Bemutatkozások

Started by Shock12, 2003-09-25, 00:54:41

Previous topic - Next topic

Necrid^

Originally Posted by Narg
Hi all!

Rodericknek köszönhetõen kerültem fel elõször az USTEAMre, és azóta is vok...

Ghost in the Shellel keztem, majd folytattam Berserkkel...
GITS SAC 1-2 t nézem folyamatosan.

aztán nagy nyomásra elkztem nézni a Bebopot, és 2 délután alatt az is elfogyott. Ezek után természetesen jött a Champloo is

Aztán néztem még LAINt, Full Metal Panicot, Azumangát, meg még ezer mást nem sorolom föl mindet, mert még aszondanátok, hogy floodolok

GITS,Berserk,LAIN,Full metal Panic,Champloo
A legjobb választás :jee:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Necrid^

Quote from: devcsaSziasztok!

Én egy 21 éves egyetemista lány vagyok. Anime filmekkel kapcsolatos ismeretségem leginkább a TV-re korlátozódott " eddig ". Viszont már rengeteg mangát olvastam. Kedvencem az Angel Sanctuary. Nem vagyok nagy fórumozó. És a hiányosságaimat igyekszem bepótolni.
Mindenkinek szép napot!

üdv devcsa !
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

bae

Csövi mindenkinek!

Én nemrég óta vagyok animerajongó...(kb 2004 október óta)
az elsõk között volt KITE, GITS, dragonballZ(tudom nem aratok nagysikert vele :) ), aztán Hellsing, azumanga, majd a jött az, ami végképp megalapozta a rajongásomat: Neon Genesis Evangelion...
aztán jött pár romantikus: lovehina, onegai-ok
közben:  the who hunts elves,  és mostanában néztem cowboybebopot, meg narutot(amit kénytelen vagyok félbeszakítani... :bruhuhu: )

amik kimardatak azok kimardatak, de ami még eszembejutott közben: X

jaj mennem kell....

Pirula

Helló devcsa!
(:eek: Még egy BME-s! Komolyan mondom nem értem hogy miért nem építgettek ott animés kapcsolatokat?! Dunát lehetne rekeszteni a mûszakis animerajongókkal.)
edit: Helló bae! Ismét van egy egy Evangelionistánk! :D:jee:

Mattanja

#2284
Üdv Midoo, Narg (Berserk :jee: , és sorold föl nyugodtan a többit is ;) ), devcsa!
Edit: üdv bae (NGE, Onegai, Naruto... nagyon helyes)
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Bill

Hello bae!
Quote from: baemostanában néztem cowboybebopot
helyes  :jee:
Quote from: baedragonballZ(tudom nem aratok nagysikert vele :)
én is néztem anno, sõt ha meglenne, akkor most is megnézném :) Na lehet megkövezni. :D
"I think he had a connection to his audience that was very, very deep. His music is powerful, very intense. That sort of power is rare. You hate to lose somebody like that, someone who keeps the music alive and moving ahead. Not many guys like him come along."
   - Bruce Springsteen [Kurt Cobainrõl]

katz

Szevamindenki. :haha:

Nézzetek Love Hinát és olvassatok Berserket. :jee:

Darkstar

Hy bae! Nézzetek anime-t!  :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

HVp213

Üdv Mindenkinek!!!

Nagy nehezen rávettem magam, hogy beregisztráljam magam 1 FORUM-ba (ti vagytok az elsök nekem úh. csak finoman ha megszegek vmi íratlan szabájt mivel én még nagyon  :lame:  vagyok). Persze engem is, mint sokan másokat önzõ célok vettek rá erre! (nem szeretnék én se lemaradni semmi új fejleményrõl ami a jó kis anime tárat illeti ill. annak ujraindulásárol) "De az vesse rám az elsõ követ...", akniek nem fordult meg hasonló a fejébe regisztrálás elött!!! (tipikus hozzállás tudom ártatlan vagyok mert sokan mások is csinálják) (régi userek kíméljék meg "ártatlan" anime függõ kis életem :bruhuhu: , sok anime-t szeretnék még látni, de kaviccsal a szemembe elég macerás)!

Na ennyit akartam bevezetönek. :p
Jöjjön az ismerkedés az anime-val rész: Réges-rég mikor azt se tudtam mi az, hogy anime, történt egyik este fent maradtam éjjel x óráig s mivel jó magyar módon semmi nem ment a TV-nek az érthetõ nyelvû csatornáin, elkezdtem vadul nyomkodni a távirányitot... S láss csodát "mesére" akadtam, elkezdtem nézni. Ami elõször feltünt: a rajz stilus sokkal kigolgozottab. még a szokásos "külföldinél" is érthetetlenebbül beszéltek  :wtf: (német adó volt s elvileg azt valamilyen szinten értenem kellett volna a tanulmányaimból kifolyólag (szerencsére német felirat azért volt rajt!!!)). megnéztem a TXT-en mi is ez: Japan anime!
S körülbelül itt dõlt el a sorsom! Az anime pedig a Dragon Knight 4 volt... (mint utolag megtudtam hála ennek az oldalnak :merci: ) Azután már vártam, hogy megint ezt a két szót olvassam a TXT-en! :P
Aztán volt 1 hosszabb szünet, bekötötték a netet, elmentem fõsulira, valamelyik FORUM-on olvastam egy FTP-cimet s láss csodát roskadásik tele cuccal. Elsõnek a Love Hina-t töltöttem le (3. részét nem tudom miért), ekkor erõsen megiedtem, hogy valami csöpögös lánysztorit fogtam ki, de szerencsére adtam neki még 1 esélyt s leszedtem az elsõ 2 részt is, és jól tettem, mert majdnem leborultam a székrõl a röhögéstõl miközbe néztem!
Aztán következett még 1 pár jó kis filmecske ami tovább rontott a helyzetemen.... (ez is a ti "hibátok"  :merci: )

S elértünk a jelenbe!


Hosszúra sikerült elnézést (akit nem érdekel úgyse olvassa), de "követelték" a bemutatkozást, s akkor csináljuk már rendesen!!!  :jee:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Darkstar

Üdv HVp213! (a neved jelent valamit?)
Csak úgy dõlnek az újoncok! (Amíg nem volt baj az FTP-vel, nem voltak ennyien.)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Mattanja

בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Ramiz

#2291
Quote from: roderickÉn érdemem! én szocializáltam anime téren :büszke:
:vállveregetés: :)

Üdv HVp213 (213. oldal egy könyvbõl?)!
És mindenki másnak!
Sorry de lassan tanulok neveket, és gyorsan felejtek, pocsék a memóriám de ígérem, mire eléritek a 100 postot, már ismerni foglak titeket! :)
(Eddig hetente egy-kétszer kellett benézni ide, most meg éjszaka is fel kell majd kelni, hogy naprakész maradjon az ember! :) )

Külön hurrá, hogy lányok is érkeznek! :D

Sok BME-s animésrõl jut eszembe: tegnap Hellsinget olvastam a buszon, erre odajön két srác, hogy "jé, Alucard!", meg hogy hol vettem õket.
Lassan, de biztosan szaporodunk!

Quote from: MohaNyugi, nem olyan hátbaszúrósak itt a modok. :)
Majd meglátjátok.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

HVp213

Quote from: DarkstarÜdv HVp213! (a neved jelent valamit?)
Csak úgy dõlnek az újoncok! (Amíg nem volt baj az FTP-vel, nem voltak ennyien.)
Kösszi a köszöntõt!  :tezsvir:
Gyakorlati értelme nagyon nincs. HVp: a monogrammom, 213 pedig számok egymás után  :p  de szerintem ezt mindenki sejti... (nem oldal) Igazából mindenhova ezzel szoktam regisztrálni, mivel eddig nem volt ezek közt FORUM így nem kellett értelems név  :)
Remélem pár hónap (legyen inkább nap) múlva már boldogan gondolok vissza erre a kis FTP incidensre, hogy rávett a FORUM-ba lépésre!
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Bill

"I think he had a connection to his audience that was very, very deep. His music is powerful, very intense. That sort of power is rare. You hate to lose somebody like that, someone who keeps the music alive and moving ahead. Not many guys like him come along."
   - Bruce Springsteen [Kurt Cobainrõl]

Shugaru

Quote from: katzSzevamindenki. :haha:

Nézzetek Love Hinát és olvassatok Berserket. :jee:
néztem mindkettõt
a hina csucs volt de a Berserker szerintem csunya vége volt ( ponzosabban nem volt vége)
 ja és üdvözlet mindenkinek akivel még nem taláklkoztam

Mattanja

Shugaru... hmmm. Tudtam! Shugaru-dió a M.A.G.U.S. - ból! Innen van a neved! Kráni Krónikák 334.o. :)
Irány a "Szerepjátékok" thread! :haha:
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Pirula

Szeva HVp213!
Régebben regisztráltak most fordulni fognak 1-200 postot ennyi köszöntés után.  :haha:

Mattanja

Quote from: PirulaRégebben regisztráltak most fordulni fognak 1-200 postot ennyi köszöntés után.  :haha:
Feldin pedig... ;) :haha: Gonosz vagyok?
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Djinn

Üdvözlet bae és HVp213!  :haha:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Kvikveg

#2299
Quote from: Ramiz...
Sok BME-s animésrõl jut eszembe: tegnap Hellsinget olvastam a buszon, erre odajön két srác, hogy "jé, Alucard!", meg hogy hol vettem õket.
Lassan, de biztosan szaporodunk!
...
:D Tenyleg kene mar valamit csinalni a BME-n.

Udv mindenkinek, akirol az utolso postom ota lemaradtam. Gyozom kapkodni a fejem! :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Damnatus

Üdv köztünk bae és HVp213!

LeLoup

Quote from: Kvikveg:D Tenyleg kene mar valamit csinalni a BME-n.

Udv mindenkinek, akirol az utolso postom ota lemaradtam. Gyozom kapkodni a fejem! :D
Egyetértek, fogjunk össze! Ahogy elnézem közös pontnak ott a Hellsing :D
Zavard össze a világot: mosolyogj hétfõn!

Mariko

Heló Mindenkinek!

Én is az "új generációba" tartozom, akik azzal, az önzõ céllal regisztráltak a fórumon, hogy így információkat szerezzenek az újabb fejleményekrõl.
Nem vagyok valami nagy fórumozó, de idõközönként biztos el fogok látogatni még hozzátok.

Na akkor a bemutatkozás:

A Nagykanizsa nevü helyrõl csatlakozom a világhálónak nevezett csodához. Az animét már régóta szeretem, csak errefelé lehetetlen hozzájunti. De az internet bevezetésével jelentõsen megnõttek a lehetõségeim.

A mûfajt illetõleg elég mindenevõ vagyok, bár nõnemû lény lévén inkább a shoujo animéket kedvelem, de amiben humor van az nekem jöhet. Jelen pillanatban épp a Slayers a nagy kedvencem.

Néhány hónapja fedeztem fel az oldalt és fájdalmasan rövid ideig élvezhettem csak. Pedig elég hosszú "muszály megnézni" listám van.

Na jó, ez elég hülyére sikeredett. Mindegy.

Mattanja

Üdv Mariko!
Quote from: MarikoMindegy.
Pontosan.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Raggie

Nahát!! Végre felpezsdül a fórum új arcokkal! Node azért ennyit!! Nembaj, legalább színesebb lesz a kép a forumon is a véleményeket illetõen. És ÜDV mindenkinek!

Sokaknak van naggyon jó izlése(vagy jó tanácsadója) anime-téren! Gondolok itt a CB-re, az SC-re, a Hellsing-re, az NGE-re ésatöbbi... Nagyon örülök, hogy többen ismerik(és szeretik) ezt a sok kiváló alkotást, mint hittem volna! :) CSak így tovább!

Shiroi: Felcin meg beszívta!  :__devil: :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Quote from: Kvikveg:D Tenyleg kene mar valamit csinalni a BME-n.
Majd jövõre megügyezzük. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Necrid^

Látszik hogy sok ember töltött le az ftp-ról.. :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Rune

Quote from: NecridLátszik hogy sok ember töltött le az ftp-ról.. :)
Csak LUSTÁK voltunk fórumozni :lame:
"That is Not Dead Which Can Eternal Lie... And With Strange Aeons Even Death May Die." - H.P. Lovecraft

Moha

Quote from: HVp213(régi userek kíméljék meg "ártatlan" anime függõ kis életem :bruhuhu: , sok anime-t szeretnék még látni, de kaviccsal a szemembe elég macerás)!
Miért, szerintem elég jól védve van a szemed. (avatar) :D
QuoteElsõnek a Love Hina-t töltöttem le
Helyes, helyes! :)

Üdvözlet minden új tagnak! Ahogy látom, az utóbbi 5 napban vagy 50 új taggal gazdagodtunk. :jee:
Viszont szegény Feldin bele fog bolondulni a sok Kenshin-es avatarba... :p

Necrid^

Quote from: RuneCsak LUSTÁK voltunk fórumozni :lame:

 :lame:  :)  :haha:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!