Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Rounin

Quote from: kisviraga vámpirkaja kategoriába szvsz a ghoullá tevés sem illik már bele

Arról sem volt szó, hogy zacskós vérnek használod fel :P

kisvirag

hát, mivel Ramiz leginkabb véres alkoholtartó, semmint vértartalék, johogy :D
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Rounin

Quote from: kisviraghát, mivel Ramiz leginkabb véres alkoholtartó, semmint vértartalék, johogy :D

Szóval nem is a vér-, hanem az alkoholtartalma miatt fened rá az agyaraid o.o

Pff.. nõk :rolleyes: :hehe:

kisvirag

eeek, lemaratt egy nem....persze mondhatjatok h Freudi :)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Ramiz

Nekem mindegy... Megyek inni, kisvirAAAg addig eldönti, hogy megkíméli-e a fórumot, vagy mindenkit megiszik reggelire. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

katz

Quote from: RamizNekem mindegy... Megyek inni, kisvirAAAg addig eldönti, hogy megkíméli-e a fórumot, vagy mindenkit megiszik reggelire. :)
majdnem mindenkit...

Rounin

Quote from: kisvirageeek, lemaratt egy nem....persze mondhatjatok h Freudi :)

Akkor mondom : elfojtott gyermekkori szexuális vágyaid és a fallikus szimbólumok iránti vonzalmad leleplezett Téged :__devil:

(vagy Freud nem errõl szól? [költõi kérdés, jóvan?])

Darkstar

Quote from: katzmajdnem mindenkit...
Nemszereti a vadászok vérét?  :hehe: Vagy csak nem hagyod magad?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

katz

Quote from: DarkstarNemszereti a vadászok vérét?  :hehe: Vagy csak nem hagyod magad?
Nehogymá a préda gyõzze le a vadászt. Ott még nem tartunk...

Ramiz

Quote from: katzmajdnem mindenkit...
Te már rég a markában vagy, ghoul. :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

katz

Quote from: RamizTe már rég a markában vagy, ghoul. :__devil:
:lul:

Kuroi Tenshi

Na tessék, nem vagyok itt erre máris van élet!
Csak sajna mire végigolvastam az új postokat, már kapcsolhatom is ki a gépet...
Na akkor jóccakát, ha valamikor nyugovóra hajtjátok fejetek a felkelõ nap gyilkos sugarai elõl a koporsótok biztonságos sötétébe menekülve  :__devil:

Rounin

Quote from: Kuro_TenshiNa akkor jóccakát, ha valamikor nyugovóra hajtjátok fejetek a felkelõ nap gyilkos sugarai elõl a koporsótok biztonságos sötétébe menekülve  :__devil:

Már aki nem elég erõs, hogy állja :haha:

katz

Quote from: RouninMár aki nem elég erõs, hogy állja :haha:
vagy nem trükközik azzal, h reggelente kisviraggá változik ;)

Rounin

Quote from: katzvagy nem trükközik azzal, h reggelente kisviraggá változik ;)

:lol: Vajon emlékszik is a másik énjének tetteire? :eeek:

kisvirag

Quote from: katzNehogymá a préda gyõzze le a vadászt. Ott még nem tartunk...

jahm, még az sem tisztázott, ki a préda, ki a vadász :hehe:

Quote from: DarkstarNemszereti a vadászok vérét?  Vagy csak nem hagyod magad?

A legjobb falatokat mindig is hajlamos voltam féltékenyen õrizgetni az étkezés legvégéig :D :angyali:
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

katz

Quote from: Rounin:lol: Vajon emlékszik is a másik énjének tetteire? :eeek:
Igen, legalábbis én még nem láttam önmagával társalogni :D

katz

Quote from: kisviragjahm, még az sem tisztázott, ki a préda, ki a vadász :hehe:
A préda az aki kevésbé birja ;)
Quote from: kisviragA legjobb falatokat mindig is hajlamos voltam féltékenyen õrizgetni az étkezés legvégéig :D :angyali:
:lol: Finish me!

kisvirag

Quote from: katzIgen, legalábbis én még nem láttam önmagával társalogni :D

ghehe /me a kezeit dörzsölgeti:
- látod, megmondtam én, hogy siiimán eltitkoljuk elõle
-jah, jah, kici naiv vadászocka
- mmm, meddig tartogassuk még, már annyira kivánatos a vére... nem ugy, mint azoknak a gyenge halandoknak... minden bizonnyal édes, sûrû... mmm, már érzem a melegét...
- neh, neh még drágasszágom, hagyd még a drágasszágomat! had jáccam még kicit!
- johm, johm , lets's play!

 :__devil: :angyali: :D :hehe: :p  :rolleyes:
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

katz

Quote from: kisviragghehe /me a kezeit dörzsölgeti:
- látod, megmondtam én, hogy siiimán eltitkoljuk elõle
-jah, jah, kici naiv vadászocka
- mmm, meddig tartogassuk még, már annyira kivánatos a vére... nem ugy, mint azoknak a gyenge halandoknak... minden bizonnyal édes, sûrû... mmm, már érzem a melegét...
- neh, neh még drágasszágom, hagyd még a drágasszágomat! had jáccam még kicit!
- johm, johm , lets's play!

 :__devil: :angyali: :D :hehe: :p  :rolleyes:
Úgy látom itt az ideje a következõ vadászatnak. Kicsit be kell megint fenyiteni a prédát. Jó lesz gyakorolni a következõ királynõ elõtt...

kisvirag

nah jolvan, most tenyleg nem azert, mert katz ugyis elment aludni, de egyébként is, lassan több mint 40 post óta átmentünk kicsit vampirvil(r)ag (ghehe, japcsik nemlatnak kulonbseget :D ) topicba!

let's go back to OFFTOPIC!
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Ramiz

Hiába bizonygatod :) Na menjél te is ágyba... :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Quote from: kisviragAhogy Rounin mondja

Dehogy is feltételeznék ilyet rólad, Vértestvérem!
Oh, bocsanat..  :rolleyes:

Quote from: kisviragTe csak azt hiszed! Erõszakkal elveszem a szü... izé, hülyeséged! :hehe: :p  :__devil:
Quote from: katzDe, én tudom. Elkezded rágni a fülem, h nyomjak Ramizra egy CTRL+ALT+cipõtalpat...
:lul:

Ramiz: alkoholos toltottvacsora?  :lazza: :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

L.Mole

Nem lesz ez így jó. Nem bírok aludni, de bármit csinálni sem. Órák óta keringek a fórumon és már hallom ahogy pusztulnak az agysejtjeim (az elõbb majdnem válaszoltam a saját postomra).

HVp213

Quote from: L.MoleNem lesz ez így jó. Nem bírok aludni, de bármit csinálni sem. Órák óta keringek a fórumon és már hallom ahogy pusztulnak az agysejtjeim (az elõbb majdnem válaszoltam a saját postomra).
Neked legalább van még mi pusztuljon :rolleyes:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Pirula

Quote from: L.MoleNem lesz ez így jó. Nem bírok aludni, de bármit csinálni sem. Órák óta keringek a fórumon és már hallom ahogy pusztulnak az agysejtjeim
Nem kéne közben pálinkázni! :D

HVp213

Quote from: PirulaNem kéne közben pálinkázni! :D
Dehogynem attol jobban csuszik a billentyü... :D
(de a Vodka az igazi :p;))
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Pirula

Quote from: HVp213Dehogynem attol jobban csuszik a billentyü... :D
Hát a billentyûzetre borogani meg pláne nem! :haha:

"Garatra vele hõs vitéz,
lelje az ott szörnyû halálát!
Reggel ki tetemére néz
ne lásson mást csak szörnyü máját"

bzmg esküszöm kezdek leépülni...

Quote from: HVp213(de a Vodka az igazi :p;))
A piros pöttyös az igazi!

HVp213

Ha már teis elveszel mit szoljak én??? :D és most akkor ki hozt nekem poiát?????? próbálj meg még egy kcsit jozan maradni :p
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Rounin

Quote from: HVp213Ha már teis elveszel mit szoljak én??? :D és most akkor ki hozt nekem poiát?????? próbálj meg még egy kcsit jozan maradni :p

Minek neked még pia? Ahogy a postod elnézem, ittál te már épp eleget ma éjjel :D :D:D