Bemutatkozások

Started by Shock12, 2003-09-25, 00:54:41

Previous topic - Next topic

katz

Üdv Yakumo.

Nem rossz az izlésed. Rendelj sokat :D

Kvikveg

Yakumo: helyes, helyes! :D
Lythis: :D :haha:

Ami meg hianyzik, igy a Hellsing tobbszori emlegetese utan: (copy-paste modszerrel)
Quote from: KvikvegNa nezzuk mit ajanlhatok:
Azumanga Daioh, Cowboy Bebop, Excel Saga*, Gankutsuou, Grave of the Fireflies, Kiki's Delivery Service (Miyazaki), Laputa - Castle in the Sky (Miyazaki), Love Hina, Midori no Hibi, Mononoke Hime (Miyazaki), mplayer - bocs, az lejatszo, Samurai Champloo, Trigun, Golden Boy, stb-stb.
* meg csak par reszt lattam, de eleg buggyant ahhoz, hogy ajanlgassam.
Quote from: KvikvegBastard, Wolf's Rain, Night Walker, Vampire Hunter D, -"- - Bloodlust, Ghost in the Shell (2 film, 2 sorozat), Chihiro (barmi Ghibli), Animatrix, Berserk (meg nem lattam, de sokan mondjak, hogy jo), Lain (nekem nem jott be, de detto), Steamboy, Hoshi no Koe (rovid)
Ramiz a vastagitottakat nem ajanlotta.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Yakumo

Köszönöm az ajánlásokat! Kb. a 70%-ukat láttam is, van még mit csekkolni ;)
A Hoshi no Koe-t pedig hagy védjem meg: Nekem tetszett. Egy kis furcsa életkép, szerintem már mûvészfilm mintájára. Az biztos, hogy kell hozzá hangulat, amúgy nehéz értékelni.

Yakumo

#3093
Quote from: katzÜdv Yakumo.

Nem rossz az izlésed. Rendelj sokat :D
Thx,got it! Csak elõször lecsekkolom a minõséget ezen az AYA Scrollon és ha gyó, akkor jöhet a többi :lazza:
1ébként volt már minõségi probléma vagy eltünt áru a küldés során?
Sorry about "OFF" :lame:
( :lame: át is mentem ezzel az Esetleges rend.-be :o )

Relunx

Üdv Taingeer!
Üdv Yakumo!

Relunx

Yakumo

Quote from: RelunxÜdv Yakumo!

Relunx
:zen:

L.Mole

Elnézést, hogy nem rögtön itt kezdtem, az udvariasság soha nem volt erõsségem  ;)

21 éves srác vagyok, aki valaha programozó szeretett volna lenni, de idén kiderült, hogy nem gyõzi a tandíj fizetését és már a számítógépeket sem szereti annyira mint régen. Így most a mûvészetbe menekülök és megpróbálok írással, szobrászkodással, rajzzal pénzt keresni.

A japán animációs filmekért odavagyok mióta csak az eszemet tudom, de hogy ezeket animéknek hívják és komoly szubkultúrájuk van europában (illetve erõs Mainstreamjük tõlünk nyugatra és keletre) azt csak az 576 magazinból tudtam meg kamaszgyerekként, és még jónéhány évnek kellett eltelnie míg az internet rámnyitotta a világot, és megkezdõdhetett elképesztõ vizuális utazásom a japáni rajzfilmek világába.

Imádom a Ghibli filmeket és kedvelem a régebbi animéket (Hokuto no ken, Lupin III)
Kedvenc sorozatom (ezidáig) a Gungrave, de arasznyival mögötte ott van a Lain is, valamint megannyi rövidfilm (mint pl.: Comedy, Her and her cat). Mivel (mellesleg) odáig vagyok a japán konzoljátékokért ezért szeretem a Hack univerzumot, és végül nem vetem meg a humoros sorozatokat sem (eddigi csúcs: Jubei-chan)

Hello mindenkinek  :D

Necrid^

Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Lythis

#3098
Üdv L.Mole!! :tezsvir:

sirtomi


Pirula


Djinn

Üdvözlet L.Mole!  :haha:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Darkstar

Üdv köztünk L. Mole!
Csodálom, hogy nem kezdtétek azonnal néznivalóval elhalmozni. Na, de majd jön Kvikveg. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kuroi Tenshi

Helló!

Quote from: DarkstarCsodálom, hogy nem kezdtétek azonnal néznivalóval elhalmozni.
Ami késik, nem múlik :D

Kvikveg elõtt "pre-emptive attack": Nézz Hellsinget!
Na most mit lépsz, Kvikveg?  :haha: :hehe:

Lythis

#3104
Quote from: Kuro_TenshiHelló!


Ami késik, nem múlik :D

Kvikveg elõtt "pre-emptive attack": Nézz Hellsinget!
Na most mit lépsz, Kvikveg?  :haha: :hehe:
Most pre-emptive strike no.2, hogy kilõjük az alternatív támadását is:D : Olvass Hellsing mangát! :haha:
 (az is lehet h most Kvikveg dolgát könnyítettük meg...)

Kuroi Tenshi

Quote from: Lythis(az is lehet h most Kvikveg dolgát könnyítettük meg...)
Egyszerûen csak idézni fog minket, úgy érted?  :haha:

teraflare

WTF! Múlt héten írtam már egy bemutatkozót, de úgytûnik nem nyomtam meg a "Submit Reply" gombot.  :bruhuhu:
Na akkor újra.
Szabó Sándor vagyok. Már vagy 2-3 éve fenn vagyok az USTeam-en (de még csak most mutatkozom ben  :lame: ) A SZTE TTK Prog Mat szakján vagyok III. éves hallgató. Az animét nemtom mikortól kezdtem el rendszeresen nézni (szeretni már régóta szerettem ,csak nem jutottam hozzá) És mielõtt ajánlanátok, olvastam Hellsing mangát, meg megnéztem az animét is  :haha: . És kedvencem a Golden Boy, Berserk, Love Hina, TWHE, Abenobashi Mahou Shotengai ...

Kuroi Tenshi

Quote from: teraflareWTF! Múlt héten írtam már egy bemutatkozót, de úgytûnik nem nyomtam meg a "Submit Reply" gombot.  :bruhuhu:
Na akkor újra.
Ez pech...
Akkor most már hivatalosan is üdv!  :)

Kvikveg

Szia L. Mole! Szia teraflare ujra! :D
 :__devil: Nezzetek Hells... oh. Akkor olvassatok a mang... :eeek:
Huha, kiismertek!
:lul:
Na, rep pontot vajh tudok adni? :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Üdv LMole! Nincs kedved a mostani munkáidról mesélni? Kíváncsi vagyok, miket csinálsz, hogy lehet belõle megélni... valamelyik olyan topikban, ahol megmarad (ne offba). Ha van kedved. :) És írj király metaforákat továbbra is. :D

Üdv teraflare! Még egy régi vendég bemutatkozik! :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

L.Mole

Quote from: Kuro_TenshiNézz Hellsinget!

Volt egy tippem, hogy ez lesz az elsõ ajánlás  :)
A vicc meg az, hogy még tényleg nem láttam  :haha:

Moha

Üdv a fedélzeten L.Mole!

Alkyra


L.Mole

Quote from: RamizÜdv LMole! Nincs kedved a mostani munkáidról mesélni? Kíváncsi vagyok, miket csinálsz, hogy lehet belõle megélni...

Nagyon röviden ide válaszolnék:
Nem tudom, hogy lehet ebbõl megélni. Most épp egy online boltot szeretnék beindítani, ahol sajátkészítésû anime figurákat árulnék. A tárhelyet már lefoglaltam Zsozsonál és készülnek az elsõ szériák.

Amúgy üdvözletem teraflare (vagy én a századik postomig csak ne üdvözölgessek senkit? :rolleyes: )

sirtomi

Quote from: teraflareSzabó Sándor vagyok. Már vagy 2-3 éve fenn vagyok az USTeam-en (de még csak most mutatkozom ben  :lame: ) ...
Üdv teraflare!

Én is kb már 2 éve fenn voltam és a 900. postom környékén mutatkoztam be :D

Pirula

Üdvözlégy teraflare! :)

Lythis

#3116
Üdv a kései bemutatkozók soraiban teralflare!!:)

 (Hé Kuro_Tenshi! Figyeled, hogy pre-emptive-elte a pre-emptive-einket?)

HVp213

Üdv Itthon L.Mole & teraflare! :whoah:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Ramiz

Quote from: L.MoleNem tudom, hogy lehet ebbõl megélni. Most épp egy online boltot szeretnék beindítani, ahol sajátkészítésû anime figurákat árulnék. A tárhelyet már lefoglaltam Zsozsonál és készülnek az elsõ szériák.
Aztamindenit! Most már pláne mesélhetnél róla bõvebben! :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Relunx

Üdv néked L.Mole és teraflare!

Relunx