Bemutatkozások

Started by Shock12, 2003-09-25, 00:54:41

Previous topic - Next topic

Vóbert

Quote from: TriviJajj neked, Vóbert :hehe::D

Most, hogy mondod... mégeccel elolvastam a bemutatkozását :) Hát igen... van benne valami :hehe:
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Bloodstephan

Quote from: VóbertMost, hogy mondod... mégeccel elolvastam a bemutatkozását :) Hát igen... van benne valami :hehe:

Nem sikerült, ugyanis a proxis dolgokat is megbuherálták.... de még próbálkozok, nem adom fel! :comp:

Vóbert

Quote from: BloodstephanNem sikerült, ugyanis a proxis dolgokat is megbuherálták.... de még próbálkozok, nem adom fel! :comp:

Az gáz, mert akkor sokkal több ötletem nekem sincs... sorry
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Bloodstephan

Quote from: VóbertAz gáz, mert akkor sokkal több ötletem nekem sincs... sorry
Azért még üldözhetlek? :uzi:  :rolleyes:

Totya

Quote from: FeldinÜdv Bloodstephan és Tonya!!!!

Az a Tonya az Totya na mind1  :rotflol:

Azért köszi
Teacher Banzai!!!

Totya

Üdv Bloodstephan!!!

Azért úgy nézem mindenki elég kreatív üdvözlésben én sem lóghatok ki a sorból  :hopp:  :hopp:  :hopp:
Teacher Banzai!!!

Vóbert

Quote from: BloodstephanAzért még üldözhetlek? :uzi:  :rolleyes:

De csak finoman és távolról :D :hehe:
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Bruce

Üdvözlök mindenkit, aki az utóbbi időben került felénk!

Quote from: TotyaAzért úgy nézem mindenki elég kreatív üdvözlésben én sem lóghatok ki a sorból  :hopp:  :hopp:  :hopp:
Üdv a kreatív csoport foglalkozásain!

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Feldin

:wtf:
Gomen Totya!!!
Fáradt voltam meg figyelmetlen.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Totya

Quote from: Feldin:wtf:
Gomen Totya!!!
Fáradt voltam meg figyelmetlen.

Semmi baj csak egy kis helyreigazítás volt  :hehe:
Teacher Banzai!!!

DWz

Sziasztok mindenki, jol megtalaltam ezt a topicot is, bunko modon elobb segitseget kerve. ;)

Mar majdnem 24 eves vagyok, tanulast mar meguntam, szoval dolgozok. A Trielas avatarom ellenere fiu. Nem is tudom, melyik Animet lattam eloszor, talan meg a Ghost in the Shellt, ami a zenejen kivul nagyon nem tetszett. Kicsit elvont nekem, vagy meg nem vagyok eleg idos hozza, vagy nem tudom. Utana jott a Final Fantasy film, ami nagyon szepen kivitelezett, de meg mindig nem egeszen hozta meg a kedvem a sorozatokhoz. Ezutan Cowboy Bebop, es mar el is vesztem, egyszeruen nem lehetett abbahagyni. Utana Lain, majd hosszas kihagyas utan a lightos Azumanga Daioh. Utolso elotti szerzemenyem a Gunslinger Girl, ami szinten hatalmas komolysag, majd Scrapped Princess, es hamarosan probalkozom a Love Hinaval.

Nincs mas, ha valamire kivancsiak vagytok, ugyis megkerdezitek. :)

Shadowolf

Quote from: DWzSziasztok mindenki, jol megtalaltam ezt a topicot is, bunko modon elobb segitseget kerve. ;)

Üdv errefelé! A bemutatkozásod miatt meg ne aggódj, én pl. csak az 1000.-ik post-omban tettem meg. :D

Totya

DWz üdvözöllek köreinkben

A Ghost in the shell volt elvont? Bezzeg a Lain
Teacher Banzai!!!

.Attila

Hajimemashite DWz!

Nem vagy bunkó, senki sem talál ide elsőre :)
Az avatar meg semmit nem számít, lásd az én avataromat meg aláírásomat (megjegyzés: én is fiú vagyok).
GITS: hát az nekem sem jött be.
CB-ből még csak movie-t láttam (megvan DVD-n :)), az jó volt.
Azumanga Daioh -> fenomenális egy sorozat szvsz :D

A Love Hina-ról -> a romantikus vígjátékok egyik legjobbja, ha tetszik a műfaj, akkor ez biztos be fog jönni.

DWz

Totya: Nevetni fogsz, a Lain nem elvont, a Lain nekem kristalytiszta, mindent ertek belole, es fantasztikusan jo! Evvel szemben a GiTSet nem tudtam szeretni.

Trivi: Kivancsi vagyok mar a LHra, romantikus anime vigjatekhoz meg nem volt szerencsem.

Shadowolf: Akkor jo! :D

Totya

Quote from: DWzTotya: Nevetni fogsz, a Lain nem elvont, a Lain nekem kristalytiszta, mindent ertek belole, es fantasztikusan jo! Evvel szemben a GiTSet nem tudtam szeretni.


Nem nevetek. Amikor megnéztem az angol tudásom nem volt még elegendő hozzá.  :rotflol:
Teacher Banzai!!!

noriko

Üdv DWz!

Akkor én kérdeznék... a location: Italy az ilyen "in my dreams" Italy, vagy komolyan Italy?  :)
"I wish I could, but I don't want to."

Saori

Üdvözlet DWz! :)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Feldin

Üdv DWz!!!

Én szerettem a GITS-et...
Sebaj. Nem tetszhet mindnkinek ugyanaz :)
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Shock12

Quote from: SaoriÜdvözlet DWz! :)
Hai-Hai ! ÜDWzlégy ! :)

ignus

Üdv minden új membernek... Sajnos ezt a topicot nem támogatta a gépem igy nem tudtam megnyitni és ezért nem üdvözöltem senkit már régóta.... :lame: Ez nem volt jó kifogás asszem, de már mindegy! (most az edit gomb sem működik!)  :D
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Shock12

Quote from: ignusÜdv minden új membernek... Sajnos ezt a topicot nem támogatta a gépem igy nem tudtam megnyitni és ezért nem üdvözöltem senkit már régóta.... :lame: Ez nem volt jó kifogás asszem, de már mindegy! (most az edit gomb sem működik!)  :D
Jajj de rossz volt... :D

Soridan

Pfff.... na ezt a threadet sem olvasom vissza :rolleyes: Grüss Gott minden újoncnak!
(Főleg akinek Guts a példaképe :D (tudom, hogy Bloodstephan))
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

DWz

Nektek is ÜDWzlégy! :D

Nem-nem, Triela van Italyban, en itt, Magyarorszagon.

DWz

Quote from: TotyaNem nevetek. Amikor megnéztem az angol tudásom nem volt még elegendő hozzá.  :rotflol:

Ja, az mas. Akkor mindenkepp nezd meg kesobb, a legleslegjobb!

Bruce

Üdv köztünk DWz! Érezd magad otthon :)

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

DWz

Koszi Neked is. Mindenfele nyali nelkul mondom, ide erdemes jarni. Teljesen mas a legkor, mint egy atlag forumon.

noriko

Quote from: DWzNektek is ÜDWzlégy! :D

Nem-nem, Triela van Italyban, en itt, Magyarorszagon.
Áj szí! amúgy fura is volt hogy usteam ilyen simán bejön Olaszoban is. másszóval gondolhattam volna. :rolleyes:
thx
"I wish I could, but I don't want to."

DWz

Jaja. De igazabol embereket se gyilkolaszok, komolyan! :)

noriko

:lol:  odáig még nem is jutottam! különben lehet hogy arra is rákérdezek!:D
csak a location tűnt fel, mert az itt van a neved mellett.
"I wish I could, but I don't want to."