Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Yakumo

Quote from: KvikvegPerszepersze. Felulemelkedunk rajta.
*hatterbol satani kacaj es szivornyazashangok*
:hahaha:

katz: :hahaha:

Anyam, mar egy viccet sem ertenek ezek a ferfiak? :hehe:
Szerintem õ is viccelt a maga módján:D De nagyon :lol: :D :hahaha:

Lt. Simoan Blarke

Quote from: kisviragblarke: az egyik legszörnyüb dolog minden mögött az anyagiasságot látni, meg azt h ugyis vége lesz...
hát nekem az egész itteni világból ez jött le. hogy egyedül ez a kettõ a fontos. :3x3: vagy a realizmus az már szörnyûlködésre ad okot? :3x3:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

katz

Quote from: YakumoNa barátom, csak belecsaptál a véres-lecsóba! :eek:
Sosem ert meg: a ffiak sosem fogják megérteni a nõket, max a homokosak
tvzik: animét nézek Pc-n. Te meg a számitógép elõtt ülsz egész nap :hehe:
sorozik: tessék elfogadni, h a sör igenis finom!
kocsmazik: nem jellemzõ
budos: *szagol,szagol* Nem iiiis...
koszos: ööö, bocs épp fürdés elõtt állok, tod tegnap nem volt melegviz :rolleyes:
tapizos: Van mit?
szoros: ez speciel igaz
vadallat: ez ugyben kv-t kérdezd :rolleyes:
Es meg a wculoket se hajtja fel maga utan: hát magam után nem is hatjom fel az igaz :)

Cobra

Még jó, hogy csak kisvirág meg Kvikveg jár erre mostanában a hölgyek közül :)
Egyébként én is úgy vagyok, hogy egy nõ több gondot okoz, mint amennyi elõnye van. Sajnos én is úgy gondolom, hogy egy nõ csak 1-2 dologra jó de nekem az nem ér annyit, mint amennyi kötelezettséggel jár egy kapcsolat. Igaz minden megoldható másféleképpen, csak igen zsugori vagyok, ezért az ételen meg a takarításon kívül a többiért nem adnék pénzt :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

sirtomi

Sok áldozattal jár egy kapcsolat az biztos, de szerintem akkor is megéri, ettõl nem tudtok eltántorítani :D

Yakumo

Quote from: katzSosem ert meg: a ffiak sosem fogják megérteni a nõket, max a homokosak
tvzik: animét nézek Pc-n. Te meg a számitógép elõtt ülsz egész nap :hehe:
sorozik: tessék elfogadni, h a sör igenis finom!
kocsmazik: nem jellemzõ
budos: *szagol,szagol* Nem iiiis...
koszos: ööö, bocs épp fürdés elõtt állok, tod tegnap nem volt melegviz :rolleyes:
tapizos: Van mit?
szoros: ez speciel igaz
vadallat: ez ugyben kv-t kérdezd :rolleyes:
Es meg a wculoket se hajtja fel maga utan: hát magam után nem is hatjom fel az igaz :)
:kiraly: :D Ezekkel egyet kell értenem:D

Lt. Simoan Blarke

Quote from: sirtomiSok áldozattal jár egy kapcsolat az biztos, de szerintem akkor is megéri, ettõl nem tudtok eltántorítani :D
akkor átmentünk egymás mellett elbeszélésbe megint. mindkét csapat (én és Necrid vs. ti) hajthatatlan. akkor most már talán elég :rolleyes:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

kisvirag

Quote from: katzvadallat: ez ugyben kv-t kérdezd :rolleyes:
öööö, biztos akarjatok, hogy válaszoljak? :rolleyes:

eh, és egyébként meg : SÓHER ANYAGIAS SZEMET BANDA! :hehe: (nemkomolyanvenni)

azt hiszem, hogy ti nagyon nem jo nokkel találkoztatok eddigi eletetekben...
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Yakumo

Quote from: sirtomiSok áldozattal jár egy kapcsolat az biztos, de szerintem akkor is megéri, ettõl nem tudtok eltántorítani :D
Elõre! :D Veled vagyok! De tényleg, azért kicsit túl sötéten látjátok a világot. ANNYIRA azért nem szar;)

Necrid^

Quote from: katzSosem ert meg: a ffiak sosem fogják megérteni a nõket, max a homokosak
tvzik: animét nézek Pc-n. Te meg a számitógép elõtt ülsz egész nap :hehe:
sorozik: tessék elfogadni, h a sör igenis finom!
kocsmazik: nem jellemzõ
budos: *szagol,szagol* Nem iiiis...
koszos: ööö, bocs épp fürdés elõtt állok, tod tegnap nem volt melegviz :rolleyes:
tapizos: Van mit?
szoros: ez speciel igaz
vadallat: ez ugyben kv-t kérdezd :rolleyes:
Es meg a wculoket se hajtja fel maga utan: hát magam után nem is hatjom fel az igaz :)
komoly post.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

sirtomi

Quote from: kisviragöööö, biztos akarjatok, hogy válaszoljak? :rolleyes:

eh, és egyébként meg : SÓHER ANYAGIAS SZEMET BANDA! :hehe: (nemkomolyanvenni)

azt hiszem, hogy ti nagyon nem jo nokkel találkoztatok eddigi eletetekben...
Az lehet hogy nem jó nõkkel találkoztam. Válogatok is rendesen, mert van abban azért valami amit Necrid mondott, hogy csak a pénzre hajtanak a nõk. Szerintem egyre több ilyen nõ van sajnos.

Lt. Simoan Blarke

Quote from: kisviragazt hiszem, hogy ti nagyon nem jo nokkel találkoztatok eddigi eletetekben...
#define jo_no=?
megjegyzem, én szívem szerint letagadnám, hogy találkoztam BÁRKIVEL is eddigi életemben. úgy lett volna jó, hogy beleszületek egy kis 3x3x3 méteres kockába, ahol van számítógép, egy vécé, egy kajatabletta és piatablettaadagoló nyílás, egy priccs és ennyi. ingermentes környezet rulz. :3x3:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Yakumo

Quote from: kisviragazt hiszem, hogy ti nagyon nem jo nokkel találkoztatok eddigi eletetekben...
itt a lényeg. Vagy eggyel se. :muhahah: (bocs.:D)

Necrid^

Quote from: YakumoElõre! :D Veled vagyok! De tényleg, azért kicsit túl sötéten látjátok a világot. ANNYIRA azért nem szar;)
kimondta hogy szar? de jóbb nõ nélkül.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

kisvirag

#18224
Quote from: Yakumo:kiraly: :D Ezekkel egyet kell értenem:D

sajnos Yakumo vadallatsagarol nem tudok nyilatkozni :hehe:

egyébként nem mondom, hogy nem jó, ha van egy pasinak pénze. de én emelett vagyok annyira "individuum" hogy szeretem magam fizetni a dolgaimat, ha megtehetem. ez persze azert is van, mert jo, ha az ember akkor is meg tud állni a lábán amikor nincs épp kin lógni...

az meg egyszerûen nem fér a fejembe, hogy egyes nõk hogyan képesek csak a pénzért a pasikkal lenni... ha nincs érzés, már attól kiráz a hideg, ha hozzámér az illetõ, lehet aztán egy egész országa is tõlem...
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

sirtomi

Quote from: YakumoElõre! :D Veled vagyok! De tényleg, azért kicsit túl sötéten látjátok a világot. ANNYIRA azért nem szar;)
:tezsvir: Meg is ölelnélek, de az lehet hogy rosszul nézne ki :D

Ramiz

Quote from: YakumoNehogy bedurcizz nekem, engem még sosem magáztak le:bruhuhu: :D
Héhé, én nem is magáztalak le, csak E/3-t használtam, hogy még kevésbé legyen személyes. De tudod mit?
Quote from: YakumoEgyezzünk meg: Járunk együtt fogalmazás és szövegkörnyezettanra? :hahaha:
Oké. :D

A vitához: nemtom, nekem úgy tûnik, hogy a "nincs nõ, tehát gyártsunk hozzá ideológiát, hogy nem is kell" esete forog fent. :rolleyes: Persze nincs ezzel semmi baj, én is alkalmazom ezt a technikát. :D
Emlékezzetek, mit mondott az öreg Bob Marley... :hail: :zen:

(Necrid... nem lehet, hogy azért mondod ennyire, hogy a nõkkel csak a nyûg van, mert öt-hat feleséged volt Szaúd-Arábiában? ;) Ez megmagyarázná azt is, hogy miért léptél le és telepedtél le egy ilyen lerobbant helyen. :D)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Cobra

Quote from: kisvirageh, és egyébként meg : SÓHER ANYAGIAS ****** BANDA! :hehe: (nemkomolyanvenni)

azt hiszem, hogy ti nagyon nem jo nokkel találkoztatok eddigi eletetekben...

Pedig találkoztunk veled is meg Kvikveggel is  :)
Az elsõ kijelentés meg szerintem a legtöbb férfira igaz  :D
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Yakumo

Quote from: sirtomimert van abban azért valami amit Necrid mondott, hogy csak a pénzre hajtanak a nõk. Szerintem egyre több ilyen nõ van sajnos.
Ez így van. Ezért kell "sorjázni". Mert azt sajnos bizony kell!

Lt. Simoan Blarke

#define world=piece_of_crap;
Quote from: RamizA vitához: nemtom, nekem úgy tûnik, hogy a "nincs nõ, tehát gyártsunk hozzá ideológiát, hogy nem is kell" esete forog fent.
ennyire nem ismernél 6 év után? :rolleyes:

LOL most nézem. Cobra udvarol :lol:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Ramiz

Quote from: CobraAz elsõ kijelentés meg szerintem a legtöbb férfira igaz  :D
Mert a nõkre talán nem?!?! :rolleyes:
Lehet, hogy nem "a pénzedért szeret", de azért elvárja, hogy vegyél neki ruhákat, ajándékokat, virágot, meghívd mindenhova, fizetsd a taxit stb....
[SIZE="3"]Éljen az igénytelen agglegény életmód!!![/SIZE] :whoah:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Necrid^

Quote from: Ramiz(Necrid... nem lehet, hogy azért mondod ennyire, hogy a nõkkel csak a nyûg van, mert öt-hat feleséged volt Szaúd-Arábiában? ;) Ez megmagyarázná azt is, hogy miért léptél le és telepedtél le egy ilyen lerobbant helyen. :D)
Egyszerre 4-t enged a vallásom. de 1 nem tudnám el képzelni az életem. 4-el mit csinálok? leugrok Gellert hegyról.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Ramiz[SIZE="3"]Éljen az igénytelen agglegény életmód!!![/SIZE] :whoah:
és még én vagyok igénytelen rokker. :/

Necrid: beleõrülnél kõkeményen. meg 20 év múlva belerokkannál. a vallásod szerint mindegyiket rendesen el kellene tartanod, nem? :rolleyes:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

katz

Quote from: NecridEgyszerre 4-t enged a vallásom. de 1 nem tudnám el képzelni az életem. 4-el mit csinálok? leugrok Gellert hegyról.
A változat:
Hétfõ,
Kedd,
.
.
.

B változat:
egy aki takarit
Egy aki jól fõz
egy aki gazdag
és egy aki khmm khmm életet ad gyermekeidnak, vagy legalábbis vele próbálkozol a legtöbbet...

Ramiz

Quote from: blarkeennyire nem ismernél 6 év után? :rolleyes:
Ennyire nem ismered magad 16 év után. :hehe: :__devil:

Quote from: NecridEgyszerre 4-t enged a vallásom. de 1 nem tudnám el képzelni az életem. 4-el mit csinálok? leugrok Gellert hegyról.
:lol: :lul: :cool: :muhahah: Ez a post legalább olyan király, mint a jer have somefun"!!!
:hail:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Yakumo

Quote from: sirtomi:tezsvir: Meg is ölelnélek, de az lehet hogy rosszul nézne ki :D
hát az rosszul:D
Quote from: Ramiz(Necrid... nem lehet, hogy azért mondod ennyire, hogy a nõkkel csak a nyûg van, mert öt-hat feleséged volt Szaúd-Arábiában?  Ez megmagyarázná azt is, hogy miért léptél le és telepedtél le egy ilyen lerobbant helyen. )
:lol:
Necrid válasza: Extra :lol:

Necrid^

Quote from: blarkeNecrid: beleõrülnél kõkeményen. meg 20 év múlva belerokkannál. a vallásod szerint mindegyiket rendesen el kellene tartanod, nem? :rolleyes:
Jah.. kölön lakás.. kölön életet mindegyiknek.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

kisvirag

asszem, hogy itt nagyon erõs és durva sztereotipiákkal állunk szemben...
már azzal kapcsolatban, hogy mit vár el egy nõ egy pasitol. persze én csak magambol tudok kiindulni...

nem mondom, hogy nem esnek jól az apró figyelmességek, meglepetések, de ezek nem attól lesznek igazán értékesek, mert überdrágák, hanem attól, mert szivbõl jönnek... persze, lehet hogy a mai "átlag" nõket csak ez érdekli...
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Lt. Simoan Blarke

#18238
Quote from: RamizEnnyire nem ismered magad 16 év után. :hehe: :__devil:
ilyen vitákba inkább nem megyek bele ~5 éve. és köszönöm, hogy fiatalítani próbálsz, igazán jólesik :rolleyes:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

katz

Quote from: NecridJah.. kölön lakás.. kölön életet mindegyiknek.
Na nehogymá a farok csóválja a kutyát :ejj: