Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Moha

Quote from: blarkea gesztus a lényeg, és a papírvirágok is hasznosak pl. díszítéshez. és ráadásul abban ott van a munkám.
Igen, szerintem is sokkal jobbak a saját készítésû dolgok.
Mondjuk nekem a kézügyességem nulla, szóval inkább csak a gépen tudok ezt-azt csinálni (pl egyedi összeállítású és borítójú CD) :)
De pl. fateromnak nem lehet mit adni, mert szinte semminek nem tud örülni. :(

Moha

Quote from: blarkeabszolúte nem értek hozzá, szóval ha tudnál küldeni vmi linket egy webes üzlet ilyen termékéhez, megköszönném :D
Konkrét webshopot nem tudok mondani, én az egyik kisebb boltban láttam 8500-ért egyet. Annyi, hogy nincs benne memória, hanem SD/MMC kártyát lehet bele tenni, tehát a kapacitása csak a kártyától függ. Egy 512-es SD kártya meg úgy 8-9ezer körül van.
Viszont: Google elsõ találatai között volt ez itt. :)
QuoteShiroi: amikor egyszer szomszéd csajszi átjött egy tûzzománc képpel és felköszöntött vele szülinapomra, aszittem üvöltök, olyan jó érzés volt... na AZÓTA megvan ez a bizonyosság :)
Nekem ez a pont akkor volt, mikor egyszer a névnapomon az egyik rokonunk egy régi dallal köszöntött fel (tényleg jól tud énekelni). Komolyan majdnem elsírtam magam. Itt is látszik, hogy a szándék a fontos.

Mattanja

Quote from: blarkeShiroi: amikor egyszer szomszéd csajszi átjött egy tûzzománc képpel és felköszöntött vele szülinapomra, aszittem üvöltök, olyan jó érzés volt... na AZÓTA megvan ez a bizonyosság :)
Nagyikszdé... Meg is tudom érteni.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Lt. Simoan Blarke

Quote from: MohaDe pl. fateromnak nem lehet mit adni, mert szinte semminek nem tud örülni. :(
szerintem ugyanúgy értékeli a gesztusokat, csak nem akarja ezeket kifejezésre juttatni. vannak ilyen emberek.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

sirtomi

#17194
Nekem nincs kézügyességem, úgyhogy én inkább vásárolok, de valami apróságot. A szándék a lényeg és nem az ár, én sem várom, hogy valami méregdrága cuccot vegyen nekem valaki. Annak is nagyon tudok örülni, ha gondolt rám az illetõ :)

Nagy áruházakhoz meg annyit szólnék, hogy anyukám rendszeresen az Intersparban vásárol és ott is érdekes akciók szoktak lenni. Pl. joghurt 59Ft, következõ héten hatalmas akció felirat és 59Ft-ba kerül, az akció után meg 62Ft!

Edit: Egyedül vagyok, meg egy guest :) Az éjjeli baglyok alszanak!

Xipe

en annak orulok ha egyaltalan kapok valamit.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

kisvirag

Cora Tesco csak arra jó, hogy a kaját kicsit olcsóbban megvehesse, meg egy helyen nagyobb választékból az ember. Mûszaki cikket, hasonlót én soha nem vettem és vennék ilyen helyrõl.
Egyébként tényleg a gesztus a fontos, én is évek óta magam készitette dolgokat ajándékozok (közel 20 embert kellene megajándékoznom, és ez csak a szûk család). mézeskalács házikó, saját készitésû ajándékdobozka szaloncukorral megtömve, cserépben gyurmábol készitett karácsonyi csendélet... abból a pénzbõl, amibõl ez elkészithetõ, 2, max 3 embernek tudnék normális ajándékot adni. de nem is várják el.
egyedül keresztlányomnak, meg kedvesemnek szoktam tényleg rendes ajándékot venni, de pl a kiscsaj is most hihetetlenül fog örülni a micimackós fejkendõnek, (most mindegy csak micimackós korszakát éli) meg egy meseDVDnek... és ez 1600bol kijött. azt nem mondom meg, a kedvesem mit fog kapni :D
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Xipe

Quote from: kisviragazt nem mondom meg, a kedvesem mit fog kapni :D


mondanam hogy valami antik eloltolots karabely, de hat ez csak en vagyok.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Kuroi Tenshi

Quote from: blarkeilyen nagy kérés a felsõbb hatalmaktól, hogy USBn tölthetõ 512es ONLY MP3play mp3player is létezzen 20k körüli áron? :'(
Amit neked postoltam abban nincs rádió;
valamint közvetlenül USB-portba be lehet dugni.
Ha nem akarsz akkura költeni, megy simán AAA mikro elemmel is.

Kuroi Tenshi

Quote from: Lythiskéretik minimum lefotózni

Rossz hírem van.

Nem lesz fotó.

Viszont tud olyan hidegen nézni, mint Lucy...

...

megyek keresek valami jó kis doom metalt

Lythis

#17200
Quote from: Kuro_TenshiRossz hírem van.

Nem lesz fotó.

Viszont tud olyan hidegen nézni, mint Lucy...

...

megyek keresek valami jó kis doom metalt
Nem lesz?? :bruhuhu:
 ááá...pedig a ridegnézést azt látni akarooom!!!!:bruhuhu:

doom meta... meg a pontok... hééé.. izé... csaknem... got turned down, or what?

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Kuro_TenshiAmit neked postoltam abban nincs rádió;
valamint közvetlenül USB-portba be lehet dugni.
Ha nem akarsz akkura költeni, megy simán AAA mikro elemmel is.
USB-n tölthetõ = saját akkumulátora van, amit ha rádugsz USB-re, feltölti magát (lévén USB-n táp is megy, nemcsak data).
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Kuroi Tenshi

Quote from: blarkeUSB-n tölthetõ = saját akkumulátora van, amit ha rádugsz USB-re, feltölti magát (lévén USB-n táp is megy, nemcsak data).
Nincs saját aksija, de bele lehet rakni AAA-méretût.
Közvetlenül usb-portba dughatóval azt értettem, hogy nem kell külön madzag hozzá (mint néhány modellnél), nem aljzat van benne

sirtomi

Quote from: blarkeUSB-n tölthetõ = saját akkumulátora van, amit ha rádugsz USB-re, feltölti magát (lévén USB-n táp is megy, nemcsak data).
Vegyél egy Samsung Yep-et. Az tülthetõ usb-n is és asszem csak mp3, rádió és hangfelvétel van az olcsóbb változatban. És baromi pici.

Kuroi Tenshi

Quote from: sirtomiVegyél egy Samsung Yep-et. Az tülthetõ usb-n is és asszem csak mp3, rádió és hangfelvétel van az olcsóbb változatban. És baromi pici.
viszont drágább és picivel rosszabb a hangminõsége, ha jól emlékszem

sirtomi

Quote from: Kuro_Tenshiviszont drágább és picivel rosszabb a hangminõsége, ha jól emlékszem
Én annyira nem ismerem. Egyik haverom vett és megvan vele elégedve. Mondjuk neki mindenképpen valami nagyon picike kellett és ennél kisebb már nem nagyon lehetne.

Lt. Simoan Blarke

Quote from: sirtomiVegyél egy Samsung Yep-et. Az tülthetõ usb-n is és asszem csak mp3, rádió és hangfelvétel van az olcsóbb változatban. És baromi pici.
csekkolom, tanx
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Fazék

Quote from: KvikvegEzt az offozont...
:_off:
Átmegyünk a fórumon is magyar államosdiba? Minden emberre jut majd egy politikus/köztisztviselõ?
Bocsi de elég uncsi, hogy mindenhol, "már megint offtopic", "hagyjátok abba offtopic" stb szöveg jön 5-10 olyan post után, ami tényleg csak félig illik ide, de már pont le is lett zárva, és HALÁL FÖLÖSLEGES lett volna átmenni vele, bármilyen más topic-ba ennyi hozzászólás erejéig, mert nem biztos, hogy megtalálta volna akit érdekel. De most tényleg, én megértem, hogy zavar egyeseket, hogy ha olyan post-ok vannak egy topic-ban, ami nem érdekli õket, de kezdünk átlendülni a ló túloldalára és már az ilyen semmit sem ártó 4-5 hozzászólásos off-okat is mindenki rossz szemmel nézi :rolleyes: Simán át lehet õket ugrani, lehet továbbfolytatni az ontopic hozzászólásokat, mert már abbahagytuk. Légyszi tegyünk már különbséget a chat-elõs offtopic és a problémamegoldós offtopic hozzászólások között... köszönöm. :)

Mattanja

Úgy tûnik ma megadta magát az mp3 lejátszóm, hurrá. Végre megvehetem azt, aminek elfelejtettem a nevét... de azt tudom, hogy 40 gigás volt kb. 110 000-ért. Vagy megnézem ezt közelebbrõl.
A fórum szabályai frissítve.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Lt. Simoan Blarke

Quote from: ShiroiÚgy tûnik ma megadta magát az mp3 lejátszóm, hurrá. Végre megvehetem azt, aminek elfelejtettem a nevét... de azt tudom, hogy 40 gigás volt kb. 110 000-ért.
iAudio x5 vagy mifene?
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Fazék

#17210
Quote from: ShiroiÚgy tûnik ma megadta magát az mp3 lejátszóm, hurrá. Végre megvehetem azt, aminek elfelejtettem a nevét... de azt tudom, hogy 40 gigás volt kb. 110 000-ért. Vagy megnézem ezt közelebbrõl.
A fórum szabályai frissítve.
110000? :eek: Én még az iPod mini-re is sajnálom azt a rohadt sok pénzt... most akartam venni, ezt a nemtomhol akciós Creative Muvo TX 512-est 15k-ért, de már tutira elfogyott, kicsit késõn vettem észre. nem érzem, hogy városi közlekedéshez nekem több kéne, mint egy 512 MB-os. elvégre már az is minimum 5 album 192kbit/s-es minõségben vagyis kb 5 órányi zene usb2.0-val cserélni se olyan vészes õket, és videót nézni meg én se akarok az mp3 lejátszómon :) Bár lehet hogy csak azért gondolkodom így, mert csóró vagyok :haha: :hopp:

szerk: uh-uh de ez a belinkelt Panasonic nagyon finoman néz ki :nyálcsorgatós smiley:

szerk2: a fórum szabályai kiegészítés viszont bocsánat, de egy röhej... :haha: ezaz játsszunk följelentgetõsdit, úgyis hagyomány hazánkban :rolleyes: elõre bejelentem engem pl nagyon nem érdekel, és senkit se fogok jelenteni, mert baromságnak tartom, ami nem érdekel, nem olvasom el és kész. de ha sztetek ez a topic-bezárogatósdi kiírom a neve-kisbetûvel, stb fenyegetések bölcs lépések hát tegyétek. ti dolgotok... a többség véleménye számít és ha a többség ezt akarja, akkor nincs más, mint igazodok... amennyire kényelmes :)

Mattanja

Quote from: blarkeiAudio x5 vagy mifene?
Hála neked eszembe jutott! Az iRiver H sorozatából vagy a 320-as, vagy a 340-es volt, amin gondolkodtam. És már hallottam munka közben, szóval tudom, hogy megérné. A rádió természetesen felesleges, de az még belefér.
Quote from: Fazékszerk: uh-uh de ez a belinkelt Panasonic nagyon finoman néz ki :nyálcsorgatós smiley:
Ugye, hogy ugye. És van az egyik ismerõsömnek, szóval le tudom tesztelni.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Fazékelvégre már az is minimum 5 album 192kbit/s-es minõségben vagyis kb 5 órányi zene usb2.0-val cserélni se olyan vészes õket, és videót nézni meg én se akarok az mp3 lejátszómon :) Bár lehet hogy csak azért gondolkodom így, mert csóró vagyok :haha: :hopp:
192? omg. nekem legrészletesebb mp3-aim 160asak... :D
igen, a termékterverzõk szerint csak te gondolkozol így, az átlagembernek fontos, hogy az mp3 lejátszója elektromos fogkefe, villanyborotva és kinyitható vibrátor is legyen. szerintük.:mad:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Kuroi Tenshi

Shiroi: az egy kicsit meredek ár hozzá, valaki nagy haszonkulcsot rakott rá....
Ajánlom figyelmedbe: depo.hu vagy ebay.de
meg ezt a fórumot, bár sokat kéne itt utánaolvasnod:
http://www6.head-fi.org/forums/forumdisplay.php?s=&forumid=22
A Creative-okat is sokan ajánlják, és feleannyiba kerül(ne, ha nem lennének ilyen hiénák a hazai kereskedõk)

Mattanja

#17214
Quote from: Kuro_TenshiShiroi: az egy kicsit meredek ár hozzá, valaki nagy haszonkulcsot rakott rá....
Ajánlom figyelmedbe: depo.hu vagy ebay.de
meg ezt a fórumot, bár sokat kéne itt utánaolvasnod:
http://www6.head-fi.org/forums/forumdisplay.php?s=&forumid=22
A Creative-okat is sokan ajánlják, és feleannyiba kerül(ne, ha nem lennének ilyen hiénák a hazai kereskedõk)
Köszönöm a tippeket, utánajárok. Valószínûleg úgyis a Panasonic lesz...
A fórumon pedig majd nyitok egy új threadet, nem fogok keresgélni. Hadd szeressenek.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Kvikveg

Quote from: FazékÁtmegyünk a fórumon ...
Zavart, szoltam. Ennyi.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

#17216
Quote from: KvikvegZavart, szoltam. Ennyi.
törölve. nem érdekel. legyen amit akartok.

Ramiz

#17217
Ha egy nem moderátor felhívja mások figyelmét az offolásra, az nem azt jelenti, hogy nem kell vele foglalkozni, mert csak user, hanem hogy már õt is zavarja.
Mindenki kiveheti a részét a moderálásból, nem kell ránk várni. Nyugodtan szóljatok egymásra, mindenki jobban jár.


Ez korrekt, logikus.

Ha egy adott threadben túl sûrûn lesz offtopic hozzászólás illetve beszélgetés a felszólítás ellenére is, akkor szó nélkül bezárom azt, és természetesen ki is írom, hogy ki/kik miatt. Talán jobb, mint a bannolás.
A kicsillagozatlan káromkodásoknak kezdésképpen -50 post, és a thread bezárása lesz a következménye.


Maximálisan nem értek egyet. Tudom, senkit sem érdekel :lazza: , de azért beleüvöltöm az offtopic(void)-ba. A topik bezárása bármire teljesen alkalmatlan és igazságtalan büntetés, mert azt is éri, aki nem csinált semmit (pl nem káromkodott, sõt esetleg õ jelentette a káromkodást, õt is zavarja az off stb). Akármi jobb ennél. Egyébként sem olyan rosszak a viszonyok itt, hogy ne legyen egyelõre elég figyelmeztetés és posttörlés.
Shadowolf 5 offtopik postban állapította meg a maximumot, ez marad? Hasonló esetekre, mint amiket Zoli említett.


Quote from: ShiroiKöszönöm a tippeket, utánajárok. Valószínûleg úgyis a Panasonic lesz...
A fórumon pedig majd nyitok egy új threadet, nem fogok keresgélni. Hadd szeressenek.
:lol: Minden moderátor csak a háza táján söpörget... :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Mattanja

Quote from: Ramiz:lol: Minden moderátor csak a háza táján söpörget... :D
Örülök, hogy értékeled a humoromat. ^^
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Ramiz

Quote from: ShiroiÖrülök, hogy értékeled a humoromat. ^^
Én meg annak, hogy értetted, hogy értékelem. ^^ (Bár bevallom, megrettentem, mert ha tényleg úgy van, magadnak is humorként tálalhatod, mégis... Persze csak ha.)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!