Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

.Attila

LOL. Elküldöm a postot, és frissítéskor már Darkstar postja van legalul :)

Darkstar

#11431
Quote from: BonciDarkstar: ha nem akarják vállalni a felelõsséget, emlegesd nekik a fogyasztóvédelmet, vagy kérd a panaszkönyvet (kötelezõ tartani, és odaadni kérésre, valamint meghatározott idõn belül válaszolni rá). Ha minden kötél szakad, akkor keresd fel tényleg a fogyasztóvédelmet.

Nem velem történt, hanem egy barátommal, több, mint fél évvel ezelõtt. Nem foglalkozott vele sokat, az olvasó szerencsére megúszta, azóta is vígan tolja tovább másolt CD-vel. Ezt érdemlik, ha szarakodnak!

Quote from: BonciLOL. Elküldöm a postot, és frissítéskor már Darkstar postja van legalul :)

Velem is elõfordult már.  :)



Más: A "Currently Active Users"-nél mi a rákot jelent az, hogy "viewing who posted"  xy topik
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Moha

Quote from: DarkstarMás: A "Currently Active Users"-nél mi a rákot jelent az, hogy "viewing who posted"  xy topik
Az valószínû én voltam. :D
Ha a fórumban a Replies oszlopban rákattintasz valamelyik linkre (ami mutatja, hogy az adott threadben hány hozzászólás van), elõjön egy kis ablak, ami kilistázza, hogy az adott threadbe melyik user mennyit postol. Ez az a bizonyos "who posted" :)

Kvikveg

Hehe, Boncinak kb haromszor annyi postja van az Offtopicban, mint nekem.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Xipe

Quote from: Darkstar:lol:  Ezt honnan szedted? Amúgy a darabkák hogyan jönnek ki az olvasóból? Átvágják magukat a mûanyagon?


nekem volt olyan CD-ROM driveom ami szabalyosan kikopott egy lemezt.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Emarsharae

Quote from: Xipenekem volt olyan CD-ROM driveom ami szabalyosan kikopott egy lemezt.
Biztos megszállták.
Na gyerekek, most rémálmaim lesznek gonosz CD repeszekrõl és kísértett CD írókról.  :haha:
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Xipe

Quote from: EmarsharaeBiztos megszállták.
Na gyerekek, most rémálmaim lesznek gonosz CD repeszekrõl és kísértett CD írókról.  :haha:


orulok hogy segithettem.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Emarsharae

Nos, van pár ötletem, hogy miben segíthetnél...
Megjegyzem, a rémálom nem az. :hehe:
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Kvikveg

Ti meg mindig fent vagytok??!   :eeek: :hehe: :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Emarsharae

...el is felejtettem, hogy itt még nem vádoltak vámpírsággal...
Furák az emberek... az egyik helyen máglya, máshol karó...
Nade! Én akkor fekszem mikor kezd világosodni. Miért? Mert végre vége a vizsgaidõszakomnak, és mert megtehetem! :haha: Fordítani akkor fordítok, amikor ébren vagyok. :D
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Ramiz

#11440
Visszajövök Balcsiról fáradtan, erre mit látok? Izé... teljesen lesokkolt Rounin avatárja. Ööö. Te most provokálsz minket? :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Emarsharae

Quote from: RamizVisszajövök Balcsiról fáradtan, erre mit látok? Izé... teljesen lesokkolt Rounin avatárja. Ööö. Te most provokálsz minket? :D
Uh... erm... izé... nekem tetszik?
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Ramiz

Quote from: EmarsharaeUh... erm... izé... nekem tetszik?
Neked tetszik. Mi ezen a kérdés? :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Emarsharae

Quote from: RamizNeked tetszik. Mi ezen a kérdés? :)
Az, hogy ezért lincselést kapok? :hehe:
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

sirtomi

Quote from: EmarsharaeAz, hogy ezért lincselést kapok? :hehe:
Csak nem :)
Bár más nevében nem nyilatkozom  :haha:

Nethiree

Quote from: EmarsharaeAz, hogy ezért lincselést kapok? :hehe:
Legfeljebb együtt leszünk meglincselve, mert nekem is tetszik Rounin avatárja ;)
Engem Ramiz avatárja sokkal inkább sokkol, még mindig. :p

Ramiz

Quote from: EmarsharaeAz, hogy ezért lincselést kapok? :hehe:
Jaj, drága Emi, ezen már túl vagyunk... :D Max egy acélbetétes seprût kapsz, hogy hirdethesd az igét a magamfajta erõszakos emberek ellen is. :lazza:

Quote from: NethireeLegfeljebb együtt leszünk meglincselve, mert nekem is tetszik Rounin avatárja ;)
Persze hogy minden lánynak tetszeni fog... hát épp ez az! ... Na mindegy, meglapulok inkább. :)

Quote from: NethireeEngem Ramiz avatárja sokkal inkább sokkol, még mindig. :p
Csak a te kedvedért lecserélem, remélem ez a mostani megnyugtatóbban fog hatni rád.
(Hátha láttad az Audition-t... :__devil: )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nethiree

Quote from: RamizCsak a te kedvedért lecserélem, remélem ez a mostani megnyugtatóbban fog hatni rád.
(Hátha láttad az Audition-t... :__devil: )

Örök hálám üldözzön ;) csak utol ne érjen. :lul: Ez jó, ez tetszik, imádni való a lányka. :jee:
(Bár nem émlik az Audition, de majd jól rákeresek, és megnézem.  :rolleyes: )

Ramiz

Quote from: NethireeÖrök hálám üldözzön ;) csak utol ne érjen. :lul: Ez jó, ez tetszik, imádni való a lányka. :jee:
(Bár nem émlik az Audition, de majd jól rákeresek, és megnézem.  :rolleyes: )
Arról szól, hogy ez az "imádni való lányka" :D (SPOILER!!!)iszonyatosan megkínozza a fickót, aki be akarja fûzni, többek között zongorahúrral csonkítgatja, teledöfi hosszú tûkkel stb.... :__devil: Amúgy jó film és van értelme meg minden, nem akarok elriasztani senkit, nem errõl szól, amit beszíneztem, de mégis nagy spolier.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Pirula

Mi van itt tífusz? Én vagyok az egyetlen regisztrált tag aki e pillanatban jelen van??? :eek:

Kvikveg

Quote from: Emarsharae...el is felejtettem, hogy itt még nem vádoltak vámpírsággal...
Furák az emberek... az egyik helyen máglya, máshol karó...
Nade! Én akkor fekszem mikor kezd világosodni. Miért? Mert végre vége a vizsgaidõszakomnak, és mert megtehetem! :haha: Fordítani akkor fordítok, amikor ébren vagyok. :D
Keblemre testver! :D En is ejjel szeretek csinalni eztazt, akkor nyugi van ui. Semmi telefoncsorges, becsongetes, maszkalas a hatam mogott...

Quote from: PirulaMi van itt tífusz? Én vagyok az egyetlen regisztrált tag aki e pillanatban jelen van??? :eek:
A neeem, csak mar mindenkit elfogyasztottam.. *boff* :__devil:

Ramiz: Rounin avatarja: hat ize... szeeep, de nem az esetem. Most tessek boldognak lenned! :hehe: Ruseio-e viszont egesz jo... roderick-e cool! :jee:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

A múltkor bejött egy nõ a cipõboltba...

nagyon Fazék Bundy hangulatban vagyok sorry ma nem tellik tõlem többre :)
mentem is aludni. 10 óra?! aludni?! eh világvége...

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nethiree

#11453
Quote from: PirulaMi van itt tífusz? Én vagyok az egyetlen regisztrált tag aki e pillanatban jelen van??? :eek:
Elkezdõdött a nyár  :rolleyes:

Én is éjjeli életet élek, azért fura nekem, hogy mire délután felébredek, mennyit ír mindenki, és mindig lemaradok  :beken:

Ramiz

Quote from: PirulaMi van itt tífusz? Én vagyok az egyetlen regisztrált tag aki e pillanatban jelen van??? :eek:
Nem, csak kaptam egy gépet, és azt b.sztatom!!! :hopp:

Quote from: KvikvegNos, mi is van ide irva? :D
http://garyoldman.info/MagScans/displayimage.php?album=13&pos=4
Bírtam ezt a fazont a gonosz terrorista szerepben. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

#11455
Quote from: RamizBírtam ezt a fazont a gonosz terrorista szerepben. :)
En meg a Leon, a profi-ban, mint eeerdekes rendort. Meg a Rosencrantz & Guildenstern halott-ban. :kiraly:  Meeeeg... az Interstate 60-ban (Uttalan ut), meeeg az Immortal Beloved-ben (Beethoven - bar itt kevesbe) meeeg ... ennyi. Ja, meg a Tiszta Romanc-ban volt Drexl egy jo kis brutal figura, de az nekem mar sok volt. De egy csomo filmje el sem jutott kis hazankig, vagy legalabbis hozzam nem. De mindig elszallt szerepei vannak. Pedig jol tud tancolni is (vmi film vegebol lattam kivagast), es a R&G halottban komediazni is. Kapjon mar egy ilyen szerepet is!!! :jee:
Ja, persze HP-ben Sirius, aminek bazira orultem, mert a kedvenc karakterem, de az csak penzes szerep... Nem hinnem, hogy kielhetne magat... :mad:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

Gary Oldman egyik kedvenc színészem.
HP-s szerep szerintem nem a pénzért ment. Elképzelhetetlen hogy szeressen egy ilyen könyvet, vagy hogy a gyerekei kedvéért vállalja, esetleg küzdjön a szerepért? :) Bár fene tudja... :)
Sztem tökéletes volt Sirius-ként! :)
Az ötötdik elem-es szerepét se felejtsük el ám! ;) :D

Fenrir

Quote from: FazékA múltkor bejött egy nõ a cipõboltba...

nagyon Fazék Bundy hangulatban vagyok sorry ma nem tellik tõlem többre :)
mentem is aludni. 10 óra?! aludni?! eh világvége...
Úgy érted egy KÖVÉR nõ?
Annyira kövér hogy néhány kisebb kövér nõ keringett körülötte?
For those who seek perfection there can be no rest in this side of the grave.

Kvikveg

#11458
Quote from: FazékGary Oldman egyik kedvenc színészem.
HP-s szerep szerintem nem a pénzért ment. Elképzelhetetlen hogy szeressen egy ilyen könyvet, vagy hogy a gyerekei kedvéért vállalja, esetleg küzdjön a szerepért? :) Bár fene tudja... :)
Sztem tökéletes volt Sirius-ként! :)
edit: nekem is. Igazi erdekes figura, es k jo szinesz.
Hmmm. Ilyenkor mindig azt mondjak, hogy azert vallalta el, hogy a gyerekeinek legyen mit nezni. Vmi interjuhban mondta, hogy azota az iskolaban tok cool apuka lett. :D
Szoval vegulis lehetseges. Nagyon nem kellett megeroltetnie magat mindenesetre. :hehe:

Quote from: FazékAz ötötdik elem-es szerepét se felejtsük el ám! ;) :D
Igen, emlekszem, de az annyira nem jott be. Bar a megfullados jelenet kiraly. Meg a "beepitett szeriatartozek az ezazamaz"-fegyverbemutato, kesobb, miutan elment: "Ilyenkor minden mittudomenmi megkerdezne, hogy 'mi az a piros gomb?'" - kivancsi rondasag megnyomja eeees BUMM!. :D :jee:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Raggie

HIHIIIIIIIJJJ!!!! Megjöttem!! Csak egy napra, de majd egy hét múlva majd kb négy napig itthon leszek!!! :D
Nna mi történt itt addig amíg én Hollandiában hesszeltem?? :rolleyes:  :lazza:
(majd rakok fel képeket késõbb! ;) )
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"