Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Xipe

Quote from: DanhibikiWhooo, találjátok ki, hogy ma mit fogok nézni!:D Természetesen a válasz Bruce Lee filmet az Rtl Klábbon 21:40-kor. Ezt vártam már vagy 3-4 napja.:D
Nézzétek ti is;) Jut eszembe, mi annak a filmnek a címe ami ilyen Bruce Lee/Jackie Chan filmparódia, és van benne egy olyan jelenet is, hogy a fõszereplõ csávó kinyújtja a nyelvét és van rajta két szem a nyelven és még a nyelv is kinyújtja a nyelvét, ha jól emlékszem. Nagyon nagy baromság az egész...csak nem tom mi a címe:o.


Kung Pow
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Danhibiki

Quote from: XipeKung Pow
Ááááá köszönöm!:merci:
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

HVp213

Quote from: LazzaretSzép ajándék! Kár hogy nincs itthon az adat cabelem, mert és is hasonlót kaptam. Sake készlet,4 szószós tálkát hozzá 4 pálcikát ás tartojukat, és 2 fekete szinû rizsestálkát 2 pár fekete pálcikával és tartojával :D
Majd ha meglesz a kábel felrakom a képeiket.
akármekkora szörnytegnek tartanak csak két kezem és egy szám van...
szal nekem elég 2 pálcika és egy pohár is :p
Quote from: White SeeDHa én ilyet kapnék meg se szólalnék:p


(Hol vették, és mennyiért?)
neharagudj de nem tom
nem azzal kezdtem h: felbontottam az ajándékot majd megkérdezem: mennyibe került? akármennyire is anyagiasnak látszom néha :p
Quote from: YakumoHûûûûûûû, Király! :hail: :kiraly:
köszi
nekem is ez a véleményem :p
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Ramiz

Quote from: ShiroiUtálni? Szerinted ki támasztott fel, miután fogyasztottál az rossz ételbõl (vérkecsap)?
Ez most tényleg csak poén volt! És kösz a feltámasztást, Kami-sama! :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lythis

#17734
[SIZE="6"][COLOR="Indigo"]PWN3D[/COLOR][/SIZE]
valljátok csak be nyugodtan, h már hiányoltátok:D
(még berakom hozzá az "Iwish I was the president" c számot, és teljes lesz a hangulat:D:D:D:haha: )

Ramiz

Ez nem is 3D-s PWN, mert a sík képernyõn csak 2D-ben látszik! Szóval ez maximum egy PWN2D lehet, annak meg nincs értelme. Szóval ezt a kört buktad Mr President. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Xipe

Quote from: RamizEz nem is 3D-s PWN, mert a sík képernyõn csak 2D-ben látszik! Szóval ez maximum egy PWN2D lehet, annak meg nincs értelme. Szóval ezt a kört buktad Mr President. :D


akkor:
stfun00bkthxbi
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Raggie

Quote from: Xipeakkor:
stfun00bkthxbi
:lol: Már megint nem tarod szem elõtt az imídzsedet! :hehe:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Xipe

Quote from: Raggie Gordon:lol: Már megint nem tarod szem elõtt az imídzsedet! :hehe:


irhattam volna hogy:"Idezet egy Battlefield 2-es haveromtol.", de feleslegesnek tartottam a magyarazatot.
amiket meg en irok be azt meg a forum mar automatikusan cenzurazna.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Ramiz

Quote from: Xipeakkor:
stfun00bkthxbi
Nekem meg tsjoy11akmercitri, édes öregem.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

sirtomi

Mi az a PWN3D??? Csak én nem értem? :confused:

Rounin

Quote from: sirtomiMi az a PWN3D??? Csak én nem értem? :confused:

Owned :rolleyes: Ez egy életérzés, amit csak az elborultak fognak fel. És nem, nem 'plzdiekthxbi' mielõtt rámflémeltek :D

sirtomi

Quote from: RouninOwned :rolleyes: Ez egy életérzés, amit csak az elborultak fognak fel. És nem, nem 'plzdiekthxbi' mielõtt rámflémeltek :D
Akkor nem vagyok elég elborult. Nem tudom, hogy ez jó vagy rossz :D

Lazzaret

Hát nem egyszerû képek vannak fen az biztos:D Fõleg az öreg aki beöltözött macskafülü szolgáló lánynak:eek: Hogy ez nem normális az is biztos:_piszka: A többi kép nem volt rossz. Mindenki néze meg.


www.arkangyalok.uw.hu

Dreamcleaver

Ennek tök jó hangulata lehet, Bonci szerencsés! :D Bár elég extrovertáltnak kell lennie valakinek, hogy így kiálljon tömegek elé. Igaz ot japánban ezt máshogy kezelik. Van amelyik gagyin néz ki, de asszem ennek pont az a lényege, hogy homemade és a próbálkozás a fontos.

Ez melyik animból van valaki tudja?
http://nihontou.interhost.hu/gallery/Cosplay/slides/P1020258.html
http://nihontou.interhost.hu/gallery/Cosplay/slides/P1020256.html

Bár lehet csak a csajszik miatt tetszenek. :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Danhibiki

Kedves fórumozó társaim!:D

Február 3-án Üllõn lesz fellépésünk és akinek van kedve az jöjjön el;):D
Részleteket még nem tudom szóval azt, hogy mennyi lesz a beugró illetve, hogy mikor lesz a kezdés, de hamarosan kiderítem. De rólunk néhány szót: 4-en vagyunk kb. 1 éve van meg a zenekarunk, de a jelenlegi formánkat alig fél éve nyertük el. 6 saját számot játszunk és 3 Nirvana-t, de a fellépésre szeretnénk még összehozni 2 számot:) A saját számaink a punk-rock keretein belül mozognak, de van olyan számunk is amelyet már majdnem pop-rock kategóriába lehetne sorolni....:whoah: Szóval akinek van kedve egy jút zúzni az jöjjön el bátran;)
Kaja+pia vásárlásra természetesen van lehetõség, a hely kultúrált;) A Kultúrház könnyen megközelíthetõ autóval is (mert a 4es fõúton kell menni) vagy pedig vonattal a Nyugatiból kb. fél óra.
Danhibiki
edit: Ja és a nevünk Drop Off ^_^
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

sirtomi

#17746
Na, esik a hó itt is. Ahogy néztem nem lesz sok és meg sem fog maradni itt a mediterrán városban. De lefotóztam ahogy esik és baromi hideg van kinn egyszál pizsiben :)

Már van 2-3 cm, egész kis hóvihar van kint.

Rounin

Quote from: sirtomiNa, esik a hó itt is. Ahogy néztem nem lesz sok és meg sem fog maradni itt a mediterrán városban. De lefotóztam ahogy esik és baromi hideg van kinn egyszál pizsiben :)

Már van 2-3 cm, egész kis hóvihar van kint.

Egy köpéssel keletebbre is ez van. *didergés* Nem baj, legalább havat is látunk így az év vége felé - és nem csak a tévében^^

Ramiz

Quote from: NecridFehér Lelku = our Beloved moderator Shirio.
Nem biztos, hogy a lelke is fehér! :ejnye: katz csak Nagy Fehér Fõnököt emlegetett. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lazzaret

HEHE Nálunk olyan hófuvások vannak hogy már vagy 20 cm-it hodot már össze a szél Felcsútón :D Öröm lesz ellapátólni. Lefotózóm azt ha meglesz kábelem felrakom õket:)


www.arkangyalok.uw.hu

Lt. Simoan Blarke

na mivel valszeg Kemencén nem lesz net éjfélkor, én pedig most szépen elindulok, mindenkinek ezúton (kicsit elõre) kellemes buékolást kívánok :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Rounin

Quote from: blarkena mivel valszeg Kemencén nem lesz net éjfélkor, én pedig most szépen elindulok, mindenkinek ezúton (kicsit elõre) kellemes buékolást kívánok :D

Beléd is!!!!!! :whoah:

Necrid^

Quote from: blarkena mivel valszeg Kemencén nem lesz net éjfélkor, én pedig most szépen elindulok, mindenkinek ezúton (kicsit elõre) kellemes buékolást kívánok :D
Detto! ;)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

kisvirag

gyerekek, tök halott lesz itt a forum itt az évvégére, hiszen a kisforummonstereink mind elmennek szilveszterrezni Kemencére...

sejhaj, asszem jo lesz tartani a frontot :D
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Dreamcleaver

Válasz Raggie poszjára a grat topikban, mert ott off lenne:

Senki nem állított ranglétrát postszám alapján (mellesleg pont te emlegetted, hogy 1 hónapja még azonosan álltatok) tök ártatlam poén volt (talán nem pakoltam bele elég mosolygós smiley-t) A dolgot te reagáltad túl, csináltál bolhából elefántot. Szerintem Necrid is máshogy reagált volna, ha te nem posztolod elé a bocs, de h*lyeségedet. Bár lévén Necrid még tanulja a magyart nem vagyok teljesen biztos reakciójának értelmezésében.
:zen:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Necrid^

Quote from: DreamcleaverVálasz Raggie poszjára a grat topikban, mert ott off lenne:

Senki nem állított ranglétrát postszám alapján (mellesleg pont te emlegetted, hogy 1 hónapja még azonosan álltatok) tök ártatlam poén volt (talán nem pakoltam bele elég mosolygós smiley-t) A dolgot te reagáltad túl, csináltál bolhából elefántot. Szerintem Necrid is máshogy reagált volna, ha te nem posztolod elé a bocs, de h*lyeségedet. Bár lévén Necrid még tanulja a magyart nem vagyok teljesen biztos reakciójának értelmezésében.
:zen:
Mindegy felejsuk el. Love & Peace
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

sirtomi

Quote from: kisviraggyerekek, tök halott lesz itt a forum itt az évvégére, hiszen a kisforummonstereink mind elmennek szilveszterrezni Kemencére...

sejhaj, asszem jo lesz tartani a frontot :D
Hát elég sokan elmennek az biztos. Én leszek még holnap is egy darabig :D

Itt is lett kb 20 centi hó és meg is maradt. Végre lapátolhattam is.

Kuroi Tenshi

Quote from: kisviraggyerekek, tök halott lesz itt a forum itt az évvégére, hiszen a kisforummonstereink mind elmennek szilveszterrezni Kemencére...
Hát ja, aki meg nem jön, az magára vessen.
Búzát.
Meg bort és békességet.
Bár ilyenkor inkább pezsgõt szokás....
:)

SaiyaGin

Quote from: kisviraggyerekek, tök halott lesz itt a forum itt az évvégére, hiszen a kisforummonstereink mind elmennek szilveszterrezni Kemencére...

-Ennek annyi haszna lesz, hogy még nekem is lesz esélyem arra, hogy meglegyen az "egyedül vagyok a fórumon" címû képem. - mondta a csak a saját érdekeire gondoló SaiyaGin.

Moha

Quote from: Kuro_TenshiHát ja, aki meg nem jön, az magára vessen.
Búzát.
Meg bort és békességet.
Bár ilyenkor inkább pezsgõt szokás....
:)
Adhatsz mindet. És vetek magamra...
Szóval hát nem szívesen indulok el 260 Km-re ilyen idõjárásban, téli gumi és hólánc nélkül...

Ergo itt fogom nektek rontani a levegõt szilveszterkor is. :D