Bemutatkozások

Started by Shock12, 2003-09-25, 00:54:41

Previous topic - Next topic

Darkstar

Quote from: LythisGreetz Inuyasha! Érezd jól magad, és NÉZZ ELFEN LIED-ET!!:D [SIZE="5"]...just kiddin'.[/SIZE]
:eek: :morci:


Üdv Inuyasha!
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lt. Simoan Blarke

hm. úgy nézem, a bemutatkozása óta nem postolt :) tehát hiába akarod téríteni, Lythis...
perme gondolkodik.
srácok, toltam én anno bemutatkozást? :3x3: mert ha nem, akkor írok egy kis szösszenetet :)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Darkstar

Quote from: blarkehm. úgy nézem, a bemutatkozása óta nem postolt :) tehát hiába akarod téríteni, Lythis...
perme gondolkodik.
srácok, toltam én anno bemutatkozást? :3x3: mert ha nem, akkor írok egy kis szösszenetet :)
Tökmind1, írj. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Member

Inu gyorsan leállt, kár érte... Mondjuk szerintem gyorsan átállt volna az Underground Animékre. :)

Lythis

Quote from: DarkstarTökmind1, írj. :D
Aztán majd jól lehúzzuk:D miután Darkstart bannoltattam, MIUTÁN ignore-ra tettem:D
 Jah, amúgyis írjál! Ha már nekem is kellett, meg sirtominak is 1k-nál, akkor te se úszd meg:D

 Téélleg Darkstar... neked van bemutatkozásod? :evilgrin:

Darkstar

Quote from: LythisTéélleg Darkstar... neked van bemutatkozásod? :evilgrin:
Nincs, és nem is lesz. :D
Ennyire szívedre vetted, hogy megöltelek? Te is megtetted. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kuroi Tenshi

Quote from: KvikvegJa es "Jer have somefun!" (Tenyleg mikor is lesz legkozelebb vetites?)
Perverzebbek ajanlgathatjak, hogy eltolthetsz egy ejszakat kb 6 fiuval es par hentai mangaval ( a piros... ize fekete pottyos az igazi!) egy szobaba zarva. :angyali:
[SIZE="1"]Oh bazz, ezt par ev mulva kell elsutnom, kiskoruakat nem molesztalunk... bar.... ugysem tortent semmi (mar latom, hogy blarke elkezdi a karozast emlegetni - vissza kene valtanom kedvenc Alucardom kepere ott fent... ez a mostani kicsit felreertheto... ize... najo, megyek aludni mielott meg perverzebb leszek...:ejnye: )[/SIZE]

Egy masik nonemu forumtag. *szende artatlan mosoly kek szemekkel es szoke hajjal kombinalva*
:3x3:
:ejnye:
Ilyen üdvözlések után nem is csodálom, hogy azóta nem postolt...

Üdv!... ha esetleg még visszatérnél és látnád... :)

Lt. Simoan Blarke

oké. írok. mellesleg megnéztem, és nincs :rolleyes:

szóval.
Sziasztok, blarke vagyok, 18 éves tanuló @ BME VIK, anime-, Fallout-, Baldur's Gate- és PnP RPG-mániás. :) eddig látott animéim: (huh) Cowboy Bebop, GitS filmek és sorozatok, Slayers (nem bírtam végignézni...), Trigun, Vandread sorozatok, 3x3 eyes, Berserk, Excel Saga, Full Metal Panic 3 sorozat, Love Hina (3 részt bírtam:D), Lupin (Hiramoi treasure vagy mifene), Ninja Scroll (a LEGELSÕ tapasztalat. :)), Perfect Blue, Vampire Hunter D Bloodlust, Akira, Appleseed, Elfen Lied, Ichi the Killer anime, Metropolis, Samurai Champloo, Wolf's Rain, Angel Sanctuary, Bleach, Final Fantasy Advent Children, Hellsing, Mai-Otome, Oh My Goddess, Texhnolyze, Golden Boy. amit most fogok megnézni: Genshinken, My HiME, Gantz, Wild Arms. ultimate kedvenc az Elfen Lied, top5be mellé még Trigun, Cowboy Bebop, FMP, GitS, Texhnolyze, Excel Saga (hoppá, hogy kicsúsztam az 5bõl? upsz :D)
eddig elolvasott mangák: Akira, Hellsing, Ichi the Killer. nemrég kezdtem a Berserket.
hát röviden ennyit. hallgatott zeném alapján alternatív és a darker metal ágazatok állnak hozzám közel. pont. :rolleyes:

(hu ezt visszaolvastam és sikítok :D:D:D)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lythis

Quote from: Kuro_Tenshi:3x3:
:ejnye:
Ilyen üdvözlések után nem is csodálom, hogy azóta nem postolt...

Üdv!... ha esetleg még visszatérnél és látnád... :)
Mindegy, elijesztettük:D (jók vagyunk emberek:D)

 Darkstar: legyen!!! Pontosabban LESZ!!!!:D Demokratikusan eldöntöttem:D

 Kvikveg: a piros artbook volt a jó!! az a :kiraly:

edit: blarke! sikítani nem trú:D

Member

Üdvözlet, Blarke! Itt baráti társaság fogad. :whoah:

Kuroi Tenshi

Quote from: Lythisedit: blarke! sikítani nem trú:D
Ja.
Az már majdhogynem ...

...

... emo...

jól hallottad. Emo :p
:D

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Kuro_TenshiJa.
Az már majdhogynem ...

...

... emo...

jól hallottad. Emo :p
:D
nyádazemo! :D:D
Lythis: miazhogy sikítani nem trú? egy hangot hallok a fejemben iszonyatmagas hangon nagy erõvel levegõt kifújni. mivel nem vagyok elmebeteg, az valószínûleg én vagyok, tehát én sikítok. kész. :D

Member: :tezsvir: köszönöm a szívélyes fogadtatást :kiraly:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

SaiyaGin

Quote from: blarkenyádazemo! :D:D
Lythis: miazhogy sikítani nem trú? egy hangot hallok a fejemben iszonyatmagas hangon nagy erõvel levegõt kifújni. mivel nem vagyok elmebeteg, az valószínûleg én vagyok, tehát én sikítok. kész. :D

Member: :tezsvir: köszönöm a szívélyes fogadtatást :kiraly:

Az én fejemben lévõ hangok is azt mondják, hogy nem vagy elmebeteg. ;)
Egyébként üdv blarke!

L.Mole

Quote from: KvikvegNezz Hellsinget! Olvass Hellsinget!
Quote from: LythisNÉZZ ELFEN LIED-ET!!

Dehát gyerekek! Csak 12 éves! :eek:

Lt. Simoan Blarke

Quote from: L.MoleDehát gyerekek! Csak 12 éves! :eek:
reménytelen, elmenekült. biztos megmutatta anyukájának a fogadtatására indult postdömpinget, anyuci meg megijedt :__devil: :D:D:D :ad:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Rounin

Quote from: blarkeoké. írok. mellesleg megnéztem, és nincs :rolleyes:

Szia wuffie^^ *taps on head with a SLEDGE*

Member

12 évesnek Elfen Lied? Édik vagytok, az még nekem is betett, pedig nem vagyok viráglelkû :rolleyes: Most azt fogja hinni, hogy csak Inu van meg Rockman EXE!

Rin

#3557
Quote from: Member12 évesnek Elfen Lied?
Nem tom, én 13 és fél évesen néztem meg, és úgy is nagyon tetszett, persze lehet csak velem van a gond:)
De ha estleg visszatévedne ide, én is ajánlom neki! (max nem néz több animét:D)

Member

Quote from: RinNem tom, én 13 és fél évesen néztem meg, és úgy is nagyon tetszett, persze lehet csak velem van a gond:)
De ha estleg visszatévedne ide, én is ajánlom neki! (max nem néz több animét:D)

Nagy hazárdos vagy, dupla vagy semmi... Akkor csak én vagyok akkora segg, hogy 18 évesen kezdtem :(. Ööö, évente 2X cserélsz aláírást? :)(Karácsony és Húsvét)

sirtomi


Pirula

Kézcsók blarke! :D

HVp213

"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

SaiyaGin

Ez a blarke elég ügyes arc lehet, hogy csak most üdvözöltük körünkben, és máris Otaku a rangja!:eek: :whoah:

Lt. Simoan Blarke

Quote from: SaiyaGinEz a blarke elég ügyes arc lehet, hogy csak most üdvözöltük körünkben, és máris Otaku a rangja!:eek: :whoah:
áh... csak lusta volt bemutatkozást írni :D
köszi mindenki :rolleyes: mégegyszer :rolleyes: teljesen elérzékenyülök, de komolyan :D[SIZE="1"][COLOR="White"]hogy mindenki kihasználja az ilyen alkalmakat arra, hogy mókázzon egy kicsit - just kiddin of course. : ) [/COLOR][/SIZE]
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Raggie

Hát annyira ne érzékenyedj el, mert mingyá el is kezdelek jól szivatgatni! ;) :D
najó: üdv itt köztünk...
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Xaga


SaiyaGin

Quote from: blarkeáh... csak lusta volt bemutatkozást írni :D

Lassan lehet, hogy nekem is kéne írni egy bemutatkozást...

Kvikveg

Quote from: L.MoleDehát gyerekek! Csak 12 éves! :eek:
Oooooo... most hogy mondod....:eek: :muhahah:
Hat akkor mit is.. Golden Boy neeem, GitS neeem... :hahaha:
Texhnolyze? *artatlan szemekkel nez*

[SIZE="1"]De szenya vagyok! :lul:[/SIZE]
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Yakumo

Quote from: KvikvegOooooo... most hogy mondod....:eek: :muhahah:
Hat akkor mit is.. Golden Boy neeem, GitS neeem... :hahaha:
Texhnolyze? *artatlan szemekkel nez*

[SIZE="1"]De szenya vagyok! :lul:[/SIZE]
Megint nem bír magával^^ Kéne neked egy jó kis......... izé^^ GOMEN-Gomen;) Na jó tényleg nem itt^^ Vannak fiatalkorúak is itt^^
Most üdvözölni kell blarke-ot? Már mióta itt van! :lol: :lul:
ÜDV! ;)

HVp213

már megen udvarolsz Yakumo? :p
sokkk sikert :whoah:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"