Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Necrid^

Quote from: katzNa nehogymá a farok csóválja a kutyát :ejj:
Pedig igy van. kötelezõ.. vallás igy szól. no vita.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

kisvirag

Quote from: katzB változat:
egy aki takarit
Egy aki jól fõz
egy aki gazdag
és egy aki khmm khmm életet ad gyermekeidnak, vagy legalábbis vele próbálkozol a legtöbbet...

minek négy, ha ez egyben is meglehet? (na jo, a nagyon gazdag rész kilog a sorbol, de akkor is) :rolleyes:
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

katz

Quote from: NecridPedig igy van. kötelezõ.. vallás mondja.
Legyél mormon. Ott is lehet több asszony, de azok ott is élnek veled, mint rendes feleség, nem holmi kirakati maca akit csak eltartasz

Yakumo

Quote from: kisviragnem mondom, hogy nem esnek jól az apró figyelmességek, meglepetések, de ezek nem attól lesznek igazán értékesek, mert überdrágák, hanem attól, mert szivbõl jönnek... persze, lehet hogy a mai "átlag" nõket csak ez érdekli...
Én pozitív gyerek vagyok, de sajnos a nõk legalább 80%-a bizony ilyen:uzi:
Amúgy mindenki így gondolná ahogy te (és cselekedné) nem itt tartanánk;)

kisvirag

egyébként meg, bi csajokat kell keresni, és akkor azok ellesznek maguk közt is :D
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Ramiz

Quote from: kisviragnem mondom, hogy nem esnek jól az apró figyelmességek, meglepetések, de ezek nem attól lesznek igazán értékesek, mert überdrágák, hanem attól, mert szivbõl jönnek... persze, lehet hogy a mai "átlag" nõket csak ez érdekli...
Szívbõl jöjjön, persze, de honnan lehet tudni, hogy igazán szívbõl jön-e? Az árcéduláról... Na jó, ez túlzás, de akkor is csomószor ezt éreztem. Márpedig én utálom magam rosszul érezni azért, mert nem vagyok túl tehetõs. Emiatt járok mindig egy-két kategóriával olcsóbb és igénytelenebb helyekre (kocsmákba pl), mint még megengedhetném.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lt. Simoan Blarke

Quote from: katzLegyél mormon. Ott is lehet több asszony, de azok ott is élnek veled, mint rendes feleség, nem holmi kirakati maca akit csak eltartasz
elfelejted, hogy kinek magyarázod :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Yakumo

Jön Shiroi! Bújjatok el! :lol: :D

katz

Quote from: RamizSzívbõl jöjjön, persze, de honnan lehet tudni, hogy igazán szívbõl jön-e? Az árcéduláról... Na jó, ez túlzás, de akkor is csomószor ezt éreztem. Márpedig én utálom magam rosszul érezni azért, mert nem vagyok túl tehetõs. Emiatt járok mindig egy-két kategóriával olcsóbb és igénytelenebb helyekre (kocsmákba pl), mint még megengedhetném.
pl Puck for me and Sango-chan for kv (ld karácsonyi ajándékok...)

kisvirag

Quote from: RamizSzívbõl jöjjön, persze, de honnan lehet tudni, hogy igazán szívbõl jön-e? Az árcéduláról...
szerintem meg onnan, hogy olyan dolog e, amire a másik vágyott, vagy szereti, vagy hasonlo, lásd pl azénkaptam Sango babát, vagy a katz kapta Puckokat.... ha nercbundát vett volna sem örültem volna annyira, mint így... (föleg mert nem tudnék vele mit kezdeni :D )
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

katz

Quote from: YakumoJön Shiroi! Bújjatok el! :lol: :D
Mer? Szvsz van neki is bõven mondanivalója a témában. Márha végigolvassa ezt a pár oldalt. :rolleyes: :angyali:

Lt. Simoan Blarke

Quote from: YakumoJön Shiroi! Bújjatok el! :lol: :D
ha leb*szást kapok azért, mert olyan vagyok, amilyen... hát akkor szoptam. pont. :D de a témáról tényleg lekattanhatnánk lassan, mert ez így elég meddõ :3x3:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Yakumo

Quote from: RamizSzívbõl jöjjön, persze, de honnan lehet tudni, hogy igazán szívbõl jön-e? Az árcéduláról... Na jó, ez túlzás, de akkor is csomószor ezt éreztem. Márpedig én utálom magam rosszul érezni azért, mert nem vagyok túl tehetõs. Emiatt járok mindig egy-két kategóriával olcsóbb és igénytelenebb helyekre (kocsmákba pl), mint még megengedhetném.
Hidd el neked jó a szûrõd. Ha húzza a száját, csakmert nem tudsz neki drágább cuccot venni, már mehet is a p*csába. Egybõl tudod, nem azért kell neki, mert tõled kapja, hanem mert anyagias ********* (itt egy csúnya szó áll;))

Kvikveg

Quote from: NecridEgyszerre 4-t enged a vallásom. de 1 nem tudnám el képzelni az életem. 4-el mit csinálok? leugrok Gellert hegyról.
:lol: Eeez pontot ert!!!

Hat ez szopacs. Ha ugy vesszuk. Masreszrol viszonyt ez tulkepp a 4 szeretot tartok legalisan valtozat... Es kotelezo jol banni veluk. Nehogymar ne.

Felhajtja??! Mit is irtam? Ja, lehajtja. Na.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Yakumo

Quote from: katzMer? Szvsz van neki is bõven mondanivalója a témában. Márha végigolvassa ezt a pár oldalt. :rolleyes: :angyali:
Lenne bizony! Lehet lesz is;) Just kiddin' you know:D ;)

kisvirag

Quote from: katzMer? Szvsz van neki is bõven mondanivalója a témában. Márha végigolvassa ezt a pár oldalt. :rolleyes: :angyali:

moderátorként kénytelen, nem? :hehe: :rolleyes:
bár inkább azt tartom valoszinunek, hogy amennyiségen akad ki... még én is alig tuttam követni :D egyet postoltam, elötte 10 uj post :D
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Ramiz

Quote from: kisviragmoderátorként kénytelen, nem? :hehe: :rolleyes:
Nem feltétlenül. Opcionális megoldásként pölö nyomhatnak Mohával egy kõ-papír-ollót pm-ben (mondjuk pontban 23:10-kor küldik), és a vesztes olvas & töröl, a nyertes meg nyugodtan postolgathat addig. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

katz

Quote from: RamizNem feltétlenül. Opcionális megoldásként pölö nyomhatnak Mohával egy kõ-papír-ollót pm-ben (mondjuk pontban 23:10-kor küldik), és a vesztes olvas & töröl, a nyertes meg nyugodtan postolgathat addig. :D
vagy látják, h van 3 oldal hülyeség és kitörlik az egészet :rolleyes:

Necrid^

Quote from: katzvagy látják, h van 3 oldal hülyeség és kitörlik az egészet :rolleyes:
Az tuti hogy 1-2 post ki lesz tõrõlve.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Cobra

Hogy lazítsam a témát: halgassatok Soukyuu no Fafner OST-t, mindjárt jobb kedvetek lesz  :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

katz

Quote from: NecridAz tuti hogy 1-2 post ki lesz tõrõlve.
Má nem, Shiroi meglátta mennyi munka van és biztos inkább egy ju kis zuzós death metal mellett döntött.

Moha

Quote from: XipeKinek van PayPal accountja?
Fontos es surgos.
Nekem pl. Miért?
Quote from: YakumoEgyéjszakásra meg nem vagyok kiváncsi, csinálja aki akarja.
Ezzel én is így vagyok! :tezsvir: Nem értem azokat, akiknek egy csaj csak "lyuknak" kell... :ejj:
Quote from: blarkeYakumo is megmondta: albi. de nem egészen saját döntés volt. csak kaptam az ultimátumot
Szóval tul. képpen elküldtek... hmm... azért elég érdekes...
Quote from: White SeeDÉs az ajándékozás: 1db katonai kabát bélésel (Aham, Katz, nem kell?:) ). Hurrá, ez az amit sosem fogok viselni... 1db aktatáska. Ez is marha hasznos lenne ha ügyvéd lennék. Szintén eladó. Majd csinálok róla képeket hátha kell valakinek...
Rakd fel a Vatera-ra, hátha valaki megveszi. :) Vagy az eBay-re, csak ott a listázás nem ingyenes...
Amúgy részvétem... én rendszerint pénzt szoktam kapni, merthogy úgyse tudják, minek örülnék... barátnõt meg nem tudnak adni. :haha: Most is annyi, hogy fontolgatom, hogy veszek egy notebookot, és abba szállnának bele... Három hét múlva kiderül, hogy tudnak-e még elõrukkolni mással. :haha:
Quote from: XagaEzt te sem gondoltad komolyan, igaz?
Miért, csak japános stílusban akarta írni. :haha:

Xipe

Quote from: MohaNekem pl. Miért


be kene fizetnem a klan tagsagomat es nem akarok megint csekkel vaszakodni mint multkor amikor valahol az uton hirtelen eltunt es ujra kellett csinalnom.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Moha

#18263
Quote from: blarkea vicc, hogy az én apám jó arc és sosem iszik. na mindegy :rolleyes:
Az enyém se szokott inni, csak ritkán és akkor se túl sokat. De józanon is tud elviselhetetlen lenni, pl. mikor felkapja a vizet valami apróságon (pl, hogy ki és miért álította fentebb a termosztátot) és aztán ordítozik és tönkreteszi az egész család idegeit...
Quote from: YakumoMai világban ez az általános? Minden családban van utálkozás/gyûlölködés persze eltérõ megjelenésben, mennyiségben?
Saját környezetemet és ismeretségi körömet elnézve úgy tûnik, szinte mindenhol van. :( Ha nálatok nincs, akkor tényleg szerencsés helyzetben vagy. Örülj neki!
Quote from: NecridÉn is ugy vok vele. de amugy is minek barátnõ? kedves kell lenni hozza..stb és pedig nem vok eféle ember. szal minek szenvedni?
Ilyen gondolatok bennem is megfogalmazódtak. Néha már tényleg úgy vagyok vele, hogy szenvedni sem érdemes, de aztán átgondolom újra, és rájövök, hogy azért ez mégsem ilyen egyszerû...
Quote from: blarke(mondja ezt egy olyan ember, aki évekig elélne májkrémes kenyéren :rolleyes: )
Én a majonéz + piros arany kombót favorizálom. :haha: Ha olyasmi a kaja, amit nem szeretek (pl. mostanában jópárszor: hurka :pfúj!: ), akkor fogom és gyorsan csinálok magamnak pár kenyeret, aztán el is vagyok vele... nem szoktam sokat enni. :)
Quote from: blarkehm. segítsünk neki, hogy soha ne is csapja meg, mert megtudja, milyen sz*r is az ;| :(
Nem az a szar, hanem az, mikor már volt barátnõd, és utána már tudod, hogy mi az, ami hiányzik...

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Mohanem szoktam sokat enni. :)
irigyellek. én egy étkezéshez simán betolok egy kiló kenyeret.
Quote from: MohaNem az a szar, hanem az, mikor már volt barátnõd, és utána már tudod, hogy mi az, ami hiányzik...
a veszekedés, érzelmi kiszolgáltatottság, rettegés attól, hogy vége lesz vagy elcseszel valamit, a pénzkidobás és idõpocsékolás? valóban szar.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Yakumo

Quote from: blarkeirigyellek. én egy étkezéshez simán betolok egy kiló kenyeret.
a veszekedés, érzelmi kiszolgáltatottság, rettegés attól, hogy vége lesz vagy elcseszel valamit, a pénzkidobás és idõpocsékolás? valóban szar.
nem vagyok pszihológus, de nézd meg ezt jól, ebbõl fakad minden negativitásod. Nyugi.

Moha

#18266
Quote from: blarkesirtomi: nem értek egyet. a nõ sok idõ, sok pénz, balhé, érzelmi vihar, és mit ad viszonzásként? hát kábé semmit.
Bizonyítékod van, hogy a lányok gonoszak, igaz? :haha:
Quote from: blarke1.: a gyereket el kell tartani valamibõl.
2.: õszintén megoszthatsz sok mindent. nagyon jó. csináljak újabb sebezhetõ pontokat magamon azzal, hogy beavatok másokat a bizalmamba.
3.: egy nõ õszintén viszont szeret. annál nagyobb lesz a pofáraesés a végén.
1. Nem vagy te túl anyagias?
2. És kissé antiszociális? :)
3. Ezt viszont - eddigi tapasztalataim alapján - nem tudom megvétózni... :(

Necrid^

Quote from: MohaBizonyítékod van, hogy a lányok gonoszak, igaz? :haha:
:lol: :lul: Ez jó :D
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Yakumo

Quote from: MohaBizonyítékod van, hogy a lányok gonoszak, igaz? :haha:
:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :lol: :kiraly:

Lt. Simoan Blarke

Quote from: MohaBizonyítékod van, hogy a lányok gonoszak, igaz? :haha:
ahhah. ezt a matematikai precizitást. :D de nem. nem gonoszak, csak hagyjanak békibe'.

Yakumo: nem fakad ebbõl a negativitásom. én nem vagyok stresszelt ilyen tekintetben, mert nem érdekel ilyesmi. csak éppen tudom, hogy mások hogy a többség hogy viszonyul az ilyesféle paranoiához stb.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster