Bemutatkozások

Started by Shock12, 2003-09-25, 00:54:41

Previous topic - Next topic

Araki

Quote from: Akio-chanNekem semmi bajom Envy-vel...
Akkor nagy haverok leszünk.:) Ed tényleg nagy arc. Ahhoz képest, hogy fõhõs, egyáltalán nem idegesített. (ellentétben Linával a Slayers-bõl) De mondjuk jókat röhögtem azon, amikor Envy széjjelrúgta. (ott szerettem meg :rolleyes: )

Akio-chan

Quote from: ArakiAkkor nagy haverok leszünk.:) Ed tényleg nagy arc. Ahhoz képest, hogy fõhõs, egyáltalán nem idegesített. (ellentétben Linával a Slayers-bõl) De mondjuk jókat röhögtem azon, amikor Envy széjjelrúgta. (ott szerettem meg :rolleyes: )

Na én meg ott pont nem kedveltem Envy-t....de amúgy bejött

Shiroi: eh...mi?
Akinek nincs esze, legyen notesze! | "Chikyuu No Miraini Gohoushi Suru Nya!" ^_^

My deviantart homepage

Szeretnél saját avatárt? Akkor klikk ide: http://www.imvu.com/catalog/web_registration.php?userId=348756

Member

Quote from: Akio-chanShiroi: eh...mi?
Ott van Quote mellett az edit gomb, ott át tudod szerkeszteni azt, amit beírtál. Moderátorainknak sor kellemetlen percet megspórolhatunk, ha nem postolunk 3 üzenetet egymás alá, hanem egybefonjuk. Ennyi. :)

Araki

Quote from: Akio-chanNa én meg ott pont nem kedveltem Envy-t....de amúgy bejött
Pont most néztük meg ezt a részt még egyszer (asszem negyedszerre nézzük a sorozatot, de még mindig vannak benne felfedezendõ dolgok). Szerintem jó móka.:hahaha:

Yakumo

Quote from: Akio-chanNa én meg ott pont nem kedveltem Envy-t....de amúgy bejött

Shiroi: eh...mi?
1. Tudom, fiatalok vagytok, de: Ha továbbra is a Bemutatkozások Topicban tárgyaljátok ki azt, hogy ki milyen karaktert kedvel egymondatokban ráadásul, akkor rövid úton ki lesztek moderálva innen.
2. Ha valamit nem értesz, akkor próbálj azért piciny tisztelettel kérdezni, ne a fent látható módszerrel. Pláne egy Moderátortól.
Köszönjük!

Didico

Megkérdezem máshol is, de... hol lehet bejelentkezni úgy ide, h animét töltsek le...? Egy csomószór próbáltam de nem küldtek jelszót... Kérek ezért mindenkit ne szerencsétlenezen le. :hahaha: :ejnye:


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Kvikveg

#3636
Quote from: Akio-chanSziasztok én Akio--chan vagyok, egy nagy animefan (nahát ki hitte volna :D)
Ma regisztráltam itt a fórumon...ti mióta vagytok itt?
Lehet ugy egy eve. Elado, ha meg akarja venni...*
.
.
.
Oppsz, az mas.
Nem is tudom... 1-2 eve? Hah, Moha tud valamit. Lassuk csak. Marc 2004, aaaz... majdnem 2 ev. Hûûûûûû...:3x3:

edit: tenyleg, lassan megint be kene mutatkoznom... Merthogy lediplomaztam tavaly ugye, van melom meg elkezdtem kendozni, most meg fallabdazni... Jelentos valtozasok... :)
Es a postjaim szellemi szinvonala ezeknek az energiaelszivo tevekenysegeknek koszonhetoen melyrepulest tart. Ld post eleje. :lul:

[SIZE="1"]*nos vki mar felreertette... SWIV.resz, Mos Eisley belepo szoveg. Bar... felreertve jobb poen... :lul:[/SIZE]
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Akio-chan

Ok ok azért nem vagyok :lame: ....
Csak azt nem tudom hogyha editelem a hozzászólásomat akkor hogy tudok több idézetet belerakni?
Akinek nincs esze, legyen notesze! | "Chikyuu No Miraini Gohoushi Suru Nya!" ^_^

My deviantart homepage

Szeretnél saját avatárt? Akkor klikk ide: http://www.imvu.com/catalog/web_registration.php?userId=348756

Member

Quote from: Akio-chanOk ok azért nem vagyok :lame: ....
Csak azt nem tudom hogyha editelem a hozzászólásomat akkor hogy tudok több idézetet belerakni?
Megnyitod az üzit Quote-tal, kijelölöd azt, ami kell, ctrl + C, a saját üzide az edit, aztán rakd a kurzort oda, ahova szeretnéd tenni és ctrl + V.
Ha vágod ezeket a jeleket:
[QUO*TE=NÉV] [/QUO*TE] (csillag nélkül, persze, de amúgy átalakulna)
akkor csak kijelölöd az idézetetnek szánt szöveget, ctrl + C, megnyitod edittel a sajátodat és a fent láthatóakat köté írod.

Sztem az elõbbi egyszerûbb. :rolleyes:

Akio-chan

Oh köszönöm szépen ^_^
A rajzot ami az aláírásodban van te csináltad?
Akinek nincs esze, legyen notesze! | "Chikyuu No Miraini Gohoushi Suru Nya!" ^_^

My deviantart homepage

Szeretnél saját avatárt? Akkor klikk ide: http://www.imvu.com/catalog/web_registration.php?userId=348756

Member

Quote from: Akio-chanOh köszönöm szépen ^_^
A rajzot ami az aláírásodban van te csináltad?
Ehe :D. A távolabb lévõ egész szépen kancsalít kifele :).
Õ vagyok az RPG Pogóban (Egy Homunculussá lefokozott Xelloss-klón :D).

Próféta

Elõször is: szia&üdv mindenkinek, aki az elõzõ 72 oldalon jelentkezett be!

Másodszor: van már huszonvalahány hozzászólásom, szóval lassan ilendõ lenne két szót szólni magamról. Persze az lett volna szép, ha így kezdtem volna.

Nahát: Budapest székesfõvárosba vagyok való, jelen betû leütésekor 20 éves (alsó egészrészben), a BME villanykar mûszaki informatika szakára járok, és éppen félúton, mivel az ötbõl két és fél évet a mai szent nappal letudtam. Amúgy jól érzem magam az egyetemen, jól megy, tetszik, szeretem, van egy pici szakmai elhivatottság, miegymás.

Viszont csak mû-mûegyetemista vagyok, mert fajtámmal ellentétben nem vagyok az az ivócimbora / kocsmatöltelék / buliarc alkat, márpedig szinte mindenki más igen. Szóval én ilyen csendes szoba-kocka vagyok, aki kedveli a jó filmeket és könyveket (mindenki olvasson American Gods-t!), és egész jól megvan velük is.

Alacsony, hájas, szemüveges és most már bajusztalan vagyok, aligha én leszek a következõ Bond-színész, ilyenkor szokás ugye a belsõ értékekrõl papolni ;) de nekem az sincs, innen pedig rögtön tudhatjátok, mekkora egy álszerény vagyok :) .

Kapcsolatom az animékkel: az õs-RTL-Klubos Johnny Tornado, Candy Candy&co-t nem számolva az elsõ: úgy 2000 körül lehetett, hogy egy suli-vetítésen megismerkedtem az X-The Movie címû filmmel. Mivel most vagyok egy 15 éves szellemi színvonalán, akkor egy 10 éves agyával nézhettem meg; akciódús volt, bizarr, és nagyon új; úgy éreztem, hogy addig kimaratam valamibõl. Mai szemmel biztosan nem tetszene (fõleg hogy az X TV sorozat ezerszer jobb), de akkor igen nagy hatást tett rám. Szóval valahol így kezdõdött, aztán magánnyomozásképp belevetõdtem a témába, jött kezdetnek a Ghost in the Shell, meg Akira, meg Escaflowne movie, meg Jin-Roh, ezek után viszont már számon se tudom tartani.

Hát köbö ennyi. Szevasztok! Van valami kötelezõ téma, amit kihagytam?

Lt. Simoan Blarke

üdv Profeta! jó ez így ;)
(btw. én se vagyok kocsmatöltelék bulizós infós, holott én is VIK infóra járok BME-n... meg még jópáran... lehet, hogy nem ismered eléggé a szakot?:))
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Próféta

Quote from: blarkeüdv Profeta! jó ez így ;)
(btw. én se vagyok kocsmatöltelék bulizós infós, holott én is VIK infóra járok BME-n... meg még jópáran... lehet, hogy nem ismered eléggé a szakot?:))
Ez kész... egy más fórumban se ilyen jó a reakcióidõ! Amúgy tisztában vagyok vele, hogy sarkosan fogalmaztam, az évfolyamról a közeli ismerõseim java része is szolid életvezetésû.. csak hát a klasszikus mûegyetemistát mégiscsak ivás közben képzeli el az ember :)
Na hogy igazán megdöbbentselek: én hovatovább absztinens vagyok!
Amúgy néztem már korábban is, vogy van 3-4 infós itt, akkor jó helyre jöttem :)

HVp213

Üdv Itthon Profeta!
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Yakumo

ÜDV Itt Profeta-úr! :jee:

Xaga


Lythis

Greetz Akio, Araki, és - mostmár hivatalosan is - Profeta!!
(és persze mindenki más, ha kihagytam volna valakit)

 Áhh, amúgy itt senki nem utál senkit, de ha jót akartok, és meg akarjátok magatokat kímélni sok hülyeségtõl, és felesleges olvasástól, akkor az offtopic utóbbi 5 oldalán található személyeket ignore-ra pakoljátok, és onnantól tudtok békésen, és nyugodtan fórumozni:D

Mattanja

Üdv Profeta!
Quote from: LythisÁhh, amúgy itt senki nem utál senkit, de ha jót akartok, és meg akarjátok magatokat kímélni sok hülyeségtõl, és felesleges olvasástól, akkor az offtopic utóbbi 5 oldalán található személyeket ignore-ra pakoljátok, és onnantól tudtok békésen, és nyugodtan fórumozni:D
Jó ötlet... ;)
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Member

Üdvözlégy Próféta, hozd el az Igét! :)

sirtomi


Kuroi Tenshi

1 Kuro_Tenshi, a mi animenézõ testvérünknek, Profetának: kegyelem néked és békesség!

:)

Moha

Üdv a fedélzeten Profeta! :tezsvir:

Ramiz

Üdv Profeta! Az ivás és a szobában-ülés-számítógépezés nem üti egymást! ;)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Dreamcleaver

Quote from: ProfetaHát köbö ennyi. Szevasztok! Van valami kötelezõ téma, amit kihagytam?

Igen a csajok...ja bocs ez nem az a forum. ^^ Üdv Profeta!

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Kvikveg

Udv Profeta! Nezz Hellsinget!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Necrid^

üdv Profeta!!
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Member

Quote from: KvikvegUdv Profeta! Nezz Hellsinget!
:lol:

Ramiz

Üdv Roronoa_Zoro! Király a neved! One Piece rulez!!! :cool: :hail:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Üdv az újaknak, érezzétek magatokat otthon itt a fórumon! :whoah:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"