Bemutatkozások

Started by Shock12, 2003-09-25, 00:54:41

Previous topic - Next topic

Project_2501

Én is köszönöm a szivélyes fogadtatást !  :jee:

Rounin eltaláltad a nick-em az 1995-ös Ghost in the Shell anime "Bábjátékos" karakterétõl vettem kölcsön, a képen viszont Togusa látható  :confused:  Mivel férfiember volnék  :lazza:  nem akartam egy szõke nõi cyborg képében tetszelegni.
"...We aren't even sure that project 2501 really is a bug. Originally the purpose of this project was to..." quotation from GITS

Rounin

Quote from: Shugarutudom csak nem akartam ugyan azt a nevet használni de akár nevezhettek õsi arany sárkánynak is

:_off:

:] Valaha volt egy fórum, ahol Shuruga néven futottam. Aztán Ashen-Shugar :D

Project_2501:

Ez nem kizáró ok, sok fórumitának nemiségével 'ütközõ' avatárja van :D

Raggie

#2252
Eecséém! Enyi új arcot! Mindenkinek hattalmas ÜDVÖZLET! Egészen elérzékenyülve olvastam Project_2051 és theBalrog írásait! Keblemre új és lelkes forumozók! Ha mindenki így gondolkodna, akkor nem kellene a jogvédõktõl félni... Nna az a lényeg, hogy legyetek üdvüözölve!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Rounin

#2253
Quote from: Raggie GordonHa mindenki így gondolkodna, akkor nem kellene a  jogvédõktõl félni...

:) Erõs szavak ezek kora reggel. Feltétlenül szükségesek?  :lazza:

Raggie

Quote from: Rounin:) Erõs szavak ezek kora reggel. Feltétlenül szükségesek?  :lazza:
Legalább jókedvvel indulok iskolába!!! :)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Mattanja

Üdv RE@L, Squall7, Necrid, Rune, Prof. William, Project 2501, Shugaru, theBalrog!
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Djinn

Üdvözlet Rune, Prof. William, Project 2501, Shugaru és theBalrog!  :haha:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Shugaru

a jo kedv nekem se árt mert most megyek németbõl éretségizni ugy hogy meg van már most nekem az örömöm
 :bruhuhu:

Xaga


Darkstar

Isten hozott minden nyúbí-t!
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Damnatus

Ödvözlöm körünkben az újakat: Üdv RE@L, Squall7, Necrid, Rune, Prof. William, Project 2501, Shugaru, theBalrog!

Pirula

Aloha RE@L, Squall7, Necrid, Rune, Prof. William, Project 2501, Shugaru, theBalrog!

Djinn

Üdvözlet Midoo!  :haha:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Pirula


Darkstar

Üdv Midoo!  :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Narg

Hi all!

Rodericknek köszönhetõen kerültem fel elõször az USTEAMre, és azóta is vok...

Ghost in the Shellel keztem, majd folytattam Berserkkel...
GITS SAC 1-2 t nézem folyamatosan.

aztán nagy nyomásra elkztem nézni a Bebopot, és 2 délután alatt az is elfogyott. Ezek után természetesen jött a Champloo is:)

Aztán néztem még LAINt, Full Metal Panicot, Azumangát, meg még ezer mást:) nem sorolom föl mindet, mert még aszondanátok, hogy floodolok:)
war, war never changes...

Rounin

Quote from: MidooHello mindenkinek!

Gondoltam ide is benézek, úgy köszönés céljából. Szép napot mindenkinek!

Kézcsók! :)

Üdv Narg (szaporodunk piszkosul ) Berserk végett fogadd virtuális vállveregetésem (na jó, Bebopért is ;) )

Darkstar

Quote from: NargHi all!

Rodericknek köszönhetõen kerültem fel elõször az USTEAMre, és azóta is vok...

Ghost in the Shellel keztem, majd folytattam Berserkkel...
GITS SAC 1-2 t nézem folyamatosan.

aztán nagy nyomásra elkztem nézni a Bebopot, és 2 délután alatt az is elfogyott. Ezek után természetesen jött a Champloo is:)

Aztán néztem még LAINt, Full Metal Panicot, Azumangát, meg még ezer mást:) nem sorolom föl mindet, mert még aszondanátok, hogy floodolok:)

Welcome Narg!
(Szvsz az a floodolás, amikor ugyanabba a topikba sok (4-5) postot írsz egymás után, ahelyett, hogy egybe írnád le)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Djinn

Üdvözlet Norg!  :haha:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Damnatus

Hali!

Üdv köztünk Midoo, Narg!

Pirula

Szeva Narg!
Nofene. Lain, FMP, CB, GITS... jóóó ízlés! :jee:

Rune

Köszönöm mindenkinek a szívélyes fogadtatást ;)
És én is üdvözlök minden Nyúbit aki most csatlakozott :jee:
"That is Not Dead Which Can Eternal Lie... And With Strange Aeons Even Death May Die." - H.P. Lovecraft

Ramiz

Ejha, Narg! Király ízlésed van! ;) Üdv!
Üdv Rune! Sosem moderálunk bemutatkozást! :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Úristen mennyi új ember :eek:

Üdv mindenkinek! :)

roderick

#2274
Quote from: NargHi all!

Rodericknek köszönhetõen kerültem fel elõször az USTEAMre, és azóta is vok...

Ghost in the Shellel keztem, majd folytattam Berserkkel...
GITS SAC 1-2 t nézem folyamatosan.

aztán nagy nyomásra elkztem nézni a Bebopot, és 2 délután alatt az is elfogyott. Ezek után természetesen jött a Champloo is:)

Aztán néztem még LAINt, Full Metal Panicot, Azumangát, meg még ezer mást:) nem sorolom föl mindet, mert még aszondanátok, hogy floodolok:)

vááá!!!!!
most megelödtem hogy írtál, de hali!
rakj be batou-s avatart gyerek!
(és munka helyett ne fórumozz :) )

QuoteEjha, Narg! Király ízlésed van!

Én érdemem! én szocializáltam anime téren :büszke:
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Kvikveg

Azta mennyi uj ember! :eek:
Gyozom kapkodni a fejem! :D
Udvozlok mindenkit!

CB, GitS, Champloo: helyes! :D
Nezzetek Hellsinget is!  :__devil:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

devcsa

Sziasztok!

Én egy 21 éves egyetemista lány vagyok. Anime filmekkel kapcsolatos ismeretségem leginkább a TV-re korlátozódott " eddig ". Viszont már rengeteg mangát olvastam. Kedvencem az Angel Sanctuary. Nem vagyok nagy fórumozó. És a hiányosságaimat igyekszem bepótolni.
Mindenkinek szép napot!

Bill

Üdv Midoo, Narg!

Narg:
CB, Champloo, Lain, GITS :jee: :D

Edit: Üdv neked is devcsa!
"I think he had a connection to his audience that was very, very deep. His music is powerful, very intense. That sort of power is rare. You hate to lose somebody like that, someone who keeps the music alive and moving ahead. Not many guys like him come along."
   - Bruce Springsteen [Kurt Cobainrõl]

Narg

Quote from: KvikvegNezzetek Hellsinget is!  :__devil:

azt is megvolt, csak nemakartam floodolni ;)

*edit: és persze tnx Rodnak mindent  :haha:
war, war never changes...

Djinn

Üdvözlet devcsa!  :haha:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"