Bemutatkozások

Started by Shock12, 2003-09-25, 00:54:41

Previous topic - Next topic

Saori

Quote from: Isi101Saori , kit ábrázol az avatárod?
Nagyon aranyos :)

Az avatarom Saorit ábrázolja..:D ;) Saját házigyártmány :D
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

.Attila

Yo Isi101!
Néhány hét alatt ennyi anime, rendesen nekilendültél... jól teszed :jee:

DWz

Szia Isi101!

Ne csuggedj, lehet, hogy eltorlik a chello korlatot.

Damnatus

Hali!

Szia Isi101, üdvözöllek körünkben  :) .

Shock12

Quote from: SaoriIsmerős érzés :D:D
Amúgy üdvözlet minálunk :)
Hoi Isi ! Hm... álmodozzunk akkor a határtalan letöltések utópiájáról... :D (Szép gyűjtemény kezdés gyanánt ! ;) )

Moloko

Üdv Oriya!
Nemnormális emberek viszik előre a világot, szal neked is hajrá! :D ;)

Feldin

Üdv Isi!!!!!!!!!
Bizony bizony! A függőség garantált! :D
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Soridan

Kézcsók Oriya és üdv Isi!
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Vóbert

Isi101 már körünkben skuvizza az animét,
A kedves barát mindenevő, gyorsan nézi e rémmesét.
Üdvözölve légy új barátunk fórumunknak tengerén,
Örömet lelj, és barátokat e napon és örökké.
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Aka-shi

Üdv isi!

(Fanart jó!:D)


Isi101

#1151
Köszönöm a versikét , és az üdvözléseket :)

Amugy a Chello korlátot szerintem nem törlik el.
Ha jól értettem az egész lényegét, csak ott nem lessz korlátos,
ahova a a kormánnyal kötött szerződések szólnak,
azaz csak pár vidéki helyen.(a többi helyen marad minden a régi )
De reménykedjünk, nem nekem lessz igazam.
Ha jól tudom most azért van a korlát, mert a jel.technika nem bírja az igényeket kiszolgálni. Az a 70 milla körüli + amit nyertek országos szinten fejlesztésre semmi :(
(Bár nekem pont elég lenne :)   )

.Attila

Quote from: Isi101Ha jól tudom most azért van a korlát, mert a jel.technika nem bírja az igényeket kiszolgálni. Az a 70 milla körüli + amit nyertek országos szinten fejlesztésre semmi :(
(Bár nekem pont elég lenne :)   )
Axelero mégis bírja... nekem az van, de őszintén szólva fogalmam sincs, mennyit töltök le havonta, bár biztos meghaladná a korlátot.
Egyébként van Chello Plussz, ami 1024/512 kbps-os, és többet lehet vele letölteni havonta (20 gigát, az mindjárt egyharmadával több a régihez képest, az is vmi, már egy teljes Trigun vagy Ultra Maniac sorozat :)).

Aka-shi

Sztem nekünk sima chello van, de mi is tölthetünk 20 gigát havonta.
Viszont ha nem akkor már ártem miért lassul úgy be pár napra a CS:D

Kilteh

Quote from: TriviAxelero mégis bírja... nekem az van, de őszintén szólva fogalmam sincs, mennyit töltök le havonta, bár biztos meghaladná a korlátot.
Egyébként van Chello Plussz, ami 1024/512 kbps-os, és többet lehet vele letölteni havonta (20 gigát, az mindjárt egyharmadával több a régihez képest, az is vmi, már egy teljes Trigun vagy Ultra Maniac sorozat :)).
Aham... Haver most mesélte, hogy minap töltött le egyik embertől DCről (csak azzal a fickóval volt így) 8 MB/seccel !!!!!! Nekem mér nem ilyen az ADSLem????  :beken: Habár akkor több és nagyobb winyó kéne...  :rolleyes:
Kil

A .hack univerzumának fanatikus imádója...  :D

Isi101

Nem Min ? Még úgy is szép lenne...136K körüli :)
Szerintem a 8M tuti nem telefonoson lehet, VAGY a Dc ír ki hülyeségeket.
Ami valószín?bb.

.Attila

Quote from: Isi101Nem Min ? Még úgy is szép lenne...136K körüli :)
Szerintem a 8M tuti nem telefonoson lehet, VAGY a Dc ír ki hülyeségeket.
Ami valószín?bb.
A DC írt ki hülyeséget. Olvastam már róla, hogy a DC Windows beállításoknak köszönhetően valótlan adatokat írt ki.

Vóbert

Na most ez baromi  :_off: , de mivel itt volt szó róla, ezért ideírom:

Off:
Az internet szolgáltatók baromira rákényszerülnek a korlátozás bevezetésére, mert az ADSL terjedésével egy halom (úgynevezett!! ;) ) szélessáv került fel a netre, és a BIX ezt már baromira nem bírja... a nagyobb egyetemeket, főiskolákat most levették a BIX-ről és így most nem veri annyira a plafont a sávszélesség, de ha nem bővítik a szerencsétlent, akkor nagyon elképzelhető, hogy az alap ADSL is hamarosan igencsak be lesz korlátozva 10-20GB-ra... és nem csak a Chello, ami már most is a korláttól szenved...

On:
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

zsozso

Quote from: VóbertNa most ez baromi  :_off: , de mivel itt volt szó róla, ezért ideírom:

Off:
Az internet szolgáltatók baromira rákényszerülnek a korlátozás bevezetésére, mert az ADSL terjedésével egy halom (úgynevezett!! ;) ) szélessáv került fel a netre, és a BIX ezt már baromira nem bírja... a nagyobb egyetemeket, főiskolákat most levették a BIX-ről és így most nem veri annyira a plafont a sávszélesség, de ha nem bővítik a szerencsétlent, akkor nagyon elképzelhető, hogy az alap ADSL is hamarosan igencsak be lesz korlátozva 10-20GB-ra... és nem csak a Chello, ami már most is a korláttól szenved...

On:
Mar ne haragudj, de honnan veszed ezt a ritka nagy baromsagot? -_-
Bix leterhelt? rotfl
Napkozben mikor legnagyobb a terheles hasznaljak ki az ossz sav 20% at ...
http://bix.hu/index.php3?lang=en&page=graph&swid=1&portid=node-total
Nameg a nagyobb egyetemek sosem voltak a bixen...
Mellesleg krvara off -_-
Death is the only redemption

Feldin

Sziaztok! Feldin vagyok!
Ez meg itt a repeta rovat ha jól látom!
:)
Szóval lényeg ami a lényeg tessék átköltözni offtopicba.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Vóbert

Quote from: zsozsoMar ne haragudj, de honnan veszed ezt a ritka nagy baromsagot? -_-
Bix leterhelt? rotfl
Napkozben mikor legnagyobb a terheles hasznaljak ki az ossz sav 20% at ...
http://bix.hu/index.php3?lang=en&page=graph&swid=1&portid=node-total
Nameg a nagyobb egyetemek sosem voltak a bixen...
Mellesleg krvara off -_-

Akkor uccsó off és abbahagytam:
Chello-s szakember mondta, de akkor ezután nem adok a szavára... azt magyarázta, hogy miért korlátozzák a chello-sok letöltését... bocs... én szentül meg voltam győződve, hogy így van, de akkor elnézést emiatt... többet nem fogok a szavára adni...
Off vége mindörökké....
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Feldin

Quote from: VóbertAkkor uccsó off és abbahagytam:
Chello-s szakember mondta, de akkor ezután nem adok a szavára... azt magyarázta, hogy miért korlátozzák a chello-sok letöltését... bocs... én szentül meg voltam győződve, hogy így van, de akkor elnézést emiatt... többet nem fogok a szavára adni...
Off vége mindörökké....
Mindörökké? :) :) :) :)
A kis optimista!!! :hopp:
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Kvikveg

Ohhh. Trivi emlitette, hogy nem emlitettem, hogy vannak japan rokonaim.
Szoval. Unokatesom kint ment ferjhez, van 3 gyereke es 1 unokaja. 1ik gyerek itt tanul Mo-n. (rossz hir: nem anime-rajongo :beken: ) Ha a lakasunkban alaposan korulnezek, tuti talalok kiscsillio ajandekkutyut.  :) Anyam volt kint zenekarral tobbszor. Valamelyik osszel szepen megnovelte az evopalcikaim mennyiseget :rotflol:  Sajna akkor meg nem jutott eszembe mangat/animet kerni...
Nnna. Mulasztas letudva.
Ps nagynenemtol megkerdeztem, hogy japantanulas kapcsan: aki alapfokon oktat, arol a nenirol tud-e valamit, vagy Wakai tanar urrol hallott-e, de nem. Mondta, hogy hallania kene ahhoz, hogy el tudja donteni, hogy jol beszel-e japanul /volt-e kint/. De szerinte aki Japan Alapitvanynal tanit, valoszinuleg rossz nem lehet.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Feldin

Quote from: KvikvegOhhh. Trivi emlitette, hogy nem emlitettem, hogy vannak japan rokonaim.
Szoval. Unokatesom kint ment ferjhez, van 3 gyereke es 1 unokaja. 1ik gyerek itt tanul Mo-n. (rossz hir: nem anime-rajongo :beken: ) Ha a lakasunkban alaposan korulnezek, tuti talalok kiscsillio ajandekkutyut.  :) Anyam volt kint zenekarral tobbszor. Valamelyik osszel szepen megnovelte az evopalcikaim mennyiseget :rotflol:  Sajna akkor meg nem jutott eszembe mangat/animet kerni...
Nnna. Mulasztas letudva.
Ps nagynenemtol megkerdeztem, hogy japantanulas kapcsan: aki alapfokon oktat, arol a nenirol tud-e valamit, vagy Wakai tanar urrol hallott-e, de nem. Mondta, hogy hallania kene ahhoz, hogy el tudja donteni, hogy jol beszel-e japanul /volt-e kint/. De szerinte aki Japan Alapitvanynal tanit, valoszinuleg rossz nem lehet.
Kíváncsian várjuk milyen mangát/anime-ot kapsz!!!!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Edina-chan

Sziasztoooooooook!
Edina-chan v.ok,mint látjátok,13 éves,ööö....InuYasha fan...de más animét is szeretek!Ranma,One Piece,Chobits,meg ilyenek.  :lol:
mást nemtok írni. -_-"""""

Itachi

Quote from: Edina-chanSziasztoooooooook!
Edina-chan v.ok,mint látjátok,13 éves,ööö....InuYasha fan...de más animét is szeretek!Ranma,One Piece,Chobits,meg ilyenek.  :lol:
mást nemtok írni. -_-"""""
Üdv , mostmár hivatalosan is. :)  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Feldin

Hali!!!!
Üdvözlünk nálunk!!! :)
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Shadowolf

Üdvözlet Edina-chan! :D (régóta az elsö ember akinél egyértelmü a nemi hovatartozása :hopp: )

Feldin

Quote from: ShadowolfÜdvözlet Edina-chan! :D (régóta az elsö ember akinél egyértelmü a nemi hovatartozása :hopp: )
Milyen igaz :)
Látnád a készülő avatarom!!! :) :) :)
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Damnatus

Hali!

Üdvözlünk Edina-chan! :)