Bemutatkozások

Started by Shock12, 2003-09-25, 00:54:41

Previous topic - Next topic

Member

Átadom Araki-nak ;).

Pirula

Kézcsók Araki és Didico! :)

Raggie

Üdvözlet Araki és Didico! Járjatok sokat a fórumra, mivel ez egy nagyon jó hely! Remélem ti is hamar megszeretitek ;) .
Ha jól sejtem Araki Memberre célozgattál! :D
Szvsz jó dolog, ha egymást régebb óta ismerõ(esetleg rokon) emberkék is vannak egyazon fórumon(mint én meg Ramiz koma :) ) mert õk kicsit lezserebben viselkedhetnek egymás közt és a könnyed légkör tragad a többi emberkére is! Szóval csak lépj nyugodtan bátyád nyomdokaiba és akkor nem lesz semmi gond!

Animébõl sok bepótolni/megnézni valótok van még: Cowboy Bebop a legfontosabb és kb azok amiket Membernek is írtam...
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

#3603
Üdv Araki (ezt a sok Ghost in the Shell manga után mindig Aramakinak olvasom... ^^") és Didico! ( Én nem mondok semmi hülyeséget, hogy mit csináljatok meg mit nézzetek! :kiraly: :lazza: )

Quote from: blarke(hu ezt visszaolvastam és sikítok :D)
Mi is... :__devil:

Quote from: MemberÉn ismerek egy új tagot, aki szeretne bemutatkozni, lehet, hogy már vki találkozott vele a külvilágban. Õ Ramiz. :rolleyes:
??? Tényleg, ismerjük egymást? Jééé... :) Sorry de nem ugrik be. Talán valami kocsmában találkoztunk? Vagy koncert? Vagy mozi?

Quote from: XagaJah már megtette régen...
Hmmm... ma már nagyon máshogy mutatkoznék be. :) Pl az Evangeliont azóta eléggé ["megszerettem" negálva]*. Meg eleve milyen sz.ros bemutatkozás, se sör, se filmmánia... mintha nem is én lennék. :D Hiába, változunk. Na filozófálgatás vége. Majd 10.000 környékén, mielõtt megint elmennék meetre, újra bemutatkozok... :)


(* : "megutáltam" túl erõs... nem tudom, hogy fejezzem ki)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Darkstar

Üdv minden újnak és "réginek". :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Member

Quote from: Ramiz??? Tényleg, ismerjük egymást? Jééé... :) Sorry de nem ugrik be. Talán valami kocsmában találkoztunk? Vagy koncert? Vagy mozi?
Hát már nem is emléxel?! Ugyanabban a leánykollégiumban laktunk! Nameg együtt néztük meg a "Csak nyál, más semmi"-t a moziban!

Yakumo

Üdvözlet Araki-chan és Didiko-chan! :D
[SIZE="5"][COLOR="Red"]W[/COLOR][COLOR="Blue"]E[/COLOR][COLOR="Lime"]L[/COLOR][COLOR="Orange"]C[/COLOR][COLOR="Yellow"]O[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]M[/COLOR][COLOR="Green"]E[/COLOR][/SIZE]

Yakumo

Quote from: ArakiA Galaxy Angel az "y". Amúgy anyád kínja.
MÁR jó, hogy itt vagytok testvérek! :D :lol: :hahaha:

Kuroi Tenshi

Quote from: RamizMajd 10.000 környékén, mielõtt megint elmennék meetre, újra bemutatkozok...

:eek: :eek: :eek:
Csak nem akarsz vasárnap délutánig még 2878 posttal elárasztani minket? :eek: :3x3:


:D
Lassan belefulladunk a postjaidba, Ramiz koma :ejnye:

HVp213

Üdv Itthon Araki & Didico!


Quote from: Kuro_Tenshi:eek: :eek: :eek:
Csak nem akarsz vasárnap délutánig még 2878 posttal elárasztani minket? :eek: :3x3:
most hétvégén nem jön meetre ha jol emléxem szavaira
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Kuroi Tenshi

oké, akkor kapunk még két hét haladékot, és csak 2,5 hét alatt postolja teli a fórumot :D
/OFF

Araki

Quote from: Kuro_TenshiMivel alig pár órája vitatkoztatok az OTban :D
Vitatkoztunk? Nem tudok róla... elvégre mi szeressük egymást... különben nem tudnánk együtt mangát írni...

Quote from: MohaÜdv a fedélzeten, Member, Araki és Didico!
Hol fogunk lehorgonyozni?

Didico

Különben köszi mindenkinek! Araki-neechan! Segíts! Hova menjek? Ha?:confused:


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Araki

#3613
Quote from: DidicoKülönben köszi mindenkinek! Araki-neechan! Segíts! Hova menjek? Ha?:confused:
Te szerencsétlen... Member válaszolt az abszolút offtopicban. Ja és ne beszélj csúnyán!:grrr:

Lt. Simoan Blarke

üdv kislurkók! sok szerencsét és postot meg miegymás ;p

(elgondolkodtam ezen az "anyádkínja" dolgon. ennyire szereted anyukádat? :confused: )
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Araki

Quote from: blarkeüdv kislurkók! sok szerencsét és postot meg miegymás ;p

(elgondolkodtam ezen az "anyádkínja" dolgon. ennyire szereted anyukádat? :confused: )

Nem utálom, de idõnként eléggé fárasztó tud lenni. (bár ezt Member jobban tudja...)

Member

Az "anyádkínja" nálunk affajta paraszti kurjantás, nem kell komolyan venni :D.
Kicsit lemaradt a korral anyu, más bajom nincs (de ez utóbbi néha komolyan betesz, fõleg, amikor bölcsként nyomja :)).

Akio-chan

Sziasztok én Akio--chan vagyok, egy nagy animefan (nahát ki hitte volna :D)
Ma regisztráltam itt a fórumon...ti mióta vagytok itt?
Akinek nincs esze, legyen notesze! | "Chikyuu No Miraini Gohoushi Suru Nya!" ^_^

My deviantart homepage

Szeretnél saját avatárt? Akkor klikk ide: http://www.imvu.com/catalog/web_registration.php?userId=348756

Member

Quote from: Akio-chanSziasztok én Akio--chan vagyok, egy nagy animefan (nahát ki hitte volna :D)
Ma regisztráltam itt a fórumon...ti mióta vagytok itt?

Üdvözlény Akio--chan! Aváddal azonnal beloptad magad a szívembe!!! :whoah:
Én specó fél éve vagyok aktív, de az USTEAM már elég régóta megy.
Postolj sokat és érezd otthon magad :).

Araki

Quote from: Akio-chanSziasztok én Akio--chan vagyok, egy nagy animefan (nahát ki hitte volna :D)
Ma regisztráltam itt a fórumon...ti mióta vagytok itt?
Hajimemashite, Hagane no Chibi-san!:) Én két napja írok be hébe-hóba, de már most utálnak. :rolleyes: Jaj, de jó, egyre több az FMA fan. Fertõzzük meg a világot!

Moha

Quote from: Akio-chanMa regisztráltam itt a fórumon...ti mióta vagytok itt?
Minden tagnál látod, hogy mikor regisztrált (Join date) :) Én speciel majdnem 2 éve.
Üdv a fedélzeten! Nézz sok animét és érezd jól magad itt a fórumon! :tezsvir:

Didico

Igen! Érezd jól magad. És... ha nem szereted Envyt, ne hangoztasd Arakinak. Ha pedig Alphonset sablonosnak tartod, akkor nekem ne. Bár én kevésbé haragszom meg érte, mint egyesek...:hahaha: :ejnye: :tezsvir:


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Rin

Üdv itt Akio-chan! Nah végre mégegy Chrno-s:)

HVp213

Üdv Itthon Akio-chan!
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Akio-chan

#3624
Quote from: ArakiHajimemashite, Hagane no Chibi-san!:) Én két napja írok be hébe-hóba, de már most utálnak. :rolleyes: Jaj, de jó, egyre több az FMA fan. Fertõzzük meg a világot!

Az a japán mondat mit jelent? Nem beszélek túl jól japánul ^_^""

Éljen a FMA!!

És persze a Chrno Crusade is ^_^
Jó anime kár hogy nem adják tévében...:(

Quote from: MohaMinden tagnál látod, hogy mikor regisztrált (Join date) :) Én speciel majdnem 2 éve.
Üdv a fedélzeten! Nézz sok animét és érezd jól magad itt a fórumon! :tezsvir:

Mostanra már én is észrevettem :)
Eddig is sok animét néztem és ezután is animézek!! Animes forever!!! :D ^_^

Quote from: DidicoIgen! Érezd jól magad. És... ha nem szereted Envyt, ne hangoztasd Arakinak. Ha pedig Alphonset sablonosnak tartod, akkor nekem ne. Bár én kevésbé haragszom meg érte, mint egyesek...:hahaha: :ejnye: :tezsvir:

Nekem semmi bajom Envy-vel...Gluttony 100000000000-szer rosszabb :P
Alphonse-zal sincs semmi bajom ^^ De persze Ed verhetetlen XD
Akinek nincs esze, legyen notesze! | "Chikyuu No Miraini Gohoushi Suru Nya!" ^_^

My deviantart homepage

Szeretnél saját avatárt? Akkor klikk ide: http://www.imvu.com/catalog/web_registration.php?userId=348756

Member

#3625
Legközelebb majd használad az edit-et, jó (megelõzve a szülinapos Moha-tesvért :rolleyes: )?
"Örülök, hogy találkoztunk, Acéltörpe!" (Edward a Hagane no Reikuzutsushi = Acél Alkimista (normálisabb fordítást nem tudok ;))
Ehhez csak annyit fûznék hozzá (idézet szintén Envytõl): "Omai wo ningen janai de!" (= Te sem vagy ember!)
Ezt már nem tudom japóul: "Közénk tartozol. Lásd Avatár :D."
EDIT: Mi a bajod Gluttonyval? Lehet, hogy meglepõ, de több érzés szorult ebbe az értelmi fogyatékos lénybe, mint Envy-be vagy Pride-ba. Aki pedig szerintem emberré vált mindenféle hókuszpókusz nélkül, az Wrath.

Akio-chan

Most hogy mondod egyszerûbb lett volna egybe írni az egészet ^_^
Gluttonyval meg az a bajom hogy bárkit & bármit képes megenni O_O Mert pl. egyik részbe volt ilyen hogy:
G.:- Na megehetem??
E.:- Tálalva van...

És brrr...G. ráveti magát az illetõre aki a földön feküdt >_<
Akinek nincs esze, legyen notesze! | "Chikyuu No Miraini Gohoushi Suru Nya!" ^_^

My deviantart homepage

Szeretnél saját avatárt? Akkor klikk ide: http://www.imvu.com/catalog/web_registration.php?userId=348756

Member

Nyugi, ha Shiroi vagy Moha meglátja, összevonja egybe a 4 szöveget.
Gluttony kicsit morbid, de a maga mûfajában jó karakter (elnézést, hogy ide írom, de szerintem õ még nem tud pm-elni :() és a folyamatos véres ebédjei adnak egyfajta hangulatot bizonyos komolynak szánt jelenleteknek (ezt jólmegaszontam. Megnéztem a kedvenc animjaidat, pár dolgot még ajánlanék:
Hellsing (kicsit lassan indul be és pénzhiány miatt rövid, ráadásul frissen, ropogósan jön majd az OVA. Ja, amúgy vámpírok vannak benne) és
School Rumble (Ha tetszett az Excel Saga, az is fog. Diákkori érzelmek, amcsi filmek, animék paródiája és egy otaku élete és lehetetlen szereleme. elõbbit már meg kéne végre néznem :mad: ).

Akio-chan

A Hellsing-et is szeretem csak az már nem fért oda a kedvenceim listájára :D
Shiroi és Moha moderátorok?
Akinek nincs esze, legyen notesze! | "Chikyuu No Miraini Gohoushi Suru Nya!" ^_^

My deviantart homepage

Szeretnél saját avatárt? Akkor klikk ide: http://www.imvu.com/catalog/web_registration.php?userId=348756

Mattanja

Quote from: Akio-chanA Hellsing-et is szeretem csak az már nem fért oda a kedvenceim listájára :D
Shiroi és Moha moderátorok?
Használd az edit gombot nyugodtan, erre is. Köszönöm Member.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((