Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Mattanja

Quote from: YakumoJön Shiroi! Bújjatok el! :lol: :D
XD!
Quote from: katzMer? Szvsz van neki is bõven mondanivalója a témában.
Van bizony. Nem is kevés.
Quote from: katzMárha végigolvassa ezt a pár oldalt.
Ááá, nem szokásom... :)
Quote from: blarkeha leb*szást kapok azért, mert olyan vagyok, amilyen... hát akkor szoptam. pont. :D
Tõlem kizárt, hogy kapnál.
Quote from: kisviragbár inkább azt tartom valoszinunek, hogy amennyiségen akad ki... még én is alig tuttam követni :D egyet postoltam, elötte 10 uj post :D
Nem is volt olyan sok. Ha a kínai utam után nem volt sok a 2 heti mennyiség, tudod... ;)
Quote from: RamizNem feltétlenül. Opcionális megoldásként pölö nyomhatnak Mohával egy kõ-papír-ollót pm-ben (mondjuk pontban 23:10-kor küldik), és a vesztes olvas & töröl, a nyertes meg nyugodtan postolgathat addig. :D
:haha:
Quote from: NecridAz tuti hogy 1-2 post ki lesz tõrõlve.
Ne fogadj rá. :p
Quote from: katzMá nem, Shiroi meglátta mennyi munka van és biztos inkább egy ju kis zuzós death metal mellett döntött.
Hmmm... bár úgy fáj a fejem, hogy mindjárt leesik ezért eddig csend volt, most jó ötletet adtál. De inkább black-et hallgatok (Emperor).
Quote from: blarkeirigyellek. én egy étkezéshez simán betolok egy kiló kenyeret.
a veszekedés, érzelmi kiszolgáltatottság, rettegés attól, hogy vége lesz vagy elcseszel valamit, a pénzkidobás és idõpocsékolás? valóban szar.
Majd egyszer átéled az egészet, és utána beszélek veled errõl. És közben is. Befejeztem.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Moha

#18271
Quote from: sirtomiÉs kikérem magamnak, nem is vagyok koszos meg büdös! :D
De tvzel, sörözöl, kocsmázol és tapizós szõrös vadállat vagy? :hehe:
Quote from: blarkenem véletlenül vagyok szétosztva "nyilvános", "publikus privát" és "privát" szekcióra. az utóbbiba még senki nem nyert bepillantást, és nem is fog. nem akarok máglyát vagy lincselést.
Jó ég, miket takargathatsz! :haha:
Quote3. az ember egy ilyen alattomos fajzat, hogy a legnagyobb idillt is megunja és szétzúzza. ha nem 10-20, akkor 30(-40) év után.
Ez nem feltétlen igaz. Nagyszüleim pl. 53 évig voltak házasok. Szóval egy igazi kapcsolat mûködhet élethosszan is. A baj az, hogy manapság ritka az ilyen...
Quote from: katztapizos: Van mit?
:lol: :lul: Vigyázz ezzel a kijelentéssel, katz!

kisvirag

Quote from: blarkea veszekedés, érzelmi kiszolgáltatottság, rettegés attól, hogy vége lesz vagy elcseszel valamit, a pénzkidobás és idõpocsékolás? valóban szar.

veszekedés?  - én képes vagyok értelmesen megbeszélni a problémáinkat...
kiszolgáltatottság? - én inkább védelemnek és biztonságnak mondanám
rettegés attól, hogy vége lesz? - én szeretem õt, õ szeret engem, miért lenne vége? na jó, egyszer biztosan, hiszen az élet is véges....
elcseszel valamit? - mégis mit? megcsalod? mert akkor tényleg elcseszted... de õ is.
pénzkidobás? - nézõpont kérdése. miért pc-s cuccokra költeni, amik 2-3 év mulva semmit nem érnek, nem ugyanaz? vagy pl kajára. az is kész pénzkidobás... megveszed, aztán pár ora mulva már semmi nincs belõle... de a ruha is kész pénzkidobás, hiszen elkopik, meg tönkremegy, meg kilyukad...
idõpocsékolás? - én azt az idõt tartom annak, amikor nem vele vagyok...

bocs, de ezt muszáj volt. tudom, hogy nem itt, és nem én foglak meggyõzni. nem is ez a szándékom. de ettõl még van véleményem. és vagyok olyan pofátlan, hogy leírom.
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Lt. Simoan Blarke

Quote from: kisviragveszekedés?  - én képes vagyok értelmesen megbeszélni a problémáinkat...
ezt rengetegszer hallottam, és rengetegszer láttam evvel szögesen ellentmondó szituációt.
Quote from: kisviragkiszolgáltatottság? - én inkább védelemnek és biztonságnak mondanám
hát pedig a saját hibáidat és gyengeségeidet felfedni másnak lehet, hogy megkönnyebbít, de ki is szolgáltat.
Quote from: kisviragrettegés attól, hogy vége lesz? - én szeretem õt, õ szeret engem, miért lenne vége? na jó, egyszer biztosan, hiszen az élet is véges....
semmi sem szól örök érvényre, nagyon kevés kivételtõl eltekintve. az emberi kapcsolatok sem. utóbbiak fõleg nem, mert az embert elég sok állatias ösztön hajtja.
Quote from: kisviragelcseszel valamit? - mégis mit? megcsalod? mert akkor tényleg elcseszted... de õ is.
nem. megbántod, holott nem akartad. nem tudsz neki megadni mindent, amit megérdemelne - tehát nem is érdemled meg. és parázol, hogy talán nem is szeret annyira, mint hiszed - és közben a hátad mögött megcsal.
Quote from: kisviragpénzkidobás? - nézõpont kérdése. miért pc-s cuccokra költeni, amik 2-3 év mulva semmit nem érnek, nem ugyanaz? vagy pl kajára. az is kész pénzkidobás... megveszed, aztán pár ora mulva már semmi nincs belõle... de a ruha is kész pénzkidobás, hiszen elkopik, meg tönkremegy, meg kilyukad...
ebben egyet értünk. csak sajnos a ruha létszükséglet (különben állandóan beteg lennék, megfagynék stb.). a kaja szintén. havi 10k-ból kijövök. ez mutatja, hogy mennyire vannak ilyen szempontból pénzkivágó igényeim.
Quote from: kisviragidõpocsékolás? - én azt az idõt tartom annak, amikor nem vele vagyok...
addig tölthetnéd hasznosabban az idõt. például harcolhatnál a Green Peace oldalán, vagy kutathatnád a rák gyógyszerét. :rolleyes: mondjuk ezen a téren nem tudnátok megérteni az álláspontomat - a fenti példák nem egészen (khm-khm. én lesz*rom az emberiséget meg a GPt) illenek rám, de ami igen, az már a "privát" szférám.

Quote from: kisviragbocs, de ezt muszáj volt. tudom, hogy nem itt, és nem én foglak meggyõzni. nem is ez a szándékom. de ettõl még van véleményem. és vagyok olyan pofátlan, hogy leírom.
annak alapján, amit írtál, nem is próbáltál meggyõzni. nem igazán indokoltál, csak ellent mondtál nekem az esetek többségében... de imo mi csak elbeszélni tudnánk egymás mellett.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Moha

#18274
Quote from: CobraIgaz minden megoldható másféleképpen, csak igen zsugori vagyok, ezért az ételen meg a takarításon kívül a többiért nem adnék pénzt :)
Akkor szerintem te egy házvezetõnõvel járnál legjobban. :)
Quote from: kisviragazt hiszem, hogy ti nagyon nem jo nokkel találkoztatok eddigi eletetekben...
Ha van pár független barátnõd, bemutathatod õket! :D
Quote from: blarkeúgy lett volna jó, hogy beleszületek egy kis 3x3x3 méteres kockába, ahol van számítógép, egy vécé, egy kajatabletta és piatablettaadagoló nyílás, egy priccs és ennyi.
A sitten a számítógép kivételével a többi adott... a gépet meg megoldjuk valahogy :rolleyes: [SIZE="1"](nem kell komolyan venni)[/SIZE]
Quote from: YakumoÉn pozitív gyerek vagyok, de sajnos a nõk legalább 80%-a bizony ilyen:uzi:
Ja sajnos... A maradék 20% meg foglalt. :rolleyes:

katz

Quote from: Mohasitten a számítógép kivételével a többi adott... a gépet meg megoldjuk valahogy :rolleyes: [SIZE="1"](nem kell komolyan venni)[/SIZE]
Szvsz csak túl sokszor nézte meg a Mátrixot és megteccet neki az az életmód...

Kvikveg

Quote from: Moha...
A sitten a számítógép kivételével a többi adott... a gépet meg megoldjuk valahogy :rolleyes: [SIZE="1"](nem kell komolyan venni)[/SIZE]Ja sajnos... A maradék 20% meg foglalt. :rolleyes:
:hahaha:

Tenyleg: szorosan kapcsolodo temakor: mi az elet ertelme?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Xipe

Quote from: Kvikveg:hahaha:

Tenyleg: szorosan kapcsolodo temakor: mi az elet ertelme?


hogy azzal a tudattal halj meg hogy tettel is valamit az eleteddel.

vagy a vilaghatalom.

meg nem dontottem.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Lt. Simoan Blarke

Quote from: katzSzvsz csak túl sokszor nézte meg a Mátrixot és megteccet neki az az életmód...
hm. jó lenne megnézni végre, mert így mintha hiányozna valami a filmes mûveltségembõl. :rolleyes:

Kvikveg: élet értelme? biológiai értelemben véve továbbörökíteni a géneket és túlélni. de ha egyszer nekünk megadatott a gondolkodás és alkotás képessége, miért nem tudunk továbblépni ezen? :rolleyes: mert eddig nem nagyon sikerült.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Moha

Quote from: blarkea veszekedés, érzelmi kiszolgáltatottság, rettegés attól, hogy vége lesz vagy elcseszel valamit, a pénzkidobás és idõpocsékolás? valóban szar.
Bár az ex-barátnõmmel volt olyan, hogy paráztam, nehogy elcsesszek valamit, és nem haladt túl jól a kapcsolatunk, azért mégsem érzem sem idõ- sem pénzpocsékolásnak a dolgot. Szóval nem értelek...
Komolyan, te olyan negatív vagy, hogy fényképésznél kellene elõhívni. :)

kisvirag

Quote from: blarke1.ezt rengetegszer hallottam, és rengetegszer láttam evvel szögesen ellentmondó szituációt.
2.hát pedig a saját hibáidat és gyengeségeidet felfedni másnak lehet, hogy megkönnyebbít, de ki is szolgáltat.
3.semmi sem szól örök érvényre, nagyon kevés kivételtõl eltekintve. az emberi kapcsolatok sem. utóbbiak fõleg nem, mert az embert elég sok állatias ösztön hajtja.
4.nem. megbántod, holott nem akartad. nem tudsz neki megadni mindent, amit megérdemelne - tehát nem is érdemled meg. és parázol, hogy talán nem is szeret annyira, mint hiszed - és közben a hátad mögött megcsal.
5.ebben egyet értünk. csak sajnos a ruha létszükséglet (különben állandóan beteg lennék, megfagynék stb.). a kaja szintén. havi 10k-ból kijövök. ez mutatja, hogy mennyire vannak ilyen szempontból pénzkivágó igényeim.
6.addig tölthetnéd hasznosabban az idõt. például harcolhatnál a Green Peace oldalán, vagy kutathatnád a rák gyógyszerét. :rolleyes: mondjuk ezen a téren nem tudnátok megérteni az álláspontomat - a fenti példák nem egészen (khm-khm. én lesz*rom az emberiséget meg a GPt) illenek rám, de ami igen, az már a "privát" szférám.

annak alapján, amit írtál, nem is próbáltál meggyõzni. nem igazán indokoltál, csak ellent mondtál nekem az esetek többségében... de imo mi csak elbeszélni tudnánk egymás mellett.

1. embere válogatja. nem csak rajtad, a másikon is mulik, hogy képes e ilyesmire...
2. egy kapcsolat alapja a kölcsönös bizalom. és én sem azzal kezdem/kezdtem, hogy te figyelj, ilyen és ilyen hibáim vannak... az meber eleinte fényezi kicsit magát, de idõvel ha sokat együtt vagytok, ugyis kiderülnek. és az õ hibái legalább anyira, mint a tieid... õ ugyanolyan kiszolgáltatott lesz, bár szerintem ez nem az...
3. egy 12 éve tartó barátság, nõvéremék 15 ill 13 éves, csodásan mûködõ házassága (persze ez sem gondoktol mentes, de az élet mikor az?) mamámék több mint 50 éve tartó kapcsolata nekem épp elég bizonyíték arra, hogy de.
4.ez nagyon hülye felfogás. ha ezen görcsölsz, tényleg el fogod cseszni... nem attól érdemelsz meg valakit, mert meg tudsz neki adni mindent... meg, mi az a minden? pénz, ház, vagyon? frászt... szeretetrõl: annak jelei vannak... nem attól fogom elhinni, hogy szeret valaki, mert naponta elhajtogatja. hanem attól, mert érzem. még akkor is, ha az illetõ azt állitja magáról, hogy nemigen tudja és szokta kimutatni az érzésit, mégkevésbé hangot adni neki...
5. a társas kapcsolatok és a szeretet is létszükséglet... (szvsz)
6. vele is hasznosan töltöm az idõt. mellette jobban megy a tanulás, a munka... semmi sem jobb motiváló erõ annál, mikor ülsz magadba mélyedve egy problémán agyalva, és odajön, nyom egy puszit az arcodra, majd maga is visszaül a dolga mellé...nekem nem kell több.

én nem akarok se melletted, se máshogy beszélni... én csak kifejtem a saját tapasztalataim és gondolataim azzal kapcsolatban, amit te leírsz... engem is rengeteg negativ dolog ért az életben... otthon sosem számitottam, suliban sosem tudtam igazán beilleszkedni, mert kinéztek azért, mert tanárgyerek és jótanuló voltam.... a nõvéreimnek nagyon sokáig csak a kis hülye hugi voltam...
de mindig sikerült megtalálnom egy-két olyan embert, akire mindig számithattam... voltak ezek közt olyanok, akik csúnyán belémgázoltak az évekig tartó kölcsönös bizalom ellenére. tanultam belõle és továbbléptem. ha folyamatosan azon rágódnék, hogy el fogok cseszni valamit, vajon tényleg annyira szerete, vajon tényleg magam miatt barátkozik velem, vagy csak a tudásom, esetleg a jegyzeteim vagy cdim kellenek neki, akkor sosem fogok tudni foglalkozni az igazán fontos dolgokkal...
persze nézõpont kérdése, hogy mi az. errõl korábban már kifejtettem a véleményem, nem tudom, hogy te akkor itt voltál e már...

a múlt nem azért van, hogy folyamatosan rágódjunk rajta, a jövõ pedig nem azért, hogy folyamatosan aggódjunk miatta... ha ezt tesszük, a lényeges dolgok elmennek mellettünk.

most lehet rám kiabálni tücsköt békát bogarat, hogy mit papolok, meg mennyire hülye vagyok s hasonlok. én igy látom, és elmondom. ha ez valakit elér, annak csak örülök, ha nem, akkor szomoruan bár, de tudomásul veszem.

sajnos abban naiv idealista vagyok, hogy bizonyos embereket megpróbálok kirángatni az ilyen kicsit önpusztito apátiábol. veled kapcsolatban nincsenek ilyen vágyaim. egyszerüen csak bosszant ez az éretlen hozzáállás...
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Lt. Simoan Blarke

Quote from: MohaBár az ex-barátnõmmel volt olyan, hogy paráztam, nehogy elcsesszek valamit, és nem haladt túl jól a kapcsolatunk, azért mégsem érzem sem idõ- sem pénzpocsékolásnak a dolgot. Szóval nem értelek...
Komolyan, te olyan negatív vagy, hogy fényképésznél kellene elõhívni. :)
legyezgeted a hiúságomat :rolleyes: :D
egyébként egyáltalán nem tartom magam negatívnak. ez egy teljesen objektív és reális meghatározás volt materialista szemléletbõl, amit a mostani világ annyira szeret. :3x3:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Yakumo

Quote from: MohaKomolyan, te olyan negatív vagy, hogy fényképésznél kellene elõhívni. :)
Ezért Nobel-díjat érdemelnél:lol: :jee: Nagyon tetszik:D

Lt. Simoan Blarke

Quote from: kisviragakkor sosem fogok tudni foglalkozni az igazán fontos dolgokkal...
persze nézõpont kérdése, hogy mi az. errõl korábban már kifejtettem a véleményem, nem tudom, hogy te akkor itt voltál e már...
nem hiszem.

Quote from: kisviragsajnos abban naiv idealista vagyok, hogy bizonyos embereket megpróbálok kirángatni az ilyen kicsit önpusztito apátiábol. veled kapcsolatban nincsenek ilyen vágyaim. egyszerüen csak bosszant ez az éretlen hozzáállás...
ha nem fáradtam volna bele az ilyen vitákba már 5 éve, akkor most felkapnám a vizet. "tudomamittudokésonnanahonnan, nefaggassatok" hozzáállás a hülyéneknézés szempontjából eléggé elõsegíti az elõmenetelemet, de legalább nem kell tövig gépelni az ujjaimat.

Quote from: kisviraga társas kapcsolatok és a szeretet is létszükséglet... (szvsz)
ha így lenne, én már rég kiégtem volna érzelmileg, vagy megdöglöttem volna. és sajnos vagy szerencsére, de egyik sem igaz.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

kisvirag

mmm, blarke, kapsz egy beutalót a szemészetre, létszi irass magadnak egy szürke szemüveget, a fekete nem áll jól! (ennyit az objektiv és realista hozzááláshoz)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Lt. Simoan Blarke

Quote from: kisviragmmm, blarke, kapsz egy beutalót a szemészetre, létszi irass magadnak egy szürke szemüveget, a fekete nem áll jól! (ennyit az objektiv és realista hozzááláshoz)
mondom materialista szemszögbõl nézve. márpedig akárhogy is nézem, a mostani világ úgy materialista, ahogy van. a saját véleményemet meg megtartom magamnak.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

katz

Quote from: blarkeha így lenne, én már rég kiégtem volna érzelmileg..
Talán nem igy van?
Quote from: blarke...vagy megdöglöttem volna...
Támogatom az ötletet.

kisvirag

ehh, inkább nem mondok semmit, katz megragadta a lényeget
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

katz

Quote from: blarkemondom materialista szemszögbõl nézve. márpedig akárhogy is nézem, a mostani világ úgy materialista, ahogy van. a saját véleményemet meg megtartom magamnak.
A materialista szemszög mintha nem arról szólna, h állandóan azt sulykolom magamnak: "Én hülye vagyok, én nem értek semmihez, mindegy mit csinálik ugyis el fogok bukni, etc"

Lt. Simoan Blarke

Quote from: katzTalán nem igy van?
errõl most magyarázhatnék pár oldalon keresztül, de a lényeg az, hogy nem.

Quote from: katzTámogatom az ötletet.
már megvan, hogy ki fogja filmre venni a halálomat, már csak kell valaki, aki örömét leli a gyilkolásban és elvállal. :rolleyes::D

Quote from: kisviragmég materialistának sem teszi meg...

beutallak Havas Tanár úrhoz, õ aztán beléd veri, hogy mi az a objektivitás...

(meg azt is, hogy ilyen valójában nem létezik)
márpedig a materialista hozzáállás pontosan errõl szól. az objektivitásról meg pontosan tudom, hogy nem létezik. "materialista szemszögbõl tekintve konvergál az objektívhez". ami zsírszubjektív, de hát ne legyünk telhetetlenek. mindenesetre van némi erõteljes világnézetbeli eltérés közöttünk, úgyhogy nem várhatom el, hogy megértsétek, mit mondok :rolleyes:

edit:
Quote from: katzA materialista szemszög mintha nem arról szólna, h állandóan azt sulykolom magamnak: "Én hülye vagyok, én nem értek semmihez, mindegy mit csinálik ugyis el fogok bukni, etc"
valóban nem errõl szól, de szerintem most nem egyazon postomra gondolunk. én az idõ-pénzpazarlásos, sebezhetõvé válásos dologra céloztam.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Moha

Quote from: kisviragmost lehet rám kiabálni tücsköt békát bogarat, hogy mit papolok, meg mennyire hülye vagyok s hasonlok. én igy látom, és elmondom. ha ez valakit elér, annak csak örülök, ha nem, akkor szomoruan bár, de tudomásul veszem.
Szerintem nagyon is jó, amiket leírtál. :tezsvir:

Yakumo

Quote from: MohaSzerintem nagyon is jó, amiket leírtál. :tezsvir:
katz-nek asszem nagy mákja van;) Király! Értelmes ez a lány.

blarke: nem tudok neked mit írni. rohadtul nem akarlak megbántani :tezsvir:

katz

Quote from: blarkeerrõl most magyarázhatnék pár oldalon keresztül, de a lényeg az, hogy nem.
aha. Hát persze. Ezt bizonyitják a mostani hozzászólásaid is...
Quote from: blarkemár megvan, hogy ki fogja filmre venni a halálomat, már csak kell valaki, aki örömét leli a gyilkolásban és elvállal. :rolleyes::D
CSütörtökön megyek nyelvvizsgázni, utánna megejthetnénk.

katz

Quote from: Yakumokatz-nek asszem nagy mákja van;) Király! Értelmes ez a lány.
Jah, csak ne lenne bölcsész :( Dehát senki sem lehet tökéletes.

Yakumo

Quote from: katzJah, csak ne lenne bölcsész :( Dehát senki sem lehet tökéletes.
kívánom neked, hogy ez legyen a legnagyobb baja! :hahaha: ;)

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Yakumoblarke: nem tudok neked mit írni. rohadtul nem akarlak megbántani :tezsvir:
szerintem nem nagyon tudsz. ha valami kikívánkozik belõled, akkor pm.

Quote from: katzaha. Hát persze. Ezt bizonyitják a mostani hozzászólásaid is...
az, hogy ilyen szempontból egy érzéketlen tuskó vagyok, még nem jelenti hogy emocionálisan és empatikusan ki vagyok dögölve.

Quote from: katzCsütörtökön megyek nyelvvizsgázni, utánna megejthetnénk.
egyeztetek a gyerekkel, hogy mikorra tud kamerát szerezni.:rolleyes:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Yakumo

Quote from: blarkeszerintem nem nagyon tudsz. ha valami kikívánkozik belõled, akkor pm.
Pont ezért nem írok. Ha meg tudnálak vele bántani lenne értelme, de így nincs. Ha most nehezen, de elõveszed az érzelmeidet, akkor ezt megérted. :tezsvir:

Lt. Simoan Blarke

Quote from: YakumoPont ezért nem írok. Ha meg tudnálak vele bántani lenne értelme, de így nincs. Ha most nehezen, de elõveszed az érzelmeidet, akkor ezt megérted. :tezsvir:
ez most milyen logika volt? :confused: :D egyébként eléggé értem mit magyarázol, csak a kifejezési módod... hm... KHM. :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Necrid^

Üristen.. meg mindig megy a vita? elég gyerekek. Love & Peace.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Yakumo

Quote from: NecridÜristen.. meg mindig megy a vita? elég gyerekek. Love & Peace.
ez nem vita.