Bemutatkozások

Started by Shock12, 2003-09-25, 00:54:41

Previous topic - Next topic

Fenrir

Quote from: Feldinvizsgaidõszak...
He?
For those who seek perfection there can be no rest in this side of the grave.

Rounin

Quote from: death_scytheÜdv minden usteam-esnek!
3 héttel a regisztrálás után végre lett idõm egy bemutatkozást összedobni.Ne várjatok sokat tõlem, valószínûleg többet fogom olvasni a fórumot mint hozzászólni, de majd igyekszem.
84-es vagyok; anno még az RTL2 német TV csatornán láttam az elsõ anime-ot(Sailor Moon összes rész+film, Ranma1/2 kb a feléig aztán újra kezdték) aztán elment az adó és jöttek az ínséges idõszakok. Majd a szomszédomtól megtudtam hogy van ez a hely és az óta ezerrel nézem az anime-okat újra.Amit eddig láttam (véletlenül se ABC sorrendben):Weißkreuz, Silent Mobius, Vampire Hunter D, Aya Shi No Ceres, Gensou Madden Sayouki, Gundam Wing+Endless Walz, Love Hina összes kivéve a Spring Special, Kiddy Grade(A+-on), Ghost in the Shell 1-2, Ninja Scroll
Éppen nézem:Fruits Basket, Gundam Seed, Inuyasha(A+-on), Blue Gender(A+-on), Cowboy Bebop(A+-on),


Hajimemashite!

Bill

Üdv syeren, Squito, death_scythe!
"I think he had a connection to his audience that was very, very deep. His music is powerful, very intense. That sort of power is rare. You hate to lose somebody like that, someone who keeps the music alive and moving ahead. Not many guys like him come along."
   - Bruce Springsteen [Kurt Cobainrõl]

Necrid^

üdv death_scythe! :jee:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Damnatus

#2494
Üdv köztünk Fenrir, death_scythe!

Xipe

Quote from: SquitoMelyik részét?


barmelyik reszet Squito, barmelyiket.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

via_mala

Üdv minden új tagnak, örömmel látom, hogy ilyen szépen gyarapodik kicsi hazánkban az anime kedvelõk társasága.

De had legyek egy picit OFFTOPIC:
Nem értem mit sisteregtek itt állandóan a korotokkal  :rolleyes: , szerintem az anime pont az a mûfaj, amiben rengeteg olyan alkotás született, és születik manapság is, ami egyáltalán nem csak az ovis, kisiskolás és a tini korúaknak készült, nem úgy mint Walt Disney-ék tucattermékei. Nem mondom, van olyan is bõven, de pl. a Texhnolyze, Serial Experiments Lain, Haibane Renmei, Wolf's Rain, Tokyo Godfathers vagy a Grave of the Fireflies nem kifejezetten kisgyerekeknek készült, ellenben Miyazaki mester majd' minden mûve korosztály nélküli, felnõtt fejjel is hatalmas élmény.
Én csak nem egészen 2 éve nézek animét, eddig több mint 130 filmet/OVA-t/sorozatot gyûrtem le mindenféle mûfajból, és - tessék erõsen megkapaszkodni - nekem már hármassal kezdõdik az évszámom a szülinapi tortán. De nem hiszem, hogy ezért furán kellene itt éreznem magam, sõt kívánom nektek is, hogy legyetek ti is örökké minden újra nyitottak, mert nekem is rengeteg kellemes percet szereztek az animék, sajnálnám, ha kimaradtak volna az életembõl.


(Itt az eredeti bemutatkozásom.)
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

animoni

Aha, szóval itt lehet bemutatkozni :haha: COOOOL Még nem vagyok jártas a forumon, de majd idõvel :haha:
Engem Tóth Anikó Mónikának hivnak! Én az RTL2 kezdtem el nézni az anime-t, kezdve a Milla szupersztár és folytatva Sailor Moon..... majd Angel Sanctuary, Blue Submarine Number 6., HELLSING :jee: !!!! Itt azért nem álltam meg, de ez maradt a Favourit (ahogy az avatarom is mutatja)!!!
Én syrenen keresztül hallottam errõl a forumról, de az usteamon már régebb óta vagyok regisztrálva.
Még csak 3 napja nézem a forumot de már az elsõn tudtam, hogy itt jó fej emberek gyültek össze :)
You called me strong, you called me weak
But your secrets I will keep
[/COLOR]

Ramiz

Üdv!
Avatárod alapján nem gondoltam volna, hogy lány vagy. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

animoni

Quote from: RamizÜdv!
Avatárod alapján nem gondoltam volna, hogy lány vagy. :)

 :lul:  :ad:
És még hozzá mekkora Hellsing-fan!!!!!!!!!
You called me strong, you called me weak
But your secrets I will keep
[/COLOR]

Rounin

Quote from: animoniAha, szóval itt lehet bemutatkozni :haha: COOOOL Még nem vagyok jártas a forumon, de majd idõvel :haha:
Engem Tóth Anikó Mónikának hivnak! Én az RTL2 kezdtem el nézni az anime-t, kezdve a Milla szupersztár és folytatva Sailor Moon..... majd Angel Sanctuary, Blue Submarine Number 6., HELLSING :jee: !!!! Itt azért nem álltam meg, de ez maradt a Favourit (ahogy az avatarom is mutatja)!!!
Én syrenen keresztül hallottam errõl a forumról, de az usteamon már régebb óta vagyok regisztrálva.
Még csak 3 napja nézem a forumot de már az elsõn tudtam, hogy itt jó fej emberek gyültek össze :)

Hajimemashite! :zen:

Grüss Gott amúgy és igen, jó fejek vagyunk :haha: (egy darabig  :__devil: )

animoni

Quote from: RouninHajimemashite! :zen:

Grüss Gott amúgy és igen, jó fejek vagyunk :haha: (egy darabig  :__devil: )

Arigato gomennasai :haha:
Én is angyal vagyok :ad: (egy ideig) ;)
You called me strong, you called me weak
But your secrets I will keep
[/COLOR]

Pirula

Helló animoni! :)

animoni

Quote from: PirulaHelló animoni! :)

Helló :haha: !!!!!
You called me strong, you called me weak
But your secrets I will keep
[/COLOR]

Thomasson88

Jól kezdõdött ez a nap is, csak kár, hogy felébredtem.

HVp213

Quote from: animoniAha, szóval itt lehet (...)
Üdv itthon animoni! Érezd jól magad :jee:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

animoni

Quote from: Thomasson88Csa ujak!

Csá! A te avatarod kit ábrázol?
You called me strong, you called me weak
But your secrets I will keep
[/COLOR]

animoni

Quote from: HVp213Üdv itthon animoni! Érezd jól magad :jee:

 :jee: Köszi, az érzés már meg van!
You called me strong, you called me weak
But your secrets I will keep
[/COLOR]

Kvikveg

Quote from: animoni:lul:  :ad:
És még hozzá mekkora Hellsing-fan!!!!!!!!!
Helyes! - mondja szinten nonemu forumozo tarsad! :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Djinn

Üdvözlet animoni!  :)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Necrid^

Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Baldy

Csöcs animoni! :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

animoni

Quote from: KvikvegHelyes! - mondja szinten nonemu forumozo tarsad! :D

Akkor nem vagyok egyedül az univerzumben ;)
You called me strong, you called me weak
But your secrets I will keep
[/COLOR]

animoni

Quote from: DjinnÜdvözlet animoni!  :)

Halika :haha:
You called me strong, you called me weak
But your secrets I will keep
[/COLOR]

animoni

Quote from: NecridÜdv animoni :jee:

Helló :haha: És köszi a segítséget :jee:
You called me strong, you called me weak
But your secrets I will keep
[/COLOR]

animoni

Quote from: BaldyCsöcs animoni! :)

CSövi Baldy :haha:
You called me strong, you called me weak
But your secrets I will keep
[/COLOR]

Damnatus

Üdv köztünk animoni!

animoni

Quote from: DamnatusÜdv köztünk animoni!

 :haha: Örülök, hogy itt lehetek :haha:
You called me strong, you called me weak
But your secrets I will keep
[/COLOR]

Necrid^

Quote from: animoniHelló :haha: És köszi a segítséget :jee:

nincs mit.. :jee:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

syeren

Quote from: animoniAkkor nem vagyok egyedül az univerzumben ;)

Hát látod, akad azért néhány csaj is a fórumon...!  ;)  Egyébként szia!!!