Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Rounin

Quote from: blarkemég nem vagyok kocka!:ejnye:

Tagadni tagadtad, de bizonyítás sehol. Szerintem nem ártana levezetned néhány képlet segedelmével, hogy Raggie többet még véletlenül se kockázzon le ;>

Raggie

Hmmm... sokkkal jobban érzem magam! :)

Bár a fejed alakjávalkapcsolatban nem gyõztél meg teljes mértékben...
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Lt. Simoan Blarke

Quote from: RouninTagadni tagadtad, de bizonyítás sehol. Szerintem nem ártana levezetned néhány képlet segedelmével, hogy Raggie többet még véletlenül se kockázzon le ;>
nyugi. már írom rá a programot :rolleyes: :D:D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Raggie

:eek:  Najó, assszem én mentem lefeküdni gyorsan! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Raggie Gordon:eek:  Najó, assszem én mentem lefeküdni gyorsan! :D
nemár! elõtte dobj fel valami értelmes témát, hogy ne kockulás menjen :rolleyes: a program visszatérési értéke pedig 1, azaz a tétel, miszerint nem vagyok kocka, IGAZ. :rolleyes:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Rounin

Ne menj, ezzel bizonyította végleg, hogy kockafej :D PWN3D!!!

Lt. Simoan Blarke

Quote from: RouninNe menj, ezzel bizonyította végleg, hogy kockafej :D PWN3D!!!
nem vagyok kocka! ezt mondja az összes programom is, amit erre írtam! :hehe::rolleyes:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Raggie

Quote from: blarke:rolleyes: a program visszatérési értéke pedig 1, azaz a tétel, miszerint nem vagyok kocka, IGAZ. :rolleyes:
Klick-BAMMM!!! *feje lassan lehanyatlik ölébe, szájában egy hatalmas lyuk tátong egészen a tarkójáig...*

[SIZE="2"]Headshot... Terrorists win![/SIZE]
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Rounin

Quote from: Raggie GordonKlick-BAMMM!!! *feje lassan lehanyatlik ölébe, szájában egy hatalmas lyuk tátong egészen a tarkójáig...*

[SIZE="2"]Headshot... Terrorists win![/SIZE]

Vagy csak bekerültél a mátrixba és az avatárod lepuffantott^^ Nyehehehehefufufufufufufu^^

TurboK

Quote from: sirtomi64bites linux már régóta van és szerintem 64bites WinXP is létezik, mondjuk nem tudom milyen lehet.

Longornra én nem várok. 8 processzoros gépen 4GB memóriával meg Shader model 3.0-át támogató videókarival talán futni is fog rendesen.
winxp 64bit edition, asszem ingyen letölthetõ vagy megrendelhetõ vagy miabúbánat. Kérdés, hogy van e magyar verziója. Gondoltam rá hogy majd összerakok egy dualboot megoldást az uj procimra tesztképpen, de nincs szabad vinyóm.

Longhornról annyit, hogy mire kijön (még 1-2 év, addig még simán megnégyszerezõdik a számitógépek teljesitménye), fel sem fog tünni a minimum hardwer konfig, de ez így volt mellesleg az összes Windowszal, pláne itt kelet európa felé (1996ban mindenki szidta a win95öt hogy milyen lassú, hát vazz, persze hogy lassú volt 486oson 8 mega rammal). De sztem ha majd leszeded a longhornról, akarom mondani Vistáról az extra grafikát meg az Aero skint akkor tizedére csökkenhet az emésztése. Nálam a béta tök simán futott athlonxp 3200+ alatt, 1gb rammal és geforce 4 mxel. Persze akváriumeffekt nélkül, de ment szépen és normálisan. A 4ghz 2gb ram 1gb vram vidkártya stb alapkonfigot meg azért írták ki most mert ez az amin alõreláthatólag optimálisan megy, nem azért mert ez a minimum - egyszerûbb a biztonság kedvéért nagyobb értéket írni minthogy balfék amerikai nekik essen hogy "ez volt a dobozon és mégis azt írja ki hogy not enough ram to load vista kernel". Winxp megy celeron 300ason is, 128 mega rammal, mégse az van a dobozán.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Lt. Simoan Blarke

Quote from: TurboKwinxp 64bit edition, asszem ingyen letölthetõ vagy megrendelhetõ vagy miabúbánat. Kérdés, hogy van e magyar verziója. Gondoltam rá hogy majd összerakok egy dualboot megoldást az uj procimra tesztképpen, de nincs szabad vinyóm.
ha jól tudom, letölthetõ cucc, vmi patch formájában, csinálsz egy installdiscet úgy, hogy ezt is beletolod, és errõl telepíted. nem is ez volt a kérdés, hanem a 64 bites kihasználás (értsd teljesítményjavulás). és azt teljesen csak a solaris tudja egyelõre, és a longhorn fogja tudni. de mondjuk rohadtul mindegy, hogy kihasználja-e, vagy csak lekezeli, mert az applikációnak is támogatnia kellene a 64bit procit, márpedig ilyen tényleg nem nagyon van.

a rendszerkövetelménnyel meg teljesen egyet értek, úgy van, ahogy TurboK mondja. longhorn DRM-je mondjuk nem tetszik, de annak alapján amit a mûködésérõl írnak (DRM chip stb.), annak alapján törhetõ...
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

kikuchiyo

Basszus, a Mac OS X felhasználói felülete most több csicsás effektet használ, mint a Vista valaha fog, és elfut egy G3-on 128 mega memóriával.
Failure is the default option

Lythis

:hail: kikuchiyo!

 Végre valaki, aki ezekszerint ismeri is az OS X -et. Õõõõ... mesélnél róla? Hallottam ról amindenfélét, de lényegében semmi konkrétat.
 (Ettõl eltekintve az Apple az egyik legszemetebb cég, ami csak létezik... kiv vok mikor lesz külön apple áram, hogy azzal üzemeltethesd a vadi új apple gépedet, amire persze hogy csak OS mittoménhányat telepíthetsz majd...:D)

Lythis

Nos igen, nemsokára hat óra.... végre hasznosíthatom a nemrégiben szerzett NGE képemet....

 Találjátok ki mi jön most:D :hopp:

HÁT EZ...:D

kisvirag

basszus mikkel nem dobáloztok itt... már gépteljesitményileg...

tiszta öskövületnek érzem magam a magam kis 1.4 CeleronM-jével 256Mb rammal, integrált videokarival...

az asztalim is (ami fél éve nem volt bekapcsolva :rolleyes: is 1.1 Celeron, 256Mb ram (javitott alaplap, emrt kicsit kehes lett, mikor meg egy 256ost bele akartam tuszkolni, ja és ez még SD, pedig elméletileg tudja az alaplap) Gef 4 Mx460 as videokártyájával...

nekem sosem kellett olyan izomgép... szerintem ha veszek is, csak azért fogok, mert másmilyet már nem lehet majd kapni :haha:
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

sirtomi

Akkor mit szóljak én a 900MHz es Celeronommal :)

Flaser

Gainax honlapjáról pár másik.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Ramiz

Quote from: FlaserGainax honlapjáról pár másik.
Csak az elsõt értem... :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lythis

õõ, körkérdés:
 Mi a fene az a "rolada ustrzycka"????
Találtam itthon, de embernyelven nincs rajta, hogy mit tartalmaz... szerintem sajtféle, de nem akarom találomra kibontani...

Kuroi Tenshi

Quote from: FlaserGainax honlapjáról pár másik.
:lul:
Az elsõ aranyos, de a harmadik :lol: :haha:

Ramiz: itt minimálköltségvetéses remake-et csinálnak: Asuka a 19. részbeli angyal jelmezében (ha jól emlékszem, abban volt ez), Rei a 8. részbeli angyaléban, az a pasi meg EVA 01 és éppen a várost fúró, 5. részbeli angyalos jelenetet filmezi, Shinji meg mint Lilith :D :muhahah:

Lt. Simoan Blarke

Quote from: sirtomiAkkor mit szóljak én a 900MHz es Celeronommal :)
jóhát nekem meg 733 P3 amíg el nem hozom az új gépet :rolleyes:

az NGE-t meg annyira nem értem, mint a kínait... :(
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Pirula

Agyoncsaptam egy szúnyogot az imént. Furcsa érzés ölni.

kisvirag

akkor én mit mondjak, mikor osz végén/tél elején napi 20-30 léggyel végeztem? és akkor a szunyogokat még nem is számoltam?
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Xipe

Quote from: kisviragakkor én mit mondjak, mikor osz végén/tél elején napi 20-30 léggyel végeztem? és akkor a szunyogokat még nem is számoltam?


kill one bug they call you a murderer, kill thousands they call you a conquerer.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Flaser

Quote from: PirulaAgyoncsaptam egy szúnyogot az imént. Furcsa érzés ölni.

Hát igen, az emberre rátör a félelem, hogy jaj most mi lesz....hisz az olyan rossz dolog, s megbüntetnek érte.
De mint bármilyen erkölcsös dolog ez sem természetes, s ha egyszer sikerült levetkõzni, az felszabadító érzés....feltéve, ha olvastad a megfelelõ irodalmat (Hitman)  és ésszerûen jártál el.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Ramiz

Quote from: PirulaFurcsa érzés ölni.
Apropó: mi a legnagyobb dolog, amit megöltetek? Egér, macska, kutya, tehén? Mi volt az?

Quote from: FlaserHát igen, az emberre rátör a félelem, hogy jaj most mi lesz....hisz az olyan rossz dolog, s megbüntetnek érte.
De mint bármilyen erkölcsös dolog ez sem természetes, s ha egyszer sikerült levetkõzni, az felszabadító érzés....feltéve, ha olvastad a megfelelõ irodalmat (Hitman)  és ésszerûen jártál el.
:3x3: Hasznos könyv... bár ahogy beleolvastam, csomó felesleges dolog le van írva benne. (Pl.: nézz utána dolgoknak, olvass fegyverekkeló, haditechnikával foglalkozó újságokat, fizikailag legyél fit stb.)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Pirula

Quote from: kisviragakkor én mit mondjak, mikor osz végén/tél elején napi 20-30 léggyel végeztem? és akkor a szunyogokat még nem is számoltam?
Tömeggyilkos! :eek::D
De te a szúnyogokkal szolidarítasz bizonyos szinten nem? Már úgy értem táplálékérdekeltségileg egy csoportba tartoztok. Vagy épp hogy konkurrencia? :)
Quote from: Xipekill one bug they call you a murderer, kill thousands they call you a conquerer.
kill one bug they call you a newspaper, kill thousands they call you a chemotox.
Quote from: FlaserHát igen, az emberre rátör a félelem, hogy jaj most mi lesz....hisz az olyan rossz dolog, s megbüntetnek érte.
De mint bármilyen erkölcsös dolog ez sem természetes, s ha egyszer sikerült levetkõzni, az felszabadító érzés....
Én inkább azzal nyugtatom magam hogy megelõzõ csapás volt. Éjjel õ támadott volna meg engem. Persze nem ugyanolyan súlyú a vérszívás meg a kinyírás, de istenem, hát hogyan tudtam volna megcsapolni a testnedveit hogy a szemet-szemért elvet érvényesíthessem?

Rounin

Quote from: RamizApropó: mi a legnagyobb dolog, amit megöltetek? Egér, macska, kutya, tehén? Mi volt az?

Kakas. Egy határozott húzás a késsel ééés... :__devil:

Xipe

Quote from: RamizApropó: mi a legnagyobb dolog, amit megöltetek? Egér, macska, kutya, tehén? Mi volt az?


tobbszoros disznotori kivegzesekrol meselhetnek.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Pirula

Quote from: Xipetobbszoros disznotori kivegzesekrol meselhetnek.
Saját kézzel, vagy csak részt vettél a toron? Mert utóbbi esetben én is.

Egyébként csirke ha jól emlékszem. Véletlenül. El akartam kergetni bottal, ehelyett végzetes koponyasérülést okoztam.