Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

BerzerK

Sziasztok  Küld el ezt a  t  10 embernek,  a  nézd  hogy idén év végén sikeres legyen a  tanulmányi eredményed,esetleg az érettségid Ez tavaly ilyenkor be ött,nekem 4es felett volt Ha nem küldöd el,szenved     vár a suliban,rosszabb esetben bukás is Sok   sikert

Lt. Simoan Blarke

Quote from: BerzerKSziasztok  Küld el ezt a  t  10 embernek,  a  nézd  hogy idén év végén sikeres legyen a  tanulmányi eredményed,esetleg az érettségid Ez tavaly ilyenkor be ött,nekem 4es felett volt Ha nem küldöd el,szenved     vár a suliban,rosszabb esetben bukás is Sok   sikert
hát én sose továbbítottam ilyeneket, mégis 5.0-s átlagokat toltam. szerintem ezt a postot töröld ki, mielõtt Shiroi meglátja :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

kisvirag

Quote from: Kuro_TenshiMagán- és mássalhangzó hangok? Akkor annak hiába tanulod a frekvenciáját, mert 1.) mindegyiknek több van (felharmonikusok), 2.) különbözõ embereknél kicsit más az alapfrek, a felharmonikusok pontos rendje, aránya (ezért tudjuk megkülönböztetni az embereket hang alapján)
Decibel meg attól függ, milyen hangosan beszél valaki :p
Hang = hangnyomás; így lehet akár W/cm2-ként is mérni, nem csak decibelként :p
Bevallhatod hogy ezt kamázod és csak High and Mightyként akarsz lejönni, hogy minket, mint egyszerû halandókat, amiért mertünk |-|@x0rul beszélni, leetagyu elmebeteg ******nak nevezhess, ugye? :3x3: :p
nyehehe, egy szóval sem mondtam, hogy a _pontos_ értékeket nyálazom, vagy hogy egyenként :D de mindnek megvan a sajátos tartománya, összeségében, és formánsaira lebontva is :D :hehe:
és tévedsz, nem csak az határozza meg, h mien hangosan beszélünk. az idõtartam, és a frekvencia is meghatározza, mennyire tûnik hangosnak a dolog :hehe:

mégha kamáznám! de 4én Fonetika fonológia vizsga...
de egyébként, miért kellene nekem ilyet összehordanom azért, hogy le 1337agyú elmebeteg ****** alak titeket?

tudod mit?
anélkül is aszondom!

1337agyu elmebeteg ******k!!!
:hehe: :P :D
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Lazzaret

Quote from: BerzerKSziasztok  Küld el ezt a  t  10 embernek,  a  nézd  hogy idén év végén sikeres legyen a  tanulmányi eredményed,esetleg az érettségid Ez tavaly ilyenkor be ött,nekem 4es felett volt Ha nem küldöd el,szenved     vár a suliban,rosszabb esetben bukás is Sok   sikert

Azt hiszem ez most marhára rossz vicc:rolleyes: Mindenki vizsgázik és te ilyen levél vagyis ( átgondolja mit is akar írni ) ja igen ilyen post szeméttel idejössz? Shiroi leszakitja a +%=/'%/!'/ :)


www.arkangyalok.uw.hu

kisvirag

mellékesen nem árt, ha megtanulsz magyarul is :D
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Yakumo

Quote from: kisviragmellékesen nem árt, ha megtanulsz magyarul is :D
:hahaha: :lol: :tezsvir:

Ramiz

Quote from: MohaJaja, az nagyon ott van! :D És akár hiszed, akár nem, az a szám egy Broadway musicalbõl van. :D
Mi az, mi az? Ez nekem kell! :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Moha

Quote from: RamizMi az, mi az? Ez nekem kell! :D
A musical az nincs meg, de az AMV-t oda tudom adni, ha kell. Küldj egy PM-et, hogy hogy tudom átadni.

Mattanja

Látom dolgoztok helyettem/tünk is. ^^
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Rounin

Quote from: kisviragmégha kamáznám! de 4én Fonetika fonológia vizsga...
de egyébként, miért kellene nekem ilyet összehordanom azért, hogy le 1337agyú elmebeteg ****** alak titeket?

tudod mit?
anélkül is aszondom!

1337agyu elmebeteg ******k!!!
:hehe: :P :D

És most minden le1337agyu elmebeteg ******ott alak kiáltsa kórusban :

[SIZE="4"]Beléd is!!![/SIZE] :)

Lythis

[SIZE="4"]Beléd is!!![/SIZE] :)


:D:D

Dreamcleaver

[SIZE="5"]Mindkettõtökbe![/SIZE] :muhahah:  PWNED! :)

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Rounin

Quote from: Dreamcleaver[SIZE="5"]Mindkettõtökbe![/SIZE] :muhahah:  PWNED! :)

DOH! Nem belénk! :D N00B!

Dreamcleaver

Quote from: RouninDOH! Nem belénk! :D N00B!

OMG tökre 1337agyú vagyok mááán! lmfao :muhahah:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lythis

Quote from: DreamcleaverOMG tökre 1337agyú vagyok mááán! lmfao :muhahah:
[SIZE="5"]pwakawakaowned!!11[/SIZE]

Rounin

Quote from: Lythis[SIZE="5"]pwakawakaowned!!11[/SIZE]

:S Eddig tartott.. nem tudtam tovább feltartani a szörnyet. Sznüpp.. pedig mindent megpróbáltam^^ (ha az idekerülne az offtopicba, erõteljes tömegmészárlás alakulna ki, valamint repülõsóval kellene élesztgetni a modikat :D)

Dreamcleaver

Fonetika, fonológia hmmmm...azok még ok, én a syntaxist ki nem állhatom. Meg is húztak szemináriumon, aztán meg annyira el ment tõle a kedvem, hogy félévet halasztottam a szakot. Most februárba kéne folytatni bleh.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Ramiz

Remélem lecseng hamar ez a hackerírásmód-beszólogatás... Akinek tetszik, látogassa a 4chan-t, ott van éppen elég hülyegyerek, akik csak azért járnak oda, hogy ilyeneket postolgassanak (van nekik 1000-féle nagyon mókás gif-ük is, ahol hasonlóan értelmes szavakat mondogatnak különféle emberek és állatok)...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Xipe

K1sViR@9, mO5T kOm0Ly4N goNdOLT4d 4mi+ MoNd+4L? MeRT iLYENeK3+ mOnD@NI n3M SzEP D0lOG 4m. mEr9S3RTe++EL vEl3 50K 3M83rT 3$ mI mEg 39Y3nlOR3 NEm 4kAr+uNK 9YoMT4L4niTAnI.
E5 M1ElO+T 3lF3lEJ+3N3M: pWN3d
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

SaiyaGin

Quote from: Lythis[SIZE="5"]pwakawakaowned!!11[/SIZE]

He?

SaiyaGin

Quote from: Lythis[SIZE="5"]pwakawakaowned!!11[/SIZE]

[SIZE="7"]he?[/SIZE]

Lythis

#17961
Quote from: RamizRemélem lecseng hamar ez a hackerírásmód-beszólogatás... Akinek tetszik, látogassa a 4chan-t, ott van éppen elég hülyegyerek, akik csak azért járnak oda, hogy ilyeneket postolgassanak (van nekik 1000-féle nagyon mókás gif-ük is, ahol hasonlóan értelmes szavakat mondogatnak különféle emberek és állatok)...
:lol: most erre mit mondjak?
Talán ezt:
|_y|-|15 |>\/\//\/3|) J()() :__devil:

[SIZE="5"]pwikiwoned!!11 ... again ^^[/SIZE]

 (should I go get a life?.... nah...:D)

edit: SayaGin, semmi vész, csak leet-elünk nagyban.. nem kell hívni az elmegyogyót.. ha eddig nem kaptak el, ezután sem fog nekik menni^^

Kuroi Tenshi

Quote from: XipemI mEg 39Y3nlOR3 NEm 4kAr+uNK 9YoMT4L4niTAnI.
:D

SaiyaGin

#17963
Quote from: Lythisedit: SayaGin, semmi vész, csak leet-elünk nagyban.. nem kell hívni az elmegyogyót.. ha eddig nem kaptak el, ezután sem fog nekik menni^^
\/3113m @2 @Ðás1. :D

kisvirag

Xipe: legalább utolag kiérdemeltétek, hogy azt mondtam, amit :hehe:
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Rounin

Quote from: kisviragXipe: legalább utolag kiérdemeltétek, hogy azt mondtam, amit :hehe:

És tudod is mit^^?

Xipe

Quote from: kisviragXipe: legalább utolag kiérdemeltétek, hogy azt mondtam, amit :hehe:


5ZERint3m nem 15 TUD0d H0Gy MIt MOND+Unk neK3d.
dE V3guL15 l3nY39+El3n, M4R mInd3nKI PhELKE$ZuL+ 4 K1Sv1r@9 GyOMLAl4SR@.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

kisvirag

kelloen regota letezem a cyberterben, kedves Xipe, hogy mindenutt gyokerek verjek, ergo kigyomlalas maris problemas...(teszem hozza, hogy novennye valasom itt ment vegbe (marmint a cyberterben) innen kiolhetetlen vagyok :hehe:
mint ahogy annak a feltetelezese is hibas hogy nem ertem azt amit irkalsz...
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Rounin

Quote from: kisviragkelloen regota letezem a cyberterben, kedves Xipe, hogy mindenutt gyokerek verjek, ergo kigyomlalas maris problemas...(teszem hozza, hogy novennye valasom itt ment vegbe (marmint a cyberterben) innen kiolhetetlen vagyok :hehe:
mint ahogy annak a feltetelezese is hibas hogy nem ertem azt amit irkalsz...

A tûz (kellõ hõfokon pláne) csodákra képes :__devil:

kisvirag

Quote from: RouninA tûz (kellõ hõfokon pláne) csodákra képes :__devil:
de mint tudjuk, fékezhetetlen :D
legalább nem csak én fogok pusztulni :hehe:
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.