Bemutatkozások

Started by Shock12, 2003-09-25, 00:54:41

Previous topic - Next topic

Fenrir

Nos, akkor talán én is bemutatkozom.
Elõször a basic:22 éves, közgazdászhallgató vagyok a salgótarjáni PSZF-en.
Az animével még egészen kis gyerekkoromban találkoztam elõször. A film címe a Legerõsebb robot volt, ha jól emlékszem. Nem emlékszem mirõl szólt, de nagyon megragadhatott, ugyanis kb 4 éve elkezdtem megszállott módra kutatni a neten anime után. Valami jólélektõl kaptam az usteam.uw.hu címet, de a sors fintora folytán csak 2 éve(mióta fõsulis vagyok) tudok normálisan letölteni. Gyakorlatilag angolul is csak az animék kedvéért tanultam meg... :rolleyes: . A fórumot eddig nem látogattam, de majd mostantól rá fogok szokni... :jee:
Kedvenceim a Hellsing, Elfen Lied, Last Exile, Blood, Bloodlust, Ninja Scroll, GITS, NGE, Rouroni Kenshin OVA, Berserk, Bleach.
De még sorolhatnám. Ami a lényeg: egyre többen szeretejük az animét ebben az országban.  :lul:
A médiának pedig ami igyekszik ezt a tendenciát megakasztani egy hatalmas nagy :b+: küldök szeretettel. Használják egészséggel.
For those who seek perfection there can be no rest in this side of the grave.

katz


Ramiz

Quote from: FenrirGyakorlatilag angolul is csak az animék kedvéért tanultam meg... :rolleyes: (...) A médiának pedig ami igyekszik ezt a tendenciát megakasztani egy hatalmas nagy :b+: küldök szeretettel. Használják egészséggel.

:lul: Üdv haver!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Necrid^

Quote from: FenrirNos, akkor talán én is bemutatkozom.
Elõször a basic:22 éves, közgazdászhallgató vagyok a salgótarjáni PSZF-en.
Az animével még egészen kis gyerekkoromban találkoztam elõször. A film címe a Legerõsebb robot volt, ha jól emlékszem. Nem emlékszem mirõl szólt, de nagyon megragadhatott, ugyanis kb 4 éve elkezdtem megszállott módra kutatni a neten anime után. Valami jólélektõl kaptam az usteam.uw.hu címet, de a sors fintora folytán csak 2 éve(mióta fõsulis vagyok) tudok normálisan letölteni. Gyakorlatilag angolul is csak az animék kedvéért tanultam meg... :rolleyes: . A fórumot eddig nem látogattam, de majd mostantól rá fogok szokni... :jee:
Kedvenceim a Hellsing, Elfen Lied, Last Exile, Blood, Bloodlust, Ninja Scroll, GITS, NGE, Rouroni Kenshin OVA, Berserk, Bleach.
De még sorolhatnám. Ami a lényeg: egyre többen szeretejük az animét ebben az országban.  :lul:
A médiának pedig ami igyekszik ezt a tendenciát megakasztani egy hatalmas nagy :b+: küldök szeretettel. Használják egészséggel.

üdv Fenrir!
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Bill

Quote from: FenrirA médiának pedig ami igyekszik ezt a tendenciát megakasztani egy hatalmas nagy  :b+:  küldök szeretettel.
Üdv Fenrir! :D
"I think he had a connection to his audience that was very, very deep. His music is powerful, very intense. That sort of power is rare. You hate to lose somebody like that, someone who keeps the music alive and moving ahead. Not many guys like him come along."
   - Bruce Springsteen [Kurt Cobainrõl]

Rounin


Djinn

Üdvözlet Fenrir!  :)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Mattanja

Üdv Fenrir! Bloodlust, NGE, Berserk... :rolleyes: :tezsvir:
De csak finoman a média szidásával, ok? ;)
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Dragon

Hali Fenrir!
Te nem a HungaRO-ról vagy annyira ismerõs nekem? (máh csakh ígyh névh alpjánh...)
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Thomasson88

Mondjuk én már egyszér réges régen egy messzi galaxisban bemutatkoztam de azóta uj nickem vna : ez. Úgyhogy az illendõség mégis csak ugy diktálja hogy bemutatkozzak.
Léder Tamás vagyok 17 éves szemüveges srác. Szolnokon lakok 3ad éves gimnazista. Nickem Thomasson
Hát tulképp ha vkit érdekel rolam vmi csak szoljon.
Jól kezdõdött ez a nap is, csak kár, hogy felébredtem.

katz

Quote from: Thomasson88Mondjuk én már egyszér réges régen egy messzi galaxisban bemutatkoztam de azóta uj nickem vna : ez. Úgyhogy az illendõség mégis csak ugy diktálja hogy bemutatkozzak.
Léder Tamás vagyok 17 éves szemüveges srác. Szolnokon lakok 3ad éves gimnazista. Nickem Thomasson
Hát tulképp ha vkit érdekel rolam vmi csak szoljon.
Üdv!
Mit láttál eddig? Hogy ismerkedtél meg az animékkel stb...

Thomasson88

#2382
Quote from: katzÜdv!
Mit láttál eddig? Hogy ismerkedtél meg az animékkel stb...
Hááát. Láttam eddig Excel Saga,Video Girl Ai, School Rumble, Samurai Girl Real Bout High School, Monster , Vampire Hunter D:Bloodlust , Chrono Trigger, Elfen Lied ,GITS1, GITS2,Macross Plus, Yugioh , DB/DBZ,Sailor Moon. A felsorolt animéket elkezdtem nézni vagy már megnéztem fullosan.De ideirtam azokat azért is amiket még nem fejeztem be de tetszenek eddig nagyon és 1-2napon belül be fogom. Amugy DB/DBZ t néztem a RTL Klubon amig leadták és utána meg találtam egy honlapot ahonnan letöltöttem a többit ami nem lett leadva. Akkor még "mesé"nek hivtam az ilyen tipusu videokat:D Aztán kis szünet majd Yugioht szintén a RTL en. Eléggé tetszett és felidegesitett hogy sehol sem aták le és akkor haverom mnodta hogy de hisz az egy anime. Ekkor kezdtek el érdekelni kissé jobban az animék. Yugioh után kutatva jutottam el a usteam hez ahol igaz nem volt YGO de volt sok jo kis anime. Amiket letöltöttem és megnéztem és nagyon bejöttek. Azóta töltök egyre többet.

edit: a Hentaiokat amiket láttam nem irtam le mert nem hiszem hogy érdekel titeket.
Jól kezdõdött ez a nap is, csak kár, hogy felébredtem.

Necrid^

Quote from: Thomasson88edit: a Hentaiokat amiket láttam nem irtam le mert nem hiszem hogy érdekel titeket.

Hát?:) azok majd a hentai fórumon.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

HVp213

Üdv Mindenkinek!
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Meske

Üdv Thomasson88!

Engem az érdekelne, hogy mi az a 88 a nicknevedben?

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Rounin

Quote from: MeskeÜdv Thomasson88!

Engem az érdekelne, hogy mi az a 88 a nicknevedben?

Nézd meg a public profile-t :P Születési dátum ;) :p

Üdv a fedélzeten Thomasson88! Hajimemashite :)

Thomasson88

Quote from: MeskeÜdv Thomasson88!

Engem az érdekelne, hogy mi az a 88 a nicknevedben?
:lol:  :D :lame: na jo nem is. csak szeretek mnidenkibe belekötni. Amugy nekem is rengeteg hibám van de én immunis vagyok az efféle kötekedésre meg amugyis ez csak baráti szeretetbõl van ugyhogy késõbb se vegytek komolyan ha kötekednék vagy ilyesmi. De gonodlom szinte mindenki iylen:) Vagy remélem :)
Jól kezdõdött ez a nap is, csak kár, hogy felébredtem.

Moha

Quote from: RouninÜdv a fedélzeten Thomasson88!
Hé! Ez az én szövegem! :p

Üdv Thomasson88! :)

Bill

Üdvözlet Tomasson88!
"I think he had a connection to his audience that was very, very deep. His music is powerful, very intense. That sort of power is rare. You hate to lose somebody like that, someone who keeps the music alive and moving ahead. Not many guys like him come along."
   - Bruce Springsteen [Kurt Cobainrõl]

Meske

Quote from: RouninNézd meg a public profile-t :P Születési dátum ;) :p
Jóvanna. Nem néztem utánna eléggé.
Akkor legközelebb inkább nem is kérdezek semmit... :P

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Thomasson88

Quote from: MeskeJóvanna. Nem néztem utánna eléggé.
Akkor legközelebb inkább nem is kérdezek semmit... :P
De. :D
Jól kezdõdött ez a nap is, csak kár, hogy felébredtem.

Pirula

Aloha Thomasson88! :)

Djinn

Üdvözlet Thomasson88!  :)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Necrid^

Üdv Thomasson88!
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Kvikveg

Quote from: RouninNézd meg a public profile-t :P Születési dátum ;) :p

Üdv a fedélzeten Thomasson88! Hajimemashite :)
Áááá, tíz évvel fiatalabb, mint én, ááááá!!! Olyan sokkot kaptam, hogy ékezetekkel írok... :eeek:

Hellsing! Hellsing! Vétkes módon kimaradt a listádból. :jee:

Ja, és üdvözöllek! :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fenrir

Quote from: bpka000Hali Fenrir!
Te nem a HungaRO-ról vagy annyira ismerõs nekem? (máh csakh ígyh névh alpjánh...)
Alig hiszem, de most már ismersz innen :tezsvir:
Üdvözlök mindenkit és köszönöm a szíves fogadtatást:D
For those who seek perfection there can be no rest in this side of the grave.

Rounin

Quote from: KvikvegÁááá, tíz évvel fiatalabb, mint én, ááááá!!! Olyan sokkot kaptam, hogy ékezetekkel írok... :eeek:

Hellsing! Hellsing! Vétkes módon kimaradt a listádból. :jee:

Ja, és üdvözöllek! :D

O.O :eeek:

Pedofilía? :p

Ramiz

Üdv Masenku! Király az avatarod! :tezsvir:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Üdv Masenku, Sinistro és Fenrir! Gyertek meetre!!! Utána fakultatív sörözés! :D :__devil:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"