Bemutatkozások

Started by Shock12, 2003-09-25, 00:54:41

Previous topic - Next topic

Rhyagelle

Á csak a loginhoz egy ittas? rádiógombot és az így bejelentkezett emberke minden üzenete mellet egy figyelmeztetõ jelzés, hogy ezt az irományt némi alkoholos befolyásoltság alatt követte el.:D
May the eternal fire of the Heaven burn your soul!

VASH

itten valami féreértés van én nem vagyok benyomva csak ittam egy pohár bort meg egy kis pezsgõt és ennyi azért még nem kéne gybõl megszondáztatni:D
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Shock12

Az pont elég kedélyjavítónak... fõleg, ha nem ettél semmit kb dél óta...
Na jóvan én beszunnyantok, mert hajnali hatkor kelni kell... jó éjjt.

Rhyagelle

Akkor finomítunk

Ittas? Y/N
  If Y then
       begin
           Menyire?
             <>:haha:
             <>:rotflol:
             <>:lul:
             <> Francba csak 5xre találtam el ezt a **** gombot!!!
       end.
May the eternal fire of the Heaven burn your soul!

Relunx

Hi all!

Legtöbb infót elmondtam már magamról, de azt még nem mondtam hogy hogyan kerültem kapcsolatba az animével:

Nos ime:

Ez még réges régen (egy messzi messzi galaxisban) kezdõdött...

Legelösször a Dragon Ball-t és Z-t láttam, de ekkor még az animét is mangának neveztem, amikor kiscit késõbb egyik haverom nyitotta fel a szememet hogy a manga az képregény és az anime a "film".

Aztán ahogy telt az idõ elkeztem nézni a Vox-ot és ott rábukkantam a Street Fighter II V-re (Street Sorozat, 29 részes)

A Street-et már ismertem korábban, de csak mint játék és ott is SNES és MEGADRIVE-on! Szóval kiváncsi voltam hogy milyen lehet ez a "film" amit a Voxon lenyomnak....

Tulajdonképp ez indította el a lavinát..ezután már nem volt megállás...Gunsmith Cats, Armitage III, Lupin III, Golden Boy, Record of Lodoss War...Silent Möbius...és így tovább!

Aztán egyszer csak itt vagyunk a jelenben...
Mostani aktuálisak:
Virus Buster Serge
Fatal Fury: The Motion Picture
Fatal Fury 2
Demon City Shinjuku
Street Fighter Alpha
Voltage Fighter Gowcaizer
........

Relunx

Kalibur

Hát... legyünk bátrak... (még jó, hogy a képernyõ nem remeg, miután írtam ...)
Atyám, milyen idegenvezetõ lesz így belõlem... mid1
Tanulói státuszban leledzek már néhány éve, animevel nmég a gimiben ismerkedtem meg (jó fej :D ) az RTL 2 jóvoltából, bár ráfoghatnám a mi rtlünkre és a dragonballra is. Ez végeredményében lényegtelen. További soványka utámpótlást akkor még a barátaimtól kaptam a Ghosst in the shell és a Fist of the North star képében (meg a sat1 en a Cuty Honey...)
Késõbb már az egyetemen ismerkedtem meg egy csajjal (továbbiakban barátnõnek nevezendõ), majdnem teljes további fejlõdésemet neki köszönhetem.
Listát nem küldök, mert fölösleges, és hála az égnek már jó hosszú :D :D
Erre a csoda heyre egy volt osztálytársam hívta fel a figyelmem.
Örök hála neki :)
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Itachi

Sziasztok!
Én  kiskoromban(7-8 évesen ) ismerkedtem meg az anime kkel.Bár még akkor azt se tudtam eszik-e v issszák.......Ilyenek voltak :Saber Rider,Captaine Future,Rock'n Cop,Königin der tausend Jahre(az eredeti címét nem tom..)..Ezek után,mivel nem volt más néztem a shoujo áradatot a tele5 ön(megszünt)és az RTL 2 n.Késõbb aztán megismertem a DB t és azóta minden megváltozott.Az igazság az h a DB t nem tartom csúcs-anime nak de attól még egyik kedvencem..Majd jöttek a VOX os anime éjjszakák...(nosztalg)Hozzátenném még h mivel sok shoujot néztem rászoktam arra h minden nõi karaktert hentai ban is megszerezzek...:)
Most már a 21 edik élet évemet taposom,mégis hála a USTEAM nek meg az RTL2 nek za anime fejlõdésem reneszánszát élem.
Most is szívesn nézek DB t de az olyan anyagok mint a Haibane Renmei mély nyomot hagynak .
A BME re járok masodéves közgazdász vagyok annak ellenére h utálom a közgázt,de hát mitcsináljak ide vettek fel.........
Hát naggyából ennyi..Ja még annyi h ha nagy baromságokat kérdezek különbözõ számítógépes dolgokkal kapcsolatban pl. FTP,codek ek stb.(zsozso már tapasztalhatta..) nagyon nem értek a PC khez...Ezért kérem elõre is elnézéseteket.Remélem ez a pár sor segített abba h jobban megismerjetek.:p
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Shock12

Üdvözlöm kollega ! Nem kell szégyenkezni azon, hogy ki mivel kezdte (én az elsõ igazi és tudatos anime-nézésemet is a VOXon kezdtem, és asszem pont egy Heavy & Hardcore éjjszaka volt a második (Kite, Rei Lan...)... az elsõben tudom, hogy benne volt az Aika (pantsu :D ))... az elsõ fansub a Slayers TV, Next, Try volt, majd csõdült minden... azok az átalvatlan éjjszakák nagyon jók voltak :) .

Itachi

Oh igen az alvás nélküli éjszakák mikor attól rettegtem, hogy rámnyit az õs egy The Return Of Chojin 4 közben....hajj régi szép idõk...Másnap meg az összes órán aludtam..:p
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Zelgadis

Yo minna ^^!

Gál Gergely vagyok, a BMF en lopom a napot, mint mûszaki informatikus palánta, és még semmi olyan nem tanultunk amit eddig ne tudtam volna :D

Az animét 1 barátom ismertette meg velem középiskola 1. (vagy 2.?) évében. Nem is tudom mit kértem tõle CDn, de semmi köze sem volt az animéhez. Aztán beállított a suliba, hogy "bocs de nem találtam meg". Én már annyira beleéltem magam, hogy nagyon elszomorodtam vala. Ekkora a kezembe nyomott 1 másik CDt mondván, hogy ezt azért hozta hogy vigasztaljon. Nézzem meg, mert jó. Nem tudtam mi az, de bíztam benne. Késõbb rájöttem, hogy sokkal jobban jártam, mintha azt kaptam volna tõle, amit szerettem volna(mondom, már arra sem emléxem mi lett volna az). De amikor végignéztem a The Slayers címû "magna" rajzfilmsorozatot, aztán másodszor is végignéztem (egyszerre a 8 és fél órát) akkor döbbentem rá:

"Ez K***********************************A JÓ ! ! !"

Azon a napon lettem anime-fan. :hopp:

Emlékszem még réges-régen, amikor még mangának hívtam az animét, az egyik barátomnál voltunk, és azzal szórakoztunk, hogy valahova elsüllyesztettük a távirányítót, és amikor megláttuk az idióta chibi-songokut a varázsfelhõjén (!) röpködni, akkor a  fejünket fogva ordítva a kíntól, fel alá rohangáltunk és "ÁÁ, hol a távirányítóó?!? Gyorsaaan! Kapcsold eel! Kapcsoooold!" -ot kiáltoztunk :D
Hát igen, akkoriban még nagyon nem bírtam az ilyesmit. Túl gyerekes, mondta magának az akkor kb. 12-13 éves Zel. Ma az akkori hozzáállásomon mosolygok nagyokat.

Azóta rengeteg aimét láttam (heh heh heh .... kinek mi a rengeteg :) sokan röhögõgörcsöt kapnának, ha megtudnák mit nevezek én rengetegnek), közben megtudtam hogy van még egy Slayers sorozat, és amikor Svindler (akitõl az elsõt kaptam) megszerezte, és megnéztük, akkor rájöttem, hogy mindig is a Slayers marad a kedvenc animém ^¡^
(A Try-t még mindig nem néztem meg, mert Svinnel 1ütt szeretném, de õ sose ér rá )

Az animével együtt kezdett jobban érdekelni a japán kultúra is. Persze az sem volt mellékes, hogy közben olvastam James Clavell : A Sógun c. mûvét, hogy jártam karate-ra, majd Judo-ra, most pedig 2. éve aikidozom, és mind mind nagyon tetszik ^^"

És persze kezdek egyre gyerekesebb is lenni, ami nekem nagyon tetszik, a körülöttem élõket nagyon kikészíti, és én nagyon nem vagyok hajlandó leszokrni róla :jee:

Huh, ha bárkinek volt türelme végigolvasni, az vendégem lenne egy sörre, ha szeretném a sört :D Így csak reménykedni tudok, hogy nem fárasztottalak le nagyon titeket :)

Shock12

Hehh... végigolvastam... :D ... hol az a sör... (ha nem szereted, én kiegyezek a whiskyvel is :D ... ha azt se, akkor egy pohár hideg kakaó :D ).

Zelgadis







több sörrel nem tudok szolgálni :D

Kakaóval az van :) Ha átugrassz érte, adok :)

Itachi

Ha már a harcmûvészeteknél tartunk akkor még odabiggyeszteném h 4 évet kick-boxoltam,4 évet kendoztam,1 évet Wing Tsun oztam most meg már 2 éve nidzsucuzok.Vajon mé szeretem a Narutot......?:rolleyes:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Jenchi

Hali!

Varga András (21) vagyok. Már tacskó koromban is rengeteg animét néztem, leszámítva azt, hogy nem tudtam mi a neve. Még a story megértése alól is fel voltam mentve, tekintve a magyar szinkronok gyér számát. Ahogyan (merem állítani) sokunknak, nekem is a Dragon Ball hozta meg a változást. Irány a könyvtár, fel a NET-re (0,5 Kb/s legfeljebb) és "szörcsöljünk. Az emulált  "gámák" nagy része is ebbõl a korból származik. Aztán persze ott vannak azok a már említett VOX-os éjszakák (a Chojin tényleg emlékezetes, a hugi sztem felgyujtotta a kazit :(). És persze a Usteam-kor, még a régi változat (tudjátok, az a mátrixzöld).
Jelenleg egy nagyonismertdesajnosnemmondhatomMchogymelyik étteremlánc EGYik üzletében a pénztári dolgok botcsinálta felelõse vagyok...
Ja, és anime-fan.

Örülök, hogy találkoztunk  :tezsvir:
"I'm not going there to die...  I'm going to see if I'm truly alive."

Shock12

És helyrajzilag hol vagy, mert megyünk táplálékkapszula menüt kérni Hibiki figurával :D ?!
Üdv !

thebluesnote

Tényleg Zel, te hogy bírod ki a fôiskolát sör nélkül? Milyen tudatmódosító szert használsz? (Animén kívül ;) )

Zelgadis

QuoteOriginally posted by thebluesnote
Tényleg Zel, te hogy bírod ki a fôiskolát sör nélkül? Milyen tudatmódosító szert használsz? (Animén kívül ;) )

Huhh.. mi... mittuomé' .... göbbvillám .....
..... hüttõszekréény......

....jaj, mondják, hogy a GF rossz hatással van a memóriára...
....de szerintem ez .... ööö.... marhaság..... vagymi.....

Itachi

Nna gyülnek Cv k....:)
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Itachi

Ja és velük egyenesen arányosan a hülyeség..:hopp:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Zelgadis

QuoteOriginally posted by Lorenor
Nna gyülnek Cv k....:)


öörrmhhhh... gomenne, de mi az a Cv ^^"""
/me lame, vki homályosítson fel

Itachi

QuoteOriginally posted by Zelgadis
öörrmhhhh... gomenne, de mi az a Cv ^^"""
/me lame, vki homályosítson fel
Curriculum Vitae.....Nandemo arimasen..;)
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Shock12

Curriculum Vitae - Önéletrajz, vázlatosan // angolszász területen "formális önéletrajzt"...
Nem vagy láma, de hamarosan pályakezdõ, és ilyet kell beadogatni olyan helyekre, ahova szeretnéd, hogy felvegyenek dógozni... ;)

Shock12

... ööö ... mire is van mi rossz hatással ... ?! :confused: :D

Zelgadis

:D  Minna, arigato ! :D

(ilyeneket szoktak mondani az animés kiscsajszik is, ne? ^^")
Rettentõ izgalmas lesz "hivatlaos" ilyeneket irogatni...

"istennyila iskolában végezte. tanulmányaimat x helyen folytattam. bla bla bla ..." brrr :beken:

Dschneider

QuoteOriginally posted by Zelgadis
öörrmhhhh... gomenne, de mi az a Cv ^^"""
/me lame, vki homályosítson fel

Gondolom cv=Curriculum Vitae (önéletrajz)...

És ha már itt tartunk vázlatosan az enyém:

Voit Krisztián (25), BMF-en végeztem mint müszaki infós (OFF: üdv Zelgadis, remélem találkoztál már Tóth 'Rettegett' Ákossal, az egyik legjobb fej tanárral... Érdemes... :D ) Most a KSH-ban dolgozom programozóként mindenféle 'izgalmas' témán. (Holnap például belemerülök az 2000-2001 között Magyarországon alapított cégek túlélési statisztikáinak rejtelmeibe... Izgi... :o )

Az anime nálam a VOX-al kezdödött, a DB-t mindíg is utáltam (de azért Flame of Recca és Yu Yu Hakusho bejön...), utána volt szerencsém egy nagyobb (30 CD-s) 'végkiárusításba' botlani a neten, így megvolt az alapozás... Nem vagyok válogatós, minden jöhet, különösen a 'gondolkodtató' dolgok, és rá kellett jönnöm hogy imádom a 'kawaii' (Card Captor Sakura, Stellvia) és az igényes romantikus dolgokat (I my me, Fruits Basket...)

OK, most látom a cv-t már lelötték elöttem, akkor az eleje törölve.

ArchElf

QuoteOriginally posted by Zelgadis
...

Az animével együtt kezdett jobban érdekelni a japán kultúra is. Persze az sem volt mellékes, hogy közben olvastam James Clavell : A Sógun c. mûvét, hogy jártam karate-ra, majd Judo-ra, most pedig 2. éve aikidozom, és mind mind nagyon tetszik ^^"


Hali!

Aikido hol? Én is nyomtam egy néhány évig (igaz két éve már nem járok):(
De azért nagyon bejött (csak vizsgázni nem szerettem...) 5 év alatt 5. kyu-ig eljutni... Ja és Magyarországi Kobayashi Dojók Egyesülete (vagy legalább is ez volt akkor).
:)
AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

Zelgadis

QuoteDschneider mondotta vala

remélem találkoztál már Tóth 'Rettegett' Ákossal, az egyik legjobb fej tanárral... Érdemes... :D )


Nem vagyok válogatós, minden jöhet, különösen a 'gondolkodtató' dolgok, és rá kellett jönnöm hogy imádom a 'kawaii' és az igényes romantikus dolgokat

Lol, messze a legjobb fej a suliban :D


:D Némá, egy rokon :tezsvir: :D
Én is az ilyenekért vagyok ide-oda :)
A DbZ meg azért fun mer lehet rajta röhögni :D (Meg amikor rámjön a tápolós5perc) De a sima Db szvsz 100x viccesebb :)

Zelgadis

QuoteOriginally posted by ArchElf[HUN]
Hali!

Aikido hol? Én is nyomtam egy néhány évig (igaz két éve már nem járok):(
De azért nagyon bejött (csak vizsgázni nem szerettem...) 5 év alatt 5. kyu-ig eljutni... Ja és Magyarországi Kobayashi Dojók Egyesülete (vagy legalább is ez volt akkor).
:)
AE


Az az ! ^_^ Kobayashi sensei nagy arc :)
Én a Saborucho dojo-ba járok, Somogyvári Szabolcshoz :) (vajon honnan kapta a nevét a dojo), az 1esület része õk is.
Jókor hagytad abba 1ébként, :( idén avatták magyarország elsõ japán stílusú aikido dojoját (õk követték el :) mármint a Sinbukan dojo, ami meg Bak László, Szabolcs társa :hopp: )
Ott voltak a sok sensei japán turistának álcázva (láttad volna õket nem gi ben nagyon :lol:

Jenchi

QuoteOriginally posted by Shock12
És helyrajzilag hol vagy, mert megyünk táplálékkapszula menüt kérni Hibiki figurával :D ?!
Üdv !


Jenenleg egy HAMTARO nevü kis anime patkányt (cukorfalat kisegér) adunk. Olyan édes kis taposnivalót...:hopp:
"I'm not going there to die...  I'm going to see if I'm truly alive."

Jenchi

Ja, meg Transformerstet is ám...:D
"I'm not going there to die...  I'm going to see if I'm truly alive."