Bemutatkozások

Started by Shock12, 2003-09-25, 00:54:41

Previous topic - Next topic

Darkstar

Üdv a fórumon Taingeer!
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Ramiz

Üdv Taingeer!
Azok alapján, amit írtál, két animét tudok szívbõl ajánlani, szerintem tetszeni fognak. Az egyik a Texhnolyze, a másik a Jin-Roh.
(Ja, és ne használd a "pasi" szót lécci! Nemtom ti hogy vagytok vele, de én allergiás vagyok rá. :bsd: )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

HVp213

Üdv Itthon Taingeer! :jee:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Kvikveg

Szia Taingeer!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Necrid^

Welcome Taingeer! néz CB és DC-t :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

katz

Quote from: TaingeerMagamról annyit, h 20 éves vagyok, pasi...
Pasi? Ez nõi szöveg...
Quote from: TaingeerNem kifejezetten szeretem a gyerekes happy endeket egy amugy komoly sztorival megáldott sorozat, vagy film végén.  :)
Kb 12 éves koromban néztem végig a Blue Submarine-t imádtam, akkoriban már horrorokon csüngtem amikor csak tehettem, de az az anime teljessen új távlatokat nyitott az érdeklõdési köröm számára.
Berserk anime/manga


Üdv!

aquana

Quote from: katzPasi? Ez nõi szöveg...

és az rossz?  :eeek:

welcome Taingeer!
http://i7.photobucket.com/albums/y285/aquana2/sigTOBE.gif" alt="sig">

Lythis

#3037
Közkívánatra:

Sziasztok!

Budapesten lakom, kereskedelmi szako hallgatóként élem a napjaimat, habár a láblóbizás és a lustulás, illetve szórakozás egyéb formái sokkal imponálóbbak, de hát istenem, majdcsak lesz olyan is.

 Õszinténszólva nemtom, hogy hogyan kötöttem itt ki..... Amikor rákattantam az anime-ra – pontosabban újra rákattantam (amiben a sokak által gyûlölt, ugyanakkor sokak általt magasztalt Elfen Lied-nek volt a legnagyobb szerepe) - akkor ez úgy valahogy jött magától. A honlapot amúgy még az uw-s korszakban is vágtam, csak akkor valahogy nem szenteltem neki különösebb figyelmet (jóvanna! Mindenki követ el hibákat, nem?:))

 Az anime mellett még rengeteg minden érdekel, de lusta vagyok listát írni – ráadásul nem is tudnám egyhamar összeszedni - szóval marad a ,,megkérdezed és megmondom" elv.

 Jah, és mielõtt nekem estek a dologgal: NÉZTEM HELLSINGET!! :D


(Nos Ramiz és Raggie, most ti jöttök:D)

Djinn

Üdvözlet Taingeer és Lythis (jobb késõbb,mint soha) :haha:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Necrid^

Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Darkstar

Most már hivatalosan is üdv Lythis! Tényleg lusta lehetsz, 3/4 5-kor bemtutatkozni.  :eeek:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Ramiz

Quote from: Lythis(jóvanna! Mindenki követ el hibákat, nem?:))
Nem. :lazza:

Quote from: LythisJah, és mielõtt nekem estek a dologgal: NÉZTEM HELLSINGET!! :D
És a mangát is elolvastad??!?!!?!?!? :__devil:

Quote from: Lythis(Nos Ramiz és Raggie, most ti jöttök:D)
Ezt buktad, mi bemutatkoztunk anno. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Taingeer

Hmmm örülök, h észre lettem véve! :D Sikerélmény. A "Pasit" azt tulajdon képpen akaratlanul bár, de idéztem a párocskámtól, õ szokta ezt rendszeressen megjegyezni, kicsit elhúzott szájjal és úgy tûnik, h ez már rajtam is ragadt tölle...  :lul:
A verselést azért annyira nem szeretem komolyra fotrdítani, h a szótagszámok is érdekeljenek mellé, inkább a külalakra szoktam adni, pl keretes szerkezet és haqsonlók. :) Inkább Novellácskákat írogatok, ha van rá idõm.
Mi van még... Ja igen, kihagytam, h a nevem azaz Taingeer az egyik kedvenc fantasymból van. Kb 8 éves koromban kezdtem el olvasni, de mivel túl komoly volt vagy 4 évre abba hagytam, és csak akkor kezdtem újra ismét, nem véletlenül, mert a sztori megfekszi az ember gyomrát.  :rolleyes:
Taingeer egy Necromanta, egy elbaxot világban ahhol mindenki úr akar lenni, õ persze tolyik az egészbe, mert akkora a hatalma, h a fél világot kiírthatná egy csapásra, viszont ahogyan tellik az idõ...(Halhatatlan)...Egyre dúrvább dolgok jönnek, démonok szálják meg a világot, istenek is beszálnak, némelyik meg is õrûl, szóval lesúlyt az igazi káosz, ahhol már õ maga is csak parasztá vállik a saktáblán... Zsoldossá vállik, persze, h a sötét oldal mellé áll, és mivel részben megszálják a testét, tul képpen, mert tudták a megbízói, h még mindig lennének gátlásai, elõször a szeretteit, és minden emlékét, vagy azzal kapcsolatos dolgát pusztíttatják el vele... Kb eddig mentem elsõre... :eeek:
A sztori viszont itt nem ér véget, kománk végül persze, h megtér, mert beleszeret egy szintén halhatatlan csajba, aki az isten tudja miért de a jó oldal felé húz, bár ha púsztításról van szó, az áldozatok ritkán nem érintik a jó oldalt is... Amolyan vámpír-succubus-nemtommicsoda a csaj, Lényeg, h nem tudja legyõzni "hõsünk" a benne lakozó szörnyeteget, túl gyenge már a lelke, és egy végsõ csatában a csaj ellen gyakorlatilag meg is öli õt, és a sötétség leigázza az univerzumot... Na igen ám, csak a csaj lelkét szándékossan nem pusztította el, ennyire volt képes viszafogni a sötét erejét, a gyenge lelke. A lány mást szál meg, és erõsebben tér vissza mint valaha, de ez vagy fél ezer évvel késöbb van, így a világmindenség szénája már eléggé rosszúl áll. Végülis újabb háborúk jönnek, és bár szinte minden hõs meghal mindkét oldalon a végére, de a jók gyõznek, aztán jön a dezsavú, a második párbaj. Megint minden ugyanúgy zajlik, de a lány ezúttal okosabb volt, és nem egyedúl jött, így bár vagy száz pap, mágus, stb álldozza az életét, de a mágiájuk kiûzi a démont a Necró testébõl...(merthogy a hosszú-hosszú cselekmény allat a lány is elkezd vonzódni a férfi valódi énje felé ami állmában látogatja néhanapján...) Lényeg, h a démon önerõbõl alakot ölt, és a két halálra fáradt, ezer sebbõl vérzõ hõs ellen fordúl, de mielött nekik esne elõadja a legjobb csattanót amit életemben halottam!  :jee: A lány is, és a Necró is az õ gyermeke, a két szerelmes akik kezében a világ sorsa volt, az õ gyermekei, és csak azért születtek erre a viláûgra, h elõkészítsék tuttuk nélkül apjuk föltámadását, s mivel már hasztalanok, most meghalnak, h erejük is apjukat erõsítse tovább. Persze, h nem tetszik senkinek ez a variáció. Mindenki neki esik a démonnak aki még él a csatamezõn, és végül már csak hárman maradnak, de a démon is lestrapálódik rendessen ahogyan kell. Az végûl a gyengébb lelkét választja, h fölfalva azt új erõre kaphasson, a lánynak ront, de a Necró elkasztol egy útolsó elemi csapást, a saját lelkét emésztve föl útolsó energiatartalékként. Õ is, és a Démon is szétoszlik az éterben, a csaj éli csak túl... És mivel bár õ maga is a sötétség szülötje, de a könnyeivel kezdi el áztatni a csatamezõt, az örök sötétségbe borúl, persze nem gonoszba, fekete virágok nyílnak, hatalmas tövises óriások, amik a Necró testét fölkarolják, majd a magasba emelik, örök sírboltot alkotva egy olyan helyen ahhol örökké éjszaka van, és a csilagok nappal is ragyognak... (a lelkük oszlott szét nem a testük :D)
A lány viszont már a következõ éjszaka Taingeerrel almodik ismét...  Na ez a happy end :P
Német nyelven volt meg, másrészt már nem tom mi a címe, de nekem tetszett piszkosúl végülis. :D
A tippeket köszi, neki állok nézni õket! :)

katz

Quote from: TaingeerJa igen, kihagytam, h a nevem azaz Taingeer az egyik kedvenc fantasymból van. ...
Király fantasy a leirásod alapján :jee:
Olvas Berserket, hagyd az animét!

sirtomi

Üdv Taingeer és Lythis!

Most már én is üdvözlök minden (régi)új tagot, ha már nekem is sikerült bemutatkoznom :D

Meske

Üdv itt Taingeer! Szeretettel várunk az Írások thread-ben! :)

És neked is üdv Lythis, ha már bemutatkoztál! ;)

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Mattanja

Üdv Taingeer! Azért csak derítsd ki annak a könyvnek a címét vagy az íróját, jó? :)
Quote from: katzOlvas Berserket, hagyd az animét!
Vagy inkább nézd meg az animét, aztán olvasd a mangát! Egyébként pedig +s , kecc... ;)
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Lythis

Üdv Taingeer, és Sirtomi! :haha:

Kvikveg

Quote from: Ramiz...
És a mangát is elolvastad??!?!!?!?!? :__devil:
...
Ott a pont!  :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lythis

Quote from: RamizÉs a mangát is elolvastad??!?!!?!?!?
:grrr::hogyaza: (számíthattam volna erre...le a kiskapukkal:D) Ha ideadod, elolvasom :beeee: Lusta vagyok letölteni :D

Rounin

Quote from: Taingeerh 20 éves vagyok, pasi,

Hehehehe.. sry, de nem találtál magadra ennél degradálóbb jelzõt? :D
Nu, mindegy.
*torokköszörül* Ahem.
*meghajol* Hajimemashite Taingeer! Grüss Gott, érezd jól magad :]

QuoteNo szép napot mindenkinek!

Beléd is :lazza:

sirtomi: pécsi vagy? :3x3: Na majd nyitvatartom a szemem :__devil:

ui.:
*kántálás végeláthatatlanul:* Ber-serk, ber-serk, ber-serk

Damnatus

Üdv köztünk Taingeer

Pirula

Namármostakkorhogyisvanez?
Mindegy.
Üdvözlök mindenkit oszt kalap. :)
Üdv Taingeer!
Helló Lythis!
Jóestét sirtomi!

Raggie

Quote from: PirulaNamármostakkorhogyisvanez?
Háténaztathonnantuggyamszépecséém??
Quote from: PirulaMindegy.
Mindkettõ!
Quote from: PirulaÜdvözlök mindenkit oszt kalap. :)
Azt azért jól teszed kolega! :D

Nna:
Üdv köztünk Taingeer! A neved története nem rossz! Ennyire részletesen még senki sem fejtette ki! jee: Ja, és csatlakozom Necrid komához, abban a tekintetben, hogy a Ramiz által ajánlottakon kívül még a Cowboy Bebop címû sorozatot is nézd meg szvsz. Megéri! ;)

Helló Lythis, máj nyú-old frend! Néztél Hellsinget?? Aaz helyes! A manga viszont télleg jobb(még annál is!), ugyhogy sürgõsen pótold ezirányú hiányosságaidat! :D Ja és majd avass be a szabadkõmûves praktikáitokba kecsappal!!! :rolleyes:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Quote from: Raggie GordonJa és majd avass be a szabadkõmûves praktikáitokba kecsappal!!! :rolleyes:
Arra már rájöttem. A technika: adni a szendét, aztán mindenkit megverni a billiárdasztalnál. A titok nyitja viszont a szabadkõmûves billiárddákó-fogás, amit állítólag min 5 évig kell tanulni, hogy profin menjen az embernek. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Hát pont arra gondoltam! ;)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Lythis

Quote from: Raggie GordonHát pont arra gondoltam! ;)
Az minimum 5 év ja, de azt a tárgyat csak akkor veheted fel, ha elõtte lehúztál egy félévnyi "add a szendét"-et:D

Yakumo

Hello mindenki!
Bemutatkoznék, lévén ez a thread arra hivatott :)

Én elsõre a Dragonball-al találkoztam, amikor még azt se tudtam mi az az Anime vagy Manga. Karácsonykor emléxem éppen díszitettük a fát, amikor látom, hogy a kis Songoku és a kis Krilin (bocs, ha rosszul írtam) éppen úszik át egy folyót meztelenül egy szál "kiskukiban" :lol:  :D  valami teknõspáncél hátú öreg fószer unszolására. Ilyet még életemben nem láttam :eeek: Komoly látvány volt így elsõre, röhögtem is rendesen :lul:
Na ezután a gimibõl menekültem haza nézni minden nap végén Songoku fejlõdését. Nem lettem DB fan, ma már inkább a komolyabb animékre és mangákra utazom.
De ami örök elsõ helyen lesz nálam az a 3x3 Eyes. Gyûjtöttem a mangát is, de a Dark Horse beszüntette a kiadását :hogyaza:
Általánosan mindent gyûjtök: mangát, animét, posztert, scrollt, figurákat, artbook-ot, könyvet stb. Úgy néz ki a szobám, mint egy otaku barlang ;) Lassan alig férek el a sok stufftól.

Mai kedvenceim: (csak példák)
Seraphic Feather manga
NGE mangák (még beszerzés alatt)
3x3 Eyes minden formája (Pai forever :3x3: )
GITS (SAC-et még nem láttam)
Cowboy Bebop (Faye rulez!)
Metropolis
Chobits (Chii's the cutiest;)
Gunslinger Girl
Air
stb.
Decemberben leszek 25, de még mindig ugyanolyan megszállott anime/manga fan vagyok, mint kb. 6-8 éve. Többen mondják, hogy "rajzfilmet" nézni gyerekes, de õk még nem olvasták az NGE 6. kötetét pl. vagy nem látták pl. a Grave of the Fireflies c. "tökgyerekes" animét. Azt hiszem egyetértünk.

Sziasztok mindenkinek jó anime nézést és manga olvasást kíván:
Yakumo Pai's Wu

A fórumon még NAGYON új vagyok don't hurt me I'm lame yet!
To kisvirag: kisvirag
To katz: katz You two know what I think of... :_piszka:

Darkstar

Üdv köztünk Yakumo!
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Meske

Üdv itt Yakumo!

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.