Bemutatkozások

Started by Shock12, 2003-09-25, 00:54:41

Previous topic - Next topic

RE@L

Hi all!
Mondhatni én 1 nyúbi vagyok itt.....
Nem szoktam olyan nagyon sûrün fórumozgatni, voltam már 1-2 helyen, de inkább nem említeném meg.
Inkább csak azért írok mert emléxem annakidején kb fél éve
(najó ez nem igaz mert elõtte is láttam animét csak nem fogott meg annyira)
Megnéztem a Gits et (most jönnek a szövegek h persze csak ezt láttam meg mindenki ilyeneketnéz meg stb.... de szerintem ezzel nincs semmi baj hiszen hétköznapi ember mi másról hallot volna? ) Rögtön megis néztem a Stand Alone complexet is meg a 2. részét az Innocencet. Arra is vetemedtem h lefordítsak a 2. GIG bõl 2.5 részt 05. et nemvolt még lelkierõm befejezni (annak ellenére nagyon sok pozitív visszajelzést kaptam, megjegyzem persze negatív is volt.) TheREaLmAsTeR (alias) . Megnéztem az Akirát is , hogy ne legyek anyira tudatlan ,meg az appleseed 2004 et mert ful cgi gyönyör =)
És manapság ott tartok hogy kezdem negszeretni ezt a mûfajt mert van mondanivalója, van benne filozófia, mondjuk nem mindegyikben...
De széles a paletta. Rátalátam erre az oldalra szinte maga a menyország... annyira jó hogy megse mertem nyikkanni maximum Hardwired anime fórumán említettem usteam vagy vmi de 1xûen zenétõl kezdve minden megvolt itt.
Nagyon szeretem azt ha 1 filmbõl vagy rajzfilmbõl megteccik 1 zene akkor megtudom szerezni azt mert késöbbis kedves emlékeket tud felidézni...
A lényeg annyi hogy csak azt szerettem volna kihozni ebbõl a kommentbõl, hogy remélem lessz valami... Noir-t kezdtem el nézni pont napokban és 22 résznél szakadt félbe, jöhetett a torrentezés és kb 3 napja szedek 5 részt úgy hogy 2.5 van eddig meg belöle....
Csak annyit szeretnék kérni hogy ha van valami fejlemény szeretnék énis naprakész lenni mert volt 1-2 cím még "ott" fenn ami megérne 1 misét....

Ezt 1 az 1 be kimásoltam mert nemvolt türelmem újra begépelni....

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Raggie

#2221
Quote from: RE@LEzt 1 az 1 be kimásoltam mert nemvolt türelmem újra begépelni....
:D Nembaj, legalább a megfelelõ helyen van! Itt tudnak rá reagálni is! Csak így tovább!(mármint nem a másolásra értettem, hanem a postolásra :) )

Edit: ja és elfelejtettem köszönni! :lame: vagyok! Nnaszóval ÜDV REe@L !
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Djinn

Üdvözlet RE@L!  :)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Moha

Quote from: RE@LEzt 1 az 1 be kimásoltam mert nemvolt türelmem újra begépelni....
Lehet, hogy akkor a másik helyrõl viszont ki kellene törölnöd.
Ez egy tökéletes bemutatkozás, szvsz. itt a helye. :)

Üdvözöllek a fedélzeten RE@L!

Raggie

Quote from: MohaLehet, hogy akkor a másik helyrõl viszont ki kellene törölnöd.
Ez egy tökéletes bemutatkozás, szvsz. itt a helye. :)
Ne légy már olyan szõrösszívû Moha kolléga! Ezt hagyd meg a modiknak! :hehe: :__devil:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Üdv RE@L! (hú, mennyit kerestem azt az "at" karaktert... :__devil: )
Kicsit önbizalomhiányosnak tûnt nekem a bemutatkozásod, de ez talán csak azért van, mert van egy-két ember, aki pont a másik végletben található (pl én :D ). Nagyon is jó animéket néztél! :cool:
Jó fórumozást!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Quote from: Ramiz(...)van egy-két ember, aki pont a másik végletben található (pl én :D ).(...)
Te csak egyszerûen .....* úgyis tudod, hogy mit akartam mondani! :D
*: (az újoncoknak: ....debil vagy!)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Squall7

Hát sziasztok!

A jogi topicban tett elsõ postom után meg is kaptam h miért nem mutatkozom be, szal elnézést és akkor ezt most szeretném pótolni...  :)
Elõrebocsájtom, h nem vagyok egy nagy postoló, inkább csak csendes megfigyelõként szoktam jelen lenni, mert úgy gondolom h vagyunk annyian egy fórumon h elõbb utóbb valaki úgy is megírja amire gondolok...persze ez nem jelenti azt h néha ne szólnék közbe...
Magamról nem tudom mit mondhatnék, szinte már nem is emlékszem mi volt az elsõ anime amit láttam...talán régen az RTL2-n a Mila szupersztár nevezetû örökzöld  :lol:
Igazán talán a Dragonball indította el a folyamatot (mint szerintem még annyiunknál) azóta pedig már jópár filmet láttam...GitS 1 & 2, NGE h csak az alapokat említsem de csípem a Love Hinát is h a lightosabbakról is szót ejtsek
Aktuális kedvencem a Naruto :)

Köszönöm a figyelmet...

Necrid^

császtok! Necrid a nickem..nemtok mit mesélyek magamról?!?! annyi hogy én nagy anime fan vok és tóbb mint 4 éve nézem, már 2 eve töltegetem az animeket az usteamról,csak nem volt alkalom hogy fórumozzak.
Remélem befogatok egy külföldi arab gyerek aki nem tud irni helyesen magyar mert most tanulja.

udv Necrid.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Xaga

!dirceN 7llauqS L@ER vdÜ

Ramiz

Mindenkit befogadunk, aki eleget postol! :haha: De azt is, aki csak keveset. De minél többet, anál* jobb.

---
* : igen, Raggie, mielõtt megkérdezed: ez csak egy elírás!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Üdv Squall7 és Necrid!

Squall7: bocs, de nem akartam lecs*eszni az embereket, csak fel akartam hívni a figyelmet erre a topicra. Ja, és nem baj, ha nem postolsz sokat.

Necrid:nembaj, azt senki se nézi, ráadásul én sem tudok helyesen írni!(hopp most véletlenül sikerült :) )

Ramiz: no comment... te paranoiás vagy apám! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Djinn

Üdvözlet Squall7 és Necrid!  :)
Ennyi üdvözlést egy nap még nem írtam le. Kifejezetten tetszik :D
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Larrodan

#2233
Quote from: RE@LHi all!
Mondhatni én 1 nyúbi vagyok itt.....
Szia! Welcome
Quote from: RE@LEzt 1 az 1 be kimásoltam mert nemvolt türelmem újra begépelni....
A lustaság fél egészség... és ugyebár mi teljesen egészségesek vagyunk ;) :D
"A tigris szeme sem más mint az enyém,
De õ a háborgó tengeren túlról érkezik.
Hiányoznak majd a beszélgetések. "

M.A.G.U.S. Online RPG

Rune

#2234
Sziasztok!

Én is új vagyok a fórumon mint látjátok:]

Legelõször két éve kerültem komolyabban kapcsolatba az animék világával, amikor is egy csoporttársam megmutatott egy AMV-t ami nem volt más mint a Weezer- Only in dreams címû nótájára ráültetett Cowboy Bebop videomontázs...azóta is az a kedvenc AMV-m:]
Persze volt elõtte is animékkel kapcsolatom...DragonBall...SailorMoon..kéretik nem nevetni...akkor nem fértem jobbhoz:]
Persze a Bebop-os AMV-t azonnal követte az egész sorozat+ a Konockin' On Heaven's Door mozi + Yoko Kanno zseniális muzsikája...azóta õ lett a kedvenc zeneszerzõm:](ezeket már innen szereztem be)
A bebopot követte a Ninja Scroll, GITS, NGE, Vampire Hunter-D, Elfen Lied, Bastard, Akira....és még sok más nagyszerû anime...ezek nagy részéhez megpróbáltam minden extra cuccot letölteni tehát elsõsorban a zenéjét, képeket AMV-ket stb...
Most az aktuális kedvenc a Wolf's Rain...szerintem ez az anime pont abba a kategóriába tartozik hogy vagy megfog valakit vagy nem...namost engem lenyûgözött:]...persze az is hozzájárult hogy a W.R.-nek akárcsak a Bebopnak Yoko Kanno szerezte a zenéjét...nálam általában egész éjjel még amikor alszom akkor is, megy valamilyen zene..merthogy a gép tölt le mint az állat:] úgyhogy akkor miért ne lenne a Winamp is....és ilyenkor anime zenékbõl megy válogatás...megunhatatlanok
Na kb ennyi jutott eszembe magamról elsõre...lehet hogy nem kellett volna iylen terjengõsre fogni....ezért bocs....Majd Chronos vagy valaki megmoderál :)
"That is Not Dead Which Can Eternal Lie... And With Strange Aeons Even Death May Die." - H.P. Lovecraft

Raggie

A lehetõ legszerencsésebb kezdés után egy naggyon jó folytatás! Csak így tovább! És üdvözlünk a forumon! És a terjedelemmel semmi gond!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Rune

Quote from: Raggie GordonA lehetõ legszerencsésebb kezdés után egy naggyon jó folytatás! Csak így tovább! És üdvözlünk a forumon! És a terjedelemmel semmi gond!
Köszönöm :jee:
"That is Not Dead Which Can Eternal Lie... And With Strange Aeons Even Death May Die." - H.P. Lovecraft

Moha

Quote from: Raggie GordonNe légy már olyan szõrösszívû Moha kolléga!
Nem vagyok szõrösszívû, csak fölösleges ugyanaz a post 2 helyen, pláne ha az egyik helyen off...
Quote from: NecridRemélem befogatok egy külföldi arab gyerek aki nem tud irni helyesen magyar mert most tanulja.
Persze, miért ne fogadnánk. :) Itt egy elég barátságos társaság van, de erre te is rá fogsz jönni, ha bekapcsolódsz a társalgásba.
Quote from: Runelehet hogy nem kellett volna iylen terjengõsre fogni....ezért bocs....Majd Chronos vagy valaki megmoderál :)
Szerintem nem lett hosszú, leírtad a lényeget. Nyugi, nem olyan hátbaszúrósak itt a modok. :)

Szóval üdv a fedélzeten Squall7, Necrid és Rune! Jó szelet a vitorlába! ;)

Bill

Hello!
Üdvözlet Larrodan, Inkvisitor, LeLoup, Squall7, Necrid és Rune!
Huhh! Ennyi nevet egyszerre. :D
"I think he had a connection to his audience that was very, very deep. His music is powerful, very intense. That sort of power is rare. You hate to lose somebody like that, someone who keeps the music alive and moving ahead. Not many guys like him come along."
   - Bruce Springsteen [Kurt Cobainrõl]

Prof. William

Na akkor.

Prof. William vagyok. A nevemet a Resident Evil 2-nagysikerû tudósbácsijától loptam.

Imádom az animéket, már vagy két éve járok ide. De most látva  végveszéjt, regeltem magam hogy beírhassak.

Remek kis társaság gyûlt össze itt. Gratulálok!

Project_2501

#2240
Üdv Mindenkinek !
 
Lehet, hogy nem a legjobb ajánlólevél, de a mostani site eltávolítási problémáról a : "Meghalt a király, éljen a király!" idézet ugrott be.  

Szóval ki is vagyok én ? Hát fórum fighter biztosan nem, ez a post-olt  írásam számából is látszik  :)  Na és abból, hogy amikor elsõ vért verejtékezve :p megfogalmazott filmbeszámolómat elküldtem a "Jin-Roh The Wolf Brigade"-rõl az fórum "Anime/Mit láttál legutóljára, hogy tetszett?" topic-jába  Ramiz megkért, hogy keressem fel ezt a bemutatkozós részt, de amilyen  :lame:  vagyok nem találtam meg ezért inkább elpoénkodtam a dolgot. Na de majd most !  :gevumezs:  

A Miskolci Egyetem Informatikus hallgatója voltam, vagyok és ha a félévi vizsgák is úgy akarják remélem még leszek is :D Az életkorom 20-on felül, lassan már le kell tagadnom egy-két évet. Szeretem az anime-kat (ki hitte volna, mi ?  :hahaha: ), a Subaru Impreza WRX STi-met (sajnos még csak poszteren, amit olcsóbb fenn[t]tartani) és a hûtött ukrán Zip sört baráti társaságban (a sör is hozza a barátait meg én is az enyéimet :) ).

Eleinte minden Japán rajzfilmet manga-nak hívtunk, utána okosodtunk bele, hogy csak akkor manga, ha képregény, ha már mozgókép akkor anime, ha pedig még pikáns is akkor hentai a neve. Anime téren a "GITS"-el vesztettem el a szüzességem, gondolom sokunkkal volt ez így. Ezt követte egy masszív "DragonBall" idõszak, akkoriban csak ehhez tudtam hozzájutni a TV-bõl. Az elsõ hentai amit láttam a "La Blue Girl" volt, a többit fedje jótékony homály :o Majd rövid kihagyás után megtalált magának a Cowboy Bebop, ami azóta kultikus magasságokba emelkedett a szememben  :kiraly: Mindíg is lenyûgözött a 2D és 3D grafika organikus ötvözése, ezért lettek nagy kedvenceim a "Full Metal Panic" és a "GITS Stand Alone Complex" sorozatok. Mondjuk a full 3D-s "Appleseed (2004)" már valahogy túl jó volt, ha lehet ezt mondani, ahhoz, hogy igazán megfogjon.

Öröm látni, hogy sokunkat összefog eme sajátosan Japán mûvészeti ág iránti elkötelezettség és jó tudni, hogy van egy hely ahová hazatérhetünk.
 
Anime4ever, USTEAM4ever !!!
 
Bye !
"...We aren't even sure that project 2501 really is a bug. Originally the purpose of this project was to..." quotation from GITS

Shugaru

én tulajdonképpen már elég régota vagyok függö de csak az utobbi napokban jelentkeztek nálam az elvonási tünetek .
A kezdetekben a mühold adón az rtl2 müsora volt a menõ aztán közbejött
a vox éjszakai müsora hétfön éjfél után ( talán itt kezdõdött minden a neon genesis evangelionnal) késöbb jött a viva  az mtv ..stb és természetesen az usteam amikor megláttam azt hittem, hogy meghaltam és a menyekbe kerültem anime ahova a szem csak ellát olyan sorozatok amiket minden féleképpen meg kell néznem eddigre nagy részén már át is rágtam magamat de van egy csomo olyan sorozat ami hetente bövül és rengeteg ujdonaság is jött föl eddig minden héten ugy hogy néha volt olyan, hogy teljes hétvégére leragadtam .
Legjobb példa a Hikaru no go+ Special (go játékosról szol) hát ez majdnem egy teljes hétre elhivott a tanulmányaimtól.
Na ja azt hiszem nem csak én vagyok itt ilyen függõ
 :lul:

Rounin

Hajimemashite LeLoup, Squall7, Necrid és Rune, valamint (egy Squall-unk már van ám ;), de sebaj ) Prof. William ill. Project_2501 (ez Gits-bõl van, ugye??? )

Wow... ez sok(k) volt :]

EDIT: ARGH!

Shugaru mo 'ÜDV!'

Errõl Shuruga jutott eszembe (egy valheru sárkánya volt ;) )

Bill

Üdv Prof. William, Project_2501, Shugaru!
"I think he had a connection to his audience that was very, very deep. His music is powerful, very intense. That sort of power is rare. You hate to lose somebody like that, someone who keeps the music alive and moving ahead. Not many guys like him come along."
   - Bruce Springsteen [Kurt Cobainrõl]

theBalrog

Sziasztok,

A tulbuzgo jogvedok akciojanak legalabb annyi haszna volt, hogy kedvet kaptam a regeleshez. (Na persze, nem utolsosorban attol a lehetosegtol felve, hogy az esetleg jogtisztan ujraindulo szerver szolgalatasairol lemaradok. ;) Felreteve a trefat, most kulonosen itt az ido, hogy osszetartsunk, es ha anyagiakkal tudok szivesen segitek, akar karmentes jegyeben is, ennyivel ugy erzem tartozom az Usteamnek.

Az Animevel mar nem is tudom milyen reg talalkoztam eloszor. Az elso anime (asszem, oszinten szolva mar nem vagyok 100%-ig biztos benne) ami nagy hatast tett ram a Rock'n Cop volt az RTL 2-n. Aztan neztem meg Dragonballt, Ranmat is (megintcsak nemet adokon). Magyar csatornakon nem igazan animeztem. Egy jogasz lakotarsamtol sikerult Chihiro CD-t tarhalnom anno, az is meghatarozo elmeny volt szamomra.

Az Usteam szamomra az animenyorszag *sry* volt. Szinte torvenyszeru volt, hogy valakinek bele kellett ronditania...  :bruhuhu:

Miota Usteamezek, megneztem GITS Stand Alone Complex 1-et (talan ez a kedvenc), GITS 1&2 moviet. Full Metal Alchemistet, Full Metal Panicot, Onegai teachert, Ranma nagy reszet, El Hazard elso (?) sorozatat, Golden Boyt *ehe* ;). Ha valami nem tetszett meg, nem neztem tovabb, szoval ezek tetszettek, vagy legalabbis megfogott bennuk valami.

Szamomra az anime olyan, mint a konyv, minosegi szorakozas, szabadon valaszthato (hala az Usteamnek) alternativ kultura. (Nagy tevebuzi vagyok (volt egy nyariszunet, amikor 3-4 hetet napi 10 ora tevezessel toltottem), de ami manapsag kis hazankban megy mar nekem is sok.)

theBalrog

Rounin

Quote from: theBalrogSziasztok,...

Hajimemashite, grüss Gott, szeva', üdv és a többi :)

Ha még valaki be mer ma éjjel mutatkozni, lenukeolom a netrõl ;)

Bill

Üdvözlet theBalrog!

Quote from: RouninHa még valaki be mer ma éjjel mutatkozni, lenukeolom a netrõl ;)
:D Hát igen, voltak páran.
"I think he had a connection to his audience that was very, very deep. His music is powerful, very intense. That sort of power is rare. You hate to lose somebody like that, someone who keeps the music alive and moving ahead. Not many guys like him come along."
   - Bruce Springsteen [Kurt Cobainrõl]

theBalrog

Jaj, nem akartam ilyen negativ vegkicsengest a bemutatkozo postom vegere. Meg nem adtam fel a remenyt, hogy az usteam elni fog, addig is kenytelen leszek a felhalmozott keszleteimen eloskodni...

Ja es lattam am a NGE elso x reszet is (kb addig ahol kezd komolyra fordulni a dolog), sajnos utana elromlott a cd. Az ujjonan beszerzett valtozat pedig annyival szebb, hogy elorol kellene megnezni, de ahhoz meg ido kene.

Meg lattam a Escaflownet és totalisan beleszerettem.

Most nem jut mar mas eszembe. Jo ejszakat, es mindenki mondjon el 3 miatyankot az Usteamert es a fenntartokert (aki meg masban hisz, az tegye amit tennie kell, en peldaul keszitem az aldozati kecsket).  :jee:

theBalrog

theBalrog

Quote from: RouninHajimemashite, grüss Gott, szeva', üdv és a többi :)

Ha még valaki be mer ma éjjel mutatkozni, lenukeolom a netrõl ;)

Köszönöm a szívélyes fogadtatást!  :)

Ami azt illeti, ha Zsozsonak sikerül a szervert feltamasztani hamvaiból, a körötte gyülekezõ hárpiák ellenére, akkor az egész akár egy pozitív kimenetelû játszma is lehet, remélhetõleg jól összekovácsolja az animerajongókat, azt a sok társamat is, akik eddig velem együtt nem vették a fárdtságot, hogy fórumozzanak.

Én mindenesetre, most jobban érzem a veszélyt, és szt hiszem bátran állíthatom, hogy ezentúl többet teszek majd, hogy terjesszem az örûletet, és biztosítsam magamnak és környezetemnek a napi betevõ animét.

theBalrog

Shugaru

#2249
Quote from: RouninHajimemashite LeLoup, Squall7, Necrid és Rune, valamint (egy Squall-unk már van ám ;), de sebaj ) Prof. William ill. Project_2501 (ez Gits-bõl van, ugye??? )

Wow... ez sok(k) volt :]

EDIT: ARGH!

Shugaru mo 'ÜDV!'

Errõl Shuruga jutott eszembe (egy valheru sárkánya volt ;) )
tudom csak nem akartam ugyan azt a nevet használni de akár nevezhettek õsi arany sárkánynak is
ja és most jön az esti ima az usteamert Mi atyánk ki vagy az otaku menyekben szenteltesék meg a teneved jöjjön el a te usteamed legyen meg a te animed most és mind örökön ámen