Bemutatkozások

Started by Shock12, 2003-09-25, 00:54:41

Previous topic - Next topic

Ramiz

Quote from: LarrodanIggennis *salute* :D

Hurrá, ilyen engedelmes újonc-fórumozóval ritkán lehet találkozni. :) Igyál sok sört! :D Elõbb-utóbb összehozunk egy rendes animés sörözést. :hopp:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

LeLoup

Hi!
Nem gondoltam, hogy még egy vegyészmérnökbe botlok  :lul:  Ugyanis én is vegyészmérnök lennék, csak én 25 éves. Mondd te hol végeztél? Veszprémben vagy a BME-n?
Jelenleg is a BME-n létezem, látom mások is :) BME-sek tartsunk össze!
Ha már mindenki bemutatkozik, akkor én is írok egy listát az animekról, amiket láttam:
Chihiro, My Neighbour Totoro, Laputa, Szél harcosai, Mononoke Hime (nagy kedvenc), GITS I-II., Ninja Scroll, Vampire Hunter D., Battle Angel Alita, She and Her Cat, Rurouni Kenshin (OVA + TV sorozat), , Trigun (másik nagy kedvenc), Hellsing (folytatását várom!), Ranma  1/2, Earth Girl Arjuna, Fushigi Yuugie, Slayers, Saiyuki Reload, Haibane Renmei
És amit sajnos nem volt idõm/alkalmam/esélyem eddig befejezni: Love Hina, Gensou Maden Saiyuki, Peace Maker Kurogane, Cowboy Bebop (azóta is bánom, hogy nem fejeztem be, mert mostmár nem is tudom megszerezni), Bleach, Fullmetal Alchemist (rajongok érte, az utolyó 20 rész CD-re írva várja a nyarat), Excel Saga (a totális lefáradás miatt csak kis adagban fogyasztom)
Aztán vannak olyan animek, amikbe különbözõ ilyen-olyan csatornákon (német, magyar) botlottam bele, és láttam belõlük pár részt, esetenként majdnem az egészet: Silent Möbius, X, Inuyasha, Lady Oscar, Cat's Eye, Escaflowne, Noir

Nagyjából ennyi. De lehet, hogy kihagytam valamit.  :)

Quote from: InkvisitorSziasztok!
26 éves vagyok, Jelenleg a százhalombattai finomítóban dolgozom vegyészmérnökként.
Zavard össze a világot: mosolyogj hétfõn!

Raggie

Quote from: Larrodansalute!
Ez a Diadalív árnyékában-ban is van!(épp most olvasom, mindenkinek ajámlom mivel naggyon erõs keserû-cinikus életérzés árad belõle, már aki szereti ezt).
Egyébként meg HELYES!
Quote from: RamizHurrá, ilyen engedelmes újonc-fórumozóval ritkán lehet találkozni.  Igyál sok sört!  Elõbb-utóbb összehozunk egy rendes animés sörözést.
Mi az, hogy hamarosan! Végre leéretségiztél mostmár jövõ hétvégén naggyon nagy sörözéses meetet csinálunk(antialkeszoknak persze nem kötelezõ inni.... csak ajánlott :__devil: )! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Meske


The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Miura

#2194
Quote from: Raggie GordonEz a Diadalív árnyékában-ban is van!(épp most olvasom, mindenkinek ajámlom mivel naggyon erõs keserû-cinikus életérzés árad belõle, már aki szereti ezt).
Egyébként meg HELYES!

Mi az, hogy hamarosan! Végre leéretségiztél mostmár jövõ hétvégén naggyon nagy sörözéses meetet csinálunk(antialkeszoknak persze nem kötelezõ inni.... csak ajánlott :__devil: )! :D
Bocs,hogy beleoffolok a témába...de fölállítottak az ELTE Lágymányosi Campusnál egy sörsátrat ;) meg ELTEs diákkal minden olcsóbb..pl az összes játék ingyenes ;)))
"A szeretet hiányát az ember soha nem pótolhatja; ám a szeretet minden mást pótol."
(P. Matteo)

Miura

Quote from: LeLoupHi!
Nem gondoltam, hogy még egy vegyészmérnökbe botlok  :lul:  Ugyanis én is vegyészmérnök lennék, csak én 25 éves. Mondd te hol végeztél? Veszprémben vagy a BME-n?
Jelenleg is a BME-n létezem, látom mások is :) BME-sek tartsunk össze!
Ha már mindenki bemutatkozik, akkor én is írok egy listát az animekról, amiket láttam:
Chihiro, My Neighbour Totoro, Laputa, Szél harcosai, Mononoke Hime (nagy kedvenc), GITS I-II., Ninja Scroll, Vampire Hunter D., Battle Angel Alita, She and Her Cat, Rurouni Kenshin (OVA + TV sorozat), , Trigun (másik nagy kedvenc), Hellsing (folytatását várom!), Ranma  1/2, Earth Girl Arjuna, Fushigi Yuugie, Slayers, Saiyuki Reload, Haibane Renmei
És amit sajnos nem volt idõm/alkalmam/esélyem eddig befejezni: Love Hina, Gensou Maden Saiyuki, Peace Maker Kurogane, Cowboy Bebop (azóta is bánom, hogy nem fejeztem be, mert mostmár nem is tudom megszerezni), Bleach, Fullmetal Alchemist (rajongok érte, az utolyó 20 rész CD-re írva várja a nyarat), Excel Saga (a totális lefáradás miatt csak kis adagban fogyasztom)
Aztán vannak olyan animek, amikbe különbözõ ilyen-olyan csatornákon (német, magyar) botlottam bele, és láttam belõlük pár részt, esetenként majdnem az egészet: Silent Möbius, X, Inuyasha, Lady Oscar, Cat's Eye, Escaflowne, Noir

Nagyjából ennyi. De lehet, hogy kihagytam valamit.  :)
szia!
üdvözöllek ;)
"A szeretet hiányát az ember soha nem pótolhatja; ám a szeretet minden mást pótol."
(P. Matteo)

Inkvisitor

Quote from: LeLoupHi!
Nem gondoltam, hogy még egy vegyészmérnökbe botlok  :lul:  Ugyanis én is vegyészmérnök lennék, csak én 25 éves. Mondd te hol végeztél? Veszprémben vagy a BME-n?
  :)

Veszprémben végeztem :-)

Larrodan néznék szívesen CB-t csak nem tudom honnanlehet megszerezni :-(
Viva UHU1.2!  :lame:

Ramiz

Mindent meg lehet dumálni. ;) (PM.)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Larrodan

#2198
picit késve bár de törve nem... ^^"""

Inkvisitor, LeLoup.... *integetõ emotikon*
psszt.... Hódítsuk meg a fórumot, de csak halkan.... más meg ne hallja ^_-  :angyali:
"A tigris szeme sem más mint az enyém,
De õ a háborgó tengeren túlról érkezik.
Hiányoznak majd a beszélgetések. "

M.A.G.U.S. Online RPG

.Attila

Üdv az újaknak! :zen:
Quote from: Larrodaningetetõ
Az ingedet használod tetõnek? :)

Djinn

Üdvözlet Larrodan, Inkvisitor és LeLoup! Welcome
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Ramiz

LeLoup: ugyanazt mondom, amit Inkvisitornak is: a Cowboy Bebopot mindig meg lehet szerezni valahonnan. :) Meeten bárkivel meg tudod dumálni, ha arra nem érsz rá, akkor velem is, csak mostanában idõlegesen szüneteltetem a meet-et az érettségi miatt. Szóval nyugi, meg fogod nézni a Bebopot! ;)
Az Esca meg király volt a németen! :cool: Megvan videón az egész! :hopp:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Damnatus

Üdv köztünk Leloup!

Rounin

Hajimemashite LeLoup! (hogy nem vettelek észre :confused: )

LeLoup

#2204
Quote from: RamizLeLoup: ugyanazt mondom, amit Inkvisitornak is: a Cowboy Bebopot mindig meg lehet szerezni valahonnan. :) Meeten bárkivel meg tudod dumálni, ha arra nem érsz rá, akkor velem is, csak mostanában idõlegesen szüneteltetem a meet-et az érettségi miatt. Szóval nyugi, meg fogod nézni a Bebopot! ;)
Az Esca meg király volt a németen! :cool: Megvan videón az egész! :hopp:
Háát egyszer tényleg el kellene már néznem meetre... De sajna az elkövetkezõ 5 hónapban esélyem nem lesz, mert külföldön melózok... De ha visszajöttem, lehet nagy csere-biznisz :D A CB-t nem hagyom annyiban, meg a Bleachet, meg a Saiyukit, meg még a NGE-t is meg akarom egyszer nézni. Szóval biztos egyszer megjelenek meeten.
Quote from: RouninHajimemashite LeLoup! (hogy nem vettelek észre :confused: )
Nem probléma, majd ugrálok, hogy jobban látszak!    :lol:
Zavard össze a világot: mosolyogj hétfõn!

Rounin

Quote from: LeLoupNem probléma, majd ugrálok, hogy jobban látszak!    :lol:


Mindenki egyszerre :hopp: !!!! :D

(sok volt eddig a Vash avatár ;) )

LeLoup

Quote from: RouninMindenki egyszerre :hopp: !!!! :D

(sok volt eddig a Vash avatár ;) )

jaja hát igen, de még nem volt idõm jobbat keresni, meg hát az elsõ ami az ember eszébe jut, mindig a kedvenc! Love & Peace!
Zavard össze a világot: mosolyogj hétfõn!

Kvikveg

Quote from: LeLoupjaja hát igen, de még nem volt idõm jobbat keresni, meg hát az elsõ ami az ember eszébe jut, mindig a kedvenc! Love & Peace!
:D Latom jol meg fogjuk erteni egymast! Love&Peace! :D

Quote from: Ramiz...
Az Esca meg király volt a németen! :cool: Megvan videón az egész! :hopp:
Hehe, en egyszer elkezdtem venni, az utolso resznel csak az ismetlesre volt idom, erre nem valami dijkioszto volt helyette? Az uvoltesem a BME-ig elhallatszhatott, mert haverom szulinapomra letoltotte. Innen. Es igy kerultem ide. :D Tenyleg a nemet bevezeto meg mindig a Dax Riders: People? :kiraly:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Pirula

Üdvözlégy Inkvisitor és LeLoup!

Fazék

Üdv Inkvisitor és LeLoup!

Xaga


LeLoup

Quote from: XagapuoLeL vdÜ
tiscik yge ttellek indoklodnog, nabbojgel a gidde ttezstet zE
Zavard össze a világot: mosolyogj hétfõn!

Drótmalac

Üdvözlet mindenkinek!
Olyan régen jártam erre, hogy gondoltam ide írok elõször.
Hogy hol voltam ennyi ideig? Egyszerû: a nagy betûs beleköpött a levesembe. A munka kicsit több lett, mint amenyire számítottam (a fizu meg kevesebb), a szabadidõm meg elszállt, mint a madár.
Node eleget siránkoztam, látom itt is "napos az idõ és szép az élet"
Drótmalac, ismét aktív szolgálatban.

Damnatus

Örülünk, hogy megint köztünk vagy! ;)

Mattanja

Üdv LeLoup!
Látom te is tudod, mitõl döglik a légy (anime lista). Bár 2 nagyon fontos hiányzik róla, de sosem késõ gyónni! :)
Quote from: Larrodanpsszt.... Hódítsuk meg a fórumot, de csak halkan.... más meg ne hallja ^_-  :angyali:
:lol:
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Ramiz

Quote from: LeLoupSzóval biztos egyszer megjelenek meeten.
Helyes! ;) Én is. :__devil:

Quote from: LeLoupNem probléma, majd ugrálok, hogy jobban látszak! :lol:
Quote from: RóninMindenki egyszerre :hopp: !!! :D
Mehetünk akkor már koncertre is! :lol:

Quote from: DrótmalacDrótmalac, ismét aktív szolgálatban.
Kábé akkor "mentél", amikor én érkeztem, úgyhogy épp' nem találkoztunk. :) Üdv!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

LeLoup

Quote from: RamizHelyes! ;) Én is. :__devil:
A farkasok nem félnek! Már csak ugyakkor kell megjelennünk...
Quote from: RamizMehetünk akkor már koncertre is! :lol:
Jó ötlet, bár én inkább táncolok. (koordinált ugrálás)
Zavard össze a világot: mosolyogj hétfõn!

Mattanja

Elég lesz már az off-ból.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Raggie

Basszus! Pedig pont most néztem föl ide és erre már nem offolhatok egy jót!... :D

On: Üdv LeLoup!
Tudsz franciául vagy csak máshonnan tudod a neved jelentését?(Nézz CB-t!! :D )
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

LeLoup

#2219
Quote from: Raggie GordonOn: Üdv LeLoup!
Tudsz franciául vagy csak máshonnan tudod a neved jelentését?(Nézz CB-t!! :D )
Oui, két éve kezdtem el franciát tanulni - bár nem vagyok valami nagy ász, többet kellene szavakat magolnom, de nincs rá elég idõm. És megint csak OUI, nézni fogom a CB-t, tervbe van véve  ;)
Quote from: ShiroiElég lesz már az off-ból.
Gomen, leállok.
Zavard össze a világot: mosolyogj hétfõn!