Bemutatkozások

Started by Shock12, 2003-09-25, 00:54:41

Previous topic - Next topic

Shock12

Nyami... patkányburger :) . Az még hagyján, hogy hús, de ki tudja mi rakódik le benne... hm... micsoda kulináris élvezet lehet :D ! Transzformersz jeeee ! Kell (minimum) egy olyan az ágy mellé :D !

Jenchi

Jézus...!

A figura a patkány, nem a burger. Bár...:hopp:

Transformersbõl a mentõótósat ajánlom, az asztán ûbergagyi.
"I'm not going there to die...  I'm going to see if I'm truly alive."

Shock12

Upsz ... :D

Menõótó !! Anyuuu !!! // Bár ha belegondolok a Linkin Park Klippben Gundam figurák voltak... akkor nem is kell az a transzformersz.... túl kommersz... :)

paTKany

QuoteOriginally posted by Jenchi
Jenenleg egy HAMTARO nevü kis anime patkányt (cukorfalat kisegér) adunk. Olyan édes kis taposnivalót...:hopp:

Tán valami problémád van az anime patkányokkal?

Na majd mingyár jól "reportolom this postot az to moderátornak"
 :beken:  :beken:  :beken:  :beken:

ArchElf

QuoteOriginally posted by Zelgadis
Az az ! ^_^ Kobayashi sensei nagy arc :)
Én a Saborucho dojo-ba járok, Somogyvári Szabolcshoz :) (vajon honnan kapta a nevét a dojo), az 1esület része õk is.
Jókor hagytad abba 1ébként, :( idén avatták magyarország elsõ japán stílusú aikido dojoját (õk követték el :) mármint a Sinbukan dojo, ami meg Bak László, Szabolcs társa :hopp: )
Ott voltak a sok sensei japán turistának álcázva (láttad volna õket nem gi ben nagyon :lol:

Soronban már találkoztam "civilben" a fiatalabbik Kobayashival... Vagy 8 éve nyári edzőtáboron. Rulz volt nagyon. És a sensei is nagyon jó fej volt.
Én Szeltner Zsolthoz jártam Egerebe, aztán egy kb. fél évet a fősulin a Honshin-ba pesten (akkoriban a Buddhista fősuliról kezdtek sokan járni, és nekem nem nagyon jött be az a Buddhista-szentély hangulat, amit csináltak:zen: ), azután megint Szeltner Zsolthoz, de már itt fent Pesten.
De a téli edzőtáborok Egerben, azok voltak a legjobbak.
:rolleyes: (nosztalgia rulz)
AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

Jenchi

QuoteOriginally posted by paTKany
Tán valami problémád van az anime patkányokkal?

Na majd mingyár jól "reportolom this postot az to moderátornak"
 


:D :hopp: :hehe: :lol: :hahaha: :muhahah: :rotflol:

Bocsi! Bocsi! Bocsi! Nem kell úgy mellre szívni, nem volt személyes.
Én aztán bele tudok nyúlni a közepébe.


;)
"I'm not going there to die...  I'm going to see if I'm truly alive."

Cobra

Hogy visszatérjümk az eredeti témához, Cobra vagyok, már egy ideje olvasgatom a fórumot és letöltöttem már néhány filmet, aminek a lehetõségét nagyon köszönöm. Cserébe fel tudok ajánlani egy alaplapot (Abit KT7A + Duron 850), bár ez sem hibátlan. Ha érdekli a tulajt, akkor plz szóljon.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Zelgadis

hihihi :) gondolom csak jobb lehet, mint ami most van benne :)
bár az enyém se semmi :D
egy angol win2kt sorozatosan kifagyasztani :DD
na az azért teljesítmény :)
kitalálhatod milyen alaplapom van :D

Abit KT7A RULEZ :D

de sztem nem létezik még1 _ilyen_ kt7a mint nekem, szal a tiéd csak jobb lehet ^_-

Cobra

Ehhez mit szólsz: NEM MEGY, HA TÖBB, MINT 192MB RAM VAN BENNE
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Zelgadis

ó ha nekem akár csak 192 ramom is lenne ^^"" (lehet hogy az enyém, se mert még nem volt benne 128nál több :D)

Zelgadis

persze nem lealázni akarom a tiédet sem, a többiek nevében is köszönöm a felajánlást, valaki legalább nem csak a száját jártatja, hogy valamit tenni kéne :)

Cobra

nyugodtan mondhatsz az alaplapról bármi rosszat, már nem használom, van jobb :p
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Shock12

Hejj Cobra ! Üdv körünkben ! //Nem itt nem az alaplap-klubbra gondoltam... :) ...

Cobra

Hi mindenkinek. Tetszik a logo-m ?
Hide and fear, Cobra Commander is here !

zsozso

QuoteOriginally posted by Cobra
Hogy visszatérjümk az eredeti témához, Cobra vagyok, már egy ideje olvasgatom a fórumot és letöltöttem már néhány filmet, aminek a lehetõségét nagyon köszönöm. Cserébe fel tudok ajánlani egy alaplapot (Abit KT7A + Duron 850), bár ez sem hibátlan. Ha érdekli a tulajt, akkor plz szóljon.

Hali minden felajanlast szivesen fogadok, merthat nemmondhatnam hogy milliomos vagyok, sőőőt :D
Death is the only redemption

Kalibur

QuoteOriginally posted by Cobra
Hi mindenkinek. Tetszik a logo-m ?
Mér ne tetszene :p  Rég láttam ilyen aranyos dinnyét... vaagy...vagy mit :)
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Shock12

Hát õszintén szólva én is láttam már elég sok animét, meg mindenféle geometriai formát, de valahogy hirtelen nem tudtam semmit sem mintailleszteni erre... de az tény, hogy jól néz ki...

Cobra

Akkor segítek egy kicsit, hogy honnan van a nevem és a logo-m. Amerikai "anime" ,80-as, 90-es évek, ment Mo-on is. (G-vel kezdõdik) Egyébként ez egy sisak, ha valaki nem ismerte volna fel.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Shock12

Ugye nem mondod, hogy G.I.Joe... :eek:

Cobra

Gratulálok a gyõztesnek !  :D
Hide and fear, Cobra Commander is here !

phr0zen

#80
Tényleg nem fikázásképp mondom,de amit te logonak hívsz,azt valójában a nagy többség avatarként szokta definiálni.:)

Chronos

QuoteOriginally posted by phr0zen
Tényleg nem fikázásképp mondom,de amit te logonak hívsz,azt valójában a nagy többség avatarként szokta definiálni.:)
:)

CHRONOS

Kalibur

QuoteOriginally posted by Shock12
Ugye nem mondod, hogy G.I.Joe... :eek:
Akkor ez mostan a kobraparancsnok sisakja lenne, ugye?
:eek:
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Cobra

Pontosan ! És ha jól megnézed, akkor látszik benne Serpentor tükörképe.  (ennél jobb képet pedig nem találtam)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

VASH

QuoteOriginally posted by Cobra
Pontosan ! És ha jól megnézed, akkor látszik benne Serpentor tükörképe.  (ennél jobb képet pedig nem találtam)

elsõre azt hittem hogy egy NIGHT ELF A WARCRAFT3-BÓL(na azok asszonyok) de aztán nekem is leeset hogy honnan jött...

asszem most dobtak ki egy új J.I.Joe rajzfilmet, ha érdekel utánanézek...
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Cobra

G. I. Joe, egyébként megköszönném, ha tudsz valami helyet, ahonnan filmet le lehet szedni
Hide and fear, Cobra Commander is here !

VASH

QuoteOriginally posted by Cobra
G. I. Joe, egyébként megköszönném, ha tudsz valami helyet, ahonnan filmet le lehet szedni
tudok csak az fizetõs...

de ha szépen megkérsz leszedem neked:D:zen:
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !

VASH

QuoteOriginally posted by Cobra
:hail: :cool:
oksa ezt igennek veszem:D
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Kalibur

QuoteOriginally posted by VASH
oksa ezt igennek veszem:D
Bár ez konkrétan nem az én ügyem volt, de boldogan állapítom meg: Íme a bizonyíték, hogy a rendes ember alfaj még nem halt ki :p
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."