Bemutatkozások

Started by Shock12, 2003-09-25, 00:54:41

Previous topic - Next topic

Xipe

Quote from: YakumoKedves Hork bemutatom: Õ Xipe:D
Ne ijedj meg, olvasd el a Profile-ját, utána is ráérsz:lul:!


mondjuk ez azert szerintem mar valami hogy engem kulon be kell mutatni masoknak.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Lythis

#3481
Greetingz minden új tagnak!

Djinn

Üdvözlet Hork!! :haha:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Necrid^

Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Kvikveg

Szia Hork!

Nezz Hellsinget! Olvass Hellsinget!:__devil:
Ajanlom meg a Cowboy Bebopot, a Trigunt az eredeti hanggal - 6 resz megtekintese elott tilos nyilatkozni, Haibane Renmei-t. Stb-stb. :)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

SaiyaGin

Helló Hork!
Nézz Full Metal Panic-ot! :whoah:

Yakumo

Quote from: KvikvegSzia Hork!

Nezz Hellsinget! Olvass Hellsinget!:__devil:
Ajanlom meg a Cowboy Bebopot, a Trigunt az eredeti hanggal - 6 resz megtekintese elott tilos nyilatkozni, Haibane Renmei-t. Stb-stb. :)
A Hellsinget ki hitte volna? :lol:
A Trigun IGAZ-IGAZ! Tessék nézni eredeti hanggal és egy idõ után különben is igen komolyra vált ám a téma:jee:

Necrid^

Amit aljánlok :
1- initial-D ( ez sztem naon fog tetszeni neked)
2- Cowboy Bebop
3- Samurai champloo
4- Bleach
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Ramiz

Quote from: YakumoKedves Hork bemutatom: Õ Xipe:D
Kedves Hork, bemutatok Õ Xipének: :kabbea: :D
Õt azért kell külön bemutatni és neki azért kell bemutatni, mert el akarja hitetni az új tagokkal, hogy ide csupa ilyen "barátságos" emberek járnak, mint õ, de ezt nehogy elhidd, mert csak õ ilyen [SIZE="1"](és nagyon büszke rá)[/SIZE]. Ja, és azt hiszi, hogy fegyvertény, hogy nem használ ékezetes betûket, pedig csak nem tudja, hogy hol kell átállítani az angol billentyûzetkiosztást magyarra. :hehe: És igenis láttuk már vigyorit használni. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Xipe

Quote from: RamizKedves Hork, bemutatok Õ Xipének: :kabbea: :D
Õt azért kell külön bemutatni és neki azért kell bemutatni, mert el akarja hitetni az új tagokkal, hogy ide csupa ilyen "barátságos" emberek járnak, mint õ, de ezt nehogy elhidd, mert csak õ ilyen [SIZE="1"](és nagyon büszke rá)[/SIZE]. Ja, és azt hiszi, hogy fegyvertény, hogy nem használ ékezetes betûket, pedig csak nem tudja, hogy hol kell átállítani az angol billentyûzetkiosztást magyarra. :hehe: És igenis láttuk már vigyorit használni. :D


egyszeruen Alt+Shift-et kene nyomnom de minek ha ugyis megertitek.
igaz, hasznaltam mar vigyorikat is, foleg a ket szamjegyben szamlalo vigyorit.
Emellett Ramiz, mikor ernel ra?(PM-elj ram vagy holnap megbeszeljuk.)

es kulonben nem csak en vagyok ilyen.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

HVp213

Üdv Itthon Hork! :whoah:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Hork

Szep napot!

Meg mindig zavarban vagyok, hogy hova, mit, kinek, miert irjak (egy darabig igy is lesz).
Ma is megerte felkelni. Ismerosomnek tonkre ment a valtoja (kocsi), es ma jartuk a bontokat, hol talalunk egyet olcson, epp visszafele tartottunk Varadra - tartottuk a 130-at (Daciaval) -, az ismerosom vezetett, es egy ovatlan pillanatban, mikor epp zart vonalon, kanyarban, telepulesen elozott megjelent egy rendor az ut kozepen. A buntetes atszamitva 55000 ft lett volna, nem is beszelve arrol, hogy a kocsi forgalmia se volt nalunk. 3 rendorbol csak egy volt "szigoru", ugyhogy vegul egy jo kis ordibalassal megusztuk.

Meg kell jegyezzem, hogy a rendor kocsi (LOGAN) sokkal jobban nez ki mint a szeriaban kaphatoak.

Necrid^

Quote from: HorkSzep napot!

Meg mindig zavarban vagyok, hogy hova, mit, kinek, miert irjak (egy darabig igy is lesz).
Ma is megerte felkelni. Ismerosomnek tonkre ment a valtoja (kocsi), es ma jartuk a bontokat, hol talalunk egyet olcson, epp visszafele tartottunk Varadra - tartottuk a 130-at (Daciaval) -, az ismerosom vezetett, es egy ovatlan pillanatban, mikor epp zart vonalon, kanyarban, telepulesen elozott megjelent egy rendor az ut kozepen. A buntetes atszamitva 55000 ft lett volna, nem is beszelve arrol, hogy a kocsi forgalmia se volt nalunk. 3 rendorbol csak egy volt "szigoru", ugyhogy vegul egy jo kis ordibalassal megusztuk.

Meg kell jegyezzem, hogy a rendor kocsi (LOGAN) sokkal jobban nez ki mint a szeriaban kaphatoak.
Mázlista. engem is multkor meg fogtak mert az egyik lápma nem mülküdott. de végulis meg usztam :)
Amugy ilyen postok. az offtopic theardben érdemes postolni.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Shinwa

Soridan deshita.
Rounin deshita.
Shinwa desu.

Ennyi talán elég :p

Ramiz

Üdv Hork! Ne legyél zavarban, postolj akárhova nyugodtan, ahol témába vág. :)
(Xipe, mázlid van, bizonyítást nyert, amit mondtál, miszerint nemcsak te nem használsz ékezeteket. :D )

Üdv Shinwa! Az Írásokba postoltál elõször, asszem ez jelent valamit: újabb költõvel gazdagodtunk! :cool: Miután ide is írtál, és mindenkinek bemutatkoztál, elvesztél végleg, most már fórumoznod kell! :D Ne is ellenkezz a fórum hívó szavának. :tezsvir:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Üdv Shinwa fórumozz sokat és nézz Cowboy Bebopot! ;) :jee:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Shinwa

Quote from: ShinwaSoridan deshita.
Rounin deshita.
Shinwa desu.

Ennyi talán elég :p

Vajon értették is, vagy csak udvariasak voltak? :confused:

Biztos nem értette legalább egyikük. Különben tudná: Cb megnézve rég.

Bruce

Quote from: ShinwaVajon értették is, vagy csak udvariasak voltak? :confused:

Biztos nem értette legalább egyikük. Különben tudná: Cb megnézve rég.
Hehe, szerintem nem értették... Vagy csak nagyon jól titkolják.

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Raggie

:confused: :3x3:  Ööööö... akor most mivan? Ki deshita és ki desu?? Meg miafranc?
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Moha

Quote from: ShinwaSoridan deshita.
Rounin deshita.
Shinwa desu.

Ennyi talán elég :p
Ejnye! :ejnye: Legalább a 3000-ig elmehettél volna! :haha:
De most már tudom, mi a lényeg:
1. Szeretsz írni a bemutatkozásokba, ill. begyûjteni az üdvözléseket
2. Nem akarsz a post-toplistába kerülni. :D

Na, akkor üdv neked! :P
Százalék alapján akkor kb. 7123 post után esedékes az újabb change. :hehe:

Kuroi Tenshi

Quote from: ShinwaSoridan deshita.
Rounin deshita.
Shinwa desu.

Ennyi talán elég :p
Ja, elég legyen már belõled! :D

Yakumo

Quote from: ShinwaSoridan deshita.
Rounin deshita.
Shinwa desu.

Ennyi talán elég :p
Ez meg ki a franc? :hahaha: Azért sikerült felültetned pár embert, valld be ezt élvezed:D :lol:
Én nem üdvözöllek, lévén nincs aktualitása:D Éljen a Mission Name-Change:D ;)

Lt. Simoan Blarke

Quote from: YakumoEz meg ki a franc? :hahaha: Azért sikerült felültetned pár embert, valld be ezt élvezed:D :lol:
Én nem üdvözöllek, lévén nincs aktualitása:D Éljen a Mission Name-Change:D ;)
érdekes, én pl. értem. deshita = voltam, desu = vagyok. üdvözlet, Shinwa-chan :p :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Kvikveg

Quote from: ShinwaSoridan deshita.
Rounin deshita.
Shinwa desu.

Ennyi talán elég :p
Mar megint??!:beken:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Quote from: ShinwaVajon értették is, vagy csak udvariasak voltak? :confused:
Nyilván azért váltasz megint "személyiséget" (nevet, gondolom az avatárok stílusát is), mert azt akarod, hogy úgy viselkedjünk, mintha más lennél. Hogy ennek a :lame: -ségnek mi értelme van, pláne hogy megmondtad, hogy ki vagy, azt nem tudom. Talán le kéne ülni az összes hasadt személyiségeddel és megbeszélnetek, hogy akkor ki is irányít. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Cobra

Nem lett volna egyszerûbb zsozso-sama-val nevet változtatnod?
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Lythis

Csak h nõjön a májad, üdvözlöm ezt a megnyilvánulásodat is Rou-chan!:D

 Megtudhatjuk új arcod minek köszönhetõ, avagy inkább megtartod magadnak az információt? (igen, tudjuk, azt írsz, amit akarsz, nem tudjuk leellenõrizni blabla... azért megkérdezni csak meg lehet, nem? Jah, és haladj a kronológiával!!:D)

Necrid^

Quote from: ShinwaSoridan deshita.
Rounin deshita.
Shinwa desu.

Ennyi talán elég :p
sup? hogy? minek? amugy üdv.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Xaga

Quote from: ShinwaSoridan deshita.
Rounin deshita.
Shinwa desu.

Ennyi talán elég :p
re :)

Relunx

Üdv Hork!
Ajánlom az: Angel Cop-ot!

Relunx