Bemutatkozások

Started by Shock12, 2003-09-25, 00:54:41

Previous topic - Next topic

katz

Quote from: Raggie GordonAjjaj kezd nõi többség kialakulni itt a fórumon!
Végre :D :jee:

Üdv az ujaknak!

Kairakuda

Quote from: Raggie GordonA Leffe télleg naggyon király,  de ittál már cseh-söröket? Azok nem semmik!

Francia kedvenc: Pelforth, osztrák kedvenc:  Wieselburger, ír kedvenc: Caffrey's, persze a cseh söröket is szeretem...



Raggie

#2822
Quote from: KairakudaFrancia kedvenc: Pelforth, osztrák kedvenc:  Wieselburger, ír kedvenc: Caffrey's, persze a cseh söröket is szeretem...
Ezek közül még csak az osztrákhoz volt szerencsém, de jól hangzik a másik kettõ is. A Cseh sörökbõl a kedvenceim: Pilsner Urquell, Staropramen, Kozel, Kru¹ovice. Mindegyikbõl(kiveéve a PU-t) van világos, félbarna és barna.
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Kvikveg

Szia Kairakuda! Szokj le a sorrol, van mar eleg soros itt a forumon! (Mondtam mar, hogy hanyok mar a latvanyatol is?) Nezz Hellsinget! :__devil:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kairakuda

#2824
Quote from: Raggie GordonA Cseh sörökbõl a kedvenceim: Pilsner Urquell, Staropramen, Kozel, Kru¹ovice. Mindegyikbõl(kiveéve a PU-t) van világos, félbarna és barna.

Egyenlõre még csak ez elsõ kettõt kostoltam (Starót csapolnak az 5-ösben), de a másik kettõt is szivesen kipróbálnám, fõleg a Kozel tetszik, nagyon mutatós a honlapjukon a két korsó a csaposnéni kezében :lul:

Quote from: KvikvegSzokj le a sorrol, van mar eleg soros itt a forumon!

 :linsux: Ez egy nagyon rossz elképzelés, szó sem lehet róla!



Raggie

Quote from: KairakudaStarót csapolnak az 5-ösben
Akkor az már csak jóó hely lehet!!
Quote from: Kairakudaa másik kettõt is szivesen kipróbálnám, fõleg a Kozel tetszik, nagyon mutatós a honlapjukon a két korsó a csaposnéni kezében :lul:
Jaja!! És már kapni itthon is! Mostanában kezdték behozni, vannak már plakátjaik Pesten!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

.Attila

:_off: Ez itt nem a sörtopic!

Üdv Kairakuda!

Raggie

Quote from: Bonci:_off: Ez itt nem a sörtopic!

Üdv Kairakuda!
Csak éppen mélyebb dimenzióiba léptünk az egymás üdvözlésének! Meg hát egyre jobban bemutatkozott! :D Najó menjünk a Gasztronómia topicba! :)

Edit: és bocs Bonci az offolásért!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Darkstar

Üdv Kairakuda!
(Magyar sörök?)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kairakuda

#2829
Quote from: Raggie GordonMeg hát egyre jobban bemutatkozott!

Aha, mostmár mindenki azt hiszi, hogy csont alkesz vagyok...  :rolleyes:

Quote from: Darkstar(Magyar sörök?)

(Borostyán)



Cobra

Üdv, esetleg a nicked eredetérõl is mondhatnál pár szót, hogy visszatérjünk a témához.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Meske

Üdv itt Csipike és Kairakuda!

Kairakuda: a neved eredetére én is kíváncsi lennék, s megírhatnád a megfelelõ threadben: Kinek honnan származik a neve?
Egyébként akrva akaratlanul is állandóan karikatúrának olvasom a neved, mert valahogy az jön a számra... :o :p

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Leon Carter

Üdvözletem minden Anime és Manga Fan-nak!

Szerény személyem Kvikveg-nek és a sorsnak köszönhetem, hogy most írhatok nektek és ott lehetem a meeten!  
Egy éve ismerkedtem mag az ainme humoros, szép és müvészi világával!
Kedvenceim:

Manga:
1: Blame  
2: Gits
3: Hellsing

Animébe:

Mozi:
1: Gits2
2: Gits1
3: Ninja Scroll
4: Grave of fireflys
5: Totor
6: Escaflowne
7: Akira
8: wonderfull Days

Sorozat:
1: Gits Sac 1-2 (igaz még nem fejeztembe)
2: Hellsing
3: NGE
4: Golden Boy
5: Escaflowne

Jelenleg folyamatban:
Hack and sign
FLCL
EXEL Saga
Trigun
Cowboy bebop
Tenchi (meet)

Egyébként szeretm a jazz-t és a DnB!  
Mozi filmekben a Tarantinó jellegû filmeket szeretem!
Pc Game-be : Hl2, Cs, Oni, Star Craft
Konzol: Resident, MGS...

Nagyon király volt a Meet.....(ezt msáhol folyt. köv)

Darkstar

Üdv most már itt a fórumon is LC!  :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

.Attila

Hajimemashite Leon Carter! Douzoyoroshiku onegaishimasu!

Moha

Üdv a fedélzeten Leon Carter! :tezsvir:

Meske

Üdv neked is itt Leon Carter!

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

HVp213

Üdv itthon Csipike, Kairakuda & Leon Carter! :jee:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Necrid^

Welcome Leon Carter :jee:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Kvikveg

Most mar itt, "hivatalosan" is: udv Leon Carter! :D:D:D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Djinn

Üdvözlet Leon Carter! :)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Raggie

Helló Leon Carter!
Annimében és mangában naggyon jó az ízlésed! :jee: Csak így tovább és azt a CB-t megnézni ám! A meeten most sajna nem voltam már egy ideje, mert tüdõgyuszis vagyok, de ha minden igaz, akkor a kövin már leszek! Addig is üdv itt a fórumon!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Üdv Leon! Blame rulez! MEg a többi! :cool: Király végigolvasni más listáit, mert újra meg újra eszembe jut, hogy mennyi jó anime és manga van. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kairakuda

Quote from: Raggie GordonNeked biztos tetszeni fog még a : Cowboy Bebop sorozat

Köszönöm a tippet, még csak két részt néztem meg, de nagyon bejön...



Raggie

Quote from: KairakudaKöszönöm a tippet, még csak két részt néztem meg, de nagyon bejön...
Nna, mondom én! Csak megnézni végig! Még a legjobb részeket nem is láttad! :)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

educika

Üdv mindenkinek:)

Én lenni a "hasriszás" csaj a vasárnapi meetrõl...
Gondoltam, ha mzár ugyis részt vettem ( eddig 2) vetítésen, ide is írnom kéne vmit, nehogy zárkozottnak tûnjek (mondjuk az avgyok:).
SZóval, kb. ötödikes korom óta szeretem az animéket, anno Sailor Moonnal kezdtem, imádtam, állandóan abból másolgattam karaktereket, majd kitaláltam magam is rajzocskákat. Végül a rajzolási szenvedélyem addig fajultr, hjogy felvettek egy mûvészképzõbe, majd miután elvégeztem, felvettek a Képzõmûvészeti egyetemre pestre. Egyszóval imádok rajzolni.
ANimében elég válogatós vagyok, nem szeretem a nincs története, és bugyután megrajzolt rajzfilmeket.
Zenében elég mindenevõ vagyok, bár sokkal jobban bejön a rock, metal, punk,  ska, mint a pop hülyeségek. No meg jazz és az improvizatív zene a legkirályabb basszusgitárral:)
Hát ennyi bõven elég rólam. Már túl sok is:)
"I find it kinda funny I find it kinda sad that the dreams in which I'm dying are the best I've ever had..."

Moha

Üdv a fedélzeten educika! :tezsvir:
Quote from: educikanem szeretem a nincs története, és bugyután megrajzolt rajzfilmeket.
Szerencsére anime között ilyenbõl elég kevés van. ;)

Látom, a zenei ízléseddel nincs baj. :)

Jó szórakozást a fórumon!

educika

Õõõ, hát szerintem elég sok anime van olyan ami nekem nem tetszik...pl az olyan Doremi meg pokemon meg digimon egyéb ilyen szerintem bénaságok nem nagyon kötnek le, bocsánat, ha vkinek ezzel a lekivilágába gázoltam volna:)
"I find it kinda funny I find it kinda sad that the dreams in which I'm dying are the best I've ever had..."

Kvikveg

Udvozlet educika! Nezz Hellsinget! Tegyel fel kepeket a fanart szekcioba! :D
Es tovabbi jo "hasriszalast"! :D
(Egyszer majd osszeeresztelek szinten hastancolo ismerosommel.)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Meske

Üdv itt educika!

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.