Bemutatkozások

Started by Shock12, 2003-09-25, 00:54:41

Previous topic - Next topic

Kvikveg

Udv Prometheus!
Nezz Hellsinget! :__devil:
Szmajlik tenyleg jok! :whoah:
Nyelvnek meg eloszor az angolt ajanlanam mindenkeppen. Egyetemen nem egy embert lattam szivni amiatt, hogy nem tudtak angolul. Egyeb helyeken szinten azt preferaljak. Alap.
1990? Ááááááá! Kezdem tenyleg pedofilnak erezni magam. :eeek:  :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Prometheus

Aham, arról sok jót hallottam, úgyhogy meglesem. Ráadásul hellsing 1-13 hun ogm is van. De akkor mi az a 00. rész? Sebaj, ha végzek Noirral, akkor leszedem. Vámpíros horroros. Teccik;)

úgy gondolom, hogy az angol felé hajlok. :rolleyes:
Prometheus

LeLoup

Quote from: KvikvegUdv Prometheus!
...
1990? Ááááááá! Kezdem tenyleg pedofilnak erezni magam. :eeek:  :D
Ezzel nem vagy egyedül, már fizikát tanultam, mikor született (most nagyon öregnek érzem magam) :beken:
Zavard össze a világot: mosolyogj hétfõn!

Raggie

Quote from: PrometheusElég gyakran fogok ide járni, mert a postokat nézve nagyon kúl társaság van errefelé ;)
A másodikban igazad van :D , az elsõben meg legyen igazad!NÉzz Cowboy BeBop-ot! És gyere meetre(vasárnaponként minden második héten)!

Ja és ÜDV!!!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Thomasson88

Quote from: ShiroiÜdv Prometheus! Te is jókat láttál (NGE) ... Még megnézed a Berserk-et és elolvasod a Video Girl Ai mangát, és akkor :jee: ... :haha:
Héhé.Nem elolvasni!MEGNÉZNI!!! Amugy üdvözlünk a sorainkban kis kopasz powered by nem tudom melyik reklám :)
Jól kezdõdött ez a nap is, csak kár, hogy felébredtem.

Raggie

Quote from: Thomasson88Héhé.Nem elolvasni!MEGNÉZNI!!! Amugy üdvözlünk a sorainkban kis kopasz powered by nem tudom melyik reklám :)
Azért ne tántoríts el senkit a mangáktól! Azok is(szvsz nagyon is) királyak!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

HVp213

Quote from: Raggie GordonAzért ne tántoríts el senkit a mangáktól! Azok is(szvsz nagyon is) királyak!
JAJA ahhogy mondod!! Mondjuk be kell vallanom nekem is voltak ellenérzéseim a mangakkal (amíg nem jöttem rá az olvasási irányra:p: Ich bin sehr  :lame: )!
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Bill

Quote from: PrometheusNos, akkor elsõ postomként bemutatkoznék, Prometheus vagyok
Hello Prometheus!
"I think he had a connection to his audience that was very, very deep. His music is powerful, very intense. That sort of power is rare. You hate to lose somebody like that, someone who keeps the music alive and moving ahead. Not many guys like him come along."
   - Bruce Springsteen [Kurt Cobainrõl]

Fenrir

Quote from: Raggie GordonAzért ne tántoríts el senkit a mangáktól! Azok is(szvsz nagyon is) királyak!
De még mennyire! A Hellsingben is pl jobban tetszett a manga mint az anime (nem mintha az nem lett volna sirály). Üdv Prométheus!
For those who seek perfection there can be no rest in this side of the grave.

Fenrir

Quote from: Raggie GordonÜdv Masenku, Sinistro és Fenrir! Gyertek meetre!!! Utána fakultatív sörözés! :D :__devil:
Lehet (sõt valószínû) hogy most mindenki hülyének fog nézni, de:Mi ez a meet? Interaktív vagy fizikális találkozó?
Amúgy a Zlaty Bazantot méltatlanúl kihagytad a sörreklámodból :ejnye:
For those who seek perfection there can be no rest in this side of the grave.

katz

#2440
Quote from: Prometheus...amit még láttam, nem tetszési sorrendben, hanem csak ABCben:
Hali. A B-nél és az L-nél enyhe hiányérzetem van, kéretik pótolni :D
Quote from: Kvikveg1990? Ááááááá! Kezdem tenyleg pedofilnak erezni magam. :eeek:  :D
Te még csak most? Én már majdnem azóta, h regisztráltam magam és megnéztem egy-két életkort :eeek: Aztán erre csak rátett egy lapáttal a meeten a gyerekricsaj :rolleyes:
Quote from: FenrirLehet (sõt valószínû) hogy most mindenki hülyének fog nézni, de:Mi ez a meet? Interaktív vagy fizikális találkozó?
:_off: :ejnye:
meet = tali, találkozo (fizikális). Szombatonkén elvileg van az Oktogoni BK-ban (nekem már jó ideje nincs idõm elmenni oda), illetve idõnként van animevetítés a Szíriusz teázóban. ld.: "meet" topic

Darkstar

Quote from: PrometheusHát igen, úgy érzem ez lesz a második otthonom;)
Pfff neki kell állnom angolt tanulni. Vagy japánt. Szerintetek melyiket?
Mert ha angolt tanulok, akkor olvashatom az angol feliratot a japán animen, ha japánt, akkor értem az animet, de mindkettõben az a jó, hogy rendelhetek nagybratyesztõl amerikából animet (vagy nem  :bruhuhu: )
De mindenesetre jó látni, hogy nem csak engem ösztönöz az anime nyelvtanulásra  :haha:

Szeretem a szmájlikat :jee:

Tanuld mind a kettõt, én is azt teszem.  ;)  De mire a szöveget megérted, sokáig fog tartani (én néha a neveket is nehezen hámozom ki, amíg ne mlátom leírva  :) ).
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Darkstar

Quote from: katzilletve idõnként van animevetítés a Szíriusz teázóban. ld.: "meet" topic

Mikor lesz a következõ? ( :_off: )
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Djinn

Quote from: katz:_off: :ejnye:
meet = tali, találkozo (fizikális). Szombatonkén elvileg van az Oktogoni BK-ban (nekem már jó ideje nincs idõm elmenni oda), illetve idõnként van animevetítés a Szíriusz teázóban. ld.: "meet" topic
És ne felejtsük ki, hogy volt már kétszer társasjátékos meet is! Azt nagyon szereti mindenki ugye? Az új tagok is imádni fogják.  :lazza:
Ez azért is jó, mert ott személyesen is bemutatkozhatunk és megismerhetjük egymást.  :angyali:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Xaga

!kanóicáreneg jú za vdÜ

Rounin

Quote from: RamizCsak kíváncsi voltam, hogy tényleg követ-e egy birkát (/me... :hopp: de büszke vagyok rá! :lazza: ) a többi. :hehe: Meg hát muszáj volt köszönnöm egy nakamának! Aki Luffy-s avatárral érkezik, annak elõre köszönök. :D

Vezérürü :p :D

Üdv Prometheus! És hát minden jót elmondtak helyettem, ezért csak annyit fûzök hozzá minden újnak, hogy Berserket is olvasni kell :p

Djinn, ne búsulj. Te már csak egyre idõsebb leszel, de az erjesztett italok óta tudjuk : ez nem feltétlenül baj ;) (pedig antialkesz vagyok o.O ) Öh...ez rosszul jött ki  :haha: Szóval kis kacsóid csókolom, itt sem vagyok! -.-

Raggie

Quote from: FenrirLehet (sõt valószínû) hogy most mindenki hülyének fog nézni, de:Mi ez a meet? Interaktív vagy fizikális találkozó?
Amúgy a Zlaty Bazantot méltatlanúl kihagytad a sörreklámodból :ejnye:
A meet-el kapcs kérdésedre katz kolléga már válaszolt! :D A Zlaty Bazant pedig csak helyszûke miatt maradt ki (mint az összes többi cseh sör is :rolleyes: ). Ja és gyere meetre, mert az JÓÓÓÓÓÓ!  :jee:

Edit: Rounin: Vezérürü mi!?? A debilségben, abban!! :lul:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Meske

Üdv Prometheus!

Nézz ÉS olvass Love Hinát! :)

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Damnatus

Üdv köztünk Prometheus!

Moha

Üdv a fedélzeten Prometheus! Jó szelet a vitorlába! :D

Raggie

Quote from: MohaJó szelet a vitorlába! :D
Az Odüsszeusz volt nem! :D :hehe:  :__devil:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Necrid^

Üdv Prometheus!! :jee:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

syeren

Üdv Prometheus és Mindenki!  

A fórumot már régóta olvasgatom, sajnos idõhiány miatt még nem láttam sok animét. :(
Az eddigiek: Ayashi no Ceres, Escaflowne, Oh! My Goddess, Crest of the Stars, stb...
Vizsgaidõszak ellenére a közelben maradok  :D

Necrid^

Quote from: syerenÜdv Prometheus és Mindenki!  

A fórumot már régóta olvasgatom, sajnos idõhiány miatt még nem láttam sok animét. :(
Az eddigiek: Ayashi no Ceres, Escaflowne, Oh! My Goddess, Crest of the Stars, stb...
Vizsgaidõszak ellenére a közelben maradok  :D

üdv Syeren !! Ajanlom neked :
1.Love hina
2.berserk
3.noir
4.Elfen lied
5.scryed
6.madlax
7.bleach
és sok minden. :jee:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Rounin

Quote from: syerenÜdv Prometheus és Mindenki!  

A fórumot már régóta olvasgatom, sajnos idõhiány miatt még nem láttam sok animét. :(
Az eddigiek: Ayashi no Ceres, Escaflowne, Oh! My Goddess, Crest of the Stars, stb...
Vizsgaidõszak ellenére a közelben maradok  :D

Kurta, önmagában nem sokat sejtetõ bemutatkozás, de üsse kõ:

Kézcsók, ahoyy, grüss Gott etc. (kivéve Üdv a fedélzeten :D )

Moha

Üdv a fedélzeten syeren!
A Love Hina-t én is ajánlom, és még:
Azumanga Daion, Midori no Hibi, Mahoromatic, Mononoke Hime, Video Girl Ai (ebbõl fõleg a manga) :)

HVp213

Quote from: syerenÜdv Prometheus és Mindenki!  

A fórumot már régóta olvasgatom (...)
Üdv itthon! :jee:

Love Hina-t MINDENKÉPP! :p
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Squito

Helló mindenkinek!
Squito vagyok Szexárdról. 20 vagyok.
BlackDragon-nal együtt fordítom a Fullmetal Alchemistet.
Még a Hellsinggel kezdtem az animenézést.
Kezdetnek ennyi, ha valakit érdekel bõvebb infó, akkor írjon...

Rounin

Quote from: SquitoHelló mindenkinek!
Squito vagyok Szexárdról. 20 vagyok.
BlackDragon-nal együtt fordítom a Fullmetal Alchemistet.
Még a Hellsinggel kezdtem az animenézést.
Kezdetnek ennyi, ha valakit érdekel bõvebb infó, akkor írjon...

Hajimemashite :zen:

Avagy grüss Gott (tényleg útálom a német nyelvet, becsszó :D )

Squito

Konban wa
Hajimemashite
Watashi wa Squito desu.
Watashi wa Hangaríjin desu.