Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

katz

Quote from: MohaErgo itt fogom nektek rontani a levegõt szilveszterkor is. :D
Jaj nekünk. :eek:  Pontosabban Jaj Neked! :__devil: :beeee:

Xaga

Quote from: MohaAdhatsz mindet. És vetek magamra...
Szóval hát nem szívesen indulok el 260 Km-re ilyen idõjárásban, téli gumi és hólánc nélkül...

Ergo itt fogom nektek rontani a levegõt szilveszterkor is. :D
Hozok légfrissítõt :)

Rounin

Quote from: SaiyaGin-Ennek annyi haszna lesz, hogy még nekem is lesz esélyem arra, hogy meglegyen az "egyedül vagyok a fórumon" címû képem. - mondta a csak a saját érdekeire gondoló SaiyaGin.

...

..

.

!

Nem hagyom. :hehe:

sirtomi

Quote from: Rounin...

..

.

!

Nem hagyom. :hehe:
Én hagyom! Mindjárt lefekszem, nem bírom az éjszakázást :)

Moha

Quote from: Rounin...

..

.

!

Nem hagyom. :hehe:
Na ehhez a posthoz tökéletesen illik az avatarod! :haha:

Mattanja

#17765
Quote from: MohaErgo itt fogom nektek rontani a levegõt szilveszterkor is. :D
Akárcsak én. Bár azért csak félig, mert ragarokozni is jó lenne ám, hiába mondták a gm-ek, hogy szilveszterkor ne nagyon legyünk fennt.
Quote from: RouninNem hagyom. :hehe:
De én sem ám!
Edit: micsoda tömeg van a fórumon ... 9+1 lény!
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Rounin

Quote from: ShiroiAkárcsak én. Bár azért csak félig, mert ragarokozni is jó lenne ám, hiába mondták a gm-ek, hogy szilveszterkor ne nagyon legyünk fennt.

De én sem ám!
Edit: micsoda tömeg van a fórumon ... 9+1 lény!

Nem hallgatunk rájuk. Addigra egyedül foglalok várakat^^ /gg

Te sem? Hajjaj, akkor megint nem lesz pogó. Majd lekötlek ro-ban, aztán bulizhat a fórumnép :hehe:

Moha: köszi a bókot ^^^^^^

Lazzaret

Lesz még valaki itt Forumon szilveszter este? -Vagy csak tök egyedül leszek itt? Majd tartok forumos tüzijátékot:) Itt egy kis elõzetes:

:uzi: :uzi: :uzi: :muhahah: :linsux: :linsux: :grrr: :grrr: :grrr:


www.arkangyalok.uw.hu

Rounin

Quote from: LazzaretLesz még valaki itt Forumon szilveszter este? -Vagy csak tök egyedül leszek itt? Majd tartok forumos tüzijátékot:) Itt egy kis elõzetes:

:uzi: :uzi: :uzi: :muhahah: :linsux: :linsux: :grrr: :grrr: :grrr:

Mint azt többen jeleztük, igen. :P

Dreamcleaver

Én is it leszek Szilveszterkor...márha valakit érdekel. :) Most kikapcsolok egy kicsit a tanulásból és megpróbálom behozni a lemaradásomat az anim nézésben, mert ugye folymatosan letöltök, de nem nézem õket. Kellet is vennem egy új 200 gigás vinyót. Egyelõre van kb 5-6 26 epes sorozat amit nem láttam még, egy-két OVA + 4-5 sorozat amit folyamatosan töltök heti új részekkel. Szóval itt is leszek, meg nem is. :)

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Moha

Quote from: DreamcleaverEgyelõre van kb 5-6 26 epes sorozat amit nem láttam még, egy-két OVA + 4-5 sorozat amit folyamatosan töltök heti új részekkel.
Áááá, amatõr! :hehe: Nekem kb 35-40 olyan sorozatom van, amit még nem láttam, de már itt figyel valahol DVD-n vagy a vinyómon. :D Gõzöm sincs minek szedek le és írok ki ennyit, ez a készlet a jelenlegi tempómmal legalább másfél évre elég. Ez már mánia szerintetek? :haha:
De valahogy mikor hely is van a vinyómon meg maradt még a forgalmi korlátból, akkor muszáj töltenem valamit. :D

sirtomi

Én már leszoktam az állandó töltögetésrõl :)
Csak azt töltöm le ami tényleg érdekel és azt is csak akkor, ha lesz rá idõm. Így helyem is van mindig.

Danhibiki

Quote from: sirtomiÉn már leszoktam az állandó töltögetésrõl :)
Csak azt töltöm le ami tényleg érdekel és azt is csak akkor, ha lesz rá idõm. Így helyem is van mindig.
Jaja, én is:tezsvir: . Ha valamire kiwi vagyok akkor leszedek belõle 2-3 részt és belenézek, ha nem tetszik akkor hagyom egyelõre, aztán meglátom, hogy mi lesz belõle.:D
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

sirtomi

Kell bulizni, jó az. Olyan buliba kell menni ami neked tetszik. Mondjuk a szilveszteri buli az egy kicsit más mert olyan kötelezõ jellege van :D
De ha az ember a barátaival megy, akkor ez is lehet jó.

sirtomi

Quote from: White SeeDÉn egyedûl otaku bulira mennék el, vagy olyanra, ami a 80-as évek jegyében zajlódik.
De olyan errefelé nincsen:(
80-as évek buliját biztos lehetne valahol találni. Otaku party már bonyolultabb dolog :)

sirtomi

Quote from: White SeeD+Elfelejtettem írni, hogy ha minden igaz 9-tõl kezddõdik a petõfin a kabaré, és azt fogom hallgatni miközben a RO-n írtom a népet:D
Baromi rég hallgattam rádió kabarét. Régen minden csütörtökön volt asszem.
Még mindig olyan jó mint régen?

Mattanja

Quote from: White SeeDÉn is itt leszek szilveszterkor.
:tezsvir:
Quote from: White SeeDA tv mûsor megint szmar.
Mikor nem az?
Quote from: White SeeDBulizni meg utálok. (Legalább is amit itten bulinak szoktak hívni... (Sok idióta öszegyûlik, valami zenének nevezett zaj dörömböl és isznak ezerrel) )
:tezsvir: :slay-them-all:
Quote from: White SeeDÚgyhogy levadászom az újjév elsõ hozzászólását :beeee:
Gondolod te. :p
Quote from: White SeeDKözben meg RO-zok.
:tezsvir:
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

sirtomi

Valami borzalmas Lezli Nilzen film megy az rtlklubon.

Ez valami baromira szar.

SaiyaGin

Quote from: White SeeDBulizni meg utálok. (Legalább is amit itten bulinak szoktak hívni... (Sok idióta öszegyûlik, valami zenének nevezett zaj dörömböl és isznak ezerrel) )

A szalagavatós bulim pont ilyen volt, el is döntöttem, hogy még egyszer már nem kell buliba mennem.:p

Danhibiki

Házibuliba kell menni;). Az a legjobb, mert ott vannak olyan arcok akiket ismersz illetve elõfordulhat, hogy vannak olyanok akiket nem, szóval az ismerkedés lehetõsége valamennyire itt is megvan és nincsenek drogosok(elvileg:D) és még be is lehet csempészni olyan zenét is amit tényleg szeret az ember...:rolleyes: Szerencsére én is ilyen buliba megyek ma, úgyhogy most (ha virtuálisan is), [SIZE="4"][COLOR="Red"]hagy koccintsak veletek és hagy kívánjak egy szebb, jobb évet mindannyiótoknak.[/COLOR][/SIZE]:) :tezsvir:
White Seed: :lol: Pezsgõ nélkül RO-zni...:ejnye:
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Rounin

Food ................. ok
Chobits .............. ok
Drinks ................ ok
Drawing tools ...... ok
Fíling ................. error

Danhibiki

Quote from: White SeeDMi a baj a feelingel? nem tetszik az RO?:)

A pezsgõvel meg az a helyzet, hogy az öcsém az 6 lányal megy el valahova, így önfeláldozóan nekiadtam.

Holnap lesz a születésnapom, úgy is kapok sajátot, és azt én egyedûl fogom meginni:D

(Én nem szoktam inni. 23 vagy 24 leszek és még sosem voltam részeg. ÉS ha hozzáteszem hogy magyar vagyok és otaku talán én vagyok az egyetlen a világon:D)
:tezsvir: Emba' különleges vagy...:D Nem voltál még berugva?! Nekem már viszonylag korán "sikerült" átesnem rajta...:rolleyes: Nem mintha büszke lennék rá...:o
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Lazzaret

No elõre is Boldog Új Évet mindenkinek!!! Ja és a beigért tüzijáték :D

:uzi: :muhahah: :grrr: :uzi: :muhahah: :grrr: :uzi: :muhahah: :grrr:


www.arkangyalok.uw.hu

Rounin

Quote from: White SeeDMi a baj a feelingel? nem tetszik az RO?:)

A pezsgõvel meg az a helyzet, hogy az öcsém az 6 lányal megy el valahova, így önfeláldozóan nekiadtam.

Holnap lesz a születésnapom, úgy is kapok sajátot, és azt én egyedûl fogom meginni:D

(Én nem szoktam inni. 23 vagy 24 leszek és még sosem voltam részeg. ÉS ha hozzáteszem hogy magyar vagyok és otaku talán én vagyok az egyetlen a világon:D)

Az a baj a fílinggel, hogy nincs.

Részegség? Sajna nem ismerem azt a fogalmat :D

Rounin

Quote from: White SeeDAkkor biza roszúl gammelsz:)

Vagy ha unod ezt a fajta szórakozást, akkor mért nem mentél el valahova?:)
Én azért nem megyek sehova mert simán nem szeretem.
Hívtak 6 helyre, abból ilyen 5 ivós idiótákkal teli, 1 meg mesze van és azért nem mentem:) (De ott meg szarráuntam volna magam:) )

+Ha annyira magadalatt vagy ismerd meg:) Habár én sosem láttam értelmét, hogy mire jó ez, ezért nem is tettem sose:)

Nem játszok, hanem hangulatot próbálok emelni Chobits+kaja kombóval :p

Mivel nincs kivel, hová menni. (olyan helyre, azzal, akivel szeretnék is)

Rounin

Quote from: White SeeDHmm, a Chobits az kiválló hangulatnövelésre.

Nehéz dolga van, annyit elárulhatok ;> Na részemrõl off, nem chatelek :p Sok a  modi errefelé ;>

Lazzaret

Ugyan dehogy ez mind tökéletesen Offtopic témába vág :) A modik meg már vagy Kemencén vannak, vagy házibulin leitták magukatt :D (tisztelett a kivételnek:hahaha: ) Én pl Lineage2 vel ütöm el a szilvesztert. Még mindig jobb mintha a TV elött ülnék. A házibuli meg szívás. Az egész arról szól hogy ki tudja magát mégjobban leinni.


www.arkangyalok.uw.hu

Rounin

Quote from: White SeeDNem baj az.
Legalább meg tudjuk fújni elõlük az elsõ beszólást:D

Amúgy most 30 percre elugrottam egy ismerõshöz a bulijára... izé ivászatára. Úgy 2 percig bírtam, aztán elindúltam visza.
Jövök, erre elém dob egy kölök egy petárdát. Lehet vagy 17. Odamegyek hozzá megkérdezem miért tette. Beszól hogy mert vicces.
Fogom magam pofánvágom. elered az orra vére. Beszólok:
"Nem, ez volt a vicces" Majd irány tovább...
Ehh, hiába. Sovány vagyok és vézna, de mikor meglendítem a kezem a jó csontos kezemnek köszönhetõen olyan mintha egy 2kg-s téglával találkozna az ember arca...
Mindenesetre ez sem fog egy ideig petárdázni... maybe:D

Radikális de jogos megoldás.

Mattanja

Quote from: Lazza-chanUgyan dehogy ez mind tökéletesen Offtopic témába vág :) A modik meg már vagy Kemencén vannak, vagy házibulin leitták magukatt :D (tisztelett a kivételnek:hahaha: ) Én pl Lineage2 vel ütöm el a szilvesztert. Még mindig jobb mintha a TV elött ülnék. A házibuli meg szívás. Az egész arról szól hogy ki tudja magát mégjobban leinni.
Egy gramm moderator sincs ott. :p Moha-val tartjuk a frontot szilveszterkor is. :)
Én ugyebár ragnarokozni fogok (fél szemmel, a másik itt lesz), és örülök, hogy veled is hasonló véleményen vagyok a "bulizás"t illetõen.
Quote from: White SeeDNem baj az.
Legalább meg tudjuk fújni elõlük az elsõ beszólást:D
Mi pedig majd jól visszaélünk a hatalmunkkal, és kitöröljük, ha így esne. :hahaha:

Egy kérdés engedtessék meg nekem:
Reggel négykor feküdtem, fél 2-kor keltem, az elõbb edzettem, majdnem elájultam közben. Szerintetek ideje lenne reggeliznem is, vagy csak ragnarokozzak tovább?
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Moha

Quote from: LazzaretA modik meg már vagy Kemencén vannak, vagy házibulin leitták magukatt :D
Nem nyert, én eléggé itt vagyok! :D
QuoteA házibuli meg szívás. Az egész arról szól hogy ki tudja magát mégjobban leinni.
Már ahol... Én speciel még egész józan vagyok. Ittam vagy 2 sört délután óta. :)