálad is fiatalabb... hopp, ez nem hangzik túlzottan bizalomgerjesztően... ^^'' ... no sebaj...  Látom, hogy a romantikus animék voltak eddig soron... nagyon is helyes ^^ ... romantika, Bálint nap... no, akkor felmarkolni azt a Lacikát mellőled... :D ... najó... mindegy... :D
naja...Lacika...nál mindig biológia óra van,még szünetben is,az emberi testről...-_-""""""" mind1.*nagy levegőt vesz*
hé...de...de..de..MÉR VAN ITT ILYEN KEVÉS LÁÁÁÁÁÁÁNY???????*kifújja magát* :bruhuhu:
nem szeretem ha túl sok fiú van egy fórumban! :bsd:

Edina-chan

Quote from: Edina-channaja...Lacika...nál mindig biológia óra van,még szünetben is,az emberi testről...-_-""""""" mind1.*nagy levegőt vesz*
hé...de...de..de..MÉR VAN ITT ILYEN KEVÉS LÁÁÁÁÁÁÁNY???????*kifújja magát* :bruhuhu:
nem szeretem ha túl sok fiú van egy fórumban! :bsd:
túl kicsi vagyok ilyen 18-25 évesek között.... :oops:

Edina-chan

és én hülye erre mit csinálok?a saját üzenetemre válaszolok...-_-

Shock12

Edina - chan... szerintem kattints Edit-chanra, és akkor mindjárt jobb lesz (kevesebbet kell gépelni)...

Edina-chan

Quote from: Shock12Edina - chan... szerintem kattints Edit-chanra, és akkor mindjárt jobb lesz (kevesebbet kell gépelni)...
szeretek gépelni!.... :hopp:

noriko

Szia Edina-chan!! Üdv a fórumon! Tök jó az osztályképed :D Egy egész kis történet! Jó kevesen vagytok az osztályban! és még azt hittem hogy az én 15fős ált sulis osztályom kicsi volt:p...
Na, megyek is az aláírásodban megjelölt helyre! ;)

ui: ne félj tőlünk! nem harapunk!:D ...bár...most így vizsgaidőszakban még az is előfordulhat... :rolleyes: :p
"I wish I could, but I don't want to."

Edina-chan

Quote from: norikoSzia Edina-chan!! Üdv a fórumon! Tök jó az osztályképed :D Egy egész kis történet! Jó kevesen vagytok az osztályban! és még azt hittem hogy az én 15fős ált sulis osztályom kicsi volt:p...
Na, megyek is az aláírásodban megjelölt helyre! ;)

ui: ne félj tőlünk! nem harapunk!:D ...bár...most így vizsgaidőszakban még az is előfordulhat... :rolleyes: :p
ööö...oké..nem is félek.... :_piszka: <--------de ez nagyon LOL!
Először az osztályomban 22-en voltunk,aztán fogytunk....

Shock12

Quote from: Edina-chanszeretek gépelni!....
Ez finom célzás volt arra, hogy ne szaporodjanak a threadben az :_off: postok, hanem ha valami mondanivalód/észrevételed van, akkor azt a megfelelő témában (vagy az offtopicban) legyélkedves...

... az érettséget meg nem korban mérik, hanem viselkedésben... ;)

Edina-chan

Quote from: Shock12Ez finom célzás volt arra, hogy ne szaporodjanak a threadben az :_off: postok, hanem ha valami mondanivalód/észrevételed van, akkor azt a megfelelő témában (vagy az offtopicban) legyélkedves...

... az érettséget meg nem korban mérik, hanem viselkedésben... ;)
oké.te már csak tudod,postmonster.  :hopp:
na....most jött haza a nővérem...ő 23 éves...kell valakinek?mert eladó!
vicc volt. :angyali: és én ilyenkor mondom hogy hazudni emberi dolog... :rotflol:
na,sziasztok,én mentem!

.Attila

Quote from: Edina-chanoké.te már csak tudod,postmonster.  :hopp:
na....most jött haza a nővérem...ő 23 éves...kell valakinek?mert eladó!
vicc volt. :angyali: és én ilyenkor mondom hogy hazudni emberi dolog... :rotflol:
na,sziasztok,én mentem!
10 év korkülönbség? Az már valami.
Eladó? Képet róla! :D ... ez is csak vicc volt.

Kvikveg

Quote from: Edina-channaja...Lacika...nál mindig biológia óra van,még szünetben is,az emberi testről...-_-""""""" mind1.*nagy levegőt vesz*
hé...de...de..de..MÉR VAN ITT ILYEN KEVÉS LÁÁÁÁÁÁÁNY???????*kifújja magát* :bruhuhu:
nem szeretem ha túl sok fiú van egy fórumban! :bsd:
Jó hír: lány vagyok. Rossz hír: 25 éves vagyok.
És szerintem túl fiatalnak lenni még mindig jobb... :beken:
+ ha jól szűrtem le, az, hogy valakinek hímnemű avatarja van, az még lány is lehet. És fordítva.

Az én nővérem meg 9 évvel idősebb, mint én, szóval nem tudom,ezen mi az extra?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Moha

Quote from: Edina-chanvízöntő egyén.ahhha. :)
Nem is olyan ritkák a vízöntők errefelé. :)

Üdv a körünkben! Érezd jól magad!

ignus

Üdvözlégy Edina-chan!!!

(hajjaj... eszébejuthogymégmindignempostoltbemutatkozás.... JAJAJ...)

:elkúszikcsöndben:
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

dizzy

Quote from: MohaNem is olyan ritkák a vízöntők errefelé. :)

Üdv a körünkben! Érezd jól magad!

Hát igen :D

Üdv!
You can't hold onto the past because then you can never live in the present.

Soridan

Kézcsók Edina-chan!

Légy üdvözölve, s ne aggódj, hogy te vagy a legifatalabb, ha korban nem is, de szellemileg biztos találsz lélektársra :D
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

DWz

Szia itt is Edina-chan! :)

Ezt mar biztos sokan mondtak, de addig orulj, amig gyerek vagy. Sokkal jobb gyereknek lenni, mint 'felnottnek'! Befejeztem. ;)

Ozu

Megtaláltam ezt a topicot, úgyhogy ezúton is, bár kicsit megkésve üdvözölnék mindenkit!

Ellentétben veled Edina-chan én túl öreg vagyok ahhoz, hogy eláruljam korom, s így nemi hovatartozásommal is felesleges foglalkozni. :( Na jó, ez utóbbi csak vicc volt, de azért elég háklis vagyok néha, ezért előre is elnézést kérek mindenkitől, ha egy kicsit szúrós lennék. Higgyétek el, nekem is fáj.

Téhát: The sun is shining, the skies are blue & I ..... you (tetszés szerint kitölteni)
...én ott se voltam!!!

Saori

Hátakkor..üdv néked is mostmár hivatalosan..
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Alkyra

Üdv az usteam fórumán!

Moha

Quote from: ignus(hajjaj... eszébejuthogymégmindignempostoltbemutatkozás.... JAJAJ...)
/me sem. :szégelli magát: :o Majd 1x lehet, hogy bepótolom.