Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Lazzaret

A francba túl hamar buktam le :D Pedig reméltem hajnalig mienk lesz a grund :) Nembaj bulizzunk eggyüt a gépeink elött és érezzük jól magunkat. Ez a lényeg. Addig is BANZAI!!!


www.arkangyalok.uw.hu

Lazzaret

Na mentem egy kicsit Lineage2-ni, Talán egy v kettõ óra mulva visszanézek. Addig is Kampai és Banzai!!! Ja és a tüzijáték

[SIZE="7"]:uzi: :grrr: :uzi: :muhahah: :uzi: :grrr: :uzi: [/SIZE]


www.arkangyalok.uw.hu

SaiyaGin

Quote from: White SeeDJövök, erre elém dob egy kölök egy petárdát. Lehet vagy 17. Odamegyek hozzá megkérdezem miért tette. Beszól hogy mert vicces.
Fogom magam pofánvágom. elered az orra vére. Beszólok:
"Nem, ez volt a vicces" Majd irány tovább...
Ehh, hiába. Sovány vagyok és vézna, de mikor meglendítem a kezem a jó csontos kezemnek köszönhetõen olyan mintha egy 2kg-s téglával találkozna az ember arca...
Mindenesetre ez sem fog egy ideig petárdázni... maybe:D

Én is ezt tenném, ha valamivel méretesebb lennék...:whoah:

Moha

Quote from: White SeeDEhh, hiába. Sovány vagyok és vézna, de mikor meglendítem a kezem a jó csontos kezemnek köszönhetõen olyan mintha egy 2kg-s téglával találkozna az ember arca...
Hehe, lehet, hogy ez a módszer nálam is mûködne? :haha: Én is elég csontos vagyok.
Petárda: ésszerû volt, hogy azt betiltották. A tüzijátékokkal viszont szerintem nincs baj. Na persze mindent lehet ésszel és ész nélkül is használni. Ha meg valaki direkt eléd dobja a petárdát, az meg is érdemli, hogy lekeverj neki egyet.

Egyébként megnyugodtam: nem csak én vagyok olyan, aki rendszerint otthon szilveszterezik. :) De valahogy az "igyuk le magunkat a sárga földig" típusú bulik sosem vonzottak. És mivel a városban nem volt sose normális szervezett buli, így általában itthon voltam, és legfeljebb pár barátommal buliztam.
Most mentem volna Kemencére, de az idõjárás visszatartott.

Mattanja

Mit tettem!? Eddig is tudtam, hogy ez életem legrosszabb éve, de hogy még netem se legyen a végén...
Az elõbb elszállt a netem (az okosok szerint a modem melegedett fel, vagy ilyesmi), és mindegy volt mit csináltam, nem akart rendbejönni. Már majdnem felhívtam az ügyfélszolgálatot, amikor szapora villogással jelezte a modem egyik ledje, hogy készen áll. Huuuhhh, ezt a megkönnyebbülést... :hahaha:

Edit: the mods are dominating!
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Itachi

Én is itthon ülök és wow ozok :) Szvsz nincs annál feeling esebb mint szilveszterkor gamelni :) Sokan azt mondják ez a lúzer-élet, de én ezt szeretem, mivel volna hova menni, de nekem ez így a legjobb.:)
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Moha

Quote from: ShiroiMit tettem!? Eddig is tudtam, hogy ez életem legrosszabb éve, de hogy még netem se legyen a végén...
Az elõbb elszállt a netem (az okosok szerint a modem melegedett fel, vagy ilyesmi), és mindegy volt mit csináltam, nem akart rendbejönni. Már majdnem felhívtam az ügyfélszolgálatot, amikor szapora villogással jelezte a modem egyik ledje, hogy készen áll. Huuuhhh, ezt a megkönnyebbülést... :hahaha:
Na, ez már a netfüggõség biztos jele! :haha: Ha hirtelen elmegy a net, én is "bepánikolok" néha. /me is a net addict too. :D

Nekem meg egy fél órája a router állt le (helyesebben be tudtam loginolni, de mégsem ment semmi). Még jó, hogy elég volt neki egy reboot. Tényleg bõvíteni kellene már a memóriát benne. :rolleyes:

Mattanja

#17797
Bõvíteni nekem is kellene, mert most megy ragnarok/winamp/fórum/messenger, és bizony szaggatgatgatgatgat... : (
Egyébként jó ez a függõség, semmi baj vele, igaz nem alszom, de akkor is. De most képzeljük el: nincs fórum, nem lesz magasabb szintû a crusader-em, nincs messenger. Akkor mit élvezzek? Muszályból nem jó animét nézni. De az a jó (az egyetlen jó) az egész szilveszterben, hogy olyan hangosan hallgatok olyan zenét amilyet akarok amilyen hangosan akarom.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Xaga

Errõl az jut az eszembe miko koliban elment az áram, infós folyosón egyszere mindenki elhagyta a szobát, aki a folyosó végén állt az csak anyit látot hogy az összes ajtó kinyilik és az emberek elkezdenek vándorolni a biztosítékok felé majd ingerülten nyugtázzák hogy nem a biztosíték csapta le mindenkinek az áramot hanem valahol megszakadt az éteri energia áramlása, hihetetlen volt az emberek kimentek az erkélyre beszélgettek (igaz arról hogyan lehetne visszaállítani az energia ellátást) aztán visszajött az áram az emberek eltüntek a folyósoról, bebootoltak a gépek és visszatért az élet a megszokot kerékvágásba. A folyósó meg olyan kihalt lett hogy lehetett látni a pormacskákat amiket a huzat az egyik ajtótól a másikig visz :)

Rounin

Nekem meg az imént túlmelegedett a proci és 1,5 órán keresztül el sem tudtam indítani a gépet. Miután lehûlt. Kellõen frászt kaptam, mire proci kiszed-proci berak kombóval megoldottam. Azóta sem tudom, mi a frász volt :S

Moha

Ilyen a modern társadalom. Mi lenne velünk net és áram nélkül. ^_^
Tényleg jó ez a függés, én pl. már nem tudnék megleni a fórum és a net nélkül. Nekem a net a köldökzsinór...
És igazad van, Shiroi, muszályból nem jó animét nézni. Én ha nem kapom meg a napi fórumadagomat, van, hogy animét nézni sincs kedvem. Ez van.

Rounin

Quote from: MohaIlyen a modern társadalom. Mi lenne velünk net és áram nélkül. ^_^
Tényleg jó ez a függés, én pl. már nem tudnék megleni a fórum és a net nélkül. Nekem a net a köldökzsinór...
És igazad van, Shiroi, muszályból nem jó animét nézni. Én ha nem kapom meg a napi fórumadagomat, van, hogy animét nézni sincs kedvem. Ez van.

Olvasnék és rajzolnék. De nem akkor, amikor fontos beszélgetésem volt éppen a neten :p

És nem muszáJ moderátor úr, igaza van^^

SaiyaGin

Quote from: ItachiÉn is itthon ülök és wow ozok :) Szvsz nincs annál feeling esebb mint szilveszterkor gamelni :)

Én meg itthon ülök, és szegény kutyát próbálom nyugtatgatni, akit teljesen kiidegeltek a köcsög petárdázók, úgyhogy még animézni se tudok.:mad:

Rounin

Quote from: SaiyaGinÉn meg itthon ülök, és szegény kutyát próbálom nyugtatgatni, akit teljesen kiidegeltek a köcsög petárdázók, úgyhogy még animézni se tudok.:mad:


Ah igen. Képzeld el, hogy õk 20x olyan erõsen hallják, mint mi. Min mehetnek keresztül ilyenkor. Szerencsére itt most szünet van...

Mattanja

Quote from: RouninOlvasnék és rajzolnék. De nem akkor, amikor fontos beszélgetésem volt éppen a neten :p

És nem muszáJ moderátor úr, igaza van^^
Úgy akartam írni, csak aztán mégsem. Biztosan kiment az agyamból a vér, vagy ilyesmi.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Rounin

Quote from: ShiroiÚgy akartam írni, csak aztán mégsem. Biztosan kiment az agyamból a vér, vagy ilyesmi.

Õõõõ... Mohának mondtam.. kuso.. nem elárulni! Hát persze, hogy mindkettõtöknek /swt /smile /swt

SaiyaGin

Quote from: White SeeDAjánlom az én módszeremet:)
Vagy attól függ milyen fajta az a kutya:)

Szívesen használnám a módszered, de az én 46kg/160cm kombómnál nem válna be!:beken:  A jószág pedig egy szintén nem túl vérszomjas kinézetû magyar vizsla.

Lazzaret

Most hogy visszaolvastam nekem sem ment semmi az elöbb a neten. Login megvolt azt ennyi. Még a Lineage2 sem ment. Már megijedtem hogy a tv elé kényszerülök. De mégsem :D És igen éljen a netfüggõség:whoah: nem is tudom mihez kezdenék nélküle. Itt viszont nincs petáda csak rakéta hála az égnek. Nem tudnám mihez kezdenék a 60kg-os kutyámmal. Még az én 130 kg mal is nehéz megfogni :D


www.arkangyalok.uw.hu

Moha

Quote from: RouninÉs nem muszáJ moderátor úr, igaza van^^
Jól van, na, csak 4-es volt a helyesírásom, nem 5-ös. :hehe:
Quote from: SaiyaGinSzívesen használnám a módszered, de az én 46kg/160cm kombómnál nem válna be!:beken:  A jószág pedig egy szintén nem túl vérszomjas kinézetû magyar vizsla.
:eek: Nehogy már! Nehezebb vagyok nálad? Pedig én is "vaságyastól" vagyok kb 52 Kg. :)
Amúgy nem a vérszomjas kinézet a lényeg, hanem a "harci modor": engem pl. úgy bokán harapott nyáron a szomszéd keverék kutyája, hogy csak na... nem néztem volna ki belõle, mert amúgy nem tûnik veszélyesnek a blöki.

TurboK

Quote from: White SeeDEhh, hiába. Sovány vagyok és vézna, de mikor meglendítem a kezem a jó csontos kezemnek köszönhetõen olyan mintha egy 2kg-s téglával találkozna az ember arca...
Az csak akkor mûködik hogyha elég kemények a csontjaid különben te is összetörsz.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Rounin

Quote from: SaiyaGinSzívesen használnám a módszered, de az én 46kg/160cm kombómnál nem válna be!:beken:  A jószág pedig egy szintén nem túl vérszomjas kinézetû magyar vizsla.

Emlékszem, tavaly ugyanekkor (du. 18 óra körül mondjuk) fát vágva egyszerûen halálra rémítettek egy böszme nagy durranással. Kis híján saját fejemet ütöttem le.. erre földhöz vágtam a fejszét és elüvöltöttem magam, cenzúrát nem tûrõ kifejezésekkel megkérdezve, hogy feltétlenül muszáj azt a .. khm.. izét, mondjuk így most durrogtatni? Hozzátettem, hogy durrogtathatok én is..

Érdekes módon órákig csend volt a faluban (mifelénk legalábbis^^)

Édesanyám közölte velem, hogy bolond vagyok :D

SaiyaGin

Quote from: LazzaretNem tudnám mihez kezdenék a 60kg-os kutyámmal. Még az én 130 kg mal is nehéz megfogni :D

Nem adnád kölcsön az elkövetkezõ 1 órára?:morci: :__devil: :nagyere:

Lazzaret

Á dehogy. Igazi hidegvérû falusi ember vagy akárcsak én:D Tavaly én is beszoltam a szomszédoknak. Kutya frásszt kapot én meg átmentem és leüvõltöttem a család fejét :) (dec.8. volt)


www.arkangyalok.uw.hu

Lazzaret

Quote from: SaiyaGinNem adnád kölcsön az elkövetkezõ 1 órára?:morci: :__devil: :nagyere:

Szivesen adnám ha kitudnám rángatni az asztal alól :D Már eldurrant egy két rakéta és teljesen betojt szegénykém :)


www.arkangyalok.uw.hu

Rounin

Quote from: White SeeDO, felmerûlt az iylenkor szokásos probléma.
valami versfélét kéne kitalálni, mert a buék már kezd unalmas lenni....

Hómezõkön jártam,
nagyon bepiáltam,
óévet elhagytuk,
belünket kihá....

Na jó, ez nem jó.

Sorry -.-

Lazzaret

Quote from: RouninHómezõkön jártam,
nagyon bepiáltam,
óévet elhagytuk,
belünket kihá....

Na jó, ez nem jó.

Sorry -.-

Ilyenkorra ez tökéletes :D


www.arkangyalok.uw.hu

Slayer_Ace

A jövõ évben
legyen részed minden szépben,
szexben hétszer
minden héten, de
légy ma éjjel
disznó részeg, így
búcsúztasd a múlt
évet, kívánok
boldog Újévet.

Ez jó lesz?

Mattanja

Quote from: RouninHómezõkön jártam,
nagyon bepiáltam,
óévet elhagytuk,
belünket kihá....

Na jó, ez nem jó.

Sorry -.-
Nem jó, de többnyire igaz.
Quote from: Slayer_AceA jövõ évben
legyen részed minden szépben,
szexben hétszer
minden héten, de
légy ma éjjel
disznó részeg, így
búcsúztasd a múlt
évet, kívánok
boldog Újévet.

Ez jó lesz?
Ez sem, de ez is igaz többnyire. :p
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Slayer_Ace

Akkor vegyük komolyra a dolgot:) , íme amivel én fogok megörvendeztetni néhány embert:

2006-ban ezer áldás érjen,
 öröm és szerencse örökké kísérjen.
 Bú és bánat Téged elkerüljön,
 gondolatod, vágyad, álmod teljesüljön!

Xaga

Kreditekben gazdag boldog új évet kívánok!

Nekem ez lesz a szövegem :)