Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Ramiz

Quote from: kisviragreklámgyilkos
Szánalmas... az üzlet MINDIG a szórakozás, kényelem felett van...
Pedig mióta várok erre a technológiára...

kisvirág, üdvözöllek a Paranoiások Klubjában! Nem kell postban válaszolnod, elég, ha hangosan kimondod, vagy az ablakhoz sétálsz és elmutogatod. :lazza:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Yakumo

Quote from: RamizSzánalmas... az üzlet MINDIG a szórakozás, kényelem felett van...
Pedig mióta várok erre a technológiára...

kisvirág, üdvözöllek a Paranoiások Klubjában! Nem kell postban válaszolnod, elég, ha hangosan kimondod, vagy az ablakhoz sétálsz és elmutogatod. :lazza:
reklámgyilkos Rulez! (lenne, ha nem szállnának rá egybõl) Qrvára gyûlölöm a reklámokat, fõleg, hogy 20%-al legalább hangosabbak, mint az éppen futó film! Eh... tehát egyetértek Ramizzal. (de a kisvirag nevével vigyázz hogy írod:D ) Bár lehet rád nem haragszik meg.  :3x3:

kisvirag

Quote from: Ramizkisvirág, üdvözöllek a Paranoiások Klubjában!

Ramiz, hörr, 1! (és a kiválasztási jogod is visszavonva!)
kisvirag
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Ramiz

Quote from: kisviragRamiz, hörr, 1! (és a kiválasztási jogod is visszavonva!)
kisvirag
Bocsánatot kérek. Pedig figyelni szoktam erre. :lame:
(Mentségemre legyen szólva, hogy csak a romantikus természetem miatt írtam el: a "virág" szóhoz kellemes asszociációk támadnak, különösen egy lánnyal kapcsolatban, nekem pedig vizuális fantáziám van. De figyelni fogok, hogy elhagyjam az ékezetet.)

Quote from: kisvirag(és a kiválasztási jogod is visszavonva!)
:beken: Micsoda ár puszta életemért... legyek átkozott mindörökre ;)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: kisviragRamiz, hörr, 1! (és a kiválasztási jogod is visszavonva!)
kisvirag

És háromnál mit csinálsz? Számolsz tovább 4-ig? Aztán 5, 6 etc? :hehe: :bsd: :__devil:

Rounin

#13685
Quote from: kisviragRamiz, hörr, 1! (és a kiválasztási jogod is visszavonva!)
kisvirag

És háromnál mit csinálsz? Számolsz tovább 4-ig? Aztán 5, 6 etc? :hehe: :bsd: :__devil:

Quote from: Ramiz(Mentségemre legyen szólva, hogy csak a romantikus természetem miatt írtam el: a "virág" szóhoz kellemes asszociációk támadnak, különösen egy lánnyal kapcsolatban, nekem pedig vizuális fantáziám van. De figyelni fogok, hogy elhagyjam az ékezetet.)

Szerintem a vizuális fantáziát is hagyd el esetében :haha:

Ramiz

Quote from: RouninÉs háromnál mit csinálsz? Számolsz tovább 4-ig? Aztán 5, 6 etc? :hehe: :bsd: :__devil:
Kilenc húzásom még biztos maradt (tízig minden nõ el tud számolni, akinek nem hiányzik a kezérõl ujja). :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: RamizKilenc húzásom még biztos maradt (tízig minden nõ el tud számolni, akinek nem hiányzik a kezérõl ujja). :__devil:

Szerintem van olyan rafkós, hogy a lábát is beleszámolja :rolleyes: Megtoldhatod még egy tízessel ;)

Fegyverbe elvtárs :D

kisvirag

bla

férfiak....

szerintem senki nem akarja tudni, mi fog történni 3nál :angyali:  :__devil:
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Ramiz

Quote from: kisviragszerintem senki nem akarja tudni, mi fog történni 3nál :angyali:  :__devil:
Bah, Ördögi Ékezettelen Nõszemély... megölhetsz, de ártani nem tudsz nékem! Fényes páncélom a hülyeség!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: kisviragbla

férfiak....

szerintem senki nem akarja tudni, mi fog történni 3nál :angyali:  :__devil:

De én igen! Fõzök, mosok, takarítok érte! A TITKOT AKAROM!!!!!

kisvirag

Quote from: RamizBah, Ördögi Ékezettelen Nõszemély... megölhetsz, de ártani nem tudsz nékem! Fényes páncélom a hülyeség!

Te csak azt hiszed! Erõszakkal elveszem a szü... izé, hülyeséged! :hehe: :p  :__devil:
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

katz

Quote from: kisviragbla

férfiak....

szerintem senki nem akarja tudni, mi fog történni 3nál :angyali:  :__devil:
De, én tudom. Elkezded rágni a fülem, h nyomjak Ramizra egy CTRL+ALT+cipõtalpat...

kisvirag

Quote from: katzDe, én tudom. Elkezded rágni a fülem, h nyomjak Ramizra egy CTRL+ALT+cipõtalpat...

Azt hittem ennél önállóbbnak tartasz *megjátszott sértõdöttség*
de a füled attól még szívesen megrágom :hehe:
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

katz

Quote from: RamizFényes páncélom a hülyeség!
Milyen igaz...
A halálnál meg van rosszabb pl.: egy vámpir kajája lenni

Pirula

Quote from: katzMilyen igaz...
A halálnál meg van rosszabb
Na ja... pl. órákig sorban állni lázasan a háziorvosnál. Sokkal több idõt vett el az életembõl mint a halál fog. :D

Rounin

Ramiz.. azért én a helyedben tényleg óvakodnék.

Még a legártatlanabb lánykák is veszedelmesek!

Nemhogy egy vámpír :]

Pirula

Quote from: RouninMég a legártatlanabb lánykák is veszedelmesek!
:rotflol:
Quote from: RamizEgyébként még nem láttam teljesen jól kivitelezett vért soha! Ninja Scrollban a fröcskölés már egész jó, Akirában elmegy. Wolf's Rainben, Hellsingben, Berserkben siralmas. Az anime harcai ez utóbbiban a repkedõ festékszínû vér miatt teljesen komolytalanok lesznek, pláne a mangához képest, ahol rendesen kettényílnak a testek, leesnek a végtagok stb nem csak a slag fröcsköl.
Én csak egyszer láttam igazán hiteles harci jeleneteket, de az nem anime volt hanem egy haditudósítás Libériából. (ha jól emlékszem) De nem tetszettek. :róka:

Rounin

Quote from: kisviragjahm, csak tul sokan gondolták ugy, hogy akkor nyugottan irhassák helytelenül...

Vagy éppen helyesen, magyarul? Hiába no, az iskolában s otthon belénknevelt rossz szokásokat nehéz levedleni :__devil:

Necrid^

Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Yakumo

Quote from: RouninMég a legártatlanabb lánykák is veszedelmesek!
Reakcióim:
1. :)  arik
2. :wtf:
3. :eeek:
4. :lol:
5. :ejnye:
6. :haha:
7. :lul:  :appl:
8. :lul:  :rotflol:

Ramiz

Quote from: kisviragTe csak azt hiszed! Erõszakkal elveszem a szü... izé, hülyeséged! :hehe: :p  :__devil:
kisvirÁg kisvirÁg :hopp:

Quote from: katzDe, én tudom. Elkezded rágni a fülem, h nyomjak Ramizra egy CTRL+ALT+cipõtalpat...
Még nem vagy modi, öreg...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kisvirag

#13702



a CTRL+ALT+cipõtalphoz nem kell modinak lenni....
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Ramiz

Quote from: kisvirag
Áááááháháá király szadomazo smiley-k! :cool:

Quote from: kisviraga CTRL+ALT+cipõtalphoz nem kell modinak lenni....
Ahá... :rolleyes: mindegy
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

animoni

Quote from: katzMilyen igaz...
A halálnál meg van rosszabb pl.: egy vámpir kajája lenni
Hmmm... :rolleyes: Gondolkozzunk, miért rossz ha egy vámpír kajája leszel???
Örörk életet kapsz, erõt kapsz, tudsz repülni :lul: !!! Nem kell aggódni a különféle betegségek miatt! Ha 300 évig nem esszel akkor sem halsz éhen, esetleg elmész aludni...etc.
Függettlenül mindezektõl én nem lennék vámpír :haha: !
You called me strong, you called me weak
But your secrets I will keep
[/COLOR]

Darkstar

Quote from: White SeeDHa külsõs lennék azt hihetném, hogy ez a fórum tele van perverz otakukkal:)
És igaza is lenne! :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Darkstar

Quote from: animoniHmmm... :rolleyes: Gondolkozzunk, miért rossz ha egy vámpír kajája leszel???
Örörk életet kapsz, erõt kapsz, tudsz repülni :lul: !!! Nem kell aggódni a különféle betegségek miatt! Ha 300 évig nem esszel akkor sem halsz éhen, esetleg elmész aludni...etc.
Függettlenül mindezektõl én nem lennék vámpír :haha: !
Ki modta, hogy vámpirrá tesz? Lehet, hogy simán kiszívja az össz véredet, vagy éppen ghoullá változtat.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kisvirag

Quote from: animoniHmmm... :rolleyes: Gondolkozzunk, miért rossz ha egy vámpír kajája leszel???
Örörk életet kapsz, erõt kapsz, tudsz repülni :lul: !!! Nem kell aggódni a különféle betegségek miatt! Ha 300 évig nem esszel akkor sem halsz éhen, esetleg elmész aludni...etc.
Függettlenül mindezektõl én nem lennék vámpír :haha: !

ne keverd a vámpirkaját a vámpirrá válással  :__devil: :D
szerinted milyen érzés lehet, mikor idõszakonként szinte szárazra szivnak, csak annyi vért hagyva benned, hogy ne halj meg (egyáltalán, vagy azonnal)?
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Rounin

Quote from: DarkstarÉs igaza is lenne! :D

Na de mi, fórumlakók nem vagyunk perverzek.. kikérem magunknak! Ez már új kategória :D

Ghoullá tesz? Az mióta büntetés? :) Bááár...attól függ, mire használja a ghoult utána :D

kisvirag

a vámpirkaja kategoriába szvsz a ghoullá tevés sem illik már bele
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.