Bemutatkozások

Started by Shock12, 2003-09-25, 00:54:41

Previous topic - Next topic

DWz

Quote from: MohaÉs miért akarsz a más nevében beszélni? Csak nem politikusnak készülsz? :p

Pont ezaz, Moha, hogy nem akarok!

Udv Csaszi! :)

Ramiz

Ahola ho, Csaszi!
Egy Furi Kuri - s! Juhé!
Kotorjuk elő azt az eldugott topicot, az Animékben van valahol!
A zenéje megvan, vagy kell?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Csaszi

Quote from: RamizAhola ho, Csaszi!
Egy Furi Kuri - s! Juhé!
Kotorjuk elő azt az eldugott topicot, az Animékben van valahol!
A zenéje megvan, vagy kell?

Ugye mekkora sütemény kis alkotásról van szó? Örülök, hogy van még olyan ember akinek tetszik :D
A zenénél, a Pillows albumra gondolsz? Nagyon állat! Még ma is meghallgatom.
"People once believed that when someone dies, a crow carries their souls to the land of the dead...But somethimes something so bad happens and a terrible sadness is carried with it and the soul can't rest. Than sometimes...just sometimes the crow can bring that soul back to put the wrong things right"

Kilteh

Üdv itt is, Edina-chan! Hi Csaszi!  :tezsvir:
Kil

A .hack univerzumának fanatikus imádója...  :D

Marfy

Sziasztok
Nemrég regisztáltam magam itt a fórumon és úgy gondoltam ejtek magamról pár szót. Én egy 21 éves fiú vagyok, egy Heves megyei kis faluban Tarnaörsön tengetem életem. Jelenleg Egerben tanulok Kiadványszerkesztő szakon. Haverom ajánlott az Usteam oldalalát és egyebn az FTP-t is. Sok jó film van az ftp-n bár nekem otthon csak 56k van  :beken:  úgyhogy a suliban szoktam töltögetni ahol péntekenként gyakorlaton vagyok. Remélem felénk is lesz hamarosan adsl mert 56k val tölteni nem igazan nagy élmény. És ezzel kapcsolatban lenne is egy kérésem hogy ha valakinek van sok anime filmje és Dvd írója az megtenné nekem hogy küld egy listát és ha lehet rendelnék jó pár filmet postán persze nem ingyen. Nagyon fontos lenne mert mint már mondottam letölteni otthon nem tudok. A kedvenc filmjeim az NGE és a Vampire Hunter D sajnos többet még nem láttam  :) .

Saori

Üdv minálunk!
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"


Xaga


Bruce

Üdv körünkben!

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

.Attila

Hajimemashite Noki!

Ozu

Hello! Hello! Noki, mint az isten? Ja nem, az Loki! Akkor még egyszer hello! :)
...én ott se voltam!!!

DWz


Exo

ÜDV a fórumon Noki!!!
Érezd jól magad! :D

Ramiz

Hello Noki! Honnan van a neved?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Damnatus

Hali!

Szia Noki, üdv köztünk!

Shock12

Üdv Noki körunkben ! :)

Edina-chan

Üdv.,Noki!
megértelek,nekem is volt lassú netem... :grrr:   :)

Kilteh

Helló Noki! (ha így haladunk, kiderül, hogy itthon mindenki animefan, de csak néhányan vállalják fel...  :rolleyes: )
Kil

A .hack univerzumának fanatikus imádója...  :D

Moha

Üdv, Noki! Dozo yoroshiku! :)


Quote from: Xaga:D  ikoN vdÜ
Szokásos reverse stílus? :)

Quote from: OzuHello! Hello! Noki, mint az isten? Ja nem, az Loki! Akkor még egyszer hello! :)
Mármit a debreceni Loki?  :wtf: (Nem, mintha nagyon odavolnék a fociért, csak érdekel, mit takar a kijelentésed)

Ja, és bocs a fél :_off:-ért!

.Attila

Loki -> Viking (asszem) bajkeverő isten.

Moha

Quote from: TriviLoki -> Viking (asszem) bajkeverő isten.
Értem. Mindegy, a Vikingek terén nem vagyok valami tájékozott. :p

Marfy

Köszi az Üdvözléseket.
A nevem nem  Loki focicsapatból származik, hanmem sokat Diablo2-ztem  Bnet-en és ott az accountom Nokedli volt (e miatt párszor le is parasztoztak) és a többieknek hosszú volt beírni biztos egy egy idő után csak Noki-nak hívtak.

Aka-shi

Légy üdvözölve Noki!

Le parasztoztak B-neten a Nokedli névért? Küldd el őket egy CS szerverre:D

(OFF: Trivi jól szólsz! Loki a bajkeverés istene, viszont én abban nem vagyok biztos, hogy viking-e:()

.Attila

Quote from: Aka-shiLégy üdvözölve Noki!

Le parasztoztak B-neten a Nokedli névért? Küldd el őket egy CS szerverre:D

(OFF: Trivi jól szólsz! Loki a bajkeverés istene, viszont én abban nem vagyok biztos, hogy viking-e:()
Az. Vagy ha a Norse God nem azt jelenti... Asszem ráadásul Thor testvére.

Aka-shi

Igen, télleg viking, viszont most a Thor testvérség után kell néznem..
Mindjárt jövök:)

Aka-shi

Nah megvan:
Loki elméletileg nem Thor(Thór) testvére, hanem csak a kisérője, és egy csomó kihivást tesz Thórnak...

Komplikato

Inkább Germán, de ő a kedvencem, le lehet róla szállni!  :)
Nem annyira bajkeverés Istene, mint inkább a megtestesült Káosz a pacák, két fő baja volt neki:
1. Senki kedvéért nem játszotta meg magát (de hazudni azt tudott), és nem alázkodott meg.
2. A saját csemetéit mindenek felett védelmezte, viszont azok jó része gonosz volt mint a rosebb. Legdurvább mind közül Fenrir (Fahnrir???) a mindent elemésztő farkas. Így elég soxor állt ellentétes oldalon, mont Odin és Tsa.
"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide) 

.Attila

Lehet, hogy ez így :_off:, akkor majd legfeljebb átköltözünk egy másik threadbe, de szerintem illik ide a következő kérdés:

Kinek honnan származik a neve?
Nem én kezdem a sort :)

Itachi

Quote from: TriviLehet, hogy ez így :_off:, akkor majd legfeljebb átköltözünk egy másik threadbe, de szerintem illik ide a következő kérdés:

Kinek honnan származik a neve?
Nem én kezdem a sort :)
:_off: Én -szerintem mindenki tudja- a One Piece ből Roronoa Zoro nevét vettem fel.Persze nem az eredeti japánt, hanem az angolosított Lorenor Zorro nevet. Edzés mindenek felett. :)  :zen:   :_off:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Komplikato

Komplikato --> A Nagy varázsló tévedése c. könyvből van, ahol egy igen fura alak Dr. Komplikato. Könyvismertetőtől most eltekintek, de megérne egy Anime/Manga feldolgozást. Hozzám jobban illik a név, mint eredeti visselőjéhez  :D
"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)