Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Lt. Simoan Blarke

Quote from: RamizSorry... :gomen: Igaz... bár hogy lehet a SÖR megkóstolása nélkül alkoholokról véleményt mondani? :rolleyes: (Unicum nélkül azt értem, mert az alapján, hogy gyomorkeserû meg gyógynövények, még nem nyilvánvaló, hogy AZ UNICUM AZ ISTEN!!! :kiraly: )
ittam havernál unicumot, mer anyja jóarc és koccintani kellett az öcsém születésére. hát nekem... hm. imho pocsék íze volt, még kaja után is ezt böfögtem vissza.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Xipe

ha nem izlik, hat nem izlik.
spec az unikumert en se vagyok oda, jobban szeretem a Jagermeister-t.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Lythis

Necrid: jah, sok az ordibálás, ez tény, viszont a foci felmagasztalásért külön bugyrot bérelek neked a pokolban:D

 Ramiz: nagyon sokan ki nem állhatják a sört, szal nembiztos h csak azért húdehajde istencsászár nedû, mert azt állítod... vagy esetleg, de ezesetben a kaktuszfügés zöldtea, és a szervezet ultimate pusztítója, a betiltott Fanta exotic vernek minden mást:D

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Xipeha nem izlik, hat nem izlik.
spec az unikumert en se vagyok oda, jobban szeretem a Jagermeister-t.
keblemre tezsvír :D:D:D
anyway. tud valaki ajánlani nekem valami normális mp3 lejáccót? nézegettem így az árlistákat és annyira túlkínálat van... nem értek hozzá, nem tudok dönteni. van rá kb 15-20k-m. valakinek tipp, hogy milyet vegyek? (olyan nem kell hogy ezt itt 5kért a maradékot meg sörözzük el, kösz:D:D)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

sirtomi

Quote from: LythisNecrid: jah, sok az ordibálás, ez tény, viszont a foci felmagasztalásért külön bugyrot bérelek neked a pokolban:D

 Ramiz: nagyon sokan ki nem állhatják a sört, szal nembiztos h csak azért húdehajde istencsászár nedû, mert azt állítod... vagy esetleg, de ezesetben a kaktuszfügés zöldtea, és a szervezet ultimate pusztítója, a betiltott Fanta exotic vernek minden mást:D
Én sem vagyok nagy sörös, inkább boros.
A Fanta exoticot meg nagyon szerettem :)

Lt. Simoan Blarke

Quote from: sirtomiÉn sem vagyok nagy sörös, inkább boros.
A Fanta exoticot meg nagyon szerettem :)
a fanta exoticról mindig egy tiszamenti kis falucska jut eszembe, ahol a felettébb anti-ízletes, ámde olcsó és sötétben fluoreszkáló Incifincsi üdítõitalt lehetett vásárolni. az exotic ugyanilyen (meg a bodza is), csak átragasztották a cimkét, és a palack nem engedi át a ragyogást :)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Ramiz

Quote from: Xipeha nem izlik, hat nem izlik.
spec az unikumert en se vagyok oda, jobban szeretem a Jagermeister-t.
De legalább elegánsabban fogalmaztad meg, mint blarke. :)

Quote from: blarkeanyway. tud valaki ajánlani nekem valami normális mp3 lejáccót? nézegettem így az árlistákat és annyira túlkínálat van... nem értek hozzá, nem tudok dönteni. van rá kb 15-20k-m. valakinek tipp, hogy milyet vegyek? (olyan nem kell hogy ezt itt 5kért a maradékot meg sörözzük el, kösz:D:D)
Tipp kéne nekem is.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Mattanja

#17137
Lazzaret-tel ellentétben az én napom egész tûrhetõ volt, reggel Soilwork-öt hallgattam, nem is nagyon szerettem volna beérni a munkahelyemre, mert akkor ki kell kapcsolni ugyebár... Aztán újra kiderült, hogy csak mert valakinek diplomája van, és ... 1 ... 2 ... szóval 11 rendfokozattal felettem áll, még ugyanúgy nem tud elintézni semmit, mint én. Továbbá valaki nem mer találkozni velem (ezt mondjuk úgysem találjátok ki, hogy miért van, de várom a tippeket). Ez persze nem feltétlenül jó, de engem megmosolyogtat. A kutyám megette Fekete kalácsát, szóval vehettem neki újat, ez is jó volt, örültem neki.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Lythis

Tippelek: mert elcseszett valamit/lóg neked valamivel, és emiatt nem meri odatolni a képét szégyenében... vagy simán megint az "I eat people" feliratú pólódban mászkálsz az utcán:D

 Ááá, akkor az én napom volt a leglazább: Üzleti környezeten lazulás végig, lényegében csak értékelni kellett a maradék 2 csapat prezentációit. És persze hogy az egyik orbitálisan béna volt, ezért lényegében megvan az elsõ - és egyetlen csapat, akik 4-est kaptak rá.... A tanár meg sem szólt a rengeteg hiányzásomért (próbálta volna csak meg...:rolleyes::uzi: ).
 Aztán üzleti nyelv. kb assetudta, hogy hány dogám volt, meg melyikre milyen jegyet adott, és ott sakkozta ki nekem, mire mondtam h ez nem jó, adjon idõpontot, mert nem értem hogy lehet 45% egy olyan dolgozat, amit meg sem írtam... szal megyek be hétfõn, és letudom az egészet... mindegy.
 Ezután extraóra, amit behegesztettek közgázból, mert a tanár egyszer beteg volt... kb elmondta h mik várhatók vizsgán és 2 feladatot vettünk összesen. Ebbõl az elsõ tartott kb 5 percig. Ez egy másfélórás óra volt... Egyik gyerek megkérdezte, hogy ez akkor most lényegében 120 pontos extrafeladat lesz? csakmert már elég régóta ezzel foglalkozunk... Tanár válaszol: nem, ez papíron sokkal gyorsabb. srác: most is papíron dolgozunk...
 A röhej h  kb télleg. Szal a tanár csak nyomta a táblára az infót, és közben mondta a szöveget, meg írta az eredményeket, szal nekünk még számolni sem kellett.... én közben olvastam.... ha ilyen feladat lesz vizsgán, sztem az évfolyam elvérzik rajta, de mindegy... lesz miben pancsikolni:D

Dreamcleaver

Necrid aláírásából: "Sry Guys 4 my bad Hungarian.. still learning it"

Látom jól megy. :hahaha:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Kalibur

Quote from: LythisÁáá, akkor az én napom volt a leglazább:...
Ha viszont valódi lazaságra megyünk, én nyertem: ma kettõtõl lett volna egyetlen órám, felöltöztem annak rendje és módja szerint induláshoz... majd itthon maradtam és vertem a billentyûzetet tovább...
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Lythis

Quote from: KaliburHa viszont valódi lazaságra megyünk, én nyertem: ma kettõtõl lett volna egyetlen órám, felöltöztem annak rendje és módja szerint induláshoz... majd itthon maradtam és vertem a billentyûzetet tovább...
Hmm... nekem is volt már ilyen... meg olyan is, amikor felkeltem lenyomtam a telefont, konstatáltam, h a francnak sincs kedve egyáltalán sehova menni, és aludtam tovább... aztán vígan reggeli, meg minden, és nagyban lazsálva széles vigyorral a képemen gondoltam arra, ahogy a többiek a padban görnyednek...:rolleyes:

Xipe

Quote from: blarkekeblemre tezsvír :D:D:D
anyway. tud valaki ajánlani nekem valami normális mp3 lejáccót? nézegettem így az árlistákat és annyira túlkínálat van... nem értek hozzá, nem tudok dönteni. van rá kb 15-20k-m. valakinek tipp, hogy milyet vegyek? (olyan nem kell hogy ezt itt 5kért a maradékot meg sörözzük el, kösz:D:D)


//www.minishop.hu
1GB's lejatszo 21-ert
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Lt. Simoan Blarke

#17143
Quote from: Xipe//www.minishop.hu
1GB's lejatszo 21-ert
tanx, jövök neked egy sörrel :) bár az a 21 22. de belefér.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Rounin

Quote from: White SeeDMás téma:Szerintetek érdemes megvárni januárt pl ezzel az mp3 vételle? Elvileg az áfa mértéke csökken 5%-al. Legalább is jópár dolognál. Mindenesetre nagyot dobna a vásárlási kedven, ha ennyivel olcsóbbak lennének a cuccok. (De szerintem úgy is lenyelik a kereskedõk, hogy fordúlnának fel...)

Az áfa ugyan 5%-al csökken, de ez a termék árában cirka 3%os csökkenést eredményez..ne.

Szerintem ez nem nagyon fog meglátszódni az árakon. Rossz tapasztalat talán? (Az árak nem és NEM csökkennek!!)

Lt. Simoan Blarke

Jóreggelt mindenki :) látom senki sincs itt :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

sirtomi

Jó reggelt!

Úgy érzem ez lesz életem egyik legszarabb napja! Már úgy keltem, hogy az telefonomat legszívesebben szét zúztam volna mikor ébresztett :morci:
Túl vagyok munka elõtti angolórán is, amin én voltam szivatva passzív szerkezetekkel.
Határozottan jól indul ez a nap!

Lt. Simoan Blarke

Quote from: sirtomiJó reggelt!

Úgy érzem ez lesz életem egyik legszarabb napja! Már úgy keltem, hogy az telefonomat legszívesebben szét zúztam volna mikor ébresztett :morci:
Túl vagyok munka elõtti angolórán is, amin én voltam szivatva passzív szerkezetekkel.
Határozottan jól indul ez a nap!

engem nem idegesített a telefon az ébresztéssel, lévén nem feküdtem le :D
passive nem nehéz. sõõõõõõt. the cat is climbed up on the tree u know ;)
fel a fejjel, love & peace! make ur day happy! :)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

sirtomi

Quote from: blarkeengem nem idegesített a telefon az ébresztéssel, lévén nem feküdtem le :D
passive nem nehéz. sõõõõõõt. the cat is climbed up on the tree u know ;)
fel a fejjel, love & peace! make ur day happy! :)
Nem tudom, hogy lesz a napom happy, de jó lenne.
Valaki fölajánlja, hogy beverhetem az arcát, akkor lehet hogy utána jobb lenne!

Nem értem, hogy hogy lett ilyen hangulatom ma reggelre.

Lt. Simoan Blarke

Quote from: sirtomiValaki fölajánlja, hogy beverhetem az arcát, akkor lehet hogy utána jobb lenne!
megyek. hol dolgozol? (kávé helyett ez is megteszi:))
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

sirtomi

Quote from: blarkemegyek. hol dolgozol? (kávé helyett ez is megteszi:))
Pécsen melózok! Mikorra érsz ide? :)
Ha jól összekapom magam, lehet hogy nem felébredni fogsz! :D

Lt. Simoan Blarke

Quote from: sirtomiPécsen melózok! Mikorra érsz ide? :)
Ha jól összekapom magam, lehet hogy nem felébredni fogsz! :D
hm. mikor megy Pestrõl Pécsre az IC? :D:D
vagy 80 kiló? mert ha nem, akkor boxer nélkül csak a harcmûvészeti tudásod segíthet, hogy ne felébressz 1 ütéssel :)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

sirtomi

Quote from: blarkehm. mikor megy Pestrõl Pécsre az IC? :D:D
vagy 80 kiló? mert ha nem, akkor boxer nélkül csak a harcmûvészeti tudásod segíthet, hogy ne felébressz 1 ütéssel :)
Egy 10-e hiányzik a 80-hoz. Majd csinálj úgy mintha fájna, hogy meglegyen a jó érzésem :D

Lt. Simoan Blarke

Quote from: sirtomiEgy 10-e hiányzik a 80-hoz. Majd csinálj úgy mintha fájna, hogy meglegyen a jó érzésem :D
oké. hiszen tudjátok, értetek bármit :D:D:D:D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Kuroi Tenshi

Quote from: blarkeanyway. tud valaki ajánlani nekem valami normális mp3 lejáccót?
Még talán valamennyire képbe vagyok a témában...
Milyet akarsz? Rádiós, diktafonost? Memóriakártyásat, flash vezetékes USB-st vagy bedugható USB-st? Mekkora kapacitásút? Milyen formátumokat tudjon kezelni? Mennyire fontos a jó hang? stb.
Tipp: ezektõl az olcsó sz*roktól tartsd távol magad. Olcsó húsnak híg a leve - rossz a hangminõség, gyorsan tönkremegy, nem megbízható, stb.

Nekem egy > fél éve egy Creative MuVo TX 512Mb-osom van. Eddig még semmi baja nem volt, pedig egy párszor esett már le. Csak az a gyári apróság, ami az egész szériánál van, hogy amíg a háttérvilágítás be van akpcsolva, addig van egy kis búgás benne. Egész jó a hangminõség, bár kicsit több a magas, de amennyit a legtöbb fülhallgató csillapít, alig tûnik fel... meg van egy 5sávos hangszínszabályzója is, így ez könnyen orvosolható. Fél tenyeremben elfér.

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Kuro_TenshiMég talán valamennyire képbe vagyok a témában...
Milyet akarsz? Rádiós, diktafonost? Memóriakártyásat, flash vezetékes USB-st vagy bedugható USB-st? Mekkora kapacitásút? Milyen formátumokat tudjon kezelni? Mennyire fontos a jó hang? stb.
Tipp: ezektõl az olcsó sz*roktól tartsd távol magad. Olcsó húsnak híg a leve - rossz a hangminõség, gyorsan tönkremegy, nem megbízható, stb.

Nekem egy > fél éve egy Creative MuVo TX 512Mb-osom van. Eddig még semmi baja nem volt, pedig egy párszor esett már le. Csak az a gyári apróság, ami az egész szériánál van, hogy amíg a háttérvilágítás be van akpcsolva, addig van egy kis búgás benne. Egész jó a hangminõség, bár kicsit több a magas, de amennyit a legtöbb fülhallgató csillapít, alig tûnik fel... meg van egy 5sávos hangszínszabályzója is, így ez könnyen orvosolható. Fél tenyeremben elfér.

rádió diktafon nem kell. flashcard vagy USB szintén mindegy. kapacitás 256+. jó hang kb annyira, hogy legrészletesebb hangfileom is 320 kbps és nincsen olyan nagyon gosu fülhallgatóm. csak már zavar, hogy 48 kbites sz*rt hallgatok a telefonomon egy félig mûködõképes nem szabványos fülhallgatón át. cash rá 15-20k, mint már mondva vala...
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Kuroi Tenshi

Oké, délután utánanézek majd, csak most már indulnom kell... sõt, már késésben vagyok ... :)

Xipe

Quote from: blarketanx, jövök neked egy sörrel :) bár az a 21 22. de belefér.


most hirtelen az az egy jutott eszembe.
voltak olcsobb modellek de azok pillanatok alatt eltuntek..
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Ramiz

Ez túl gagyi szerintetek? Nem érdemes ilyet venni?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kisvirag

ha már a rossz napoknál tartunk, tegnap én is kivettem belõle a részem, töbek közt egy csaj akasztott ki akivel munkakapcsolatban vagyok a hüly elképzelésével, hogy az általános felbontás a neten 800*600, csak mert õ annyit használ... aztán azzal, emrt volt pofája azt mondani, hogy küldött leírásokat. ja, kemény 18 árucikkhez, a háromszázakárhánybol, ezek is katalógusszagúak... szerintem ha két hónapja nem könyörgök értük, akkor sosem tettem... de mindegy, õ boltja, õ cseszi el, csak engem szivat vele...
aztán másik srác, aki a portálunkat programozta volna le, cirka 4 hónap alatt csinált egy rakat szart, ami semmire sem jó (eredetileg szeptemberben már kész kellett volna lennie, igazán még most sincs), és most közölte, hogy köszöni szépen, de jövõre már nem tud velünk dolgozni... (tényleg, nem ismertek egy JÓ PHP programozót, akinek épp rengeteg szabadideje van? ez komoly kérdés.)
ja, és ami a legszebb, egyik vizsgáon most adták meg az idõpontokat, a többi eddig gyönyörüen megvolt, gondoltam majdcsak sikerül ezt is beillesztenem, hát a nagy lótúrót, választhatok, 23 vagy 4.e 23 fizikai képtelenség, 4e borítja az egész eddigi rendet, mivel csak úgy lenne jó, ha egy másikból 9én mennék, de akkorra betelt az az idõpont... most fogalmam sincs, hogyan lesznek a vizsáim, és ha igy marad, h nem tom felvenni a 9.ei idõpontot, akkor legalább egy vizsgámra nem fogok tudni rendesen felkészülni :D

na csak h lássátok, h mindenkinek lehet szar napja.

ja, a legjobbat kihagytam: hajnalban megint a szobatársnõm erõlködõ hányáshangjaira ébredtem...
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.