Bemutatkozások

Started by Shock12, 2003-09-25, 00:54:41

Previous topic - Next topic

Ramiz

És vízipipázás... :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Quote from: RamizÉs vízipipázás... :D
Háát asziszem apukááám!! :D :lazza:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

HVp213

A legjobbak a legjobb helyen!!! :lazza:  Üdv itt!: Masenku, Sinistro és Fenrir!
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Bill

"I think he had a connection to his audience that was very, very deep. His music is powerful, very intense. That sort of power is rare. You hate to lose somebody like that, someone who keeps the music alive and moving ahead. Not many guys like him come along."
   - Bruce Springsteen [Kurt Cobainrõl]

Rounin

Csak én maradtam le? Nem látom Masenku bemutatkozását o.O

Azért üdv...persze...*bizonytalan hangnem*

Bill

Rounin nem csak te maradtál le, én sem látom a bemutatkozását (:lame: ), de gondoltam, ha már ennyien köszönnek neki, én is köszönök. Meg biztos itt van valahol,csak jól elbújt. :D
"I think he had a connection to his audience that was very, very deep. His music is powerful, very intense. That sort of power is rare. You hate to lose somebody like that, someone who keeps the music alive and moving ahead. Not many guys like him come along."
   - Bruce Springsteen [Kurt Cobainrõl]

Darkstar

Helló mindenki!
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Ramiz

Csak kíváncsi voltam, hogy tényleg követ-e egy birkát (/me... :hopp: de büszke vagyok rá! :lazza: ) a többi. :hehe: Meg hát muszáj volt köszönnöm egy nakamának! Aki Luffy-s avatárral érkezik, annak elõre köszönök. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Necrid^

Quote from: RamizCsak kíváncsi voltam, hogy tényleg követ-e egy birkát (/me... :hopp: de büszke vagyok rá! :lazza: ) a többi. :hehe: Meg hát muszáj volt köszönnöm egy nakamának! Aki Luffy-s avatárral érkezik, annak elõre köszönök. :D

Bocs de az avátárod pontosan mi is az?:) mert szemüveggel is sötét nekem ez :D
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Relunx

Üdv: Masenku, Sinistro, Fenrir, Thomasson88.

Relunx

Prometheus

Nos, akkor elsõ postomként bemutatkoznék, Prometheus vagyok, nemrég költöztem a tenger mélyérõl Szombathelyre  :gevumezs: és hozzátettem a nevemhez egy "h" betût, mert úgy sokkal jobb :eeek:  
Elég gyakran fogok ide járni, mert a postokat nézve nagyon kúl társaság van errefelé;)

Még egy kicsit rólam: Nemrég kezdtem animet nézni, a kedvencem (amit legelõször láttam) a Neon Genesis Evangelion, és amit még láttam, nem tetszési sorrendben, hanem csak ABCben: Akira, Ayashi no Ceres, Bastard, Beyond the clouds, Elfen Lied, Ghost in the Shell, Haibane Renmei, Hoshi No Koe, Jin-Roh, Kanojo To Kanojo No Neko :rolleyes: , Kiddy Grade (A+on láttam és egész jó), Kiki's delivery service, Lain, Laputa - Castle in the sky, Ninja Scroll, Onegai Teacher (nem hittem volna, hogy végig tudom nézni - a röhögéstõl de azért több van ebben), Slayers (elvétve  coolon, meg A+on az simát meg NEXTet), Those Who Hunt Elves 1 és 2, Vampire hunter D, Windaria. Ennyi :hehe:  :hehe:  :hehe:
Jah és most nézek Noir-t

Asszem ennyi elég lesz. Találkozunk a Topicokban :lul:  :lul:
Prometheus

HVp213

Quote from: PrometheusNos, akkor elsõ postomként bemutatkoznék, Prometheus vagyok, (...)
Üdv itthon!  :jee:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Mattanja

Üdv Prometheus! Te is jókat láttál (NGE) ... Még megnézed a Berserk-et és elolvasod a Video Girl Ai mangát, és akkor :jee: ... :haha:
Quote from: HVp213Üdv itthon!  :jee:
:lol: Itthon! :)
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Djinn

Quote from: PrometheusNos, akkor elsõ postomként bemutatkoznék, Prometheus vagyok....
Üdvözlet Prometheus! Érezd jól magad errefelé  :haha:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Prometheus

Köci!

Jah és azt elfelejtettem mondani, hogy 1990es vagyok, szal elég fiatal az itteni tárasághoz, de sebaj, legalább látszik, hogy van utánpótlás :haha:
Jah és még editelhetném a bemutatkozó postom, hogy: "látjátok, ugye, hogy az animek között a két végletet szeretem pl.: NGE, Akira, Lain kontra Bastard, Those Who Hunt Elves, ja meg a Kiddy Grade a bugyimutogatós lányokkal:)
Prometheus

Necrid^

Üdv Prometheus!
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Necrid^

Quote from: PrometheusKöci!

Jah és azt elfelejtettem mondani, hogy 1990es vagyok, szal elég fiatal az itteni tárasághoz, de sebaj, legalább látszik, hogy van utánpótlás :haha:
Jah és még editelhetném a bemutatkozó postom, hogy: "látjátok, ugye, hogy az animek között a két végletet szeretem pl.: NGE, Akira, Lain kontra Bastard, Those Who Hunt Elves, ja meg a Kiddy Grade a bugyimutogatós lányokkal:)

Miért ezen a fórurom számitott valaha is a kör?:) itt a legkomolyok arcok vannak itt hid el  :jee:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Prometheus

WOW! Itt aztán van forgalom :lol:
Prometheus

Djinn

Quote from: PrometheusJah és azt elfelejtettem mondani, hogy 1990es vagyok, szal elég fiatal az itteni tárasághoz, de sebaj, legalább látszik, hogy van utánpótlás :haha:
Utánpótlás?  :eeek:
Erõsen negatívan értékelem ezt a mondatot. Én még maradnék egy darabig, pedig elég idõsnek számítok itt.  Nem lehetne, hogy csak egyre többen leszünk...:rolleyes:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Prometheus

Természetesen, hogy maradtok :)  :)  :)
Mi lenne itt nélkületek?! Semmi?! De a semmi az nem van, hanem nincs! Mert ha semmi nincs, akkor valami van, de az nem semmi  :teccik:
Prometheus

Necrid^

Quote from: PrometheusTermészetesen, hogy maradtok :)  :)  :)
Mi lenne itt nélkületek?! Semmi?! De a semmi az nem van, hanem nincs! Mert ha semmi nincs, akkor valami van, de az nem semmi  :teccik:

Egyetértek..nekem is a kezdo lapom http://usteam.hu/forum lett :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Prometheus

Az elõzõ postomat én sem értem :eeek:
De sebaj, hogy nõ nõõõõ nõõõõvekszik a magyar animések társasága, és ez jelentõs mértékben zsozsonak és az UsTeamnek köszönhetõ RESPECT!
Prometheus

HVp213

Quote from: Shiroi:lol: Itthon! :)
Most beszótááá??? Ilyen köszöntést még nem láttam asszem...
Azt hittem, jó néven veszik, hogy jól érzem magam itt s ezt kimutatom  :bruhuhu:
ui.: :p
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Necrid^

Quote from: Prometheusa magyar animések társasága

Kár hogy nem vok magyar de szeretem az anime-t  :jee:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Prometheus

Hát igen, úgy érzem ez lesz a második otthonom;)
Pfff neki kell állnom angolt tanulni. Vagy japánt. Szerintetek melyiket?
Mert ha angolt tanulok, akkor olvashatom az angol feliratot a japán animen, ha japánt, akkor értem az animet, de mindkettõben az a jó, hogy rendelhetek nagybratyesztõl amerikából animet (vagy nem  :bruhuhu: )
De mindenesetre jó látni, hogy nem csak engem ösztönöz az anime nyelvtanulásra  :haha:

Szeretem a szmájlikat :jee:
Prometheus

HVp213

Quote from: PrometheusHát igen, úgy érzem ez lesz a második otthonom;)
Pfff neki kell állnom angolt tanulni. Vagy japánt. Szerintetek melyiket?
Mert ha angolt tanulok, akkor olvashatom az angol feliratot a japán animen, ha japánt, akkor értem az animet, de mindkettõben az a jó, hogy rendelhetek nagybratyesztõl amerikából animet (vagy nem  :bruhuhu: )
De mindenesetre jó látni, hogy nem csak engem ösztönöz az anime nyelvtanulásra  :haha:

Szeretem a szmájlikat :jee:
Én a Japánra szavaznék... De a logika azt diktálja, hogy az angolt tedd elõször magadévá! Abba egyenlõre itthon több ráció van!
Bármelyiket is választod sokkk sikert hozzá!
SMILE RULZ!!! :tezsvir:  :jee:  :whoah:  :cool:  :appl:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

DarkstaAaR^.^

Üdvözlégy, ifjú titán!


Which character are you test by Naruto - Kun.com

Prometheus

Ifjú titán? Szinte szó szerint:lazza:
Prometheus

.Attila

Üdv minden új tagnak!

Prometheus

Quote from: BonciÜdv minden új tagnak!

Ez részben nekem szól, úgyhogy halee :haha:  
És egyébként is mindenkinek halee;)
Prometheus