Bemutatkozások

Started by Shock12, 2003-09-25, 00:54:41

Previous topic - Next topic

Djinn

Üdvözlet Miura!  :haha:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Manitu

Quote from: Miura...
Ichigo 100%(mangát kiolvastam,animébõl 2 részt láttam)
...
Üdv Miura!
Látom szereted a jót :D Nézd szorgosan!


Miura

Quote from: KvikvegUdv Miura!
Nezzel Hellsinget! :__devil:

Progterv mat? Csak nem 5 eves, BME?
5 éves ELTE ;)
"A szeretet hiányát az ember soha nem pótolhatja; ám a szeretet minden mást pótol."
(P. Matteo)

Raggie

#2133
Üdv Miura!
És csatlakozom Kvikveg-hez a Hellsinggel kapcsolatban! + nézz CB-t is!
A sört meg majd úgyis megszereted, ha benézel az utazás topicba!(de ha mégsem akkor, van bor is!)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Fazék

Légy üdvözölve Miura! :)

Xipe

in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

.Attila

Hajimemashite Miura!

katz

Quote from: ShiroiHmmm... bár nem látom sem a Video Girl Ai mangát, sem pedig a Berserk-et a listán, de azért : Üdv közöttünk! ;)
:lol: Én meg a Love Hinát :D

Üdv köztünk

Feldin

Quote from: Raggie GordonÜdv Miura!
És csatlakozom Kvikveg-hez a Hellsinggel kapcsolatban! + nézz CB-t is!
A sört meg majd úgyis megszereted, ha benézel az utazás topicba!(de ha mégsem akkor, van bor is!)
Üdv!!!
Nézz Azut!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Pirula

Üdvözlégy Miura!

Bill

#2140
Hello Mindenkinek!

20 éves vagyok, jelenleg az ELTE-re járok progmatra.
Naszóval az nem tudom pontosan behatárolni, mikor kezdtem el anime-t nézni, úgy , hogy tudtam is , hogy az anime. Azt hiszem a Dragon Ball volt az amivel elkezdtük haverokkal, még gimiben. Késõbb valamivel jobban belemerültem, de nem túlzottan. Aztán az utóbbi idõben elkezdtem rendszeresen animet nézni. Ez köszönhetõ az ELTE-s vetítésnek is, amibe sajnos késõn kapcsolódtam be. :bruhuhu:

- Amiket már láttam:
Rurouni Kenshin Reminiscence ( idáig ez az abszolút kedvenc )
Ghost in the Shell
Ghost in the Shell 2 innocence
Cowboy Bebop Tv ( másik kedvenc  :jee: )
Cowboy Bebop - Knockin' on heavens door
Mononoke Hime
Animatrix ( bár nem tudom, ez mennyire sorolható ide )

- És ami még befejezésre/megnézésre vár:
Haibane Renmei
Samurai Champloo
Wolf's Rain
Rurouni Kenshin OVA2
Serial Experiments Lain
Oh! My Goddess!
Chihiro szellemországban

edit: és még a Berserk  ... bocsi, kihagtam :D

Bill
"I think he had a connection to his audience that was very, very deep. His music is powerful, very intense. That sort of power is rare. You hate to lose somebody like that, someone who keeps the music alive and moving ahead. Not many guys like him come along."
   - Bruce Springsteen [Kurt Cobainrõl]

Mattanja

#2141
Üdv Bill!
Quote from: Billedit: és még a Berserk  ... bocsi, kihagtam :D
:eeek: Ezt kihagyni? Én még elnézem, de várj csak, amíg Rounin is megérkezik... :rolleyes: :)
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Pirula


Meske

Üdvözlégy Bill!

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Bill

Quote from: ShiroiÜdv Bill!

:eeek: Ezt kihagyni? Én még elnézem, de várj csak, amíg Rounin is megérkezik... :rolleyes: :)
Mármint még nem került sorra sajnos. De nemsokára meglesz. Egyébként az elsõ 3 részt láttam belõle, és bejövõs. :D

Ja és mindenkinek thx az üdvözlést ,meg az üdvözlégyet is. :D:tezsvir:
"I think he had a connection to his audience that was very, very deep. His music is powerful, very intense. That sort of power is rare. You hate to lose somebody like that, someone who keeps the music alive and moving ahead. Not many guys like him come along."
   - Bruce Springsteen [Kurt Cobainrõl]

Moha

Isten hozott a fedélzeten Bill!

Miura

Quote from: BillHello Mindenkinek!

20 éves vagyok, jelenleg az ELTE-re járok progmatra.
Naszóval az nem tudom pontosan behatárolni, mikor kezdtem el anime-t nézni, úgy , hogy tudtam is , hogy az anime. Azt hiszem a Dragon Ball volt az amivel elkezdtük haverokkal, még gimiben. Késõbb valamivel jobban belemerültem, de nem túlzottan. Aztán az utóbbi idõben elkezdtem rendszeresen animet nézni. Ez köszönhetõ az ELTE-s vetítésnek is, amibe sajnos késõn kapcsolódtam be. :bruhuhu:

- Amiket már láttam:
Rurouni Kenshin Reminiscence ( idáig ez az abszolút kedvenc )
Ghost in the Shell
Ghost in the Shell 2 innocence
Cowboy Bebop Tv ( másik kedvenc  :jee: )
Cowboy Bebop - Knockin' on heavens door
Mononoke Hime
Animatrix ( bár nem tudom, ez mennyire sorolható ide )

- És ami még befejezésre/megnézésre vár:
Haibane Renmei
Samurai Champloo
Wolf's Rain
Rurouni Kenshin OVA2
Serial Experiments Lain
Oh! My Goddess!
Chihiro szellemországban

edit: és még a Berserk  ... bocsi, kihagtam :D

Bill
szia Bill!üdvözöllek;)
"A szeretet hiányát az ember soha nem pótolhatja; ám a szeretet minden mást pótol."
(P. Matteo)

Dragon

Quote from: ShiroiÜdv Bill!

:eeek: Ezt kihagyni? Én még elnézem, de várj csak, amíg Rounin is megérkezik... :rolleyes: :)
Khmm..., Még egy nagyon fontosat kihagyott, ugye?

Egyébként hali....
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Mattanja

Quote from: bpka000Khmm..., Még egy nagyon fontosat kihagyott, ugye?
Ezt (Neon Genesis Evangelion) már nem is mertem mondani, mert akkor egy idõ után jöttek volna a köszöntés nélküli anime/manga ajánlások...
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Rounin

Quote from: ShiroiÜdv Bill!

:eeek: Ezt kihagyni? Én még elnézem, de várj csak, amíg Rounin is megérkezik... :rolleyes: :)

Nocsak... ilyen veszett hírem lenne? Nézzük csak... mirõl is volt szó?

Quote from: Bill[...]kihagtam[...]
...
..
.
!!!! :morci: Ez olyan mértékû kihágás volt, amiért Dredd helyében helyszíni háromszoros kivégzést adnék  :]

Hajimemashite Bill, avagy grüss Gott! Érezd Magad jól :]

Damnatus

Üdv köztünk Bill!

Xaga


Ramiz

Üdv Bill! (Végre egy egyszerû nevû új tag! :) )
Nem merem megkérdezni, hogy szereted-e a sört, mert meglincselnek a többiek. :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Xipe

udv bill.
Ramiz, tegyuk fel hogy szereti.
ha meg nem akkor majd a tobbiek majd raszoktatjak.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Bill

Quote from: RamizÜdv Bill! (Végre egy egyszerû nevû új tag! :) )
Nem merem megkérdezni, hogy szereted-e a sört, mert meglincselnek a többiek. :__devil:
Hello! Alap, hogy szeretem a sört, nem kell engem rávenni a sör szeretetére. Mindenféle jöhet ... :D
"I think he had a connection to his audience that was very, very deep. His music is powerful, very intense. That sort of power is rare. You hate to lose somebody like that, someone who keeps the music alive and moving ahead. Not many guys like him come along."
   - Bruce Springsteen [Kurt Cobainrõl]

Kvikveg

Udv Bill!
Nezz Hellsinget! :__devil:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Bill

Kvikveg:
Quote from: KvikvegUdv Bill!
Nezz Hellsinget! :__devil:
Nyugodj meg, arra is sort kerítek.Pár részt láttam belõle, pontosan hármat, és már el is kértem, csak még nem kaptam meg.

Shiroi:
Quote from: ShiroiEzt (Neon Genesis Evangelion) már nem is mertem mondani, mert akkor egy idõ után jöttek volna a köszöntés nélküli anime/manga ajánlások...
Igen, ez is rajta van a beszerzendõ animek listáján.:)

Rounin:
Quote from: RouninHajimemashite Bill, avagy grüss Gott! Érezd Magad jól :]
Köszi!

Bill
"I think he had a connection to his audience that was very, very deep. His music is powerful, very intense. That sort of power is rare. You hate to lose somebody like that, someone who keeps the music alive and moving ahead. Not many guys like him come along."
   - Bruce Springsteen [Kurt Cobainrõl]

katz


Raggie

Quote from: BillHello! Alap, hogy szeretem a sört, nem kell engem rávenni a sör szeretetére. Mindenféle jöhet ... :D
Akkor JÓÓÓÓ helyen jársz!!! :D :D (azért az utolsó félmondatot ne vegyed annyira komolyan! Sajnos ebbõl is van rossz minõségû! :( ) Megnyugodva olvastam a CB-t a listádon!(meg a megjegyzést is!) Ha tetszett(és úgy látom igen), akkor nézd meg a Samurai Champloo-t(ugyanaz a rendezõ)!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Fazék