Bemutatkozások

Started by Shock12, 2003-09-25, 00:54:41

Previous topic - Next topic

Yakumo

Quote from: HVp213már megen udvarolsz Yakumo? :p
sokkk sikert :whoah:
:uzi: BESZÓLTÁL?!!? :uzi:
:D

Necrid^

Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Kvikveg

Udvozollek blarke! :hahaha:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Member

Én ismerek egy új tagot, aki szeretne bemutatkozni, lehet, hogy már vki találkozott vele a külvilágban. Õ Ramiz. :rolleyes:

Raggie

#3574
:d Hát nemnyert, már bemutatkozott... keresd valahol a 4. oldal környékén! ;)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Xaga

Quote from: MemberÉn ismerek egy új tagot, aki szeretne bemutatkozni, lehet, hogy már vki találkozott vele a külvilágban. Õ Ramiz. :rolleyes:
Jah már megtette régen...

Member

Affene... Úgy gondoltam, hogy a 7000-rel illendõ bemutakozni, erre õ már az USTEAM hajnalán megteszi. Rám 2000 felett számítsatok! (Valaki tartsa már fejben, az úgy 3 év alatt lesz meg!)

Raggie

Quote from: MemberAffene... Úgy gondoltam, hogy a 7000-rel illendõ bemutakozni, erre õ már az USTEAM hajnalán megteszi. Rám 2000 felett számítsatok! (Valaki tartsa már fejben, az úgy 3 év alatt lesz meg!)
:ejnye: Miiiiii? :eeek: Még nem mutatkoztál be???? Most azonnal! Ez példátlan!! Rögtön bemutatkozni!!!!!
kíváncsian várjuk: :3x3:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Member

Szijasztok.
Fehér János Zoltán Member vagyok, ez a 499. postom. Budapesten születtem a... Na jó ez nem érdekel senkit :D (még engem sem). Szegeden tanultam fél évig, lehet, hogy ismernék látásból valakit (Pirulán töröm az agyam, mintha már láttam volna). Ott gépbuzulást osztottak, én meg nem gépbuzultam és inkább eljöttem. Jelenleg angolt tanulok (tanulnék, csak hát a fórum...), mangát rajzolok, kisebb-nagyobb sikerrel, jelenleg filozófiai eszmefuttatásaimat rögzítem (és megtanulok nem egyszerûsíteni, hallod, Rounin? :)), mely a japán erkölcsök és a szocializmus vegyítésérõl szól, mint tökéletes államformáról. Aki még nem aludt el, annak írom:
Kedvenc animéim: Fullmetal Alchemist, School Rumble és Hellsing. Jöhet még a Ranma 1/2, a Slayers, a One Piece, a DB Z (játék formájában, a rajzfilm "türelmeseknek" való). Zeneileg a "móka-rap"-et szeretem (az anime intro-outro-kon kívül, persze :D), most Sickratman a favorit (miatta lõtték ki anno a Tilos Rádiót). Semmi különös nincs rajtam, csak annyi, hogy igyekszem összehozni Xelloss bácsi haját :D. Azt hiszem, nem hagytam ki semmit. Ja, szeretek RPG Pogózni :). Lesz rá lehetõségem?! :D

Raggie

Nna! Eez már valami!! Gyönyörû kis bemutatkozást láthattunk!! :tezsvir: Velkám tu ász! To jór szekond hóm! :D
Nna, akkor jöhetnek a bepótolnivalók: Cowboy Bebop sorozat+Movie, Samurai Champloo és még sok jó.
Egész estés filmekkel nemtom hogy állsz, de a Hayao-filmeket mindenképpen érdemes megnézni, valamint az Akirát, a Ghost in the Shell-t és a Vampire Hunter D-t... nna egyelõre ennyi! megyek gratulálni az 5hundred-hez! ;)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Pirula

Üdvözlégy Member!
Merrehol láttál engem? Oskolában biztos nem mert Gyõrben tanulok. :)

Xaga

Quote from: MemberSzijasztok.
......

U are now officialy Member of the Community!
Welcome, enjoy ur stay!

Member

Köszönöm, jókisfiú leszek :D.

Kuroi Tenshi

Na, csak jobb most meglenni evvel, nem?
(Nekem a 2. post volt a bemutatkozás; mit kéne avval 3kig várni?)
Üdv hivatalosan is! :)

Araki

Szép jó napot kívánok mindenkinek, én eddig bunkó voltam és nem mutatkoztam be, de akkor most bepótolom. Kezdeném azzal, hogy 16 éves vagyok és van egy bátyám, aki szintén ezen a fórumon fárasztja a jónépet (nevét még inkább nem árulom el, de lehet, hogy egyeseknek már nem titok...) Kedvenc animém a Fullmetal Alchemist :rolleyes: és reménytelenül odavagyok az egyik benne szereplõ úriemberért, Envyért (ez sem titok...). Továbbá még szeretem a Ranma 1/2-t, a School Rumble-t, A Slayers-et és a Galaxy Angel-t. Zeneileg bármit meghallgatok, csak az a lényeg, hogy japán legyen (na jó, azért vannak kivételek :D). Szabadidõmben mangát rajzolok és szeretek AMV-ket gyártani. Talán ennyi elég magamról... ja, fárasztó témáim és egyhangúságom miatt elõre elnézést kérek...

Didico

Na jó.... Ez elég gáz lesz.... Talán ott kezdem h, melyik animékért vok oda. Imádom a Beyblade-t, a Full Metal Alchemist-et és az Elfen Lied-et. Ezen kívül még sok mást, pl a One Piece-t, és Slayers-t... Rólam... hát...  16 leszek és 10.-es vok. A gimi ahova járok nem túl színvonalas. Imádom az animéket, és aki az ízlésemet nem tartja jónak az elmehet a sunyiba. Az animéken kívül csak a barátaimat és a rockot szeretem. Nagy vágyam, hogy megtanuljak japánul és kimehessek japánba. :whoah: :hopp: :angyali: :hehe: Ennyi...


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Xaga

Welcome to the Community young ones.

Araki

Quote from: DidicoNa jó.... Ez elég gáz lesz.... Talán ott kezdem h, melyik animékért vok oda. Imádom a Beyblade-t, a Full Metal Alchemist-et és az Elfen Lied-et. Ezen kívül még sok mást, pl a One Piece-t, és Slayers-t... Rólam... hát...  16 leszek és 10.-es vok. A gimi ahova járok nem túl színvonalas. Imádom az animéket, és aki az ízlésemet nem tartja jónak az elmehet a sunyiba. Az animéken kívül csak a barátaimat és a rockot szeretem. Nagy vágyam, hogy megtanuljak japánul és kimehessek japánba. :whoah: :hopp: :angyali: :hehe: Ennyi...
Hi, Didico-chan. Remélem jó haverok leszünk! :rotflol:

Member

Sziasztok, Anna és Dia! :D
Ja, bocs, Araki és Didico... Szerintem jó haverok leszünk, mint a való életben is. :hehe: Két hetet adok nektek a Senior Member eléréséhez! Let's get it started!!!!!!!!!!!!!!!!

Kuroi Tenshi

Quote from: Arakivan egy bátyám, aki szintén ezen a fórumon fárasztja a jónépet (nevét még inkább nem árulom el, de lehet, hogy egyeseknek már nem titok...)
*plafont nézve fügyülget*
csak nem kedvet kaptál az õ bemutatkozásán az elõbb?

:D

Üdv!

Kuroi Tenshi

Quote from: DidicoNa jó.... Ez elég gáz lesz.... Talán ott kezdem h, melyik animékért vok oda. Imádom a Beyblade-t, a Full Metal Alchemist-et és az Elfen Lied-et. Ezen kívül még sok mást, pl a One Piece-t, és Slayers-t...
Csá Didico!
Jó látni, hogy mág vannak olyanok is, akik bemutatkozással kezdik ;)

Kvikveg Pre-emptive Strike:
Nézz és olvass Hellsinget! :__devil:

:D

Araki

Quote from: Kuro_Tenshi*plafont nézve fügyülget*
csak nem kedvet kaptál az õ bemutatkozásán az elõbb?

:D

Üdv!
Üdv! Ennyire egyértelmû lenne a családfánk? :rolleyes: Amúgy õ mondta...

Member

IGEN!!! OLVASSATOK HELLSINGET!!! MEG NÉZZETEK IS!!!
(És ne Galaxi Angelt meg Beyblade-et :D)

Araki

Quote from: MemberIGEN!!! OLVASSATOK HELLSINGET!!! MEG NÉZZETEK IS!!!
(És ne Galaxi Angelt meg Beyblade-et :D)
A Galaxy Angel az "y". Amúgy anyád kínja.

Kuroi Tenshi

Quote from: ArakiÜdv! Ennyire egyértelmû lenne a családfánk? :rolleyes: Amúgy õ mondta...
Mivel alig pár órája vitatkoztatok az OTban :D

Araki

Quote from: White SeeDÜdv az újjaknak!
Üdv a régieknek! :)

Lazzaret

[SIZE="7"][COLOR="Red"]WELCOME!!![/COLOR][/SIZE]

:tezsvir:


www.arkangyalok.uw.hu

Kvikveg

Quote from: Kuro_TenshiCsá Didico!
Jó látni, hogy mág vannak olyanok is, akik bemutatkozással kezdik ;)

Kvikveg Pre-emptive Strike:
Nézz és olvass Hellsinget! :__devil:

:D
:D Udv ujak!
Kvikveg In-emptive strike: nezzetek es olvassatok Hellsinget!:__devil:
Meg Cowboy Bebopot, meg Ghost in the Shellt, meg meg k sokat, amit nem fogok ideirni, mert mar parszor leirtam. :)

Johetnek a Post-emptive strike-ok.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Necrid^

Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Moha

Üdv a fedélzeten, Member, Araki és Didico!